Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Питане - да не се подразбира като зов за помощ

Здравейте сънародници.Искам да попитам,тези които знаят и могат да ми обяснят,как да събера пари за да заплатя едни статии в нашите БГ вестници?Става дума за една хуманна дейност. В БГ има две момчета,които разработват една операционна система.Тя се нарича УСУ ЛИНУКС и буквално означава учи свободен.Тя е създадена най вече за ученици,но може да се използва и за фирми и офиси.Казано в прав ред,тази програма е без стопанска дейност и е напълно безплатна,За публикациите трябва да се заплати.Съвсем скоро излиза 10-та версия и момчетата търсят начини да запознаят повече българи с нея.Създателите обещават изцяло обновена версия.
    Приемам всякакви съвети..

А това е линк към ръководството за ползване.
    Може би да не знаете,но линукс системите могат да се разглеждат и пробват как работят без инсталация.
    Всичко е написано в ръководството.

https://www.google.bg/?gws_rd=ssl#q=...82%D0%B2%D0%BE

А това е снимков материал,какви програми още могат да се добавят.

http://boltik.snimka.bg/hobby/usu-us...chenici.863467

http://boltik.snimka.bg/hobby/usu-us...sistemi.849320

Тегленето и разглеждането също помагат на УСУ ЛИНУКС ,да се изкачи на по предни позиции.

.Благодаря предварително.

2. БЛАГОДАРЯ tt_tt_tt thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Питане - да не се подразбира като зов за помощ

Точно там е проблема - понеже е отворен код ,всеки може да си създава версия и да я нарича както си иска.
    Аз лично съм си правил къстъм Убунту 10 преди време също.
    Може би идеята е хубава,но бавно приложима и кръга от потребители и много ограничен.
    Работата под Линукс е по-сложна и понякога изисква писане на команди,което на един пъпчив и мързелив тинейджър,който сяда на РС за малко да си провери фейсбука и да разгледа някой сайт ,няма да му се иска да прави.
    А за финансова подкрепа може да пробвате www.kpd.bg ,където има раздел финансиране на идеи.

4. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от amigo7674;706416
    Работата под Линукс е по-сложна и понякога изисква писане на команди...........
    ..,всеки може да си създава версия ..............
    ...бавно приложима ................
    А за финансова подкрепа [url
    www.kpd.bg[/url]
    Здравей amigo7674,по принцип си прав.Аз вече 5 години ползвам Линукс дистрибуции и не ми се е налагало да пиша команди.
    Отговора на втората фраза е кодирана в селската мъдрост:То било проста работа,хо не било за ,,,,,,хора.
    Бавно приложима - Да няма „картинки“на които да цъкат.
    Все повече фирмички ползват GIMP редактора на изображения за Линукс.(Това е Фотошопа в Линукса)Що да плащам,докато мога и да не...
    Всички тези „картинки„ по горе са дело на GIMP.
    Компа ми е едно старо Сони за 30 паунда,а чаржера е за 20 паунда.Вече 4 години си кюта така.
    Преинсталацията ми е без пари,правя си я сам.(нямам никакво техническо образование)дори и више.
    За фтнансовата помощ:Търся човек,които да ми покаже начина,покоито да намеря(изпрося)200 - 300 паунда за 2 -3 статии.
    И все пак съм ти благодарен за подкрепата.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Няма спор,че Линукс,Юникс и дистрибуциите им са безплатни и работят супер бързо и леко.
    На една стара Тошиба лаптоп инсталирах Убунту 8.10 и от натискане на старт-бутона до готовност за работа трябваха 15 сек!....в сравнение с 30+ за Прозорците,така,че определено е нещо различно.
    За Линукс кутре да не говорим,него дори не трябва да се инсталира - работи от флашка.
    Дано да се намери някой да помогне за благородната идея.
    Аз инвестирам в други начинания за жалост...

Нов потребител
    Post Thanks / Like

[QUOTE=amigo7678
    Аз инвестирам в други начинания за жалост...
    [/QUOTE]

Здравейте отново.Аз точно затова съм написал :Да не се чете,като зов за помощ.
    Има хора,които не знаят какво да си правят парите.За тях питам.Как да ги помоля учтиво.да помогнат с каквото могат.И как да ги открия?
    Така и така съм започнал да питам,моля някой ако знае колко би струвал превода на този сайт?нещо ,като ориентир?

http://learnfree.eu/?lang=bg

Просто не му е дошъл момента.

8. ХАРЕСВАМ! tt_tt_tt liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 42
    Последно мнение: 18-05-2013, 22:03
  2. Maternity Allowance като селф емплойд - помощ!!
    От petkanov във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 16
    Последно мнение: 17-03-2013, 15:54
  3. Помощ за жълта и синя карта като сме семейство
    От kalchevski във форум Registration Certificates
    Отговори: 18
    Последно мнение: 15-03-2013, 20:19
  4. Отговори: 8
    Последно мнение: 07-01-2013, 01:15
  5. Помощ относно регистрация като SE
    От gavramov във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 3
    Последно мнение: 17-09-2008, 14:29

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker