Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 23 от 24 ПървиПърви ... 1321222324 ПоследнаПоследна
Резултати от 551 до 575 от общо 578
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

има бъдеще разбира се чалга връзкари и полуидиоти които да им ръкопляскат другите да се изнасят, като нямат връзки да ходят да правят чудеса в нормалните страни с нормални хора без чорбаджии връзкари и бг тарикати
    Последно редактирано от vvvv : 04-11-2018 на 21:36

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    Не знам аз каско не използвам и не ме вълнува . Каското в БГ е опция . ..... .
    за мен каското не е опция, ако съм в бг с тая кола ще трябва да направя пълно каско. и да, застраховката е доста скъпа на фона на заплатите които са в бг, но бих казал е ниска на фона на самоубийците на пътя, всеки втори е такъв. герберастите вместо да вземат мерки срещу самоубийците на пътя те занижиха цената на живота, с една дума трепайте се колкото си искате , живота в бг е евтин. разбираш ли в каква тиквенска държава си. и проблема не е само със застраховките със всичко е така
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

И
    Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    за мен каското не е опция, ако съм в бг с тая кола ще трябва да направя пълно каско. и да, застраховката е доста скъпа на фона на заплатите които са в бг, но бих казал е ниска на фона на самоубийците на пътя, всеки втори е такъв. герберастите вместо да вземат мерки срещу самоубийците на пътя те занижиха цената на живота, с една дума трепайте се колкото си искате , живота в бг е евтин. разбираш ли в каква тиквенска държава си. и проблема не е само със застраховките със всичко е така
    Сигурно е много специална тази кола!

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Герб е проевропейска партия . Вие мразите и Меркел и Макрон . А харесвате Путин . Това е предателство към България и младите българи
    Нито мразя Меркел и Макрон, нито харесвам Путин. Не спекулирай. Обаче е факт, че първите двама са мекотели, които превърнаха Европа в Еврабия и са на път да докарат крайната десница на власт, а третият си е държавник.

То и ти плюеш по UK, но не мърдаш от Лондон вече 10-та година. Лицемерие висша форма. Защо не идеш в Берлин или в Кьолн при арабелите?

5. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ей бостанаджията , ти с твоята фобия от тикви си бил по-голем трол и от канарите бе . Ако те е страх от мечки не ходи в гората . Като те е страх да живееш в БГ стои където си . Мен не ме е страх,не ми е скъпо и проблеми немам и даже забележи ,че говоря за себе си без да си натрапвам мнението на другите . Не знам колко ти е актуална информацията ама и да е кво ? Като умреш те е яд ,че нема ти дадат пари ли ? Дребнав човек ми се виждаш и с мненията си смешни насаждаш паника в хората . Такива мрънкялници като теб колко знам и то големи мъже пък пусита по душа . Кажи пък ти на колко оценяваш живота направи застрахователна компания и им покажи,че си по-добър .

По принцип нито го знам тоя Бивол читав ли е нито нищо ама и там ясно пише,че застрахователи искат цената да се определя от вноската . Ако искаш обещетение 1млн тогава требва да плащаме 2 бона застраховка като в Англия . Как ще плащаш 300лв. Застраховка и ще искаш 100 бона обезщетение ? Що го не описа тва ,а избирателно сервира новината само от тролска гледна точка без обективност . В БГ нита автопарка е толко голям ,нито застраховките са скъпи за да искаш да плащаш малко и да взимаш много каго в Англия . Ама ако вдигнат застраховките ГЕРБ са виновни,ако не ги вдигнат ама намалят обезщетението пак ГЕРБ са виновни а ? Кажи ти как си го предснавяш да стане тогава . Кажи некво решение , кажи си гледната точка ?

Не съм привърженик на политическа партия ама ти мрънкаш без причина бе .... кат оня мърляч Русанов и армията му от 200 човека . Така те виждам вече .

Колко автомобили има в БГ и колко в УК бе трол ? Ква е цената в БГ и УК в долари или евро ? Кво е процентното съотношение на пачалбата на бизнеса в БГ и УК ? Кво е обезщетението в долари или евро в БГ или УК ? Айде анализирай пазара и пак троли .
    Пич, прекалил си с нешо, ама ти си знаеш с кое.
    Разбира се, че е скъпо в България - само ако не си влизал в магазин последните 10 години, може да твърдиш обратното. И в абсолютно изражение, и като съотношение трудово възнаграждение - стойност на дадена стока/услуга.
    Колкото за застраховките - ти сешаш ли се, че в БГ става дума за „Гражданската отговорност” (тоест обезщетението ще се изплати на другия шофьор), а в ЮК е fully comprehensive??? И решаващо е не само броя на застрахованите МПС-та, а съотношението „изплатени обезщетения спрямо брой застраховани МПС-та”!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

7. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Нито мразя Меркел и Макрон, нито харесвам Путин. Не спекулирай. Обаче е факт, че първите двама са мекотели, които превърнаха Европа в Еврабия и са на път да докарат крайната десница на власт, а третият си е държавник.

То и ти плюеш по UK, но не мърдаш от Лондон вече 10-та година. Лицемерие висша форма. Защо не идеш в Берлин или в Кьолн при арабелите?
    ЕУ е номер едно . Меркел и Макрон са номер едно . А русия е гола вода За това 20 милиона руснака са избягали от Русия на запад . В Берлин метрото е 95 % бели хора . В лондон метрото е 60 % пакистанци . индийци . нигерийци и тн

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Пич, прекалил си с нешо, ама ти си знаеш с кое.
    Разбира се, че е скъпо в България - само ако не си влизал в магазин последните 10 години, може да твърдиш обратното. И в абсолютно изражение, и като съотношение трудово възнаграждение - стойност на дадена стока/услуга.
    Колкото за застраховките - ти сешаш ли се, че в БГ става дума за „Гражданската отговорност” (тоест обезщетението ще се изплати на другия шофьор), а в ЮК е fully comprehensive??? И решаващо е не само броя на застрахованите МПС-та, а съотношението „изплатени обезщетения спрямо брой застраховани МПС-та”!
    Абе не знам с какво съм прекалил ама ти говориш много повърхностно . Не,че не съм съгласен с теб,съгласен съм за всичко , ама я кажи държавата ли е виновна ,че шефа ти в БГ кара последен модел кола , има 10-20 къщи на най-хубавите места в БГ и ти дава мизерни заплата ? Защо хората ходят да протестират пред парламента ,а никой не протестира пред работата/фирмата на шефа ? Какво е виновна държавата ,че работодателите в БГ от 30 години умишлено държат подчинените си на каишка със смешни заплати ? Как държавата да ти вдигне заплатата в частния сектор , тя го прави само в държавния сектор и там не съм чул някой да се оплаква или да емигрира . Застраховките и на мен ми е криво ,че миналата година и като цяло от както имам книжка преди 10 години плащах по 160лв. ,а тая година е 260,а другата ще е 360 ама нема как всичко да е евтино в БГ и заплатите да са големи . На колата ми в УК плащах 2 бона годишна застраховка което е 1.7пъти минималната работна заплата ,а на същата кола в БГ бих плащал 330лв. което е 1/2 от минималната работна заплата . Данъка ми ще е 340лв. ,а в УК беше 240паунда . Ако ги конвентираме в международна валута евро или долар пак в БГ е по евтино . Некъде да съм казал ,че БГ е екстра от към работа/възнаграждение ? Казал съм ,че в БГ всеки има предимството да има собствено жилище и тогава вече разликите с УК или като цяло със западна европа не са толкова големи . Ако в УК имаш изплатено жилище и работиш нормална работа тогава в БГ ще ни требват около 200 години за да ги стигнем ама не е така за повечето емигрирали .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    И

Сигурно е много специална тази кола!
    доброто в теб знае кога да се обади
    прав си , акцента падна върху колата а идеята беше съвсем друга

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

ЕУ е номер едно . Меркел и Макрон са номер едно . А русия е гола вода За това 20 милиона руснака са избягали от Русия на запад . В Берлин метрото е 95 % бели хора . В лондон метрото е 60 % пакистанци . индийци . нигерийци и тн
    Номер 1 са по безобразия и слаба вътрешна политика. Бомбата, която я залагат сега с приема на неограничен брой полу-грамотни индивиди от арабски произход склонни към престъпления, ще избухне рано или късно и ще взриви немското и френското общество до неузнаваемост.
    Каква Европа, каква справедливост, изнасилват ги като не знам и аз какво и полицията и прокуратурата бездействат. Това не го е имало никога, никъде.

EU не е номер 1, нито икономически, нито военно, нито социално. След като се отдели Великобритания, влиянието му ще падне допълнително.
    Номер едно е Китай в момента по икономика, военно Русия, а Великобритания социално като свобода на словото, условия на труда и зачитане правата на човека. САЩ е някакъв микс от тия трите, със своите предимства и недостатъци, разбира се.
    Пак питам, като е по-добре там и са номер 1, защо не си в Париж или Берлин, а си в Лондон? Отговори, за да знаем мазохизъм ли е или просто двуличие от твоя страна.

12. ХАРЕСВАМ! Motovilkov liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Номер 1 са по безобразия и слаба вътрешна политика. Бомбата, която я залагат сега с приема на неограничен брой полу-грамотни индивиди от арабски произход склонни към престъпления, ще избухне рано или късно и ще взриви немското и френското общество до неузнаваемост.
    Каква Европа, каква справедливост, изнасилват ги като не знам и аз какво и полицията и прокуратурата бездействат. Това не го е имало никога, никъде.

EU не е номер 1, нито икономически, нито военно, нито социално. След като се отдели Великобритания, влиянието му ще падне допълнително.
    Номер едно е Китай в момента по икономика, военно Русия, а Великобритания социално като свобода на словото, условия на труда и зачитане правата на човека. САЩ е някакъв микс от тия трите, със своите предимства и недостатъци, разбира се.
    Пак питам, като е по-добре там и са номер 1, защо не си в Париж или Берлин, а си в Лондон? Отговори, за да знаем мазохизъм ли е или просто двуличие от твоя страна.
    https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...E%D1%81%D1%82) . . САЩ 18 561 934
    — Flag of Europe.svg Европейски съюз[n 1][3] 16 520 000
    2 Flag of the People's Republic of China.svg Китай[n 2] 11 391 619
    3 Flag of Japan.svg Япония 4 730 300
    4 Flag of Germany.svg Германия 3 494 898
    5 Flag of the United Kingdom.svg Великобритания 2 649 893
    6 Flag of France.svg Франция 2 488 284
    7 Flag of India.svg Индия 2 250 987
    8 Flag of Italy.svg Италия 1 852 499
    9 Flag of Brazil.svg Бразилия 1 769 601
    10 Flag of Canada.svg Канада 1 532 343
    11 Flag of South Korea.svg Южна Корея 1 404 383
    12 Flag of Russia.svg Русия 1 267 754
    13 Flag of Australia.svg Австралия 1 256 640
    14 Flag of Spain.svg Испания 1 252 163
    15 Flag of Mexico.svg Мексико 1 063 606
    16 Flag of Indonesia.svg Индонезия 940 953
    17 Flag of the Netherlands.svg Нидерландия 769 930
    18 Flag of Turkey.svg Турция 735 716
    19 Flag of Switzerland.svg Швейцария 662 483
    20 Flag of Saudi Arabia.svg Саудитска Арабия 637 785
    21 Flag of Argentina.svg Аржентина 541 748
    22 Flag of the Republic of China.svg Тайван 519 149
    23 Flag of Sweden.svg Швеция 517 440
    24 Flag of Belgium.svg Белгия 470 179
    25 Flag of Poland.svg Полша 467 350
    26 Flag of Nigeria.svg Нигерия 415 080
    27 Flag of Iran.svg Иран 412 304
    28 Flag of Thailand.svg Тайланд 390 592
    29 Flag of Austria.svg Австрия 387 299
    30 Flag of Norway.svg Норвегия 376 268 ... .. ... . УСА горе долу равно на ЕУ . Китай изостава . Русия много назад . . ...... ... ...To help you pick a destination we've put together a list of the countries with the highest average salaries:
    Switzerland. Average Income: $7, 396 – £5,764.
    Luxembourg. Average Income: $5,583 - £4,354. ...
    Norway. Average Income: $5,418 - £4,226. ...
    Denmark. ...
    United States. ...
    Australia. ...
    Ireland. ...
    The Netherlands
    Последно редактирано от kanarinapred : 05-11-2018 на 19:21

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Какво ми копираш разни стъкмистики от панти века и от Българската Уикипедия?

Ето ти ги за миналата година:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...s_by_GDP_(PPP)

Ясно се вижда, че е номер 2 в най-добрия случай, но не и номер 1. Да не говорим, че само ти не си разбрал, че ЕС не е държава.

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://www.thesun.co.uk/news/766153...payday-glitch/

Старо куче
    Post Thanks / Like

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://youtu.be/sAz_UvnUeuU

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Абе не знам с какво съм прекалил ама ти говориш много повърхностно .
    1. Не, че не съм съгласен с теб съгласен съм за всичко , ама я кажи - държавата ли е виновна , че шефа ти в БГ кара последен модел кола , има 10-20 къщи на най-хубавите места в БГ и ти дава мизерни заплата? Защо хората ходят да протестират пред парламента, а никой не протестира пред работата/фирмата на шефа? Какво е виновна държавата, че работодателите в БГ от 30 години умишлено държат подчинените си на каишка със смешни заплати? Как държавата да ти вдигне заплатата в частния сектор, тя го прави само в държавния сектор и там не съм чул някой да се оплаква или да емигрира .
    2. Застраховките и на мен ми е криво ,че миналата година и като цяло от както имам книжка преди 10 години плащах по 160лв. ,а тая година е 260,а другата ще е 360 ама нема как всичко да е евтино в БГ и заплатите да са големи . На колата ми в УК плащах 2 бона годишна застраховка което е 1.7пъти минималната работна заплата ,а на същата кола в БГ бих плащал 330лв. което е 1/2 от минималната работна заплата . Данъка ми ще е 340лв. ,а в УК беше 240паунда . Ако ги конвентираме в международна валута евро или долар пак в БГ е по евтино . Некъде да съм казал ,че БГ е екстра от към работа/възнаграждение ? Казал съм ,че в БГ всеки има предимството да има собствено жилище и тогава вече разликите с УК или като цяло със западна европа не са толкова големи . Ако в УК имаш изплатено жилище и работиш нормална работа тогава в БГ ще ни требват около 200 години за да ги стигнем ама не е така за повечето емигрирали .
    Сори за закънението, ама ... конюнктура. и не гтоворя повърхностно, ама от телефона нямам възможвост за пространни излияния. А имам какво да ти кажа, даже много неща!
    1. За заплатите.
    Първо - „даржавата“ е много общо понятие и включва всичко - население, територия, управление и т.н. В случая става дума за действията на съответните институции (ИТ, НАП, НОИ, РИОКОЗ и т.н.). В много закони е описано какво, защо, кога и как трябва да прави работодателя, но ... ако работодателя не го прави и няма кой да му дйржи сметка - той се самозабравя. А работниците(служители) все още не смеят да си търсят правата.
    2. Относно застраховките. Това, което в момента се коментира (за лимитите) е глупост защото:
    - още от 2012 г, в Кодекс за застраховането има следните текстове
    Застрахователна сума
    Чл. 266. (В сила от 11.06.2012 г.) Задължителната застраховка "Гражданска отговорност" на автомобилистите се сключва за следните минимални застрахователни суми:
    1. за неимуществени и имуществени вреди вследствие на телесно увреждане или смърт:
    а) 2 000 000 лв. за всяко събитие при едно пострадало лице;
    б) 10 000 000 лв. за всяко събитие при две или повече пострадали лица;
    2. за вреди на имущество (вещи) - 2 000 000 лв. за всяко събитие.
    Застрахователна сума
    Чл. 281. Минималната застрахователна сума по задължителната застраховка "Злополука" на пътниците за всяко събитие за всеки пътник е 20 000 лв.
    - има решение на Европейския съд, бе не може да има лимит (таван) на обезщетенията!
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

19. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Глей са, знам че си в бг ама включвайки се по често тука некакси се чувстваме изоставени

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Глей са, знам че си в бг ама включвайки се по често тука некакси се чувстваме изоставени

Старо куче
    Post Thanks / Like

I'm talking to you ne see prawi na dryj mi shapkata

23. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

I'm talking to you ne see prawi na dryj mi shapkata
    I do not pretend to "Hold my hat"!

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

BBC съобщава:
    Ирина Бокова признала "космическата държава Асгардия". Новата шефка на ЮНЕСКО къса договора
    https://bivol.bg/unesco-bokova-asgar...I6vMfXt47yZAU0

Бокова е избила рибата тука.

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://bivol.bg/unesco-bokova-asgar...I6vMfXt47yZAU0

Бокова е избила рибата тука.
    Тия с космически виртуални държави се занимават. Толкова истински държави с истински хора чакат признание - Южна Осетия, Абхазия например. Косово го признаха, а другите не щат.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Сори за закънението, ама ... конюнктура. и не гтоворя повърхностно, ама от телефона нямам възможвост за пространни излияния. А имам какво да ти кажа, даже много неща!
    1. За заплатите.
    Първо - „даржавата“ е много общо понятие и включва всичко - население, територия, управление и т.н. В случая става дума за действията на съответните институции (ИТ, НАП, НОИ, РИОКОЗ и т.н.). В много закони е описано какво, защо, кога и как трябва да прави работодателя, но ... ако работодателя не го прави и няма кой да му дйржи сметка - той се самозабравя. А работниците(служители) все още не смеят да си търсят правата.
    2. Относно застраховките. Това, което в момента се коментира (за лимитите) е глупост защото:
    - още от 2012 г, в Кодекс за застраховането има следните текстове

- има решение на Европейския съд, бе не може да има лимит (таван) на обезщетенията!
    Ако ти работиш в мойта фирма братчед и аз ти давам 1500лв заплата, ама ти си алкохолик, *****рин и комарджия и не ти стигат парите да си издържаш семейството, значи по твоята логика аз съм се самозабравил, защото не ти стигат парите
    От къдя на къдя ва
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ако ти работиш в мойта фирма братчед и аз ти давам 1500лв заплата, ама ти си алкохолик, *****рин и комарджия и не ти стигат парите да си издържаш семейството, значи по твоята логика аз съм се самозабравил, защото не ти стигат парите
    От къдя на къдя ва
    нямам идея защо цитираш жоро ама няма връзка с това което пишеш или поне аз не я намирам
    та казваш само на един алкохолик комарджия и някакъв със звездички, няма да им стигнат 1500лв заплата? баси тия работодатели луди ли са та плащат тракива заплати , 7-800 лв са достатъчни ако не си алкохолик или там другите неща. всичко квото взима над 1500лв е тия трите неща

29. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    От къдя на къдя ва
    В България ако нямаш собствен апартамент в голям град си умрял . Какво ми е хвалиш България . Отделно нямаш никаква социална защита . Отделно в България е закона на джунглата . Ако чакаш да осъдиш някой лекар за грешка или богаташ , които те е уволнил неправомерно или не ти е изплатил нещо . Аз отсъствах 20 години от България . Хората са станали дори по глупави от преди . През 90те хората бяха по нахасани с по правилно мислене .Аз имам три апартамента в Пловдив и две вили на 30 км от Пловдив и не ми се остава на старини в България . България може да се оправи единствено ако станат Съединени Европейски щати и директно ни управляват от Германия . Германците да изкупят всичко в България
    Последно редактирано от kanarinapred : 10-11-2018 на 08:00

31. ХАРЕСВАМ! RoxT liked this post
    Dislikes mate disliked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Негативни новини от Родината !

В България ако нямаш собствен апартамент в голям град си умрял . Какво ми е хвалиш България . Отделно нямаш никаква социална защита . Отделно в България е закона на джунглата . Ако чакаш да осъдиш някой лекар за грешка или богаташ , които те е уволнил неправомерно или не ти е изплатил нещо . Аз отсъствах 20 години от България . Хората са станали дори по глупави от преди . През 90те хората бяха по нахасани с по правилно мислене .Аз имам три апартамента в Пловдив и две вили на 30 км от Пловдив и не ми се остава на старини в България . България може да се оправи единствено ако станат Съединени Европейски щати и директно ни управляват от Германия . Германците да изкупят всичко в България
    Българинът все чака някой да го оправи, еми той немецът, англичанинът или който и да е ще те оправи, ама няма да е безплатно
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Страница 23 от 24 ПървиПърви ... 1321222324 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 10:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване