Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 41 от 41 ПървиПърви ... 31394041
Резултати от 1 001 до 1 022 от общо 1022
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    https://www.plovdiv-press.bg/2020/03...vweh2Z1ieRHPWk (емотиконка самоубийство)
    Хахаха, точно така, бой по каската на дървените кратуни. Англичанин ли е не го жали. Където и да отидат по-света гледат да си покажат магариите и си мислят, че всеки е длъжен да им козирува щото са най-великите. Брекзит гласуваха само защото ги излъгаха, че така ще изгонят чужденците.
    Оня ден пуснах някой неща във фрийсайкъла, дойдоха да ги приберат английски баба и дядо, първо със закъснение, после не ми отговаря на СМС, излезнах навън да ги търся, затварят ми телефона, кога ги намерих, дошли с един хубав джип да вземат една непотребна вещ, която сигурно ще мъчат да прибутат на карбута за 2-3 паунда. Ама толкова надути, ще кажеш че те на мен ще ми дават нещо безплатно. Седят си в джипа, виждат ме и чакат аз да отида при тях надолу на улицата. Още ме е яд, че бях докрай учтив и ги търсих, а не се направих на луд и не се прибрах обратно вкъщи, а те да чакат и да се приберат с празни ръце накрая като са толкова надути

Старо куче
    Post Thanks / Like

Като каза фрисайкъла си спомням как един ден търсих бюро и имаше 3-4 добри обяви близко до нас. Тогава имах при мен един билдър и с вана му обикилихме всички обяви и прибрахме 4 бюра, а и още куп неща порай тях.
    На мен бюрата не ми харесаха и ги пуснах в гъм-три и до края на деня ги продадох. 100 кинта в плюс, и куп доволни хора купили евтинко от мен.

3. ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от bmwww Виж мнението
    https://www.plovdiv-press.bg/2020/03...vweh2Z1ieRHPWk (емотиконка самоубийство)
    Няма логика - здравите отиват в Лондон, за да се разболеят, а болните остават в България, за да я заразяват.
    Капитанът е трябвало да изхвърли българите, а да си прибере англичаните.

5. ХАРЕСВАМ! treven, DONALD TRUMP liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Иванка, няма много подробности. Може да са нарушили карантината или да са буйствали. Хубаво е когато някой ги постави на място. Дори и да не са заразени само с вонята която се носи от тях могат да те убият. Евала на пилота, че ги е изритал Тея некъпани миризливци.

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Pieroni Виж мнението
    Иванка, няма много подробности. Може да са нарушили карантината или да са буйствали. Хубаво е когато някой ги постави на място. Дори и да не са заразени само с вонята която се носи от тях могат да те убият. Евала на пилота, че ги е изритал Тея некъпани миризливци.
    Може пък да са били професори,нали няма подробности.И обезумялата тълпа да ги е смазала.

8. БЛАГОДАРЯ DONALD TRUMP thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! DONALD TRUMP liked this post
    Recommend DONALD TRUMP recommended this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Хахаха, точно така, бой по каската на дървените кратуни. Англичанин ли е не го жали. Където и да отидат по-света гледат да си покажат магариите и си мислят, че всеки е длъжен да им козирува щото са най-великите. Брекзит гласуваха само защото ги излъгаха, че така ще изгонят чужденците.
    Оня ден пуснах някой неща във фрийсайкъла, дойдоха да ги приберат английски баба и дядо, първо със закъснение, после не ми отговаря на СМС, излезнах навън да ги търся, затварят ми телефона, кога ги намерих, дошли с един хубав джип да вземат една непотребна вещ, която сигурно ще мъчат да прибутат на карбута за 2-3 паунда. Ама толкова надути, ще кажеш че те на мен ще ми дават нещо безплатно. Седят си в джипа, виждат ме и чакат аз да отида при тях надолу на улицата. Още ме е яд, че бях докрай учтив и ги търсих, а не се направих на луд и не се прибрах обратно вкъщи, а те да чакат и да се приберат с празни ръце накрая като са толкова надути
    лично мене ме е срам от измет,като тебе! ако дискриминираш хората по тоя начин в мое присъствие,няма да получиш съпричастност и подкрепа!напротив!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

10. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    лично мене ме е срам от измет,като тебе! ако дискриминираш хората по тоя начин в мое присъствие,няма да получиш съпричастност и подкрепа!напротив!
    А? Кво каза? Докторите нали ти казаха, сутрин червеното, на обед зеленото и вечер синьото хапче. И редовно да ги пиеш. Пак си ги объркал и после все у лево като се прибираш

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Мда. В България на съответното събиране на високо равнище болниците категорично са отказвали да станат центрове по прием на болни от коронавирусът, имам информация от кухнята - и когато са нарочили определена болница, следват оставки... Причината - медицинският персонал, колкото и малко да е останал, не се чувства защитен и подготвен за това, няма необходимото. В Кралството е обратното - при нужда (заболявания на съществуващия персонал) ще бъдат включени студенти-лекари последна година и медицински сестри последна година. Разликите са ясни, мисля. Причините няма да ги коментирам, всеки да си прави неговите изводи.
    една медицинска сестра, каква подготовка има за този нов за света вирус, че немога да се сетя.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    една медицинска сестра, каква подготовка има за този нов за света вирус, че немога да се сетя.
    Въпросния вирус (както и подобните) изобщо не е нов!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

За да се сети човек, трябва да си има понятие от нещата. Гледай тука, обяснено е колко време трябва да се обучава една сестра, за да работи в интензивното
    https://www.facebook.com/MoetoKralst...9511630887707/

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Ами пий си редовно Гинко Беловата!
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    За да се сети човек, трябва да си има понятие от нещата. Гледай тука, обяснено е колко време трябва да се обучава една сестра, за да работи в интензивното
    https://www.facebook.com/MoetoKralst...9511630887707/
    При 20000 починали за три седмици, виждам колко добре се обучават... Да не говорим, че персонала в тия болници им доста интернационален. Демек назначават хора, които идват от държави, където образованието там не е приоритет.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Това означава ли, че при 60 починали в България обучението е на световно ниво?
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Град
    Post Thanks / Like

При 20000 починали за три седмици, виждам колко добре се обучават... Да не говорим, че персонала в тия болници им доста интернационален. Демек назначават хора, които идват от държави, където образованието там не е приоритет.
    ми те да не са Господ,та да ги дигат от умрелите!
    или пък във всяка болница,да има и по един джу-джу мен на всеки етаж и некой като тръгне да мре,да му вади сърцето и да го прави вуду войн!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Град
    Post Thanks / Like

тоя въпрос е крайно недискретен! те подготовката за всяка ситуация си я имат! не можеш да изненадаш ти медецинска сестра!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА

Напреднал
    Post Thanks / Like

https://nova.bg/news/view/2020/05/19...4%D0%BA%D0%B0/

Една от причините хората да избягат от България. Обаче цигани идват и в Англия и питат из фейсбука как да точат Универсал кредит. А българи им помагат и укоряват тези които заклеймяват мангалите

Старо куче
    Post Thanks / Like

https://nova.bg/news/view/2020/05/19...4%D0%BA%D0%B0/

Една от причините хората да избягат от България. Обаче цигани идват и в Англия и питат из фейсбука как да точат Универсал кредит. А българи им помагат и укоряват тези които заклеймяват мангалите

„Те отиват с тази цел да се погодят, да се извинят, ако нещо са направили.
    ха ха ха
    България е бабаитска дуържава. Ако погледнеш някой бабит не така, то боят ти е сигурен.
    Да заплашиш някой с физическа разправа е вече национална черта. Ориент.

Само ако си облечен скъпо и караш скъпа кола няма да те закачат. Или трябва да се тъпчиш със стероиди.
    Има и трети начин. Ако някой започне да ти се ежи, просто бавно отваряш портмонето и му хвърляш в краката 10-20 лева. Този ход е доста объркващ за бабаита и докато мозъкът му е в блокирано състояние можеш да си продължиш по пътя. Това е проверен метод.

Предполоагам в днешно време можеш просто да му се изкашляш в лицето и да кажеш, че си болен от коронавирус.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Предполоагам в днешно време можеш просто да му се изкашляш в лицето и да кажеш, че си болен от коронавирус.
    А после - дали ще допуснат ортопеда, в интензивно отделение?

Старо куче
    Post Thanks / Like

ха ха ха
    България е бабаитска дуържава. Ако погледнеш някой бабит не така, то боят ти е сигурен.

Само ако си облечен скъпо и караш скъпа кола няма да те закачат. Или трябва да се тъпчиш със стероиди.
    Има и трети начин. Ако някой започне да ти се ежи, просто бавно отваряш портмонето и му хвърляш в краката 10-20 лева. Този ход е доста объркващ за бабаита и докато мозъкът му е в блокирано състояние можеш да си продължиш по пътя. Това е проверен метод.

Определено е ориент. Колкото по скъпа кола караш толкова по малко ядове ще имаш
    Навремето в Кувейт беше така , нямаше значение пътни знаци или поне нямам спомен за знаци, но пък с колкото по скъпа кола си толкова повече предимство имаш на кръстовищата и не само. Буквално.
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Определено е ориент. Колкото по скъпа кола караш толкова по малко ядове ще имаш
    Навремето в Кувейт беше така , нямаше значение пътни знаци или поне нямам спомен за знаци, но пък с колкото по скъпа кола си толкова повече предимство имаш на кръстовищата и не само. Буквално.
    Сигурно „КамАЗ” правят лимузини?
    Щото - шофьорите им, гледат пътните знаци … само от любопитство!

25. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

ха ха ха

Че сме такива е вярно, и тука ако някой те гледа на кръв 90% може да си сигурен, че е българин. Тук става въпрос за циганските безчинства които няма кой да спре. Всеки ден чета цигани пребили, ограбили, изнасилили, убили еди къде си. Я си представи 4 българи да отидат да бият циганин в циганската махала. Че те няма да излезат живи! Циганите ще ги оправи само бой, репресиране и изселване. С добро няма да стане.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Я си представи 4 българи да отидат да бият циганин в циганската махала. Че те няма да излезат живи! Циганите ще ги оправи само бой, репресиране и изселване. С добро няма да стане.
    Прав си, макар нещата на практика да са по-различни!
    Преди няколко месеца в Габрово имаше проблем с цигани и много българи настръхнаха. За норматив беше докарана жандармерия от половин България и нещата се укротиха!
    https://kanal3.bg/news/95808-Plevens...2C-SNIMKI%2529

Страница 41 от 41 ПървиПърви ... 31394041

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 409
    Последно мнение: 02-02-2020, 01:28
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване