Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 24 от 24 ПървиПърви ... 14222324
Резултати от 576 до 578 от общо 578
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    В България ако нямаш собствен апартамент в голям град си умрял . Какво ми е хвалиш България . Отделно нямаш никаква социална защита . Отделно в България е закона на джунглата . Ако чакаш да осъдиш някой лекар за грешка или богаташ , които те е уволнил неправомерно или не ти е изплатил нещо . Аз отсъствах 20 години от България . Хората са станали дори по глупави от преди . През 90те хората бяха по нахасани с по правилно мислене .Аз имам три апартамента в Пловдив и две вили на 30 км от Пловдив и не ми се остава на старини в България . България може да се оправи единствено ако станат Съединени Европейски щати и директно ни управляват от Германия . Германците да изкупят всичко в България
    Имало едно време преди създателя на комунизма- Карл Маркс (германец) такива идеалисти наречени: Социалисти- Утописти: Шарл Фурие, Роберт Оуен и т.н, на които идеите им смятам за по- разумни от твоята!!!!!
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 11-11-2018 на 07:05
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Българинът все чака някой да го оправи, еми той немецът, англичанинът или който и да е ще те оправи, ама няма да е безплатно
    За българите като изчезваща нация няма много опции . Или Съединени Европейски щати или част от Турция или вечен васал на Русия . При опциите васал на Турция или Русия ,аз се отказвам да живея в България завинаги както и поколението ми . Мисля че два милиона българи са избягали от България точно защото сме били васали на Турция и Русия Номенлатурата , която управлява България послeдните 28 години е производна на Българската комунистическа партия и държавна сигурност . За това 28 години тъпчем на едно място . А страните от централна европа които направиха лустрация на комунистите сега са добре . А nqkoi е икономически имигрант , като вземе пенсийката от УК и ще се прибере в България ,а междувремено ще гласува за русофилските партии
    Последно редактирано от kanarinapred : 11-11-2018 на 07:59

3. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Dislikes mate disliked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	6D3933E8-DAD7-4C5E-A136-81B1310E74D7.jpeg
Разглеждания:	17
Размер:	147,3 КБ
ID:	8714

Страница 24 от 24 ПървиПърви ... 14222324

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 10:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване