Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 29 от 33 ПървиПърви ... 192728293031 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 701 до 725 от общо 809
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Махай се от разединеното кралство че там ще ти изгният кокалите
    Ако не беше BRexit, щеше ли да останеш още няколко години?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Ако не беше BRexit, щеше ли да останеш още няколко години?
    щях , но щеше да бъде грешка . Сега го осъзнавам на sланчев бряг като си почивам в моя апартамент

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

щях , но щеше да бъде грешка . Сега го осъзнавам на sланчев бряг като си почивам в моя апартамент
    Чудя се как горд пловдивчанин като теб ще се забие на морето 3 месеца в най-задушния град. Разбирам 2 седмици или 20 дена, но цели 90 дни? Кажи си направо с какво се занимаваш, екскурзии ли организираш, студио за татуировки ли държиш, сладоледи ли продаваш. Другото е бошлаф.

Да не говорим, че там е като колония на двете ти най-омразни нации. Несебър е руски, а Слънчев Бряг в следващия един месец ще е английска колония. как се оправяш с толкова империалисти британци и руснаци наоколо?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Чудя се как горд пловдивчанин като теб ще се забие на морето 3 месеца в най-задушния град. Разбирам 2 седмици или 20 дена, но цели 90 дни? Кажи си направо с какво се занимаваш, екскурзии ли организираш, студио за татуировки ли държиш, сладоледи ли продаваш. Другото е бошлаф.

Да не говорим, че там е като колония на двете ти най-омразни нации. Несебър е руски, а Слънчев Бряг в следващия един месец ще е английска колония. как се оправяш с толкова империалисти британци и руснаци наоколо?
    Те са на моя територия , базикам ги . Особено англичаните с брексит . И те клатят глава и викат . Голяма грешка е този брексит . Нищо не правя почивам си , взимам наеми . Да работят маймуните да станат хора . 90 дена почивка на море . Превъзходно

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Те са на моя територия , базикам ги . Особено англичаните с брексит . И те клатят глава и викат . Голяма грешка е този брексит . Нищо не правя почивам си , взимам наеми . Да работят маймуните да станат хора . 90 дена почивка на море . Превъзходно
    Канарче, дай да правим трампа. Има 700кв празно място в едно село в Гърция, на 400км от София,близко е до плажа, с готов проект, за 3 слепени къщи една до друга, на два етажа,с магазин и малък ресторант. Понеже стои така доста години, дай да го трампя за един апартамент в сб, давам ти мястото, проектите и ти си правиш къщите. Лятото се пълни много с българи, нещо като ахтопол е
    Последно редактирано от dimi_m : 07-07-2019 на 23:55
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Канарче, дай да правим трампа. Има 700кв празно място в едно село в Гърция, на 400км от София,близко е до плажа, с готов проект, за 3 слепени къщи една до друга, на два етажа,с магазин и малък ресторант. Понеже стои така доста години, дай да го трампя за един апартамент в сб, давам ти мястото, проектите и ти си правиш къщите. Лятото се пълни много с българи, нещо като ахтопол е
    Аз съм пенсионер , с бизнес не се занимавам . Давам три апартамента под наем в пловдив и си живея в слънчев бряг . Имам само за продан два имота в родопите ,;Една вила и едно място в регулация

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Те са на моя територия , базикам ги .
    На какав език?Кажи някой базик на английски,че да ги метна и аз!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    На какав език?Кажи някой базик на английски,че да ги метна и аз!
    Просто ги питам какво е мнението им за брексит . И ги гледам как се гърчат да обясняват че е огромна грешка

Старо куче
    Post Thanks / Like

Влезем ли в еврозоната и довиждане - ни туристи, ни курорти. Цените веднага стават неконкуретни.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Влезем ли в еврозоната и довиждане - ни туристи, ни курорти. Цените веднага стават неконкуретни.
    По принцип и гурбетът се обезмисля, ако минем с евро. Освен, ако не си решил да висиш тук цял живот и да ревеш колко зле е в България.
    Последно редактирано от dimi_m : 08-07-2019 на 23:29
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По принцип и гурбетът се обезмисля, ако минем с евро. Освен, ако не си решил да висиш тук цял живот и да ревеш колко зле е в България.
    То всяка година все повече се обезмисля гурбета. Животът тук е много скъп, ама какво да се прави - веднъж на въртележката и няма спиране.

12. Dislikes kanarinapred disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

България се интегрира по тясно в ЕУ . С две ръце се моля да влезем в еврозоната и да станат Съединени европейски щати .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Живота ще ти мине в УК мизерията за някакви си пари . Не си заслужава да ти гният кокалите в онази влага Но като стане пауна 1.90 ще се прибереш

Старо куче
    Post Thanks / Like

България се интегрира по тясно в ЕУ . С две ръце се моля да влезем в еврозоната и да станат Съединени европейски щати .
    Смях! съединиени щати без централно управление и без армия.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Смях! съединиени щати без централно управление и без армия.
    И армия ще има и федерално управление ще има . По подобие на федерална република германия

Старо куче
    Post Thanks / Like

И армия ще има и федерално управление ще има . По подобие на федерална република германия
    Там няма армия. НАТО им е армията. Каквото САЩ каже това и ще правят. САЩ са хазяите на ЕС.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Там няма армия. НАТО им е армията. Каквото САЩ каже това и ще правят. САЩ са хазяите на ЕС.
    Ти си гледай УК и си прехвърляй парите в Европа . Сменяй паундите в долари или евро .Това ти е важно

Старо куче
    Post Thanks / Like

Канарче, така ли посрещате туристите вече?

https://m.dir.bg/dnes/krimi/izgoniha...ki-hotel-video
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

20. Recommend mate recommended this post
    Dislikes dimi_m disliked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

и аз не знам как да го определя това - пълна кретенизация
    и пак не разбирам, нали сме едни от най добрите в ит сектора??!?!?!?
    БЯЛ ХАКЕР ОТ ТРИ ГОДИНИ МОЛИ КЗЛД ДА СПРЕ ТЕЧ НА ЛИЧНИ ДАННИ ОТ НЕЙНИЯ САЙТ
    https://bivol.bg/white-hacker-cpdp.html

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Канарче, така ли посрещате туристите вече?

https://m.dir.bg/dnes/krimi/izgoniha...ki-hotel-video
    Аз не видях във видеото някой да е бил бит , например като нашата камериерка, която изяде шамар от шведът миналата година. Относно този случай, действието става преди седмица и тия едва ли не на тръгване са решили да се оплачат в полицията, нещо има гнило в цялата тази работа . Да не говорим, че чужденците се държат доста нахално , като дойдат в България,а това че налитат на бой и закачат нашите момичета в дискотеките е едно на ръка. В Слънчев бряг много често съм виждал охраната на някоя дискоте да изкарва с шутове и тупаници, някой рижьо, защото закача някое наше момиче

Напреднал
    Post Thanks / Like

Така е, аз като ходя на найт клъб тука рижите маймуни си пазят тяхните цоцолани като писани яйца. Последния път някви 3-4 рижи олигофрена ми се дървиха, че съм им заглеждал дебеланите, а те самите ме заговаряха на бара
    А камериерката беше възрастна жена мисля, която изяде шут в главата от шведа и беше с комоцио, а оня го пуснаха след 2 дена

Старо куче
    Post Thanks / Like

Аз не видях във видеото някой да е бил бит , например като нашата камериерка, която изяде шамар от шведът миналата година. Относно този случай, действието става преди седмица и тия едва ли не на тръгване са решили да се оплачат в полицията, нещо има гнило в цялата тази работа . Да не говорим, че чужденците се държат доста нахално , като дойдат в България,а това че налитат на бой и закачат нашите момичета в дискотеките е едно на ръка. В Слънчев бряг много често съм виждал охраната на някоя дискоте да изкарва с шутове и тупаници, някой рижьо, защото закача някое наше момиче
    Няма значение какво не си видял, важното е че тази новина обикаля новините и създава лош имидж на бг. Изгониха бг туристите сега гонят чужденците вероятно другата година ще си разменят мутровечеринки .
    Ама видя ли го тоя смотльо , тръгнал да рита и сам се преби
    Btw ти момичета ли държиш на сб?

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Няма значение какво не си видял, важното е че тази новина обикаля новините и създава лош имидж на бг. Изгониха бг туристите сега гонят чужденците вероятно другата година ще си разменят мутровечеринки .
    Ама видя ли го тоя смотльо , тръгнал да рита и сам се преби
    Btw ти момичета ли държиш на сб?
    В началото и аз реагирах като теб, но след като гледах репортажа и новините мисля, че Дими има право.
    И според мен туристките са се държали изключително нагло. За да има толкова много чуждестранни туристи в същия хотел, значи не се държат така с всеки.

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Негативни новини от Родината !

В началото и аз реагирах като теб, но след като гледах репортажа и новините мисля, че Дими има право.
    И според мен туристките са се държали изключително нагло. За да има толкова много чуждестранни туристи в същия хотел, значи не се държат така с всеки.
    Аз видях как този със зелената ризка избутва една туристка и след това рита друга. Чудя се защо така в Кралството е неприемливо да се избутват физически туристите и да се ритат, както и да се държат, а за България на някои им се вижда ОК... Нямам желание да влизам в диалог с тези, които одобряват това поведение, просто си правя изводи за това, на кого кое му се вижда приемливо.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

28. ХАРЕСВАМ! zmei4o_pk, deijei liked this post
Страница 29 от 33 ПървиПърви ... 192728293031 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 09:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване