Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 36 от 40 ПървиПърви ... 263435363738 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 876 до 900 от общо 978

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Този кардиолог и шефа на болницата са мутри с медицинско образование. Здравната каса се източва отдавна, но обикновено с фиктивни пациенти и не вреди на хората. Този е готов директно да убива здрави хора да я източи. И си купил джип Мерцедес за 300 хил. лева. 100 000 заплата за 2 месеца, бах мааму. Карай да върви, важното е някой да си мислят, че Мутристан е раят на земята
    Стискай палци да не ти се налага да ходиш тук на лекар. Абсолютен непукизъм.
    Проблема не е толкова в непрофесионализма а в системата, те гледат да си свършат административната работа, със всички последствия които произлизат от това. Роботи.
    Който има възможност си плаща иншурънс и ходи на частно, познай защо.

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Sarah Виж мнението
    Проблема не е толкова в непрофесионализма а в системата, те гледат да си свършат административната работа, със всички последствия които произлизат от това. Роботи.
    То само до лекарите да се простираше. Същото е и с държавните училища тук. Малката ми сестричка е 5-ти клас,ама като гледам,а и като чета положението е много зле. Много сериозно се замислям дали да не помогна на майка и да запишем другата година малката в частно. Ей тук до нас има едно момичешко такса 3300 на година(до 6-ти клас,после 4200) с допълнителни 250 за храна(в държавните е към 500,като сложиш и закуска хоп) и отделно униформа и пътувания. Мии то не е много като се замислиш. Ама като чета образованието в частните е класи над държавното. За 2 седмици по английски е научила 5 думи на английски(хубаво,че не ги чакам те да ги научат на англииски хъх).Комуникират си с гугъл преводач. Въй.
    Доктор не ми се е налагало да ползвам,ама ако е същото като в държавните училища....бау

Напреднал
    Post Thanks / Like

А, ходил съм няколко пъти. Предишното ми джипи беше индийка, която по симптомите ми гледаше в гугъл какво ми е и какво да ми предпише. постави ми леко грешна диагноза, но все пак ме прати на специалист който постави точната. Единствено това чакане с месеци за преглед по направление ме дразни.
    Но пък от Спешното(А и Е) останах много приятно впечатлен. Веднъж ходих със силни болки в корема и цял ден ме държаха. Правиха ми всякакви изследвания, постоянно ме бутаха на столче, въпреки че можех да ходя, безплатна храна(хубава), ТВ, всички много вежливи и внимателни. Само дето свирка не ми направиха.
    От зъболекарите също съм в пъти по-доволен, с изключение на един Български на който попаднах(защо ли)

Ако трябва да го сравнявам със здравеопазването в БГ...там отиваш при доктор болен и после черпиш всички, че си се върнал жив...

4. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    А, ходил съм няколко пъти. Предишното ми джипи беше индийка, която по симптомите ми гледаше в гугъл какво ми е и какво да ми предпише. постави ми леко грешна диагноза, но все пак ме прати на специалист който постави точната. Единствено това чакане с месеци за преглед по направление ме дразни.
    Но пък от Спешното(А и Е) останах много приятно впечатлен. Веднъж ходих със силни болки в корема и цял ден ме държаха. Правиха ми всякакви изследвания, постоянно ме бутаха на столче, въпреки че можех да ходя, безплатна храна(хубава), ТВ, всички много вежливи и внимателни. Само дето свирка не ми направиха.
    От зъболекарите също съм в пъти по-доволен, с изключение на един Български на който попаднах(защо ли)

Ако трябва да го сравнявам със здравеопазването в БГ...там отиваш при доктор болен и после черпиш всички, че си се върнал жив...
    E, то това е проблема докато те пратят на специалист, чакането.
    Може да си и имал късмет със зъбари, аз обаче съм на коренно противоположно мнение за тях. Толкова саги имах, и като пациент и професионално, че няма как да си променя мнението за сега и си ходя в БГ

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Може да си и имал късмет със зъбари, аз обаче съм на коренно противоположно мнение за тях. Толкова саги имах, и като пациент и професионално, че няма как да си променя мнението за сега и си ходя в БГ
    Да бе да, а оня франкенщаински изрод в БГ-то дето оперирал здрави хора и вземал 57000лв. много бързо го забравихте......ама тои много бързо поставял диагнозата и направо в операционата.... пък тези тука се туткат
    EC=WC
    "If Trump is not your president, then you are an illegal resident!!!!!"
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    I am NOT a world citizen!!!

7. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Тия английски зъболекари немогат една коронка да свалят.
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Да бе да, а оня франкенщаински изрод в БГ-то дето оперирал здрави хора и вземал 57000лв. много бързо го забравихте......ама тои много бързо поставял диагнозата и направо в операционата.... пък тези тука се туткат
    В провинцията всички доктори са един дол дренки, та даже и тук
    https://www.sunderlandecho.com/news/...ospital-493022
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Всеки знае , че БГ докторите са бест оф дъ бест . Зъболекари , лекари , професори , доценти и т.н. са в пъти по-добри от европейските . Друг е въпроса , че европейските лекари имат много по голяма възможност и бюджет да се прават на гъзари ама ако говорим за това кои са по-добри .... ми то нема кво да се спори даже .

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    В провинцията всички доктори са един дол дренки, та даже и тук
    https://www.sunderlandecho.com/news/...ospital-493022
    С тази разлика че тук допускат грешки а оня съвсем съзнателно го е правил и този случай е толкова нагъл и фрапантен че направо изрода е парадирал със скъпи коли и охолство.....а хиляди други "доктори-бизнесмени- убиици" остават под радара......
    EC=WC
    -George Orwell

12. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Post Thanks / Like

С тази разлика че тук допускат грешки а оня съвсем съзнателно го е правил и този случай е толкова нагъл и фрапантен че направо изрода е парадирал със скъпи коли и охолство.....а хиляди други "доктори-бизнесмени- убиици" остават под радара......
    https://www.telegraph.co.uk/news/201...eport-reveals/

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ти да видиш па зъбарите какво правят. Има сметки дето не знам как излизат 150К на година

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да , но в БГ такива доктори милионери ги вкарват в инвалидни колички след побой . А в БГ трудно хващат биячите . Слаба ни е полицията

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Да , но в БГ такива доктори милионери ги вкарват в инвалидни колички след побой . А в БГ трудно хващат биячите . Слаба ни е полицията
    Я кажи за някой такъв, че не се сещам!

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Я кажи за някой такъв, че не се сещам!
    Прави си вятър на устата. Както обикновенно...

Post Thanks / Like

Напротив слаби са ни биячите защото полицията е охрана за мафиотите, а полицията е много по- силна от армията ни, Винету вижда по- голяма заплаха за власта си в БГ отколкото зад граница.
    EC=WC
    -George Orwell

19. ХАРЕСВАМ! mate, jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Гледахте ли Боко днес, бил в Южна Корея да уговаря Хюндай да правят ел. коли в бг. Както и да е не това ми беше мисълта. Дадоха видео как чупи дъсчица послучай наградата му по карате 9 дан. Сигурно го има в нета видеото, гледайте какъв долен мутренски тупаник удари и тия идиоти го излъчиха това по тв
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

21. ХАРЕСВАМ! Kearny, jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Точно така, ние сме полицейско-мутренска държава.
    След много колебания между БСП и СДС, накрая дадоха мандат на група мошеници (деца на БКП активисти, предвождани от цар в изгнание) които постлаха пътя за най-голямата мутра да дойде на власт.
    Ама докато Боко слуша "шефовете от Брюксел" (както той сам се изразява), то няма да има кой да го бутне.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Точно така, ние сме полицейско-мутренска държава.
    След много колебания между БСП и СДС, накрая дадоха мандат на група мошеници (деца на БКП активисти, предвождани от цар в изгнание) които постлаха пътя за най-голямата мутра да дойде на власт.
    Ама докато Боко слуша "шефовете от Брюксел" (както той сам се изразява), то няма да има кой да го бутне.
    След като слуша шефовете от Брюксел винаги ще гласувам за него . Сега трябва да приемем еврото , да влезем в шенген

24. Dislikes mate, jhoro disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Говорих с един роднина от Пловдив, който някакви го пребили преди седмица на улицата, просто за ей така.
    Разказват, че Кичука и Тракия са станали много криминализирани райони - нападения, наркомния и обири всеки ден.
    Отделно джигитите по пътищата в града - все някакви произшествия стават всяка седмица.
    Възможно е просто полицията да е импотентна, знам ли.

Аз в Пловдив съм за не повече от 3 дена в годината и обикновено съм на хотел и с кола.

Какво е вашето мнение/наблюдение за този прекрасен български град?

Напреднал
    Post Thanks / Like

Аз не съм си ходил от близо 4г. тъй че не мога да ти кажа. Но да, сигурно половината от махалата са станали алкохолици и наркомани, те голяма част си бяха убитаци още навремето. Та тези обири дали не са главно от цигани? не че и от нашите има много читави де. В България ще си живееш добре само ако си мутра или циганин. Но най-добре питай канарчето, той ги разбира нещата и ще ти обясни всичко. Напоследък обаче май е зает да вади картофи на плантацията...

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Негативни новини от Родината !

Говорих с един роднина от Пловдив, който някакви го пребили преди седмица на улицата, просто за ей така.
    Разказват, че Кичука и Тракия са станали много криминализирани райони - нападения, наркомния и обири всеки ден.
    Отделно джигитите по пътищата в града - все някакви произшествия стават всяка седмица.
    Възможно е просто полицията да е импотентна, знам ли.

Аз в Пловдив съм за не повече от 3 дена в годината и обикновено съм на хотел и с кола.

Какво е вашето мнение/наблюдение за този прекрасен български град?
    Жалко, че се е случило така с твоя бизък. Аз съм за седмица до 10 дена наведнъж, рядко по-дълго и обикновено съм в една част на Пловдив, която минава за Кючюка, около нас са къщи и блокове, които са с домофони и заключване на пътната врата, та предполагам е по-трудно да се обират. Като говоря със съседите и приятелите ми, никой не се е оплаквал от "нападения, наркомания и обири всеки ден". То пак зависи къде е, предполагам. Не съм чула някой да е пребиван на улицата просто за ей така. Не знам как е станало с твоя познат, но аз нямам впечатления да е масово и всеки ден. От друга страна, си има и правила за безопасно поведение, които е добре да се спазват, където и да живееш. В Тракия не знам как е. Полицията със сигурност не е толкова ефективна, колкото ни се иска.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз затова и се възмущавам, защото за мен Пловдив е един безопасен град.
    От друга страна от 2000-та насам измряха един куп младежи от наркомания и много бяха в затвора. От съседните само блокови пространства мога да изброя поне 4-ма които се споминаха от дрога до 30год възраст и още 10 които са върли наркита. Аз, в мойта младост такова чудо не съм видял, никой не е умирал (освен двама от авто катастрофа).

Но вечер да те набият защото си излязал да се поразходиш не ми се случвало, нито съм чувал досега. Намирисва на беззаконие.

Старо куче
    Post Thanks / Like

След като слуша шефовете от Брюксел винаги ще гласувам за него . Сега трябва да приемем еврото , да влезем в шенген
    Пропусна да кажеш, че трябва да стъпим на Луната и Марс! Ще те гълчи Стопанина сърдито, докато гризе филията си с мас!
    Последно редактирано от Kearny : 16-10-2019 на 09:49

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Негативни новини от Родината !

Аз затова и се възмущавам, защото за мен Пловдив е един безопасен град.
    От друга страна от 2000-та насам измряха един куп младежи от наркомания и много бяха в затвора. От съседните само блокови пространства мога да изброя поне 4-ма които се споминаха от дрога до 30год възраст и още 10 които са върли наркита. Аз, в мойта младост такова чудо не съм видял, никой не е умирал (освен двама от авто катастрофа).

Но вечер да те набият защото си излязал да се поразходиш не ми се случвало, нито съм чувал досега. Намирисва на беззаконие.
    Ами беззаконие има... виж темата със скандала за оня футболен мач.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Честит да ни е новия посланик на САЩ в България.

Страница 36 от 40 ПървиПърви ... 263435363738 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 10:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване