Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 5 от 11 ПървиПърви ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 125 от общо 252
    Не толкова нов потребител
    Град
    Из дебрите на виртуална реалност
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо в България е най-зле?

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Кво се хванахте за тези панели бе , аз говоря за апартаменти тухлени в кооперации , където са 4 , 6 или 8 апартамента със съответните идеални 4асти от двора . Такива са 75% от имотите ми . Имам един панелен 1970 година останал от баща ми две спални огромни , голям хол , голяма кухня отделно , тоалетна и баня отделни , две тераси трети етаж от 5 етажен блок в Пловдив , вътрешен апартамент , алуминиева дограма тих , спокоен , гърантирам ти , 4е комфорта на живот в него е по добър от която и да било по обикновена дървена къща в стратфорд , леитън , ултхамсоу , ист хям и в които и да е цигански квартал на лондон , влага , мухъл , на много места дори дървеници и ТН . Ако не бях живял 10 години в лондон , можеше да ме излъжеш и да ти повярвам . Имал една поляна и едно бунгало на къра дето няма , кои да те напсува и голямата работа
    Хи, хи, хи направо ме заболя корема от смях. Имал, от тате - панел, огромни спални, кооперации.
    Тъкмо се чудех, на кого ми заприлича, тази твоя тирада на слабостта.
    И се сетих.....
    На Митьо Пищова.
    И той като теб....
    Имаше едно предаване на Карбовски, и той така......
    "Имам кебабчийница, имам ресторант, ... имам лек автомобил, спал съм с хиляди жени......"
    Само дето никой не му вярва.
    Ти "Митьо Пищова" ли си platini.

Sent from my HTCONE using Tapatalk

2. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от fastdriver Виж мнението
    Хи, хи, хи направо ме заболя корема от смях. Имал, от тате - панел, огромни спални, кооперации.
    Тъкмо се чудех, на кого ми заприлича, тази твоя тирада на слабостта.
    И се сетих.....
    На Митьо Пищова.
    И той като теб....
    Имаше едно предаване на Карбовски, и той така......
    "Имам кебабчийница, имам ресторант, ... имам лек автомобил, спал съм с хиляди жени......"
    Само дето никой не му вярва.
    Ти "Митьо Пищова" ли си platini.

Твоето е безсилие и на селтаци от провинцията като теб , дори не им обръщам внимание , от догодина , ще си ходя по лошите български кафенета и заведения , а ти отворения ,ще въртиш геврека в забравената от бога влажна провинция . Всеки ден на плантацията , 4е ипотека трябва да се изплаща , нямаш право да спираш , като хамстера вътре в сферата . Горе ти бях написал какво представлява изто4ен лондон , но ти тръгна да обиждаш , даи аргументи , а не тръгваи да обиждаш . Които и архитект да попиташ , дори един панелен апартамент , не тухлен , е по добър за живеене от влажните смешни къщи в изто4ен лондон .Е това селянина освен да напада и обижда от безсилие друго не може
    Последно редактирано от dgidgo : 26-09-2016 на 20:53

Град
    Post Thanks / Like

Твоето е безсилие и на селтаци от провинцията като теб , дори не им обръщам внимание , от догодина , ще си ходя по лошите български кафенета и заведения , а ти отворения ,ще въртиш геврека в забравената от бога влажна привинция . Всеки ден на плантацията , 4е ипотека трябва да се изплаща , нямаш право да спираш , като хамстера вътре в сферата
    Давай platini, давай комунистическа душице. Роб си бил и през комунизма, роб си бил всичките тез години на запад. Като типичен комунист, за тез 20/30 години извън България, нищо не ти е влязло в празната чутура. Не си оценил нито културата, нито прогреса. Но и няма как, при положение, че си наследник на най-ниско интелигентната прослойка в българската действителност-комунистическата. Сбор от зомбирани роби, с вакумирано съзнание - обслужваща, само и единствено интересите на определена група лица. Водачите на партията. Ти си това от което, повечето хора пишещи в този форум са избягали. Малка, сладка, озъбена душица.
    Виж, колко лесно те изкарах на показ. Лесно и елементарно, какъвто си и ти.
    Ай целувай Ленин, и към Сибир.

5. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Recommend RNOH recommended this post
    Post Thanks / Like

Давай platini, давай комунистическа душице. Роб си бил и през комунизма, роб си бил всичките тез години на запад. Като типичен комунист, за тез 20/30 години извън България, нищо не ти е влязло в празната чутура. Не си оценил нито културата, нито прогреса. Но и няма как, при положение, че си наследник на най-ниско интелигентната прослойка в българската действителност-комунистическата. Сбор от зомбирани роби, с вакумирано съзнание - обслужваща, само и единствено интересите на определена група лица. Водачите на партията. Ти си това от което, повечето хора пишещи в този форум са избягали. Малка, сладка, озъбена душица.
    Виж, колко лесно те изкарах на показ. Лесно и елементарно, какъвто си и ти.
    Ай целувай Ленин, и към Сибир.

Показа си само селския характер , когато тръгна да обиждаш първи , никога не съм бил с комунистите и тук се обърка , но ти и от политика не разбираш . Работи там да изплащаш кредити на банкерското евреиство и това е . Много напреднали са в лондон , затова 50 % от тях нямат и ниво на основно образование . Над 80 % нямат собствен изплатен имот , ти дори не им знаеш законите момко , закона за наследство знаеш ли им го . Това е кастово общество момко , ще се въртиш като хамстера в сферата докато остарееш , и накрая децата ти пак няма да имат собствен имот наследство от теб . Такава им е евреиската , англосаксонска система

Град
    Post Thanks / Like

Твоето е безсилие и на селтаци от провинцията като теб , дори не им обръщам внимание , от догодина , ще си ходя по лошите български кафенета и заведения , а ти отворения ,ще въртиш геврека в забравената от бога влажна провинция . Всеки ден на плантацията , 4е ипотека трябва да се изплаща , нямаш право да спираш , като хамстера вътре в сферата . Горе ти бях написал какво представлява изто4ен лондон , но ти тръгна да обиждаш , даи аргументи , а не тръгваи да обиждаш . Които и архитект да попиташ , дори един панелен апартамент , не тухлен , е по добър за живеене от влажните смешни къщи в изто4ен лондон .Е това селянина освен да напада и обижда от безсилие друго не може
    Не става въпрос за лондонските, къщи, Митьо, аз за там не говоря, написал съм ти, че с тях опит нямам. Писах ти за какво става дума. За къщи, за собственост, за качество на живот. Що не отговориш за апартаминтите. Не се измъквай, като Тодор Живков на последния си пленум. Не само, че не можеш да водиш дискусия, ами и се ихлузваш, като дъждовник.

8. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

Показа си само селския характер , когато тръгна да обиждаш първи , никога не съм бил с комунистите и тук се обърка , но ти и от политика не разбираш . Работи там да изплащаш кредити на банкерското евреиство и това е . Много напреднали са в лондон , затова 50 % от тях нямат и ниво на основно образование . Над 80 % нямат собствен изплатен имот , ти дори не им знаеш законите момко , закона за наследство знаеш ли им го . Това е кастово общество момко , ще се въртиш като хамстера в сферата докато остарееш , и накрая децата ти пак няма да имат собствен имот наследство от теб . Такава им е евреиската , англосаксонска система
    То пък ти от география, много разбираш. Между Дъблин и Лондон и законите им, има толкова общо, колкото между София и Белград.
    Говори, говори platini, само потъваш по-дълбоко.

10. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Post Thanks / Like

То пък ти от география, много разбираш. Между Дъблин и Лондон и законите им, има толкова общо, колкото между София и Белград.
    Говори, говори platini, само потъваш по-дълбоко.

Жив и здрав , не ме интересуваш , нито ти , нито дъблин , нито ще те обиждам , караи там в околностите на дъблин живота си и бъди щастлив

Град
    Post Thanks / Like

Жив и здрав , не ме интересуваш , нито ти , нито дъблин , нито ще те обиждам , караи там в околностите на дъблин живота си и бъди щастлив
    Досвидания, товарищ. Всего хорошего.
    Checkmate.

13. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Post Thanks / Like

Досвидания, товарищ. Всего хорошего.
    Checkmate.

Предполагам , 4е си голям зрял 4овек , защо като не ви обиждам вас ли4но , а говоря за недостатъците на тези влажни острови , вие избивате агресията си срещу мене . Не 4е ми пука особено , но защо . Даите аргументи , 4е вси4ко е много хубаво на тези острови , а вие по4вате с обидите , говориш ми на руски , не мразя руснаците , но ми харесват идеите на една друга националисти4еска партия от на4алото на миналия век . Дръжте се по джентълменски , нали кралицата ви е дала гражданство

Post Thanks / Like

И ква е разликата между англия и ирландия , 4е в ирландия е по зле във всяко едно отношение

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Deer Street Виж мнението
    Най -зле ще е у бг-то , щото народа дето остана е сбирщина от пост комунистически синчета и дъщери , налапали власта на готово и малцинства/ разразващи се с космическа скорост /
    и скоро ще е битката на титаните
    чалгари срещу мангали
    е добре е да се гледа от далече !
    И ти от циганите избяга при тарамбуките в Лондон, гледай само да не ти захлупят някой навес на главата.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    И ти от циганите избяга при тарамбуките в Лондон, гледай само да не ти захлупят някой навес на главата.
    Дими , те са избягали защото са от селата и къщите на бабите им струват 2000 евро , тои описва от къде е избягал , какво им обръщаш внимание , селската злоба избива

Старо куче
    Post Thanks / Like

Маи ти се изхлузваш от дискусията , кажи ми сега , как ще спе4елиш от ипотека в лондон . Примерно сега взимаш три бед хаус трета зона за 560 000 паунда . Кажи ми сега как ще спе4елиш , краткосро4но , дългосро4но , както искаш . За 25 години трябва да върнеш над 800 000
    е тва е приказка вече. тая миза ми е височка не съм в лондон пък и не бих взел 3 бедрум. дай да свалим мизата на 250-300 000. и в лондон може да се вземе за тия пари жилище. кажи с 300 000 паунда или 600 000лв какво би направил в бг и какви приходи би имал евентуално. все пак говорим ако го вземеш с моргич/заем, не с готови пари. и други предполагам ще се включат само ще помоля без лични нападки
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

19. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    що бе, кво ти пречи на 50 и с лош английски да си купиш къща в сащ?
    за тия хилядарки в паунди няма да имаш проблем да си вземеш къще от талашит в щатите
    някъде на топло на юг, че там само от спестените сметки за отопление ще имаш предостатъчно за бира всеки ден

и аз мисля че само разправяш приказки от 1001 нощ
    Защото като си на 50 ти трябва спокоиствие , ма4а е свършил , трябват ти евтини имоти в България или Испания , а Америка е за млади хора , за предприема4и да правят бизнес , да си построяват живота тепърва .

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    е тва е приказка вече. тая миза ми е височка не съм в лондон пък и не бих взел 3 бедрум. дай да свалим мизата на 250-300 000. и в лондон може да се вземе за тия пари жилище. кажи с 300 000 паунда или 600 000лв какво би направил в бг и какви приходи би имал евентуално. все пак говорим ако го вземеш с моргич/заем, не с готови пари. и други предполагам ще се включат само ще помоля без лични нападки
    С 600 000 лева , ще вземеш голям двор с Къща на хубаво място на ъгъл в Пловдив , ще е бутнеш и ще направИш нова кооперация , а отдолу ще направиш ресторант тип закусвалня , сутрин ще отваряш в 6 следобед ще затваряш в 5 , сутрин супи , шкембе , закуски , деликатеси но евтино , на обяд готвено , скари , обедна храна , но евтино . От горе малко семеино хотел4е .Ако имаш връзки с власта от долу вместо да правиш заведение , правиш хубави помещения и ги даваш под наем за банка .Това е идеята , която искашЕ . Аз като по скромен , ще си правя нещо като хотелски апартаменти за нощувки и по4асово , имам си специална бизнес стратегия за натрупване на клиенти . В този бизнес , ще ползвам и вилата си за отдаване под наем , след март 2017 ми предстоят ремонти , ще си правя и малък басеин на вилата за по добро отдаване под наем и комфорт на клиента . Рецептата е да си флексибъл , добро ка4ество и ниски цени
    Последно редактирано от dgidgo : 26-09-2016 на 23:32

Старо куче
    Post Thanks / Like

С 600 000 лева , ще взема голям двор с Къща на хубаво място на ъгъл в Пловдив , ще е бутна и ще направя нова кооперация , а отдолу ще направя ресторант тип закусвалня , сутрин ще отварям в 6 следобед ще затварям в 5 , сутрин супи , шкембе , закуски , деликатеси но евтино , на обяд готвено , скари , обедна храна , но евтино . От горе малко семеино хотел4е .Ако имаш връзки с власта от долу вместо да правиш заведение , правиш хубави помещения и ги даваш под наем за банка .
    и това всичко с 600 000 лв? не се ли унасяш малко

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    и това всичко с 600 000 лв? не се ли унасяш малко
    Ако намериш стара къща на подходящо място , може да е вземеш за 200 000 лева , за 360 лева на квадратен метър с двама маистори и общаци ти и няколко приятели може да построите 450кв м партер и два евтажа за 160 000 до акт 14 , с Още 160 000 лева ще завършиш сградата напълно . ще ти останат 80 000 лева да обзаведеш заведението

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ако намериш стара къща на подходящо място , може да е вземеш за 200 000 лева , за 360 лева на квадратен метър с двама маистори и общаци ти и няколко приятели може да построите 450кв м партер и два евтажа за 160 000 до акт 14 , с Още 160 000 лева ще завършиш сградата напълно . ще ти останат 80 000 лева да обзаведеш заведението
    направо ме взе за мезе мене
    АКО намеря къша за 200 000лв дори няма да си мръдна пръста да правя каквото и да било че тия оставащите 400 000лв няма да стигнат за нищо. чешеш си клавиатурата само. та АКО намеря такъв имот не бих вкарал нито лев повече давам го на строителна фирма и след година ще имам готов апартамент или два зависи от имота. пак ме подхлъзна няма да ти се връзвам повече
    ае лека

Град
    Post Thanks / Like

Предполагам , 4е си голям зрял 4овек , защо като не ви обиждам вас ли4но , а говоря за недостатъците на тези влажни острови , вие избивате агресията си срещу мене . Не 4е ми пука особено , но защо . Даите аргументи , 4е вси4ко е много хубаво на тези острови , а вие по4вате с обидите , говориш ми на руски , не мразя руснаците , но ми харесват идеите на една друга националисти4еска партия от на4алото на миналия век . Дръжте се по джентълменски , нали кралицата ви е дала гражданство
    Не другарю. Агресия непредизвикана, няма. Последователи, прокламатори, оратори на този мракобесен режим, инвалидизирал България, пращайки нея и народа и в клоаката на съвременния свят, предизвикват в мен нормалния отговор към тях.

Град
    Post Thanks / Like

И ква е разликата между англия и ирландия , 4е в ирландия е по зле във всяко едно отношение
    То няма прилика, освен обърнатата дирекция. Нито в държавно устройство, нито в нещо друго.

Post Thanks / Like

Не другарю. Агресия непредизвикана, няма. Последователи, прокламатори, оратори на този мракобесен режим, инвалидизирал България, пращайки нея и народа и в клоаката на съвременния свят, предизвикват в мен нормалния отговор към тях.

Не съм никакъв другар ,,нито маика ми или баща ми или дядо ми или баба ми са били 4ленове на Бкп , ако си навит хващаме бас по 5000 паунда и ти го доказвам , когато сме в България , хем ще ти платя по4ивката , така , 4е тези нападки отпадат . Знам от къде тръгна агресията ти към мен , от това , 4е казах , 4е имаш парцел на къра около дъблин и едно бунгало върху парцела , защото за мен дървените къщи на тези острови имат ка4ествата на бунгала . И ти веднага се направи на интернет хулиган , виждал съм ги много като тебе , герои само пред клавиатурата , за това ти казах спри с агресията , даваи реални аргументи . А за смешния панелен апартамент , като ти носи 450 лева доход на месец , дреме ми кво ще стане с него след 20 години когато съм умрял , въпреки 4е панелките ще имат живот минимум 100 години и при силното земетресение в българия през 70 те години нищо им нямаше . Земетресението бе с епицентър скопие , сума ти къщи бяха съборени там , но и на техните панелки нищо им нямаше

Post Thanks / Like

То няма прилика, освен обърнатата дирекция. Нито в държавно устройство, нито в нещо друго.

И за това не си прав
    Последно редактирано от dgidgo : 27-09-2016 на 09:37

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

...Хем си собственик на нещо, ама то не е изцяло твое(1.47% от земята под блока - смях), ...
    Да добавя - това е, когато парцела/земята под сградата е купена - не е общинска собственост. Както е при поне 50% от жилищните сгради - блокове. Имат само отстъпено право на строеж.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Да добавя - това е, когато парцела/земята под сградата е купена - не е общинска собственост. Както е при поне 50% от жилищните сгради - блокове. Имат само отстъпено право на строеж.
    Георги хаиде не се излагаи поне ти , в лондон как е бе с блоковете , същото , даже много по зле , нали племеника взе апартамент до маталан на леитънстоне . 200 000 паунда едностаен за 100 години , след 100 години губиш правата върху него , само англииски болен мозък може да го измисли това . Кастова държава . Дори къщите ,,които продават В лондон са с земя под наем от долу , разбира се има и къщи , които се продават с земята . А как са кооперациите в България имаш земя от долу твоя . В България като умреш , наследниците ти да платят наи много 500 евро за да придобият собственоста . В лондон има данък наследство 40% над определена сума , отделно колко такси и пари . То да умреш в Лондон ти трябват минимум 7000 паунда да те погребат
    Последно редактирано от dgidgo : 27-09-2016 на 14:29

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

И заради такива също :

http://m.blitz.bg/news/article/448386
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Страница 5 от 11 ПървиПърви ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Защо напускам България
    От llyudo58 във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 8
    Последно мнение: 16-12-2013, 21:06
  2. Защо се върнах в България
    От elicka във форум Интересни статии
    Отговори: 77
    Последно мнение: 24-04-2011, 08:59
  3. Защо не останаха лидери в България?
    От munchkin във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 40
    Последно мнение: 28-08-2009, 22:47
  4. Защо напуснахте България? вариант 2
    От edin balgarin във форум Общ форум
    Отговори: 38
    Последно мнение: 18-09-2005, 17:43
  5. Защо напуснахте България?
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 13
    Последно мнение: 16-09-2005, 21:46

Отметки

Правила за публикуване