Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 11 ПървиПърви ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 76 до 100 от общо 252
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо в България е най-зле?

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    гледам обсъждате имоти та да ви питам като за инвестиция ли или просто така да си имате имот в бг?
    платини извинявай ако пак се намесвам в прайвът разговор
    Прайвът като private или другото private?
    Using Tapatalk

2. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Най -зле ще е у бг-то , щото народа дето остана е сбирщина от пост комунистически синчета и дъщери , налапали власта на готово и малцинства/ разразващи се с космическа скорост /
    и скоро ще е битката на титаните
    чалгари срещу мангали
    е добре е да се гледа от далече !

4. ХАРЕСВАМ! deijei, Sarah, valeria_north liked this post
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

гледам обсъждате имоти та да ви питам като за инвестиция ли или просто така да си имате имот в бг?
    платини извинявай ако пак се намесвам в прайвът разговор
    Зависи дали си по млад или по стар , зависи колко пари имаш . Ако бях млад с много добър англииски език , бих живял в Америка , щях да си избера топъл хубав климат и да си взема по евтина ипотека там . Например аризона , тексас , има много избор . Ако съм на 50 години както съм аз имам два варианта 3,4 апартамента в София или Пловдив , една готина вила и си живея старините .Или си купувам един имот в аликанте ,,супер климат и много хубави цени . За мен УК е влажна , кофти държава , отделно имотите са много скъпи , има и други недостатъци , и забележи в България или Испания купуваш в кеш , без ипотека . Имотите там са по 35 000 паунда приблизително
    Последно редактирано от dgidgo : 26-09-2016 на 12:50

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Зависи дали си по млад или по стар , зависи колко пари имаш . Ако бях млад с много добър англииски език , бих живял в Америка , щях да си избера топъл хубав климат и да си взема по евтина ипотека там . Например аризона , тексас , има много избор . Ако съм на 50 години както съм аз имам два варианта 3,4 апартамента в София или Пловдив , една готина вила и си живея старините .Или си купувам един имот в аликанте ,,супер климат и много хубави цени . За мен УК е влажна , кофти държава , отделно имотите са много скъпи , има и други недостатъци , и забележи в България или Испания купуваш в кеш , без ипотека . Имотите там са по 35 000 паунда приблизително
    въпроса ми беше съвсем конкретен. както и да е . да разгледаме твоя случай. казваш на 50 си / няма голямо значение ама карай/ тези 3-4 апартамента колко пари ще струват? а имота в аликанте? там не са по малко от 100 000 евра нещо що годе прилично.
    идеятат ти е казваш да купиш 3-4 апартамента /софия,пловдив/ и да ги даваш под наем. за какви пари горе долу става въпрос месечно? 1000лв? и ако ти се наложи да продадеш някой от тези апартаменти за колко време ще му развържеш парите? 5-6 месеца? в най добрия случай ако имота е на добро място. ако искаш да продължиме говори със цифри за да има някаква база
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Post Thanks / Like

въпроса ми беше съвсем конкретен. както и да е . да разгледаме твоя случай. казваш на 50 си / няма голямо значение ама карай/ тези 3-4 апартамента колко пари ще струват? а имота в аликанте? там не са по малко от 100 000 евра нещо що годе прилично.
    идеятат ти е казваш да купиш 3-4 апартамента /софия,пловдив/ и да ги даваш под наем. за какви пари горе долу става въпрос месечно? 1000лв? и ако ти се наложи да продадеш някой от тези апартаменти за колко време ще му развържеш парите? 5-6 месеца? в най добрия случай ако имота е на добро място. ако искаш да продължиме говори със цифри за да има някаква база
    Аз имам три апартамента в пловдив и вила в родопите , олреди . Имам пари и за още един апартамент . В пловдив може да се намери много добро старо строителство апартаменти в кооперации , между 600 и 800 евро кв.м , от там смятаи . В аликанте съм виждал страхотни апартаменти за 35 000 паунда . Аз говоря по принцип за младите хора решения след брексит , ако съм млад заминавам за америка , виж според мен климата за имигранта е от огромно зна4ение . А америка дава много възможности

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз имам три апартамента в пловдив и вила в родопите , олреди . Имам пари и за още един апартамент . В пловдив може да се намери много добро старо строителство апартаменти в кооперации , между 600 и 800 евро кв.м , от там смятаи . В аликанте съм виждал страхотни апартаменти за 35 000 паунда . Аз говоря по принцип за младите хора решения след брексит , ако съм млад заминавам за америка , виж според мен климата за имигранта е от огромно зна4ение . А америка дава много възможности
    явно нямаш желание за някаква дискусия

Post Thanks / Like

явно нямаш желание за някаква дискусия
    Не мога да те разбера каква дискусия искаш , казах ти за всеки е разли4но . На един 4овек на 50 години , не му трябва да се газарее с скъпи дрехи , 4асовници ,,коли , освен ако не е комлексар . Един апартамент в Пловдив можеш да го дадеш за 450 лева под наем , от ТРИ ще вземеш 1200 -1350 лева на месец , достатъ4но за скромен живот . Ако си на 50 няма смисъл да ги продаваш , ще ги оставиш наследство на децата . По принцип , цените на имотите в БГ ще е нагоре . И друго братле , ако си на 50 е много разли4но да си свободен в БГ , да излезеш да пиеш едно кафе или една бира сред хората , да станеш сутрин , когато си искаш и да нямаш шеф на главата . Или примерно да си електротехник в лондон , да ба4каш 6 дена в седмицата , да ставаш сутрин в 6 . Да плащаш ипотека и децата като пораснат жена ти да ти пили на главата , 4е трябвало да следват в Университет и какъв баща си ти ако не ги издържаш през това време . Нагледал съм се на 4овешКИ съдби И умрели мъже преди 60 години от инфаркт и инсулт
    Последно редактирано от dgidgo : 26-09-2016 на 13:53

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Не мога да те разбера каква дискусия искаш , казах ти за всеки е разли4но . На един 4овек на 50 години , не му трябва да се газарее с скъпи дрехи , 4асовници ,,коли , освен ако не е комлексар . Един апартамент в Пловдив можеш да го дадеш за 450 лева под наем , от ТРИ ще вземеш 1200 -1350 лева на месец , достатъ4но за скромен живот . Ако си на 50 няма смисъл да ги продаваш , ще ги оставиш наследство на децата . По принцип , цените на имотите в БГ ще е нагоре . И друго братле , ако си на 50 е много разли4но да си свободен в БГ , да излезеш да пиеш едно кафе или една бира сред хората , да станеш сутрин , когато си искаш и да нямаш шеф на главата . Или примерно да си електротехник в лондон , да ба4каш 6 дена в седмицата , да ставаш сутрин в 6 . Да плащаш ипотека и децата като пораснат жена ти да ти пили на главата , 4е трябвало да следват в Университет и какъв баща си ти ако не ги издържаш през това време . Нагледал съм се на 4овешКИ съдби И умрели мъже преди 60 години от инфаркт и инсулт
    А защо думите ти не стават на дела?Защо след,като си 50 годишен и имаш всичко,което написа не си в България,а си все още тук?Защо не искаш да си "свободен в Бг"?
    Аман от с...и.

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

12. БЛАГОДАРЯ RNOH, Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Аз имам три апартамента в пловдив и вила в родопите , олреди ...
    Ти се радваш, ама щото не си попадал на ... квартиранти. Ще ти се сервират някои - накрая ще си съгласен да им го предпишеш, припишеш, подариш или нещо подобно, само да ти се махнат от главата.
    Не че ти го пожелавам, ама и това го има в зара.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

14. ХАРЕСВАМ! deijei, RNOH liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Не мога да те разбера каква дискусия искаш , .....................
    ами някаква дискусия да се получи щото мисля че е много голям риск да инвестираш в българия т.е. нормата на печалба трябва да е в пъти по голяма от да речем ук

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от musi Виж мнението
    А защо думите ти не стават на дела?Защо след,като си 50 годишен и имаш всичко,което написа не си в България,а си все още тук?Защо не искаш да си "свободен в Бг"?
    Аман от с...и.
    планирам си заминаването обратно , ще бъде през месец февруари или март 2017 , 100 % е сигурно . Децата ве4е са големи , ще се оправят сами

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Ти се радваш, ама щото не си попадал на ... квартиранти. Ще ти се сервират някои - накрая ще си съгласен да им го предпишеш, припишеш, подариш или нещо подобно, само да ти се махнат от главата.
    Не че ти го пожелавам, ама и това го има в зара.
    Георги , нещо ме бъркаш с някои друг , цялата гербаджииска власт в пловдив са ми или роднини или приятели . Слушал си за тези далавери , гледал си и много предавания по бг тв . Областния управител ми е първи братов4ед , имам роднини висши полицаи , имам приятели влиятелни хора , както във власта , така и в сивата икономика . Винаги има възможност да влезеш в неприятности , но ако не влезеш да им се бъркаш пряко в бизнеса няма проблем . Просто е георги , трябва да си отваряш о4ите , давам 20 години под наем , без договори , без плащане по банков път , само в брои , никога не съм имал проблеми . Гледаш хората добре , това е . В живота винаги има риск , разминавал съм се и с смърта и с попадане в затвора . Да вси4ко го има в зара , така е . Но изобщо не съм лесен
    Последно редактирано от dgidgo : 26-09-2016 на 15:34

Post Thanks / Like

ами някаква дискусия да се получи щото мисля че е много голям риск да инвестираш в българия т.е. нормата на печалба трябва да е в пъти по голяма от да речем ук
    Не мисля за пе4алби и големи пари , искам спокоиствие и да спя спокоино , не ме интересува пе4албата . Интересува ме скромно да си посрещам наи необходимите нужди

Post Thanks / Like

приятен ден

Старо куче
    Post Thanks / Like

Не мисля за пе4алби и големи пари , искам спокоиствие и да спя спокоино , не ме интересува пе4албата . Интересува ме скромно да си посрещам наи необходимите нужди
    изхлузваш се като мокра връв. ти не спря да пишеш колко зле ще стане в ук как имотите ще се сринат хиляди неща а сега когато стигаме до нещо по конкретно /може би и други хора ги интересува/ ти бягаш. излиза че предишните ти постове са били за тоя къде клати гората. и недей тогава да подвеждаш хората да си влагат парите в българия след като не можеш да си защитиш тезата/ имаше и такива постове/.
    жалко можеше да стане хубава дискусия, възможно и аз да бъркам то в дискусията се ражда истината както са казали хората
    айде със здраве и приятна вечер

21. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

... Просто е георги , трябва да си отваряш о4ите , давам 20 години под наем , без договори , без плащане по банков път , само в брои , никога не съм имал проблеми . Гледаш хората добре , това е . В живота винаги има риск , разминавал съм се и с смъртта и с попадане в затвора . Да вси4ко го има в зара , така е . Но изобщо не съм лесен
    Ей такива - в съда най-често се срещат.
    Казваш - "20 години", ама едва ли са ти платили всичките пари на куп. Това ще то направи само някой луд.
    А щом е без документи - винаги може да се обърне и да каже - ние с вас не се познаваме.
    Хората - както ги гледаш, така се променят. Уж е същия човек, а те изненадва с нещо.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

изхлузваш се като мокра връв. ти не спря да пишеш колко зле ще стане в ук как имотите ще се сринат хиляди неща а сега когато стигаме до нещо по конкретно /може би и други хора ги интересува/ ти бягаш. излиза че предишните ти постове са били за тоя къде клати гората. и недей тогава да подвеждаш хората да си влагат парите в българия след като не можеш да си защитиш тезата/ имаше и такива постове/.
    жалко можеше да стане хубава дискусия, възможно и аз да бъркам то в дискусията се ражда истината както са казали хората
    Добре не се изхлузвам , ще направим една дълга дискусия , трудно пиша , но ще опитам

24. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Post Thanks / Like

Така зна4и според мен имотния пазар в Лондон е един голям балон в момента . Какво следва , трябва да разберем този балон до кога ще се надува , до какви суми ще стигне и колко ще върне назад при спукването . При брексит , които ще бъде сложен процес има два варианта софт брексит и хард брексит . Според мен процесите по брексит ще се задеистват след президентските избори в Франция , през април 2017 . До тогава ще е относително спокоино . При твърд брексит след това , балона ще се спука още през 2018 . Ако сега цените примерно около стратфорд са 600 000 паунда за три бедрум хаус , след спукването на балона ще има плавно падане на цената , но без купува4и , като prez 2018 година цените на имотите по мои прогнози ще паднат с около 30-40 %

26. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

планирам си заминаването обратно , ще бъде през месец февруари или март 2017 , 100 % е сигурно . Децата ве4е са големи , ще се оправят сами
    Е то там някъде се очаква Найбиру да удари. Може и да не дочакаш завръщане

28. БЛАГОДАРЯ Sarah thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Сръвнявах панелките с мухлясълите дървени къщи в лондон . Какво владиславово те подгони бе брат , кажи каква напитка пиеш за да се развеселявам като теб и да губя координация
    А аз ти говоря за мухлясалите панелки в Бг. И не съм брат ти, ясно е кой губи координация.

30. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

Маи ти се изхлузваш от дискусията , кажи ми сега , как ще спе4елиш от ипотека в лондон . Примерно сега взимаш три бед хаус трета зона за 560 000 паунда . Кажи ми сега как ще спе4елиш , краткосро4но , дългосро4но , както искаш . За 25 години трябва да върнеш над 800 000

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Аз съм си дал две години, много ми е тъпо тука

Не толкова нов потребител
    Град
    Из дебрите на виртуална реалност
    Post Thanks / Like

Апартаментите в тухлените кооперации в България са добри . Дори панелите ни са по добри от лондонските мухлясали дървени къщи в които деиствително много се 4ува , скърца и тн . Незнам в каква къща живееш в покраинините на дъблин . АЗ не бих живял някъде като отшелник , пробвал съм , не става
    Е....., скърцали лондонските къщи.
    Вярно, не съм живял в Лондон. Ама тия къщи, в които съм живял в Белфаст, са си били супер нормални. А и дори нещо да ти скърца, то ще си е от твоето семейство, а не от сульо и пульо в блока.
    И тук ставаше въпрос за "великата" комунистическа собственост в България. Което е супер виртуално и имагинерно понятие.
    Хем си собственик на нещо, ама то не е изцяло твое(1.47% от земята под блока-смях), хем си собственик - ама нямаш право да се разпореждаш с него(пример топлофикациите), хем си собственик, ама нямаш право да го опазиш - не можеш да изгониш наематели и самонастанили се законно с години(не става въпрос за другия начин), хем си собственик ама ако влезе някой в дома ти нощем и му счупиш нещо или му резнеш тиквата, ще го лежиш от 20 и нагоре, хем си собственик, ама всъщност сте 30 собственика, и ако 16 решат, че входа няма да поправя асансьора - ще си ходиш пеш, че няма да сменят щранговете-ще седиш без вода, че няма да си чистят входа-ще газиш в мръсотия..........и прочие.
    Истинската собственост в България, не се родила 1970, както се опитваш да убедиш хората, по-скоро тогава вече е умирала.
    Тази къща със земята под нея ще си останат мои, дори и да ги запаля, после ако искам ще построя две. А апартамента падне ли, нямаш нищо. Това е разликата между къща и апартамент.
    Иначе защо си мислиш, че малките градчета и предградия са отшелнически. Тук е пълно с деца, възрастни хора, площадки, градинки, лейжъри и голф игрище. Всеки, който търси социални контакти ще си намери. Този, който търси усамотение, и в комуна ще го намери.

Sent from my HTCONE using Tapatalk

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

що бе, кво ти пречи на 50 и с лош английски да си купиш къща в сащ?
    за тия хилядарки в паунди няма да имаш проблем да си вземеш къще от талашит в щатите
    някъде на топло на юг, че там само от спестените сметки за отопление ще имаш предостатъчно за бира всеки ден

и аз мисля че само разправяш приказки от 1001 нощ
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от fastdriver Виж мнението
    Е....., скърцали лондонските къщи.
    Вярно, не съм живял в Лондон. Ама тия къщи, в които съм живял в Белфаст, са си били супер нормални. А и дори нещо да ти скърца, то ще си е от твоето семейство, а не от сульо и пульо в блока.
    И тук ставаше въпрос за "великата" комунистическа собственост в България. Което е супер виртуално и имагинерно понятие.
    Хем си собственик на нещо, ама то не е изцяло твое(1.47% от земята под блока-смях), хем си собственик - ама нямаш право да се разпореждаш с него(пример топлофикациите), хем си собственик, ама нямаш право да го опазиш - не можеш да изгониш наематели и самонастанили се законно с години(не става въпрос за другия начин), хем си собственик ама ако влезе някой в дома ти нощем и му счупиш нещо или му резнеш тиквата, ще го лежиш от 20 и нагоре, хем си собственик, ама всъщност сте 30 собственика, и ако 16 решат, че входа няма да поправя асансьора - ще си ходиш пеш, че няма да сменят щранговете-ще седиш без вода, че няма да си чистят входа-ще газиш в мръсотия..........и прочие.
    Истинската собственост в България, не се родила 1970, както се опитваш да убедиш хората, по-скоро тогава вече е умирала.
    Тази къща със земята под нея ще си останат мои, дори и да ги запаля, после ако искам ще построя две. А апартамента падне ли, нямаш нищо. Това е разликата между къща и апартамент.
    Иначе защо си мислиш, че малките градчета и предградия са отшелнически. Тук е пълно с деца, възрастни хора, площадки, градинки, лейжъри и голф игрище. Всеки, който търси социални контакти ще си намери. Този, който търси усамотение, и в комуна ще го намери.

Sent from my HTCONE using Tapatalk
    Кво се хванахте за тези панели бе , аз говоря за апартаменти тухлени в кооперации , където са 4 , 6 или 8 апартамента със съответните идеални 4асти от двора . Такива са 75% от имотите ми . Имам един панелен 1970 година останал от баща ми две спални огромни , голям хол , голяма кухня отделно , тоалетна и баня отделни , две тераси трети етаж от 5 етажен блок в Пловдив , вътрешен апартамент , алуминиева дограма тих , спокоен , гърантирам ти , 4е комфорта на живот в него е по добър от която и да било по обикновена дървена къща в стратфорд , леитън , ултхамсоу , ист хям и в които и да е цигански квартал на лондон , влага , мухъл , на много места дори дървеници и ТН . Ако не бях живял 10 години в лондон , можеше да ме излъжеш и да ти повярвам . Имал една поляна и едно бунгало на къра дето няма , кои да те напсува и голямата работа . И друго аз съм свикнал и харесвам друг социален живот , градски , с кафенета , заведения , карти , табла , да се срещаш постояно с приятели . А не ставане в 6 , връщане в 6 от работа на гъза на географията в некви влаги и без приятели , без компании . Затова избрах лондон , ако бях в малък град или село не на 10ТА , а на втората година щях да си тръгна , **** ти и парите , те не са вси4ко
    Последно редактирано от dgidgo : 26-09-2016 на 20:32

Страница 4 от 11 ПървиПърви ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Защо напускам България
    От llyudo58 във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 8
    Последно мнение: 16-12-2013, 22:06
  2. Защо се върнах в България
    От elicka във форум Интересни статии
    Отговори: 77
    Последно мнение: 24-04-2011, 08:59
  3. Защо не останаха лидери в България?
    От munchkin във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 40
    Последно мнение: 28-08-2009, 22:47
  4. Защо напуснахте България? вариант 2
    От edin balgarin във форум Общ форум
    Отговори: 38
    Последно мнение: 18-09-2005, 17:43
  5. Защо напуснахте България?
    От lordm във форум Общ форум
    Отговори: 13
    Последно мнение: 16-09-2005, 21:46

Отметки

Правила за публикуване