Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 40 от 40 ПървиПърви ... 30383940
Резултати от 976 до 983 от общо 983
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

В УК може да си изпратил , но в България не предеш . Аз съм силно приближен към висшето ръководство на Герб . Имам близки роднини там .
    Да, поредното доказателство, че България НЕ Е европейска правна държава, а шуробаджанажка клоака, управлявана ГЕРБасрската мафия .... жалко

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз не участвам в политиката и никога не съм участвал за което съжалявам . А в УК е кастово общество . Там не може да се припари до определени служби

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

4. ХАРЕСВАМ! Sarah liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Гледам, че Мила беше подхвърлила една тема за пресичането...Та това се случва в столицатаВ дълбоката провинция сигурно е като в Дивия Запад. Една от последните ми работи в БГ беше преди около 6г. Обикалях из Южна България с търговски представител. По селата е страшно. Хората не само, че сами си говорят, ами си и отговарят. А някой искат да се връщат да живеят там

На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Гледам, че Мила беше подхвърлила една тема за пресичането...Та това се случва в столицатаВ дълбоката провинция сигурно е като в Дивия Запад. Една от последните ми работи в БГ беше преди около 6г. Обикалях из Южна България с търговски представител. По селата е страшно. Хората не само, че сами си говорят, ами си и отговарят. А някой искат да се връщат да живеят там
    Аз съм работил в пробеишан офис в УК и има статистики които съм чел от извора . В УК за една година имаше 3000 заливания на хора с киселина . Около училището на сина ми близо до уипс крос хоспитал лондон имаше десетки наръгвания с нож . Работил съм секюрити в няколко пробеишан офиса в лондон преди да започна в кео филмс . Просто ви е бедна фантазията колко съм наясно с живота в Лондон .
    Последно редактирано от kanarinapred : 22-11-2019 на 13:56

Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Аз съм работил в пробеишан офис в УК и има статистики които съм чел от извора . В УК за една година имаше 3000 заливания на хора с киселина . Около училището на сина ми близо до уипс крос хоспитал лондон имаше десетки наръгвания с нож . Работил съм секюрити в няколко пробеишан офиса в лондон преди да започна в кео филмс . Просто ви е бедна фантазията колко съм наясно с живота в Лондон .
    и какво от това!? пред мен забиха нож в гърба на някакъв пич на Лестър скуеър и той почна да тича както му стърчеше ...на мен ми беше смешно все едно гледам цирк...престъпления стават навсякъде да не си някое шубе!?наясно си че живота в лондон е хард ти нямаш качества да живееш тук и се заби в пловдив да седиш пред компа и да занимаваш хората с объркания си маниашки светоглед .

8. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    ''Аз, аз, аз...'' Такива въздухари дето на всяка втора дума се самоизтъкват са ми пределно ясни. Е какво ти пука за престъпността навън? На теб няма какво да ти се случи като седиш цял ден пред компютъра, хейтваш и рупаш свински крачка. Ама гледай да не разберат, че имаш 4 апартамента, вила и 250 000 евро кеш, че ще дойдат у вас и ще те очукат!

10. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Страница 40 от 40 ПървиПърви ... 30383940

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 10:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване