Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 30 от 33 ПървиПърви ... 202829303132 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 726 до 750 от общо 809
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    В началото и аз реагирах като теб, но след като гледах репортажа и новините мисля, че Дими има право.
    И според мен туристките са се държали изключително нагло. За да има толкова много чуждестранни туристи в същия хотел, значи не се държат така с всеки.
    Аз видях как този със зелената ризка избутва една туристка и след това рита друга. Това според вас е приемливо и значи, че туристките са се държали изключително нагло? Чудя се защо така в Кралството е неприемливо да се избутват физически туристите и да се ритат, а за България ви се вижда ОК...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. ХАРЕСВАМ! Kearny liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

Тоя със зелената тениска се опита да ритне едната жена, но се подхлъзна и паднаПосле очевидно се сборичка с тоя дето снимаше с телефона. Абе какви туристи, това са чифутиНе знам кой как се държи в кралството, но вече на повечето места като ти видят източноевропейската мутра и те обслужват с неприкрита неприязън и презрение, английските баби се правят че не те виждат като чакаш на пеш.пътека и т.н.
    А пък за поданиците на Кралството е съвсем приемливо като идат в чужда страна да чупят и да трошат...включително и човешки глави, като оня хулиган Майкъл Шийлдс, който почти не уби Български барман на Черноморието и после си го помилваха Британците щото се е опитал да убие някъв незначителен Източно европеец...ич не ми ги хвалете тея рижи олигофрени и полуидиоти

Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Аз видях как този със зелената ризка избутва една туристка и след това рита друга. Чудя се защо така в Кралството е неприемливо да се избутват физически туристите и да се ритат, както и да се държат, а за България на някои им се вижда ОК... Нямам желание да влизам в диалог с тези, които одобряват това поведение, просто си правя изводи за това, на кого кое му се вижда приемливо.
    Аз пък не виждам някой някого да рита!
    Горкото момче - просна се като та́лпа, сигурно оная е някаква джедайка, ама по-вероятно е да е преминала към тъмната страна на Силата...

5. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Аз видях как този със зелената ризка избутва една туристка и след това рита друга. Чудя се защо така в Кралството е неприемливо да се избутват физически туристите и да се ритат, както и да се държат, а за България на някои им се вижда ОК... Нямам желание да влизам в диалог с тези, които одобряват това поведение, просто си правя изводи за това, на кого кое му се вижда приемливо.
    Сигурно... Не ми се търси в нета едно видео, за да видиш как пред един нощен клуб в Англия, двама охранители на клубът едвам не осакати едно момче. Така го згроморясаха на земята, че направо се чудих как още мърда
    https://youtu.be/McesR24FOHU
    Последно редактирано от dimi_m : 13-07-2019 на 21:55

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да, смях и позор от този псевдо мутроген който си позволява да рита хората, от които зависи бизнеса му.
    Имаш проблеми - викаш полицията. Просто е.

Иначе за последните 20 години само слушам как туристите се жалват на отношение и обслужване. Сам съм ставал свидетел много пъти, няколко път дори съм заставал като умиротворител и посредник защото ми е жал за хората.
    Интересен факт - хотелите от чужд инвеститор и чуждо управление (гърци) предлагат сравнително добро ниво на обслужване. Например Маджестик на Слънчев беше доста цивилизован, работниците там реагираха бързо, макар и няколко пъти си личеше некомпетентостта на персонала. За мен обаче е по-важно трудолюбието и отношението към клиента, а останалото могат да научат.

Друг пример - хотел Галеон. Сравнително скъп хотел (100 евро на вечер), но чистачките си позволяват лаф моабет по коридорите, набутват се заедно с кофите и парцалите с теб в асансьора (могат и да изчакат), викат по коридорите и т.н. Бяхме за 10 дни там, аз оставих семейството за още 10, но трябваше да сменим стаята. Моите ги настаниха в някаква кочина с разбити мебели. Трябваше аз да звъня на мениджъра от Лондон за да се задействат и да ги настанят в същата по качество стая. Останах с впечатлението, че се разстилат пред псевдо мутри, които окупират хотела в Петък и Събота с любовниците си, а към туристи, някои като нас по 20 дена, други по 30 дни може и по-кофти да се отнесем. Туриста ще дойде и ще си замине, а нашите скъпи софиянци всяка година идват за два уикенда!
    После нямали сме туристи. Ами няма и да имаме с такова отношение.
    Истории да ви разказвам колкото щете.
    България страда от т.нар. синдром на келепира - аз да им взема сега парите, а после я дойдат, я не. Навсякъде се прилага този принцип. Гостите го чувстват, после пишат и това е.
    Нищо страшно де. Можем да продаваме легла по 10 евро за пиянски туризъм. А още малко да засилим русофобията и да изгоним и последните платежоспособни туристи и ще сме супер!
    Няма да сме първите. Ей го на - погледнете в Ливан - прекрасно средиземно море, но нямат плажове, курорти, туризъм.

8. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Негативни новини от Родината !

Българо-румънски тормоз в Англия: Банди печелят по 20 000 паунда от обири
    Нашенките се движили по 5, тарашели по оживени улици

Прочети още на: https://www.dnes.bg/top-novini/2019/...t-obiri.416402
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Щях да се изненадам ако бяха избрали Бг
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Щях да се изненадам ако бяха избрали Бг
    Volkswagen също щяха да са изненадани, ако бяха се спрели на България.
    И не толкова заради липсата на финансова хомощ от българската държава, а поради липсата на работници. Откриването на въпросните „5000 работни места“ щеше да означава половината фирми в района, да останат без персонал!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

13. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Аз видях как този със зелената ризка избутва една туристка и след това рита друга. Това според вас е приемливо и значи, че туристките са се държали изключително нагло? Чудя се защо така в Кралството е неприемливо да се избутват физически туристите и да се ритат, а за България ви се вижда ОК...
    Напротив, първата туристка избутва него. Втората пък не успя да я закачи с крака си. Изгледай го отново.
    С други думи - няма физически допир с нито една от двете по негова вина. Много шум за нищо.

Старо куче
    Post Thanks / Like

А опита за ритник?
    Няма значение кой крив кой прав кой виновен кой не важното е какво се тиражира по медиите и каква антиреклама се прави на България. Понякога гостите са royal pain in the arse , но не съм видял никой в Ук да се държи по този начин. Ако е работник на следващия ден е изхвърчал ако е собственик хмм... все едно да си плюе на години работа и инвестиции

16. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, Мила liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Май забравяш за двамата шотландски келеша дето пребиха български собственик на хранителен магазин преди няколко месеца.

https://www.dnes.bg/eu/2019/01/11/by...-strana.398872

На почивка
    Post Thanks / Like

Българо-румънски тормоз в Англия: Банди печелят по 20 000 паунда от обири
    Нашенките се движили по 5, тарашели по оживени улици

Прочети още на: https://www.dnes.bg/top-novini/2019/...t-obiri.416402
    Ти какво си мислиш,че англичаните не гепят в магазините ли? Аз където живея, през ден се правят полицейски акции в магазините.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Май забравяш за двамата шотландски келеша дето пребиха български собственик на хранителен магазин преди няколко месеца.

https://www.dnes.bg/eu/2019/01/11/by...-strana.398872
    Не мисля че има нещо общо. В единия случай говорим за агресия от собственик на хотел към туристи в другия вандалски прояви или дори расистки да са/ в което не съм убеден но го допускам/ . В единия случай е антиреклама за бг туризма а другия някаква кавга разправия

20. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Напротив, първата туристка избутва него. Втората пък не успя да я закачи с крака си. Изгледай го отново.
    С други думи - няма физически допир с нито една от двете по негова вина. Много шум за нищо.
    Ти го изгледай отново... Първата туристка много рязко му бута ръката, с която той е нарушил личното й пространство и я подбутва/прегръща отзад. Той явно си го има този навик, защото същото прави и с третата и тя му вдига пръст... Това е неприемливо. А за втората - какво казваш, няма нищо, че се е опитал да я ритне - нали не е успял! Seriously??? Голям смях е в тоя форум понякога.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да бе 5 000 души не могат да намерят в София ли . Просто сме си крадливо племе и продажни и си ни знаят в Европа и си ни избягват . Що иначе при 10% данък никой не инвестира в БГ

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Ти го изгледай отново... Първата туристка много рязко му бута ръката, с която той е нарушил личното й пространство и я подбутва/прегръща отзад. Той явно си го има този навик, защото същото прави и с третата и тя му вдига пръст... Това е неприемливо. А за втората - какво казваш, няма нищо, че се е опитал да я ритне - нали не е успял! Seriously??? Голям смях е в тоя форум понякога.
    А ти правиш ли разлика, м-у бой и ритник, който така и не видях във видеото.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да бе 5 000 души не могат да намерят в София ли . Просто сме си крадливо племе и продажни и си ни знаят в Европа и си ни избягват . Що иначе при 10% данък никой не инвестира в БГ
    щото даанъка не е 10%

На почивка
    Post Thanks / Like

Ти пък как разбра, че никой не инвестира? имаш ли точни цифри и проценти за инвестициите,които са направени последните 5г.
    Знам, че почти всички кабели, електроника,седалки, волани, вътрешният интериор на бмв, мерцедес и много други автомобили се правят в България.
    В момента май в Русе има преса за алуминий, който се използва в автомобилостроенето и ауди са проявили интерес от тая преса, защото всички шасита вече ще са от алуминий, заради лекотата на материала. Освен в България, само в Япония и Германия има такава преса.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ти пък как разбра, че никой не инвестира? имаш ли точни цифри и проценти за инвестициите,които са направени последните 5г.
    Знам, че почти всички кабели, електроника,седалки, волани, вътрешният интериор на бмв, мерцедес и много други автомобили се правят в България.
    В момента май в Русе има преса за алуминий, който се използва в автомобилостроенето и ауди са проявили интерес от тая преса, защото всички шасита вече ще са от алуминий, заради лекотата на материала. Освен в България, само в Япония и Германия има такава преса.
    казва се статистика. ако имаше инвестиции в бг , най големия инвеститор в бг нямаше да са емигрантите. и не бъркай инвестициите които ти правиш с парите които другите емигранти пращат на семейставата си да преживяват в бг

27. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

ako не беше истина щеше да е смешно

Ако днес България беше на три морета, сега нямаше да има къде да ходим на море.

На почивка
    Post Thanks / Like

http://www.strategy.bg/PublicConsult...=bg-BG&Id=4012

Тая стратегия с това отнемане на деца е наплашила цяла София, сигурно и България. Даже мойта комшийка, през един двор, която уж е смела жена, а и мъжът и е бивша мутра, каза че щяла да си купи още два добермана, за да си пази детето-хахаха.
    Аз и викам да не се шашка, имат огромна къща, хотели в Банско и по морето, не виждам причина да се страхува, детето расте в прекрасни условия.
    Мисли си, че тия цървули от социалните ще отнемат деца на богати семейства,от завист-хаха
    Аз и викам, да не се шашка,мъжът ти ще ги качи на Витоша,виж какъв голяма кола кара
    Последно редактирано от dimi_m : 15-07-2019 на 03:25

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    щото даанъка не е 10%
    А колко е? И кой данък по-точно.
    Един подобен субект (чуждестранно юридическо лице, място на стопанска дейност в Република България) ще плаща:
    • Корпоративен данък върху печалбата, в размер на 10%;
    • Данък върху разходите. С този данък се облагат представителните разходи, свързани с дейността и социалните разходи, предоставени в натура на работници и служители и лица, наети по договор за управление и контрол (разходите за вноски за допълнително доброволно осигуряване, за доброволно здравно осигуряване, за застраховки „Живот“ и разходите за ваучери за храна). Размера е 10%.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    А колко е? И кой данък по-точно.
    Един подобен субект (чуждестранно юридическо лице, място на стопанска дейност в Република България) ще плаща:
    • Корпоративен данък върху печалбата, в размер на 10%;
    • Данък върху разходите. С този данък се облагат представителните разходи, свързани с дейността и социалните разходи, предоставени в натура на работници и служители и лица, наети по договор за управление и контрол (разходите за вноски за допълнително доброволно осигуряване, за доброволно здравно осигуряване, за застраховки „Живот“ и разходите за ваучери за храна). Размера е 10%.
    Коментирал съм го и преди, официално данъка е 10% съпътстван с със скрити данъци или по точно казано таксички без които един бизнес няма как да работи. А пък влезе ли НАП на проверка няма шанса да се измъкнеш без някаква парична глоба. За електронното правителство потрошиха маса пари и продължава да не работи, би улеснило бизнеса многократно ама не искат

Старо куче
    Post Thanks / Like

10% данък и никой не пристъпва да не говорим , че заплатите се плащат в лев . Ако влезне еврото умираме като държава до 5-10 години . Сигурен съм !

Страница 30 от 33 ПървиПърви ... 202829303132 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 09:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване