Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 40 от 41 ПървиПърви ... 3038394041 ПоследнаПоследна
Резултати от 976 до 1 000 от общо 1022
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

В УК може да си изпратил , но в България не предеш . Аз съм силно приближен към висшето ръководство на Герб . Имам близки роднини там .
    Да, поредното доказателство, че България НЕ Е европейска правна държава, а шуробаджанажка клоака, управлявана ГЕРБасрската мафия .... жалко

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз не участвам в политиката и никога не съм участвал за което съжалявам . А в УК е кастово общество . Там не може да се припари до определени служби

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

4. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Гледам, че Мила беше подхвърлила една тема за пресичането...Та това се случва в столицатаВ дълбоката провинция сигурно е като в Дивия Запад. Една от последните ми работи в БГ беше преди около 6г. Обикалях из Южна България с търговски представител. По селата е страшно. Хората не само, че сами си говорят, ами си и отговарят. А някой искат да се връщат да живеят там

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Гледам, че Мила беше подхвърлила една тема за пресичането...Та това се случва в столицатаВ дълбоката провинция сигурно е като в Дивия Запад. Една от последните ми работи в БГ беше преди около 6г. Обикалях из Южна България с търговски представител. По селата е страшно. Хората не само, че сами си говорят, ами си и отговарят. А някой искат да се връщат да живеят там
    Аз съм работил в пробеишан офис в УК и има статистики които съм чел от извора . В УК за една година имаше 3000 заливания на хора с киселина . Около училището на сина ми близо до уипс крос хоспитал лондон имаше десетки наръгвания с нож . Работил съм секюрити в няколко пробеишан офиса в лондон преди да започна в кео филмс . Просто ви е бедна фантазията колко съм наясно с живота в Лондон .
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-11-2019 на 12:56

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Аз съм работил в пробеишан офис в УК и има статистики които съм чел от извора . В УК за една година имаше 3000 заливания на хора с киселина . Около училището на сина ми близо до уипс крос хоспитал лондон имаше десетки наръгвания с нож . Работил съм секюрити в няколко пробеишан офиса в лондон преди да започна в кео филмс . Просто ви е бедна фантазията колко съм наясно с живота в Лондон .
    и какво от това!? пред мен забиха нож в гърба на някакъв пич на Лестър скуеър и той почна да тича както му стърчеше ...на мен ми беше смешно все едно гледам цирк...престъпления стават навсякъде да не си някое шубе!?наясно си че живота в лондон е хард ти нямаш качества да живееш тук и се заби в пловдив да седиш пред компа и да занимаваш хората с объркания си маниашки светоглед .

8. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    ''Аз, аз, аз...'' Такива въздухари дето на всяка втора дума се самоизтъкват са ми пределно ясни. Е какво ти пука за престъпността навън? На теб няма какво да ти се случи като седиш цял ден пред компютъра, хейтваш и рупаш свински крачка. Ама гледай да не разберат, че имаш 4 апартамента, вила и 250 000 евро кеш, че ще дойдат у вас и ще те очукат!

10. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://news.bg/health/masovi-ostavk...-v-sofiya.html
    Масови оставки са подали лекари, сестри и санитари във Втора градска болница в София, съобщи bTV.

Припомняме, че от неделя лечебното заведение вече е инфекциозна болница като резерв за прием на болни от коронавирус в столицата. То се преструктурира със заповед на здравния министър.

Неофициално 300 медици са подали молби за напускане - над 90%.

"Две седмици липсва информация какво ще се случи с болницата и с лечението на болни. Хора с 40 години стаж плачат и подават оставки", обясни д-р Георги Тодоров, завеждащ интензивното отделение.

По думите му във Втора градска болница няма подготвени специалисти за лечение на болни с тежка дихателна недостатъчност, няма осигурена и апаратура и предпазни облекла за медиците.

По информация на директора на лечебното заведение д-р Стефан Узунов молба за напускане са подали 85 души, но 250 остават. Той уточни, че не знае дали няма да бъдат подадени още оставки.

13. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Браво на персонала! Сега е моментът и останалите хора да се мобилизират и да изметат мафиотското управление, веднъж завинаги.

И на малките деца е ясно, че от тези 800 милиона отпуснати заради ситуацията с вируса, максимум 80-100 милиона ще идат за маски, ръкавици и справяне с проблема. Останалите ще бъдат опоскани доста експедитивно от крадците в управлението.

Лошото е, че в UK планът не е кой знае колко по-добър, но поне няма паника и затворени работни места, без ясна идея какво правим при срината икономика и стопирани доходи. Магазини, библиотеки, музеи си работят на пълно работно време. Единствено спортните мероприятия са напълно спрени, дори тези с не повече от 15 човека на едно място.

15. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Лошото е, че в UK планът не е кой знае колко по-добър, но поне няма паника и затворени работни места, без ясна идея какво правим при срината икономика и стопирани доходи. Магазини, библиотеки, музеи си работят на пълно работно време. Единствено спортните мероприятия са напълно спрени, дори тези с не повече от 15 човека на едно място.
    От така наречения „ЮК план“ ще спечелят само ... погребалните агенции!
    Ако собствениците и служителите им оживеят!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

17. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    https://news.bg/health/masovi-ostavk...-v-sofiya.html
    Масови оставки са подали лекари, сестри и санитари във Втора градска болница в София, съобщи bTV.

Припомняме, че от неделя лечебното заведение вече е инфекциозна болница като резерв за прием на болни от коронавирус в столицата. То се преструктурира със заповед на здравния министър.

Неофициално 300 медици са подали молби за напускане - над 90%.

"Две седмици липсва информация какво ще се случи с болницата и с лечението на болни. Хора с 40 години стаж плачат и подават оставки", обясни д-р Георги Тодоров, завеждащ интензивното отделение.

По думите му във Втора градска болница няма подготвени специалисти за лечение на болни с тежка дихателна недостатъчност, няма осигурена и апаратура и предпазни облекла за медиците.

По информация на директора на лечебното заведение д-р Стефан Узунов молба за напускане са подали 85 души, но 250 остават. Той уточни, че не знае дали няма да бъдат подадени още оставки.
    Мда. В България на съответното събиране на високо равнище болниците категорично са отказвали да станат центрове по прием на болни от коронавирусът, имам информация от кухнята - и когато са нарочили определена болница, следват оставки... Причината - медицинският персонал, колкото и малко да е останал, не се чувства защитен и подготвен за това, няма необходимото. В Кралството е обратното - при нужда (заболявания на съществуващия персонал) ще бъдат включени студенти-лекари последна година и медицински сестри последна година. Разликите са ясни, мисля. Причините няма да ги коментирам, всеки да си прави неговите изводи.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

19. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Мда. В България на съответното събиране на високо равнище болниците категорично са отказвали да станат центрове по прием на болни от коронавирусът, имам информация от кухнята - и когато са нарочили определена болница, следват оставки... Причината - медицинският персонал, колкото и малко да е останал, не се чувства защитен и подготвен за това, няма необходимото. В Кралството е обратното - при нужда (заболявания на съществуващия персонал) ще бъдат включени студенти-лекари последна година и медицински сестри последна година. Разликите са ясни, мисля. Причините няма да ги коментирам, всеки да си прави неговите изводи.
    В Кралството и без коронавирус персоналът не е подготвен. Дай да не се правим на гръмнати, приеман съм по спешност в една от най-големите болници в Шотландия и два часа нямаше свободен дежурен лекар - само сестри.

Така че, в случая пишеш разни приказки от 1001 нощи, които звучат много красиво /студенти, стажанти, а у/, но не отговарят не действителността.
    UK е велика държава, но е с една от най-скапаните здравни системи в Европа.

21. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    В Кралството и без коронавирус персоналът не е подготвен. Дай да не се правим на гръмнати, приеман съм по спешност в една от най-големите болници в Шотландия и два часа нямаше свободен дежурен лекар - само сестри.

Така че, в случая пишеш разни приказки от 1001 нощи, които звучат много красиво /студенти, стажанти, а у/, но не отговарят не действителността.
    UK е велика държава, но е с една от най-скапаните здравни системи в Европа.
    Вярно е. НДСВ обаче решиха да построят Българската здравна система по модел на NHS UK и сега изпитваме същите болки като в ЮК

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

По скоро ще им разрешат да практикуват, а колко ще са желаещите е друг въпрос. "Ще бъдат включени", звучи малко като "Няма искаш, не искаш."

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Вярно е. НДСВ обаче решиха да построят Българската здравна система по модел на NHS UK и сега изпитваме същите болки като в ЮК
    Не виждам никакви прилики
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

25. ХАРЕСВАМ! Мила, DONALD TRUMP liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    По скоро ще им разрешат да практикуват, а колко ще са желаещите е друг въпрос. "Ще бъдат включени", звучи малко като "Няма искаш, не искаш."
    О не. Ако живееш в тази държава, знаеш, че нищо не става, без да си изразил съгласие - често, писмено. Те не те докосват да те прегледат, без да си разрешил, ти ми говориш "няма искаш-не искаш"....

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Post Thanks / Like

О не. Ако живееш в тази държава, знаеш, че нищо не става, без да си изразил съгласие - често, писмено. Те не те докосват да те прегледат, без да си разрешил, ти ми говориш "няма искаш-не искаш"....
    Именно. За това казах, че така звучи, по начина по който си го написала.

28. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Bupy Виж мнението
    именно това е начина в които не си го написал!
    DONALD TRUMP 2020

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    именно това е начина в които не си го написал!
    А ти кавичките знаеш ли за какво и кога се използват? Слабичка ти е граматиката по български език, за това и се заяждаш непрекъснато с хората, защото не можеш да разбереш какво са написали. Отделен е въпроса, че някой хора не могат да пишат.

Post Thanks / Like

[QUOTE=Bupyc;757838]А ти кавичките знаеш ли за какво и кога се използват? Слабичка ти е граматиката по български език, за това и се заяждаш непрекъснато с хората, защото не можеш да разбереш какво са написали. Отделен е въпроса, че някой хора не могат да пишат.[/QUOTE]
    DONALD TRUMP 2020

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.plovdiv-press.bg/2020/03...vweh2Z1ieRHPWk (емотиконка самоубийство)

Post Thanks / Like

СТРАХ ОТ АНЛИчАНИ И затова са изхвърли Британски граждани от самолет които лети за англия!?!?!Ч?......
    Ами да ви еб.а маката когато тея англичани ви даваха пари не бяха лоши......
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 19-03-2020 на 23:28
    DONALD TRUMP 2020

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мда. Може би не съм се изразила достатъчно ясно, нямах предвид, че някой ще ги включва без тяхно желание, това не може да стане. В новините не се обсъждаше изобщо желанието, може би защото тук никой няма да очаква да работиш в опасна среда, ако не са ти дали предпазни средства, а и някой да откаже, това са по-скоро единични случаи и не се обсъжда като нещо ненормално. Но не съм чула никъде да има масови откази, както в България. Не го казвам с осъждане, доколкото разбрах, в България не са им предоставили безопасни условия.

Гугъл търсачка на форума

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мда. Може би не съм се изразила достатъчно ясно, нямах предвид, че някой ще ги включва без тяхно желание, това не може да стане. В новините не се обсъждаше изобщо желанието, може би защото тук никой няма да очаква да работиш в опасна среда, ако не са ти дали предпазни средства, а и някой да откаже, това са по-скоро единични случаи и не се обсъжда като нещо ненормално. Но не съм чула никъде да има масови откази, както в България. Не го казвам с осъждане, доколкото разбрах, в България не са им предоставили безопасни условия.

Гугъл търсачка на форума

Страница 40 от 41 ПървиПърви ... 3038394041 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 409
    Последно мнение: 02-02-2020, 01:28
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване