Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 17 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 406
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Lightbulb Този луд, луд вот: Доналд Тръмп стана президент

Според предварителните резултати кандидатът за президент от Републиканската партия Доналд Тръмп води с 169 електори, докато в последните минути неговият опонент Хилари Клинтън получи 131, съобщи SkyNews.

Преди минути стана ясно, че Доналд Тръмп спечели и в Охайо. Той води и в ключовия щат Флорида.

Електорите са членовете на Избирателната колегия, които не са точно пропорционални на гласовете за всеки един и на спечелените щати. За да бъде избран един кандидат трябва да има поне 270 електорски гласа.

Прочети още на: http://www.dnes.bg/usa/2016/11/09/to...klintyn.321530
    И още:
    Американските акции в шок след водачеството на Тръмп
    NASDAQ и Дау Джоунс също са засегнати от вота за републиканеца

Прочети още на: http://www.dnes.bg/usa/2016/11/09/am...a-trymp.321535

Ха честито, дето се вика. Какво мислите за изборите в Щатите?

Нов потребител Аватара на rumenuk
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Този луд, луд вот: Доналд Тръмп води с много пред Клинтън

Според мен е малко нелепо из медиите да се говори повече за изборите в САЩ, отколкото за нашите си такива, но нали сме си една интересна нация, явно е нормално

Доналд Тръмп е 45-ят президент на САЩ
    http://www.dnevnik.bg/analizi/2016/1...=exclusivenews

3. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Този луд, луд вот: Доналд Тръмп води с много пред Клинтън

Браво на Тръм, доказа, че с пари, много пари всичко е възможно!

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

и бивш platini
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    И още:

Ха честито, дето се вика. Какво мислите за изборите в Щатите?
    Доналд тръмп , ако спре воината в Сирия и се разбере с Путин , ще остане в световната история като наи великия президент . Син на Германец и шотландка , доналд е 4овека , които може да сложи края и на друг недъг на обществото ни , а имено полити4еската корекност към цветнокожи , геиове , лесбиики и тн . Доналд тръмп , може да спре и мигрантския поток към Европа в Тясно сътрудни4ество с Путин и ЕС . Хаиде , дано и този път съм много положително настроен за Европа и света

6. ХАРЕСВАМ! Stanley9, rumi_066 liked this post
    Dislikes няма disliked this post
    Напреднал
    Град
    Stafford
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Този луд, луд вот: Доналд Тръмп води с много пред Клинтън

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Не знам какво имаш предвид защото кампанията му като разходи е на половина по-малко от Хилари
    I just wouldn’t give in, no way. Soichiro Honda
    Мисленето е най-тежката работа и това вероятно е причината толкова малко хора да я вършат.

8. ХАРЕСВАМ! Stanley9 liked this post
    и бивш platini
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Този луд, луд вот: Доналд Тръмп води с много пред Клинтън

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Не го доказа с пари , защото опонентите му имаха три пъти пове4е пари . Доказа го със смелоста си , доказа го , 4е за него няма политкоректност . Доказа го , 4е иска да работи с Путин за един по мирен свят . Доказа го , 4е казва на 4ерното 4ерно и на бялото , бяло . Без типи4ното англосаксонско лицемерие . Защото в вените му те4е немска кръв , защото явно само германия може да ражда смели мъже

10. ХАРЕСВАМ! Kearny, Stanley9, rumi_066 liked this post
    Recommend Kearny recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Доналд тръмп , може да спре и мигрантския поток към Европа в Тясно сътрудни4ество с Путин и ЕС . Хаиде , дано и този път съм много положително настроен за Европа и света
    Защо да го правят? Че тя Германия си има управляващи ,както и всяка една европейска държава. Само не ги знам какво ще правят ,като до сега налагаха санкции на Русия,а сега ще трябва да се сприятеляват .

и бивш platini
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от denitsa_zz Виж мнението
    Защо да го правят? Че тя Германия си има управляващи ,както и всяка една европейска държава. Само не ги знам какво ще правят ,като до сега налагаха санкции на Русия,а сега ще трябва да се сприятеляват .
    Защото , Тръмп обяви тези си намерения в предизборната си кампания за сътрудни4ество с путин за спиране на воините в Сирия и Близкия изток И защото самия тръмп , това го желае . А за санкциите към Русия , ЕС просто ще ги отмени , германия с удоволствие би го направила , просто върхушката около Обама и Клинтън не и разрешаваха

13. БЛАГОДАРЯ tt_tt_tt thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt, Stanley9, mate liked this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

защото явно само германия може да ражда смели мъже
    не знам кви смели германци те гонят, последния дето беше "смел" беше австриец

хаха, не можах да повярвам на о4ите си 4е Доналд е спе4елил
    от една страна облек4ение 4е не е Хитлъри, 4е с нея какви войни се задаваха....
    само не знам Доналд кви ще ги забърка, след като дори успя успешния бизнес на баща си до фалит да докара..
    но ако не друго, поне няма да се забърква в пове4е войни
    в общи линии живеем в интересни времена.....

за пръв път някой друг /хамериканците/ се намира в по-абсурдна ситуация от тази в бг

Доналд бил обещал не знам си кво си... вси4ки политици обещават неща по време на изборите и после минимум половината не правят...
    латиноамериканското "присъствие" в щатите е над 20% от населението, не мога да си представя как ще ги изрита вси4ките от сащ, въпреки 4е и това обеща.

абе ще бъде интересно...
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

15. ХАРЕСВАМ! Stanley9, deijei, lordm liked this post
    и бивш platini
    Post Thanks / Like

Хаиде сега австриец , германец . Австриците са наи умните хора след като убедиха света , 4е хитлер е германец , а моцарт австриец . Все тая . Важното е да се разбере с Путин , да унищожат ИДИЛ , да се спре воината в близкия изток . Да отпаднат санкциите на ЕС към Русия и да се спре мигрантския поток към европа . Това стига . Кво ще прави с мексиканците изобщо не ми пука . А и друго да се спре с фалшивата политкоректност , фалшивото насаждане в обществото за толериране на цветнокожи и геиове . Нека си живеят спокоино , но да спре това реване , толериране и налагане на геи цености и политкоректност . Защото наи дискриминираните последните 10 години бяха изто4ноевропеиските нормални хора . Но наи важното от избора на Доналд Тръмп е , 4е света се отдале4и поне за сега от нова глобална воина с непридвидими последици
    Последно редактирано от dgidgo : 09-11-2016 на 10:49

17. ХАРЕСВАМ! Stanley9 liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

и аз така мисля, ама според мъжа ми няма съвсем да се спре с войните, не за друго ами защото американските президенти не се избират просто ей така, ами си има елит който стои зад гърба им
    радбира се , в такъв слу4ай става интересно що си избраха Доналд

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Защото , Тръмп обяви тези си намерения в предизборната си кампания за сътрудни4ество с путин за спиране на воините в Сирия и Близкия изток И защото самия тръмп , това го желае . А за санкциите към Русия , ЕС просто ще ги отмени , германия с удоволствие би го направила , просто върхушката около Обама и Клинтън не и разрешаваха
    Не съм следила предизборните обещания на Тръмп ,защото за мен те бяха преди всичко расистки. И ако независимата и силна Великобритание промени отношенията си с Русия ,защото така и кажат за мен показва че са само едни послушни пионки.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ами ако Тръмп им каже да не излизат от ЕС,дали ще го направят? Явно не взимат сами решенията .

и бивш platini
    Post Thanks / Like

Не съм следила предизборните обещания на Тръмп ,защото за мен те бяха преди всичко расистки. И ако независимата и силна Великобритание промени отношенията си с Русия ,защото така и кажат за мен показва че са само едни послушни пионки.
    Ако света продължава по този на4ин с политкоректност , с втълпяване на вина на бялата раса , от която си и ти , бъдещите поколения хора след 200-300 години , ще могат да видят бяла раса на живо само по музеите ,като експонати

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Въпреки ,че съм от бялата раса в момента тук се чувствам като от някоя друга . С лозунги като "европейски плъхове" карат европеец да се чувства не на мястото си в Европа.

и бивш platini
    Post Thanks / Like

Въпреки ,че съм от бялата раса в момента тук се чувствам като от някоя друга . С лозунги като "европейски плъхове" карат европеец да се чувства не на мястото си в Европа.
    Омъжи се за афроевропеец и душевните ти терзания , ще свършат . Твоите деца , ве4е няма да са от бялата раса . Доналд тръмп за това спе4ели , защото спря политкоректното говорене , наи смешни ми бяха сексистките нападки на хилъри . Великолепни избори , обнадежден съм , 4е света може да преодолее глупостите , които ставаха последните 20-30 години . Ислямизирането на Европа , унищожаването на културните традиции на Европа

24. Dislikes няма disliked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Струва ми се ,че не разбираш какво искам да кажа -расизма се изразява не само в цвета на кожата .

26. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ислямизирането на Европа стана заради войните ,които Америка предизвика . Не знам защо смяташ ,че президента на Америка ще решава проблемите на Европа. Той сега трябва да строи стена,която самите мексиканци щели да си платят и трябва да си легализира множеството нелегални .

и бивш platini
    Post Thanks / Like

Много добре разбирам какво е расизъм , но ислямизацията , промяната на културното наследство и традиции на европа , по4ерняването на европа е свързано не само с африканското и арабско нашествие към европа , но и с пропагандиране сред европеиското бяло християнско население и на геипропаганда , лесбииство , сексизъм и така нататък . При исляма има смъртни присъди за това . Знаеш ли какво казва виден евреиски духовник , Европеиския католицизъм , заслужава това претопяване на европеиската християнска цивилизация . В такъв процес винаги едните цености отиват в музея . Ако не се събудим европа никога пове4е няма да е същата . Европа на Моцарт и салиери , европа на ван гог и гиоте . Бъдещите поколения ще ни виждат само в музея , като експонати

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Омъжи се за афроевропеец и душевните ти терзания , ще свършат . Твоите деца , ве4е няма да са от бялата раса .
    Аз за афроевропеец няма да се омъжа, но при условие че съм избрала да живея в тази държава не мога да знам какъв ще бъде избора на детето ми . При условие че става въпрос за американският президент и Америка, не знам защо обръщаш такова внимание на запазване на бялата раса, при условие че тази държава е събрала в себе си хора от сигурно всички раси на тази земя. Аз се интересувам преди всичко как този избор ще се отрази на Великобритания. Не ме изтересува какви чистки ще прави или как ще променя здравната и социалната си система. Честно казано ме дразни факта, че големи европейски държави се оставят да бъдат ръководени по този явен начин.

30. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

еми 4акам с нетърпение да видя в коя посока ще се дърпат конците на германците от тук нататък
    беше питал в друга тема що не били ска4али срещу слу4ващото се - аз милиони пъти преди съм давала отговор на този въпрос - натискат ги много здраво с 4увство за вина, което им се набива в главите още от у4илище и ги нари4ат нацисти, само да кажат 1 дума. има и такива дето не им пука, ама в общи линии никой не иска да бъде нари4ан нацист.
    и от там се по4ва.... но ако се повторят още няколко брутални слу4ки като тез в бавария и се стигне до тотално изтрещяване - тогава ще се вдигнат. само 4е досега са били доста ма4кани психи4ески и още не са минали "прага" за изтрещяване.

Доналд ми е интересно какво ще измисли с латиносите, при тях проблема е 4е като нелегални ба4катори не само смъкват заплащането надолу но и не плащат данъци. пък стената..... контрабандистите на дроги копаят под земята така или ина4е, тъй 4е стената това няма да го спре....
    и по4ти съм сигурна 4е ще изхвърли "обама-care" от играта....
    абе от цялата слу4ка за европа, а и не само, е важно да няма пове4е малоумни войни предизвикани от американците

но като се замисля - става ми още по-интересно как така не спе4ели игра4ката на Ротшилд & ко...
    трява да има няква уловка....

и бивш platini
    Post Thanks / Like

Аз за афроевропеец няма да се омъжа, но при условие че съм избрала да живея в тази държава не мога да знам какъв ще бъде избора на детето ми . При условие че става въпрос за американският президент и Америка, не знам защо обръщаш такова внимание на запазване на бялата раса, при условие че тази държава е събрала в себе си хора от сигурно всички раси на тази земя. Аз се интересувам преди всичко как този избор ще се отрази на Великобритания. Не ме изтересува какви чистки ще прави или как ще променя здравната и социалната си система. Честно казано ме дразни факта, че големи европейски държави се оставят да бъдат ръководени по този явен начин.
    Как ще се отрази на Великобритания еми никак , нито ще стане по топло и сухо времето , нито ще паднат цените на ипотеките и наемите . За това какво ще стане със великобритания са си виновни самите британци , не са виновни само , 4е не могат да преместят великобритания на Палма де Маоирка и те да видят малко хубаво време

и бивш platini
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    еми 4акам с нетърпение да видя в коя посока ще се дърпат конците на германците от тук нататък
    беше питал в друга тема що не били ска4али срещу слу4ващото се - аз милиони пъти преди съм давала отговор на този въпрос - натискат ги много здраво с 4увство за вина, което им се набива в главите още от у4илище и ги нари4ат нацисти, само да кажат 1 дума. има и такива дето не им пука, ама в общи линии никой не иска да бъде нари4ан нацист.
    и от там се по4ва.... но ако се повторят още няколко брутални слу4ки като тез в бавария и се стигне до тотално изтрещяване - тогава ще се вдигнат. само 4е досега са били доста ма4кани психи4ески и още не са минали "прага" за изтрещяване.

Доналд ми е интересно какво ще измисли с латиносите, при тях проблема е 4е като нелегални ба4катори не само смъкват заплащането надолу но и не плащат данъци. пък стената..... контрабандистите на дроги копаят под земята така или ина4е, тъй 4е стената това няма да го спре....
    и по4ти съм сигурна 4е ще изхвърли "обама-care" от играта....
    абе от цялата слу4ка за европа, а и не само, е важно да няма пове4е малоумни войни предизвикани от американците

но като се замисля - става ми още по-интересно как така не спе4ели игра4ката на Ротшилд & ко...
    трява да има няква уловка....
    Доналд Тръмп само да се разбере с Путин за Сирия , да унищожат идил и да спре воината в близкия изток , само това да направи пак е достатъ4но . По този на4ин , ще се спре и мигранския поток . Доналд е половин германец , баща му , които му е дал един милион долара да стартира бизнес и го е нау4ил на вси4ко е 100 % германец . Доналд ще помогне на Германия да спрат мигрантския поток

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Как ще се отрази на Великобритания еми никак , нито ще стане по топло и сухо времето , нито ще паднат цените на ипотеките и наемите . За това какво ще стане със великобритания са си виновни самите британци , не са виновни само , 4е не могат да преместят великобритания на Палма де Маоирка и те да видят малко хубаво време
    Струва ми се, че достатъчно време изкарват там лятото . Ти сам казваш, че може да променят политиката си към Русия под въздействие на новия американски президент. Под негово въздействие могат да променят още много вече взети и предстоящи решения. Явно времето на дипломатичните управляващи вече е изтекло и всеки действа със заплахи.

и бивш platini
    Post Thanks / Like

Струва ми се, че достатъчно време изкарват там лятото . Ти сам казваш, че може да променят политиката си към Русия под въздействие на новия американски президент. Под негово въздействие могат да променят още много вече взети и предстоящи решения. Явно времето на дипломатичните управляващи вече е изтекло и всеки действа със заплахи.
    Доналд Тръмп не е заплашвал нито Русия , нито когото и да друг , стената с мексико беше популизъм . Все пак за световния мир за разбирателство по добре Тръмп , аз имам надежди за по добро бъдеще за Америка и Европа .

Страница 1 от 17 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Милиардерът Доналд Тръмп търси наши студенти.
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 2
    Последно мнение: 09-10-2016, 11:58
  2. Много ви моля за помощ - Черни точки пред/в очите
    От hondina във форум Здравни консултации
    Отговори: 10
    Последно мнение: 21-02-2011, 22:25
  3. Нийл Доналд Уолш за здравето
    От Мила във форум Езотерика
    Отговори: 0
    Последно мнение: 17-06-2010, 22:26

Отметки