Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 31 от 35 ПървиПърви ... 212930313233 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 751 до 775 от общо 856
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

никой не идва по други причини. да не ги изброявам, че са доста, но на първо място е липсата на върховенство на закона
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

2. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

То това е единствената причина , затова не само , че никой не идва ми и всички си тръгват - хора имам впредвид .

4. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ти го изгледай отново... Първата туристка много рязко му бута ръката, с която той е нарушил личното й пространство и я подбутва/прегръща отзад. Той явно си го има този навик, защото същото прави и с третата и тя му вдига пръст... Това е неприемливо. А за втората - какво казваш, няма нищо, че се е опитал да я ритне - нали не е успял! Seriously??? Голям смях е в тоя форум понякога.
    https://youtu.be/1_bij_kvgmU
    Чуждопоклонничеството е голям будалък
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ти го изгледай отново... Първата туристка много рязко му бута ръката, с която той е нарушил личното й пространство и я подбутва/прегръща отзад. Той явно си го има този навик, защото същото прави и с третата и тя му вдига пръст... Това е неприемливо. А за втората - какво казваш, няма нищо, че се е опитал да я ритне - нали не е успял! Seriously??? Голям смях е в тоя форум понякога.
    Ето и друг поглед (от охранителната камера на хотела), излъчен по Нова ТВ. Доста по-различно е!

И нещо принципно - не само за тази ситуация.
    Всеки, който е отсядал в хотел знае че настаняването става след 14 часа. В редки слубаи - след 12 часа. Въпросните туристки са искали да бъдат настанени в 10 часа.
    Другото - всеки, който е обслужвал израелски туристи знае, че са доста нагли и безцеремонни.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

само израелските ли????? такива идиоти има че ти идва да ги изхвърлиш на секундата, но това не означава че трябва да го направиш. няма никакво оправдание за мутренските похвати на хотелиера

8. ХАРЕСВАМ! Мила, zmei4o_pk liked this post
    Recommend Мила recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Ех, носталгия.
    Слънчев Бряг - най-южният курорт на България

И Корабчето на какаото - - след като внезапно изгоря преди 4-5 години, на негово място една мутра направи паркинг с навес за скапаното си Ауди втора ръка.

Иначе повечето показани хотели още си работят и днес
    А ханската шатра и досега пускат вариете шоу, но яденето и пиенето средна работа - главно ориентирано за туристически групи.

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Нали уж само 2% от данните били откраднали. Очакваме министъра на транспорта и ИТ Росен Желязков да подаде оставка моментално за този гаф. Тук така биха направили.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    https://youtu.be/1_bij_kvgmU
    Чуждопоклонничеството е голям будалък
    Би било справедливо,да се попита шведски съд,какво е наказанието за същото престъпление в Швеция или да бъде въдворен някъде около Неделино,на минимална заплата,с която да изплати шетите по колите на адвоката и бакшиша,щото той (бакшиша) това чака-келепир.Малко ме притеснява,че осъществилия “граждански арест” е бил по бански,но съм сигурен,че ще му намерим колая.
    P.S Като не можеш да вършиш една работа както трябва,по-добре не се захващай!Аз при 1.74 решавам логически задачи от трета степен,докато хвърлям по едно око на Love Island.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Би било справедливо,да се попита шведски съд,какво е наказанието за същото престъпление в Швеция или да бъде въдворен някъде около Неделино,на минимална заплата,с която да изплати шетите по колите на адвоката и бакшиша,щото той (бакшиша) това чака-келепир.Малко ме притеснява,че осъществилия “граждански арест” е бил по бански,но съм сигурен,че ще му намерим колая.
    P.S Като не можеш да вършиш една работа както трябва,по-добре не се захващай!Аз при 1.74 решавам логически задачи от трета степен,докато хвърлям по едно око на Love Island.
    Двойно чуство.... от една страна шведът да кара по града пиян - голям леке, от друга страна бакшишите на морето си го заслужават.
    Бакшиша си оставил колата с сключовете в нея и отишъл да пие кафе (така работи). При такова положение може да се каже, че шведа я е взел назаем. Тряснал калника на някакъв юрист и сега "справедливо да получи 5 години затвор" - Какви затвори и присъди ги разхвърляте? Да плати щетите и да го съдят за каране в нетрезво състояние.

Преди две години трябваше да отскоча от северната част на Слънчев до пристанището на Несебър. Гледам един бакшиш седи в колата и се пече на 35 градуса жега. Питам - хвърли ме до Несебър за 30лв. Онзи -а, не поне 60лв. Викам му, добре 60лв, ама ме изчакай един час там и ме върни. Онзи: - а , тогава ще е 100лв! И не ще по-евтино.
    Гледам някаква малка агенция за коли под наем, влизам питам така и така трябва ми автомобил за 2-3 часа, кой е най-евтиния в наличност. От там - ей това рено ще ти го дам за 50 лв ако го върнеш до довечера. Ок, без приблеми. След 10 минути минавам с колата покрай онзи бакшиш и му викам през прозореца: стой си на слънцето щом те мързи да бачкаш.
    Незнам дали е карал някой друг докато ме нямаше, но още си седеше потен в колата на същото място.
    Никаква прошка за бакшиша. Заради тях нямаме Убер в България.

15. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei, DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Ето и друг поглед (от охранителната камера на хотела), излъчен по Нова ТВ. Доста по-различно е!

И нещо принципно - не само за тази ситуация.
    Всеки, който е отсядал в хотел знае че настаняването става след 14 часа. В редки слубаи - след 12 часа. Въпросните туристки са искали да бъдат настанени в 10 часа.
    Другото - всеки, който е обслужвал израелски туристи знае, че са доста нагли и безцеремонни.
    Хотелиерът, нападнал израелски туристи: Съжалявам за станалото
    Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Двойно чуство.... от една страна шведът да кара по града пиян - голям леке, от друга страна бакшишите на морето си го заслужават.
    Бакшиша си оставил колата с сключовете в нея и отишъл да пие кафе (така работи). При такова положение може да се каже, че шведа я е взел назаем. Тряснал калника на някакъв юрист и сега "справедливо да получи 5 години затвор" - Какви затвори и присъди ги разхвърляте? Да плати щетите и да го съдят за каране в нетрезво състояние.
    Ако в Кралството си оставиш колата с ключовете в нея и някой я вземе, и да я открадне, и да я потроши, ще духаш супата и няма да получиш и един пенс от застрахователите, защото си оставил ключовете в нея. Същото е и например, ако имаш застраховка за телефон, но си го оставиш в сако или чанта и ги оставиш на масата или стола в заведение, а ти отидеш в тоалетната...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

Преди две години трябваше да отскоча от северната част на Слънчев до пристанището на Несебър. Гледам един бакшиш седи в колата и се пече на 35 градуса жега. Питам - хвърли ме до Несебър за 30лв. Онзи -а, не поне 60лв. Викам му, добре 60лв, ама ме изчакай един час там и ме върни. Онзи: - а , тогава ще е 100лв! И не ще по-евтино.
    Гледам някаква малка агенция за коли под наем, влизам питам така и така трябва ми автомобил за 2-3 часа, кой е най-евтиния в наличност. От там - ей това рено ще ти го дам за 50 лв ако го върнеш до довечера. Ок, без приблеми. След 10 минути минавам с колата покрай онзи бакшиш и му викам през прозореца: стой си на слънцето щом те мързи да бачкаш.
    Незнам дали е карал някой друг докато ме нямаше, но още си седеше потен в колата на същото място.
    Никаква прошка за бакшиша. Заради тях нямаме Убер в България.
    Вярно,че онзи се изхвърли за петте години,аз затова искам да знам какво ще е наказанието в Швеция.Вярно,че бакшишите по морето са едни от най-дразнещите ме.Само искам да знам,какво да правя с уайтван драйвърите,че много ме дразнят,дали да не им пъхна по една пръчка динамит в ауспусите.Ами нахалните колоездачи?Все пак има норми на поведение,нали диджейче и Сие.Или имаме право да ритаме гости които ни дразнят или нямаме?
    Просто използвам поста ти,не е към теб.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Вярно,че онзи се изхвърли за петте години,аз затова искам да знам какво ще е наказанието в Швеция.Вярно,че бакшишите по морето са едни от най-дразнещите ме.Само искам да знам,какво да правя с уайтван драйвърите,че много ме дразнят,дали да не им пъхна по една пръчка динамит в ауспусите.Ами нахалните колоездачи?Все пак има норми на поведение,нали диджейче и Сие.Или имаме право да ритаме гости които ни дразнят или нямаме?
    вероятно искаш да се обърнеш към мен? гледам някакво подобие на моя ник, ако не е за мен извинявай. та на въпроса:
    ритай наред на теб ти идва отръки, заложено ти е

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Нали уж само 2% от данните били откраднали. Очакваме министъра на транспорта и ИТ Росен Желязков да подаде оставка моментално за този гаф. Тук така биха направили.
    По последната информация са над 5 млн, което е цялото население на България в работна и пенсионна възраст според мен, останалото е деца.

Post Thanks / Like

вероятно искаш да се обърнеш към мен? гледам някакво подобие на моя ник, ако не е за мен извинявай. та на въпроса:
    Леко противоречие има в наредените една след друга думи,предполагам е изречение.Няма как да се рита с ръце,нали!Ти изказа мнение,че някои туристи си го заслужават,не знам от гледна точка на турист или обслужващ персонал,та затова те споменах.Само не каза,ще ритаме ли който не ни харесва,ще “вземаме назаем” колите на бскшишите ли,щото са паразити,или защо направо не се кандидатираш за президент някъде,ще можеш да наредиш всичко по твои разбирания?Упс,така прави Тръмп,а ти го мразиш!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цяла нощ ли го мисли? Опитай утре сутринта може да ти се получи. И кофти сънища вероятно си имал приписваш ми думи които не съм казал. Както и да е, ако и утре изпитваш затруднения със смисъла на поста ми , бих могъл да ти го преведа на варненски ако съм в настроение.
    Хубав и приятен ден ти желая

Post Thanks / Like

Цяла нощ ли го мисли? Опитай утре сутринта може да ти се получи. И кофти сънища вероятно си имал приписваш ми думи които не съм казал. Както и да е, ако и утре изпитваш затруднения със смисъла на поста ми , бих могъл да ти го преведа на варненски ако съм в настроение.
    Едното канарче го заминахте,другото започна да ака.В подписа си можеш да добавиш-“таен последовател на Тръмп”.
    Нали знаеш,че мисля бързо,акцента е на двете думи,не живея във форума.Чакам с нетърпение превода.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Хотелиерът, нападнал израелски туристи: Съжалявам за станалото
    Ако в Кралството си оставиш колата с ключовете в нея и някой я вземе, и да я открадне, и да я потроши, ще духаш супата и няма да получиш и един пенс от застрахователите, защото си оставил ключовете в нея. Същото е и например, ако имаш застраховка за телефон, но си го оставиш в сако или чанта и ги оставиш на масата или стола в заведение, а ти отидеш в тоалетната...
    Това че няма застраховка, не означава, че съдът няма да му наложи наказание да плати всички разходи по ремонта. А пък като знам кой държи бизнеса с такситата в несебър, 100% ще ги плати, дори и без съд.
    Просто човекът не е знаел, че преди две години мутрите се стреляха, заради разпределение бизнеса с такситата в Несебър и Слънчев бряг.Трябва да си много смел, за да тръгнеш да пипаш такси или да не си платиш за превоз,
    Последно редактирано от dimi_m : 18-07-2019 на 20:28
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Друг трик, на който ме научиха приятели. Ако ви трябва превоз на сравнително късо разстояние (напр до 5-6км) ама не ви се ходи отивате там където стоят няколко таксиметрови(поне двама трябва да са).
    Вадите 10лв и ги държите в ръка като ги показвате на всички: Кой ще ме метне до Какото(или където там) за 10 кинта? Всички в назалото се правят на будали, ама като видят банкнотата и бакшиша не може да устои. Минавате бавно и на всеки бакшиш му я показвате пред носа, като казвате: И ти ли не искаш 10 кинта?
    Все някой ще се навие, съблазна е голям.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Едното канарче го заминахте,другото започна да ака.В подписа си можеш да добавиш-“таен последовател на Тръмп”.
    Нали знаеш,че мисля бързо,акцента е на двете думи,не живея във форума.Чакам с нетърпение превода.
    не съм забелязъл , но щом така твърдиш вярвам ти

я да видим какво се случва от вчера
    Леко противоречие има в наредените една след друга думи,предполагам е изречение.Няма как да се рита с ръце,нали!Ти изказа мнение,че някои туристи си го заслужават,не знам от гледна точка на турист или обслужващ персонал,та затова те споменах.Само не каза,ще ритаме ли който не ни харесва,ще “вземаме назаем” колите на бскшишите ли,щото са паразити,или защо направо не се кандидатираш за президент някъде,ще можеш да наредиш всичко по твои разбирания?Упс,така прави Тръмп,а ти го мразиш!

резултата както виждаш е - канарчето вика дръжте канарчето
    скучно
    Последно редактирано от deijei : 18-07-2019 на 21:52

Старо куче
    Post Thanks / Like

27. ХАРЕСВАМ! Motovilkov, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Ситуацията е доста сериозна . Файла с данните го има вече онлайн и резултатите хич не са розови. Мен ме има във файла .
    Копвам само два поста от друг форум , обясняват много добре ситуацията

Направих справка за приятел в игрите за който знам че изграе. Но го има С три имена дата на раждане ,дата на присъединяване, адрес и IP.. Незнаех, че НАП наблюдават , он -лайн залаганията. Мисля, че печалбите са освободени от данък.
    ... а аз се открих с ЕГН, номер на лична карта, дата на издаване, адрес, всичко. Тези нещастници са за разстрел
    Последно редактирано от deijei : 19-07-2019 на 15:42

29. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Тук може да проверите дали сте в НАПлийкс
    https://bivol.bg/napleaks/?fbclid=Iw...8HauaTG5qOjysE

Ако в резултатите Ви се появи файлът GAMON, обмислете смяна на личните документи.

31. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

А ти разбираш ли ги нещата от другия форум, че ми трябва малко помощ по темата?

Страница 31 от 35 ПървиПърви ... 212930313233 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 09:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване