Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 19 от 20 ПървиПърви ... 917181920 ПоследнаПоследна
Резултати от 451 до 475 от общо 494
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Този луд, луд вот: Доналд Тръмп стана президент

Уффф едно смислено изречение не каза. А аз съм бил дечко . Явно дори си нямаш на идея какво те питам , пак успя да ме изненадаш , че не каза нищо
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    От какво да ме е срам бе.... че ти си един от тези моронс ли!!!! .......

ТРЪМП РУЛЗ!!!!!! Свърши носните кърпички ли.....
    Ти някога стъпвал ли си в Америка пич,та си тръгнал да ни занимаваш с неща, които не са ти ясни. Аз в сравнение с теб с живял дълго време в САЩ, имам ssn ( това е за домашно да разбереш какво е) имамID карта издадена от щатаИлинойс и съм бил в 9 щата, ей сега ще ти ги изброя:
    - Илинойс, Колорадо, Калифорния, Охайо, Алабама, Уисконсин, Масачузец, Джорджия,Юта.
    Пушил и съм пил кафе пред небостъргача на Доналд Тръмп.

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ти някога стъпвал ли си в Америка пич,та си тръгнал да ни занимаваш с неща, които не са ти ясни. Аз в сравнение с теб с живял дълго време в САЩ, имам ssn ( това е за домашно да разбереш какво е) имамID карта издадена от щатаИлинойс и съм бил в 9 щата, ей сега ще ти ги изброя:
    - Илинойс, Колорадо, Калифорния, Охайо, Алабама, Уисконсин, Масачузец, Джорджия,Юта.
    Хахахахахааа.........нещата не са ми ясни защото ТИ си пушил и си пил кафе ПРЕД небостъргача на Тръмп!!!!!! Модераторите моля преместете това мнение в темата *Никога не е късно да станеш за' резил*
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Post Thanks / Like

За резил никога няма да стана и не съм ставал. А защо съм пушил, еми защото има зона за пушачи бе.. и ония дето носят костюми и часовници колкото твоята годишна заплатка и те пушиха до мен. Вече стана ли ти ясно философе.

На почивка
    Post Thanks / Like

Кво му обяснявате на този за Америка . С него си говори за английските бенефити . Би научил доста работи Сега сериозно един съвет . Сменяй паундите в евро . Докато е време . че след март паунда тръгва надолу
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-02-2018 на 09:23

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: ДОНАЛД ТРЪМП интервю 1980.

Това очевидно е стилът му, мен ме кефи ти можеш и да се насираш от смях само като ти покажат един пръст това няма да промени абсолютно нищо само че хвърляш фекалиите си в моита тема....
    Апропо ти помниш ли като се пенише че Норвегия е в ЕС
    Норвегия е възприела и изпълнява 98% от европейското законодателство . ES sitizen rabotqt безпроблемно в Норвегия това е достатъчно . Сега започвайте с обидите там ви е силата , интересно поради каква причина не ви санкционират за обидите . Мен ме остави . Обидите ти към другите хора

Post Thanks / Like

За резил никога няма да стана и не съм ставал. А защо съм пушил, еми защото има зона за пушачи бе.. и ония дето носят костюми и часовници колкото твоята годишна заплатка и те пушиха до мен. Вече стана ли ти ясно философе.
    Явно цяла вечер си се наливал и си прочел /защо/ вместо /защото/ иначе нямаше да се излагаш с това къде си ходил и колко са стрували часовниците на другите хора .....хахахахаа сякаш нещо това те топли, пък аз трябва да ти завиждам ли що ли.....кат те гледам къв си Бай Ганю и на Луната да отидеш няма да се откажеш от балканщината!!!!! Буахахахахаааа....ходил бил в америка и пушил цигари пред Тръмп тауър и вече знае политиката изтънко......Препоръчвам ти да прочетеш /До Чикаго и назад/ на Константинов, там става въпрос за такива като теб
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Кво му обяснявате на този за Америка . С него си говори за английските бенефити . Би научил доста работи Сега сериозно един съвет . Сменяй паундите в евро . Докато е време . че след март паунда тръгва надолу
    Аз паундите ги инвестирам в имоти, които ми носят доходи, до сега нищо не съм загубил, дори си печеля от тях

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Аз паундите ги инвестирам в имоти, които ми носят доходи, до сега нищо не съм загубил, дори си печеля от тях
    Много смело и категорично изказване! Не си ли чувал, че...
    Когато печелиш, не знаеш какво губиш и когато губиш, не знаеш какво печелиш!
    Аз пък инвестирам всичко в преживявания и поне знам, че съм живял.
    Може би не много успешно от финансова гледна точка, но не съжалявам за нищо!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Ще бъде интересно да споменеш и какви цигари пушихте,и за какво си говорихте.Наистина ли костюмите им са толкова скъпи,направо ме разби!

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Ще бъде интересно да споменеш и какви цигари пушихте,и за какво си говорихте.Наистина ли костюмите им са толкова скъпи,направо ме разби!
    Вместо да търсите кусур на Дими . Той поне е работил в Америка . Погледни онзи другия . Никога не е стъпвал в Америка ,а камо ли да е работил там . Но е компетентен

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Вместо да търсите кусур на Дими . Той поне е работил в Америка . Погледни онзи другия . Никога не е стъпвал в Америка ,а камо ли да е работил там . Но е компетентен
    Аз питам най-чистосърдечно,никога не съм пушил с такива баровци и ми стана интересен лайфстайла му.

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

като по чудомир го докара!
    ГРОБАРИ+ПЗ-business as usual

14. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Много смело и категорично изказване! Не си ли чувал, че...

Аз пък инвестирам всичко в преживявания и поне знам, че съм живял.
    Може би не много успешно от финансова гледна точка, но не съжалявам за нищо!
    Да така е, но искам след време да съм финансово независим, демек да знам че всеки месец ще си имам сигурни и добри доходи. Няма да са милиони, но поне ще са ми достатъчни да живея спокоен живот без да се лишаваме от нищо,затова сега си давам повечко жега.

На почивка
    Post Thanks / Like

Да така е, но искам след време да съм финансово независим, демек да знам че всеки месец ще си имам сигурни и добри доходи. Няма да са милиони, но поне ще са ми достатъчни да живея спокоен живот без да се лишаваме от нищо,затова сега си давам повечко жега.
    инвестирате в хотели и имоти на морето ресторанти магазини и тн . Но там сезона е малък . Като ви забранят да ги отдавате като хотелски апартамент и ви накарат да ги регистрирате по търговския закон и много бихте фалирали . То и сега цените им са по ниски от тези на големите градове

Post Thanks / Like

Явно цяла вечер си се наливал и си прочел /защо/ вместо /защото/ иначе нямаше да се излагаш с това къде си ходил и колко са стрували часовниците на другите хора .....хахахахаа сякаш нещо това те топли, пък аз трябва да ти завиждам ли що ли.....кат те гледам къв си Бай Ганю и на Луната да отидеш няма да се откажеш от балканщината!!!!! Буахахахахаааа....ходил бил в америка и пушил цигари пред Тръмп тауър и вече знае политиката изтънко......Препоръчвам ти да прочетеш /До Чикаго и назад/ на Константинов, там става въпрос за такива като теб
    До Чикаго и назад ти трябва да я прочетеш, а не аз,защото съм живял там мой човек, на 15 мин от езерото Мичиган.

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз когато живях в чикаго бе 1994 -1995 година . Студио flat бе 300 долара а пакет от 10 кг пилешки бутчета бе 3 долара и 30 цента . Един галон benzin (3 , 75 литра ) бе 98 цента , по малко от долар . един сникерс в Алди бе 24 цента

Post Thanks / Like

До Чикаго и назад ти трябва да я прочетеш, а не аз,защото съм живял там мой човек, на 15 мин от езерото Мичиган.
    Чел съм я още края на 70-те. Накратко ще ти разкажа за какво става въпрос: Бай Ганю/авторът/ отива на изложбата в Чикаго и естествено се проявява пред цял свят/най- вече пред читателя/ че е Ганю Балкански, а ти даже се гордееш с това/ ....на 15 мин от езерото Мичиган. Буахахахахахаааа---безцено!!!!!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 09-02-2018 на 05:22
    EC=WC
    -George Orwell

Post Thanks / Like

Аз когато живях в чикаго бе 1994 -1995 година . Студио flat бе 300 долара а пакет от 10 кг пилешки бутчета бе 3 долара и 30 цента . Един галон benzin (3 , 75 литра ) бе 98 цента , по малко от долар . един сникерс в Алди бе 24 цента
    Спомняш ли си колко струваше билета за музей или театър.....
    EC=WC
    -George Orwell

21. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Спомняш ли си колко струваше билета за музей или театър.....
    Тогава незнаех английски да ходя на театър . А за история сам чел повече от теб с сигурност . Така че не ми пробутвай номера с мuzеите да се правите на високо интелигентни . Не ,не сте . Един високоинтелигентен човек няма как да подкрепя брексит . Които за обикновения англичанин е катастрофа

Post Thanks / Like

Тогава незнаех английски да ходя на театър . А за история сам чел повече от теб с сигурност . Така че не ми пробутвай номера с мuzеите да се правите на високо интелигентни . Не ,не сте . Един високоинтелигентен човек няма как да подкрепя брексит . Които за обикновения англичанин е катастрофа
    Ясно, яж си пилешките бутчета/10кила за $3.30/ и не се бутай там където не ти е работата!
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

казах ви аз че путин си напазарува американския президент. колко ли още бели ще направи тоя преди да го изритат? лошото е че много наподобява ситуацията в бг и боко, та тръмп да не излезе "спасител" на америка. да видим колко ще ги закопае американците

Съюзът между САЩ и Западна Европа постигна забележителни неща. Той спечели две световни войни през първата половина на 20 век. След това се разшири, включвайки бившите си врагове, и спечели Студената война. Помогна за разпространение на демокрацията и за постигане на най-високия жизнен стандарт, какъвто светът някога е познавал.
    Президентът Тръмп се опитва да разбие този съюз.

Дали наистина той върши това съзнателно? Кой знае... Невъзможно е да се надникне в главата му и да се гадаят стратегическите му цели, ако той изобщо си поставя дългосрочни цели. Но нека кажем така: ако един президент на САЩ начертае някакъв таен, конкретен план за разрушаване на Атлантическия алианс, този план поразително би носил белезите на поведението на Тръмп.

Той би включвал открита враждебност към лидерите на Канада, Великобритания, Франция, Германия и Япония, би включвал предпочитание към схватки по измислени проблеми - не за да се печелят големи отстъпки за САЩ, а за да се създават конфликти заради самите конфликти.

Таен план за съсипване на Запада би предполагал също САЩ за потърсят нови съюзници в замяна на вече нежеланите. Най-очевидният би бил Русия - най-големия съперник в Европа на Германия, Франция и Великобритания. И точно както действа Русия, САЩ, поставяйки си за цел да разбият Атлантическия алианс, биха започнали да се месят във вътрешните работи на други страни, за да поставят там нови правителства, които също отхвърлят стария съюз.

Внимание, внимание, внимание, внимание. Тръмп върши всяко едно от тези неща. Той предпочете да не присъства на срещата на Г-7 в пълен състав. Докато беше там, търсеше схватки. Може би вече сте видели снимката, публикувана от германското правителство - Тръмп седи със свъсени вежди и скръстени ръце, докато Ангела Меркел и другите лидери са го наобиколили прави, с умолителни погледи. Японският премиер Шиндзо Абе гледа направо отчаяно.

Няма нищо чудно. Главните разногласия на срещата бяха за митата, които Тръмп наложи по фалшиви причини. Той твърди, че по този начин просто отвръща на действията на други страни. Но текущите средни мита на САЩ, Великобритания, Германия и Франция, според Световната банка, са еднакви - 1,6 процента. Японските са 1,4 процента, а канадските - 0,8 процента. Да, всяка страна има известен брой спорни мита, но те са малки, и САЩ не страдат от тях.

Така че Тръмп не казва истината за търговията. По същия начин той лъжеше за родното място на Барак Обама, за собствената си позиция по войната в Ирак, за числеността на множеството (във Вашингтон), събрало се по случай встъпването му в длъжност, за статистиката за убийствата, за мексиканските имигранти, за руското разследване, за парите за мълчанието на Сторми Даниълс и по стотици други въпроси. С митата обаче той не изтъква реален проблем, а го представя невярно.Той заплашва Атлантическия алианс, използвайки една лъжа.

Ако се нуждаете от повече доказателства, погледнете неговите постове в Туитър. Тези, които следят отблизо неговите писания в мрежата (за което не им завиждам), са разбрали, че той често обвинява другите, че вършат неговите собствени грехове. В събота той нарече канадския премиер Джъстин Трюдо "много нечестен".

Докато Трюдо и другите традиционни съюзници получават презрение, по адрес на Владимир Путин, Ким Чен-ун и разни други напиращи авторитарни управници се сипят похвали. Тръмп и неговите помощници дават рамо на крайнодесни политици в Германия и други страни. В Квебек той се опита да търси извинения за руската анексия на Крим и се застъпи за повторно приемане на Русия в Г-7. Консервативният автор Джей Нордлингър попита: Защо той говори като водещ от финансираната от руското правителство тв мрежа АрТи (Russia Today)?

Аз не зная отговора. Но е крайно време да погледнем сериозно на единствено възможното обяснение за поведението на Тръмп: той иска да разруши западния съюз.

Това може би е въпрос на идеология, и той (Тръмп) предпочита авторитаризма в стил Путин пред демокрацията. Или пък той няма далечна стратегия и Путин наистина държи като коз някаква компрометираща информация. Или може би Тръмп просто харесва да бъде срещу всичко онова, на което е държал всеки съвременен американски президент.

Каквато и да е причината, неговото поведение налага да му бъде даден отговор, който да е толкова сериозен, колкото и заплахата. Както изтъкна политологът Брендън Найън, изминалият уикенд бе възприет като повратна точка: "Западният съюз и глобалната търговска система са подложени на същото силно напрежение, което Тръмп породи и в нашите вътрешни институции".

За традиционните американски съюзници отговорът изисква отказ от бодрия оптимизъм, който характеризираше първоначалния подход, възприет от Трюдо и френския президент Еманюел Макрон. Меркел е примерът за правилния подход. Тя е по-твърда, избягвайки ненужна ескалация, защото разбира заплахите в дългосрочен план.

За съпартийците републиканци на Тръмп това означава да поставят интересите на страната над партията. Няколко републиканци, като Джон Маккейн, уместно изразиха тревога през последните два дни. Сега от конгресмените се очаква да направят повече от писане на изпълнени с терзания туитове. Те трябва да предложат законодателство, което да обуздае Тръмп, и да започнат изслушвания с цел изясняване на неговите мотиви.

За американските избиратели това означава да схванат истинския залог в предстоящите тази година междинни избори. Те не са просто референдум за намаляване на данъците, за планове за здравеопазването или за нетрадиционния стил на президента. Те са референдум за американските идеали, които са по-стари от всеки от нас.

Статията е публикувана от Дейвид Лиънхард в"Ню Йорк таймс"
    https://m.dir.bg/dnes/svyat/donald-t...-razbie-zapada
    Между другото Путин каза че това му е последният мандат в Русия нямало повече да се кандидатира за президент на Русия, ама дали няма да се кандидатира за президент на САЩ след 5 години? Еретична идея ама кой знае
    Последно редактирано от deijei : 12-06-2018 на 00:16

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    казах ви аз че путин си напазарува американския президент. колко ли още бели ще направи тоя преди да го изритат? лошото е че много наподобява ситуацията в бг и боко, та тръмп да не излезе "спасител" на америка. да видим колко ще ги закопае американците
    Ти си казвал и други бръщолевици...... но това (второто в червено) ти е за първи път--честито....Хахахахахаххааааа........
    EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ти си казвал и други бръщолевици...... но това (второто в червено) ти е за първи път--честито....Хахахахахаххааааа........
    Не се чувствай длъжен да ми отговаряш аз визирах хамериканския претендент

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Не се чувствай длъжен да ми отговаряш аз визирах хамериканския претендент
    Да се чувствам длъжен!!!!!!!! Ти не ме познаваш.....даже не съм усетил кога оня питекантроп са го изтървали и мята пак фекалиите си в тоя форум пък ти говориш за длъжен и американския президент- колкото и да ти е гузно да го признаеш........хахахааааа
    EC=WC
    -George Orwell

Страница 19 от 20 ПървиПърви ... 917181920 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Милиардерът Доналд Тръмп търси наши студенти.
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 2
    Последно мнение: 09-10-2016, 11:58
  2. Много ви моля за помощ - Черни точки пред/в очите
    От hondina във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 10
    Последно мнение: 21-02-2011, 23:25
  3. Нийл Доналд Уолш за здравето
    От Мила във форум Езотерика
    Отговори: 0
    Последно мнение: 17-06-2010, 22:26

Отметки