Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 12 от 21 ПървиПърви ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 276 до 300 от общо 518
    I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Мила, много си се наплашила от таз България бе човек, не е чак толкова страшно.

Старо куче
    Post Thanks / Like

И го казва човек който работи в Ук за да подпомага финансово бизнеса в бг? В този ред на мисли как ще се справяш когато се прибереш в бг? Не, че е моя работа, питам се дали си си задал този въпрос? Надявам се да си си направил сметката добре
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

За съжаление не мога да го редактирам горния пост. Не исках да звучи като така. Мисълта ми беше че в бг малкия бизнес се смазва по всички възможни начини. Много от малките фирми работят на ръба на оцеляването а някои дори на загуба. Та когато решиш да се прибираш в бг си планирай много добре нещата щото хич няма да ти е лесно

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

След масовото убийство оставило шест трупа на връх Нова година, днес още едно убийство на бизнесмен !

https://www.theguardian.com/world/20...light-in-sofia

Да ни е честито Европредседателството !
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

7. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

АФП: София е една от най-мръсните столици на Европа

Българската столица София беше напълно подновена, за да посрещне официалните лица от ЕС за утрешното откриване на българското председателство от Европейския съвет, но остана захлупена от смог, пише в репортаж на АФП от София.

Най-бедната, но и най-евроопитмистичната страна членка на блока завърши скъпо обновяване на Националния дворец на културата, построен през 1981 по време на комунистическия период, за да домакинства на срещите по време на 6-месечното ротационно председателство.

Столичното летище стана по-лесно достъпно след прибързаното завършване тази седмица на ново скоростно трасе, което го свързва с булеварда, водещ към центъра. Електрически коли бяха наети, за да возят делегатите от ЕС, с което България иска да покаже решимостта си за опазване на околната среда. Но София остава една от най-замърсените столици на Европа заради изключително лошото качество на въздуха – проблем, който, за разлика от дупките по пътищата, няма как да бъде скрит.

https://mobile.frognews.bg/article/148738/

9. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

В София като по Европата ....

Роми почти пребиха от бой коня си, бягайки от опит за кражба в 'Овча купел'

Роми нахлуха в апартамент, после се опитаха да избягат, подгонени от ядосания собственик, но по време на гонката, на пряка на бул. "Монтевидео" в столичния квартал "Овча купел" конят им припада, тъй като е бил бит с верига, за да бяга по-бързо.

https://m.offnews.bg/news/Obshtestvo...Ov_672732.html

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от geleto Виж мнението

Българската столица София беше напълно подновена, за да посрещне официалните лица от ЕС за утрешното откриване на българското председателство от Европейския съвет, но остана захлупена от смог, пише в репортаж на АФП от София.

Най-бедната, но и най-евроопитмистичната страна членка на блока завърши скъпо обновяване на Националния дворец на културата, построен през 1981 по време на комунистическия период, за да домакинства на срещите по време на 6-месечното ротационно председателство.

Столичното летище стана по-лесно достъпно след прибързаното завършване тази седмица на ново скоростно трасе, което го свързва с булеварда, водещ към центъра. Електрически коли бяха наети, за да возят делегатите от ЕС, с което България иска да покаже решимостта си за опазване на околната среда. Но София остава една от най-замърсените столици на Европа заради изключително лошото качество на въздуха – проблем, който, за разлика от дупките по пътищата, няма как да бъде скрит.

Вчера един от лидерите на ес ( забравих му името, май бившият премиер на Люксембург) каза в народният театър при откриването ,, добре че бях в добро настроение едно време, та подписах да се присъедините в ес" -пълен нещастник. Единственото хубаво нещо на ЕС е, че можеш да изкараш някой кинт в повече, ама и това си има цена, седиш далеч от вкъщи и броиш месеците до отпуска.

12. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Post Thanks / Like

Мръсен е защото хората карат стари коли

Старо куче Аватара на DONALD TRUMP
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Вчера един от лидерите на ес ( забравих му името, май бившият премиер на Люксембург) каза в народният театър при откриването ,, добре че бях в добро настроение едно време, та подписах да се присъедините в ес" -пълен нещастник. Единственото хубаво нещо на ЕС е, че можеш да изкараш някой кинт в повече, ама и това си има цена, седиш далеч от вкъщи и броиш месеците до отпуска.
    Този ли е нещастникът-АЛКОХОЛИК ....Аз пращам почти всеки ден полови поздрави на майка му
    EC=WC
    "Some ideas are so stupid that only intellectuals believe them"
    -George Orwell
    www.whatreallyhappened.com

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от DONALD TRUMP Виж мнението
    Този ли е нещастникът-АЛКОХОЛИК ....Аз пращам почти всеки ден полови поздрави на майка му .....
    Що бре имаш да му връщаш ли?
    Последно редактирано от deijei : 13-01-2018 на 01:16

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Що бре имаш да му връщаш ли?
    А ти що ми отговаряш без да съм те питал а????? Ревнив ли що ли???
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 13-01-2018 на 01:42
    EC=WC
    -George Orwell

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Вчера един от лидерите на ес ( забравих му името, май бившият премиер на Люксембург) каза в народният театър при откриването ,, добре че бях в добро настроение едно време, та подписах да се присъедините в ес" -пълен нещастник.
    Нещастникът е Жан Клод Юнкер, самият председател на Европейската комисия...
    България влязла в ЕС, защото Юнкер бил в добро настроение
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

18. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Post Thanks / Like

EC=WC
    -George Orwell

Старо куче
    Post Thanks / Like

А ти що ми отговаряш без да съм те питал а????? Ревнив ли що ли???
    не бре да не си забравил че бой и таковане не се връща та за тва , малко се притесних за тебе
    ако искаш нещо да кажеш пиши тия cartoon network си ги имам на тв, нямам идея някой гледа ли ги ама аз ги подминавам, не че нещо ама кажи квото мислиш със собствени думи

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Как Се Живее С 218 Лв. В Държава Европредседател

„Да ми вземеш само тези трите лекарства, другите са скъпи, не са за мене. И пет хляба ми вземи, че тази седмица не съм записвал в магазина“ – каза старецът и ми даде рецептурната книжка и 48 лева.

http://www.eurochicago.com/2018/01/218-lv/

22. БЛАГОДАРЯ Мила, jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Мислих си, че никога няма да пиша в тази тема, защото негативизма не е работа за мен, но тази новина ме разтърси вчера.
    https://www.bnt.bg/bg/a/v-kadrnay-golemiyat-muzeen-obir
    Някои хора са низши същества, в този случаи са българи.
    Последно редактирано от marianone1 : 26-01-2018 на 09:58

24. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Чак пък толкова да са зомбирани, не вярвах, ама на... хванаха се за гушите и за калъчките с тая Истанбулска конвенция в България, чак ЕС взе да им обяснява...

https://www.vesti.bg/bulgaria/syvety...enciia-6078300

26. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Post Thanks / Like

И та като я приемат какво? Киро от долно уйно пак ще си бие жената.

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

„66-годишна жена закла майка си и се опита да се самоубие. Трагедията е станала в Лом. Иванка И. е в критично състояние с тежки прорезни рани по гърдите, в областта на сърцето и шията.

Тя е настанена в реанимацията на местната болница. Докторите се борят за живота й и вече е стабилизирана. Майка й Екатерина Г. е издъхнала на леглото в дома си. Мъртвата и дъщеря й са открити потънали в кръв от сестрата на Иванка.

В събота 62-годишната В.И. е подала сигнал, че в лятната кухня в дома на майка си е открила сестра си седнала на пода с прорезни рани в гърдите и шията, а майка си заклана и мъртва на леглото. По първоначални данни възрастната жена от няколко месеца била на легло. Бабата се залежала след падане, при което счупила таза си, разказват съседи. За нея се грижела по-голямата й дъщеря Иванка. Дните и нощите на баба Екатерина минавали в болки и мъки.

Двете жени се гледали с пенсиите си, които едва стигали за най-необходимото. Иванка не можела да си позволи да купува скъпи обезболяващи за страдащата си майка. Съседи разказват, че жената буквално изнемогвала и се била предала от бедност и мъка, като дори споделяла, че е готова да направи нещо, за да спаси и себе си, и бабата. По непотвърдена информация Иванка е оставила писмо, съобщи Конкурент. Криминалистите изчакват тя да се позакрепи, за да я разпитат.“

Вие гледали ли сте майка си, тежко болна на легло?

Вие обгрижвали ли сте майка си, неподвижна, на легло от месеци, или години, без да имате пари за болногледачки, без да можете да си позволите частни услуги, защото държавни такива са кауза – пердута?

Вие знаете ли как се гледа болна възрастна жена на легло, от месеци, или години, обездвижена, а след счупване на става, в повечето случаи, отключваща и деменция или Алцхаймер?

Вие знаете ли каква БЕЗСИЛНА ЯРОСТ ви обзема от мизерията, от безпомощността ви и от изсмукването на силите ви като с центрофуга?

Вие знаете ли как се гледа майка на легло – само с две пенсии в тая „европредседателска“ България?

Вие знаете ли какво се случва с нервната система, с психиката на дъщеря, която НЯМА ИЗХОД – защото не може с двете пенсии не само да купи обезболяващи – чувате ли, само обезболяващи!!! – а да купува храна, лекарства, да плаща сметки и още, и още, и още…?

Аз знам какво е. И то при положение, че работя. И РАЗБИРАМ тази жена, която е хванала ножа и е приключила с майка си, забила го е после в гърдите си, но силичките и очевидно не са стигнали, да забие ножа по-дълбоко, че да приключи от раз и със себе си, и е оживяла!

Само който не е минавал през подобен АД, не е опознал вировете на човешката душа и психика, които като докрай опънати струни, идва миг, в който се късат!

БЯСНА СЪМ! РАЗБИРАТЕ ЛИ, БЯСНА СЪМ!

ЗАЩОТО УТРЕ, АКО ОЖИВЕЕ ТАЗИ СРИНАТА ЖЕНА, КОЯТО СЕ Е ОТДАЛА НА ГРИЖИТЕ ЗА МАЙКА СИ, ЩЕ БЪДЕ СЪДЕНА ЗА … УБИЙСТВО!

Защото в бездушните буквички и алинеи на закона никъде не пише, че МИЗЕРИЯТА, ДО КОЯТО Я Е ДОКАРАЛА ТАЗИ ДЪРЖАВА, Е ВИНОВНА ЗА ЗЛОВЕЩОТО ОТЧАЯНИЕ – ДА УБИЕШ МАЙКА СИ И СЕБЕ СИ!

ТОВА Е ИСТИНСКАТА ПРИСЪДА ЗА ШИБАНАТА НИ „ЕВРОПРЕДСЕДАТЕЛСКА“ БЪЛГАРИЯ!

Веселина Томова

От сайта Афера

29. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

„66-годишна жена закла майка си и се опита да се самоубие. Трагедията е станала в Лом. Иванка И. е в критично състояние с тежки прорезни рани по гърдите, в областта на сърцето и шията.

Тя е настанена в реанимацията на местната болница. Докторите се борят за живота й и вече е стабилизирана. Майка й Екатерина Г. е издъхнала на леглото в дома си. Мъртвата и дъщеря й са открити потънали в кръв от сестрата на Иванка.

В събота 62-годишната В.И. е подала сигнал, че в лятната кухня в дома на майка си е открила сестра си седнала на пода с прорезни рани в гърдите и шията, а майка си заклана и мъртва на леглото. По първоначални данни възрастната жена от няколко месеца била на легло. Бабата се залежала след падане, при което счупила таза си, разказват съседи. За нея се грижела по-голямата й дъщеря Иванка. Дните и нощите на баба Екатерина минавали в болки и мъки.

Двете жени се гледали с пенсиите си, които едва стигали за най-необходимото. Иванка не можела да си позволи да купува скъпи обезболяващи за страдащата си майка. Съседи разказват, че жената буквално изнемогвала и се била предала от бедност и мъка, като дори споделяла, че е готова да направи нещо, за да спаси и себе си, и бабата. По непотвърдена информация Иванка е оставила писмо, съобщи Конкурент. Криминалистите изчакват тя да се позакрепи, за да я разпитат.“

Вие гледали ли сте майка си, тежко болна на легло?

Вие обгрижвали ли сте майка си, неподвижна, на легло от месеци, или години, без да имате пари за болногледачки, без да можете да си позволите частни услуги, защото държавни такива са кауза – пердута?

Вие знаете ли как се гледа болна възрастна жена на легло, от месеци, или години, обездвижена, а след счупване на става, в повечето случаи, отключваща и деменция или Алцхаймер?

Вие знаете ли каква БЕЗСИЛНА ЯРОСТ ви обзема от мизерията, от безпомощността ви и от изсмукването на силите ви като с центрофуга?

Вие знаете ли как се гледа майка на легло – само с две пенсии в тая „европредседателска“ България?

Вие знаете ли какво се случва с нервната система, с психиката на дъщеря, която НЯМА ИЗХОД – защото не може с двете пенсии не само да купи обезболяващи – чувате ли, само обезболяващи!!! – а да купува храна, лекарства, да плаща сметки и още, и още, и още…?

Аз знам какво е. И то при положение, че работя. И РАЗБИРАМ тази жена, която е хванала ножа и е приключила с майка си, забила го е после в гърдите си, но силичките и очевидно не са стигнали, да забие ножа по-дълбоко, че да приключи от раз и със себе си, и е оживяла!

Само който не е минавал през подобен АД, не е опознал вировете на човешката душа и психика, които като докрай опънати струни, идва миг, в който се късат!

БЯСНА СЪМ! РАЗБИРАТЕ ЛИ, БЯСНА СЪМ!

ЗАЩОТО УТРЕ, АКО ОЖИВЕЕ ТАЗИ СРИНАТА ЖЕНА, КОЯТО СЕ Е ОТДАЛА НА ГРИЖИТЕ ЗА МАЙКА СИ, ЩЕ БЪДЕ СЪДЕНА ЗА … УБИЙСТВО!

Защото в бездушните буквички и алинеи на закона никъде не пише, че МИЗЕРИЯТА, ДО КОЯТО Я Е ДОКАРАЛА ТАЗИ ДЪРЖАВА, Е ВИНОВНА ЗА ЗЛОВЕЩОТО ОТЧАЯНИЕ – ДА УБИЕШ МАЙКА СИ И СЕБЕ СИ!

ТОВА Е ИСТИНСКАТА ПРИСЪДА ЗА ШИБАНАТА НИ „ЕВРОПРЕДСЕДАТЕЛСКА“ БЪЛГАРИЯ!

Веселина Томова

От сайта Афера
    шибаната европредцедателска България .Така ли ,а . Само едно ще ти доверя ако случайно недай господ ES se razpadne . То минималната заплата би станала 100 долара както е в Русия 7500 рубли = 100 долара . А пенсиите намалени наполовина

На почивка
    Post Thanks / Like

Нарочно ви провокирам , за да ви накарам да мислите

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    шибаната европредцедателска България .Така ли ,а . Само едно ще ти доверя ако случайно недай господ ES se razpadne . То минималната заплата би станала 100 долара както е в Русия 7500 рубли = 100 долара . А пенсиите намалени наполовина
    Как не те е срам кво си написал бе, зомбиран фундаменталист!!!!!! Погледни на кво ги докара тези нещастни женици членството в ЕС!!!!!!
    Неминуем е разпада на ЕС защото това е една пиявична политическа организация целяща смучене на жизнените сокове от бедните страни в ЕС от по- богатите....... да чукна на дърво България има навика да вещае краха на този към който се присъедини: австро- Унгария: разби се, 1-та и 2-та свет. воини: Германия: загуби и двете, СССР: разби се, ЕС: Watch this space!!!!!!!!!
    Вие казвахте че като влезе БГ в ЕС минималната заплата щяла да се дигне на $1000. Само размахвате плашилото със заплатите когато ви показват кви лъжци и мошеници сте: иде видиов ден, мафията ГЕРБ си мислеше че ще векува
    Последно редактирано от DONALD TRUMP : 18-02-2018 на 21:22
    EC=WC
    -George Orwell

На почивка
    Post Thanks / Like

Как не те е срам кво си написал бе, зомбиран фундаменталист!!!!!! Погледни на кво ги докара тези нещастни женици членството в ЕС!!!!!!
    Неминуем е разпада на ЕС защото това е една пиявична политическа организация целяща смучене на жизнените сокове от бедните страни в ЕС от по- богатите....... да чукна на дърво България има навика да вещае краха на този към който се присъедини: австро- Унгария: разби се, 1-та и 2-та свет. воини: Германия: загуби и двете, СССР: разби се, ЕС: Watch this space!!!!!!!!!
    Вие казвахте че като влезе БГ в ЕС минималната заплата щяла да се дигне на $1000. Само размахвате плашилото със заплатите когато ви показват кви лъжци и мошеници сте: иде видиов ден, мафията ГЕРБ си мислеше че ще векува
    Хахаха гласувайте за BSP=BKP = Корнелия Нинова

Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Баце, тука политика няма.
    Има човешка драма. Драма с моята майка, твоята майка, с вашите майки.
    Хора работили с години за тази държава.
    Не всички могат да бъдат Бизнесмани.
    Има учители, мед.сестри, санитари, хлебари, продавач в селски магазин където няма Амазон.
    Затворете си за миг ослепелите от смартфон очи и се поставете на мястото на тази 62 годишна Българка и си представете това да ви се наложи да го направите вие.
    Цитирах статия описала съдба Днес в 21 век в европейска държава.
    Аз лично не мога да добавя и дума. Просто безмълвен.
    Само кръгъл идиот може да се изсере след такава човешка драма.
    Вдигни си смърделия гъз, натежал от паунди и отиди се срещни в очи с тази жена и тогава се прави на джендър зад ника и клавиатурата.

Страница 12 от 21 ПървиПърви ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 400
    Последно мнение: 14-10-2018, 19:08
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване