Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител Аватара на Wayne
    Град
    Somewhere at the beach ...
    Post Thanks / Like

По подразбиране Попълване на ПР апликация - Банкови стейтмънти

Здравейте!

На бързо - попълвам апликацията за ПР и имам леко притеснение относно банковите стейтмънти. Имам ги всичките от ден първи до сега. Проблема (или поне аз го виждам като проблем) е че когато кандидатствах за жълта карта трябваше да докажа, че имам някакви пари на банковата ми сметка и по този начин няма да съм в тежест на държавата. Тогава приятел прехвърли пари на сметката ми колкото да мога да покажа на Хоум Офис, че имам пари и след като си получих жълтата карта прехвърлих парите обратно на приятеля ми. Притеснението ми е, ако пратя банковия стейтмънт, дали могат да ми направят проблем, че определена сума от пари влиза в сметката ми и след ден излиза? Също така, наличните пари на сметката ми за всеки месец за първите 2 години не са много и се чудя дали могат да направят проблем за това (например как си покривам разходите и т.н.). Също така колкото повече стейтмънти прикача, толкова по-добре ли е за апликацията?

Благодаря Ви предварително )

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Попълване на ПР апликация - Банкови стейтмънти

Аз от толкова четене разбрах банк стейтмънт през 3 месеца, тоест за 5 години 20 стейтмънт а , както и за пейслиповете. Някой да ме поправи, ако не съм разбрал правилно

Sent from my iPhone using Tapatalk

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Попълване на ПР апликация - Банкови стейтмънти

Цитирай Първоначално написано от redhotman Виж мнението
    Аз от толкова четене разбрах банк стейтмънт през 3 месеца, тоест за 5 години 20 стейтмънт а , както и за пейслиповете. Някой да ме поправи, ако не съм разбрал правилно

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Когато аз пращам такива документи, действам на принципа - колкото повече, толкова по-добре. Само споделям личен опит, не ти давам съвет какво да правиш според гайдънси. След един отказ за виза преди 12 или 13 години беше вече, пращам винаги повече, отколкото изрично се изисква, но нямам отказ нататък.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. Recommend treven recommended this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Попълване на апликация
    От hakioo във форум Образование в UK
    Отговори: 2
    Последно мнение: 16-11-2013, 17:16
  2. Попълване на апликация за хаузинг бенефит
    От tanq0202 във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 12
    Последно мнение: 05-09-2012, 08:02
  3. Отговори: 4
    Последно мнение: 24-05-2010, 11:21
  4. Таксува ли Барклейс за копия на банк стейтмънти?
    От tosho83 във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 12
    Последно мнение: 08-08-2009, 10:29
  5. Апликация за НИН - предварителна
    От Neuk във форум Registration Certificates
    Отговори: 1
    Последно мнение: 26-09-2008, 11:17

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове