Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 34 от 36 ПървиПърви ... 243233343536 ПоследнаПоследна
Резултати от 826 до 850 от общо 896
    Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

И като стана дума - Добре дошли в Берлин

Около 50 чистокръвни арийци, си направиха меле в Берлин
    https://amp-welt-de.cdn.ampproject.o...r-Strasse.html

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

2. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Pieroni, ти ако си живял в циганията в БГ, то не се учудвам, че и в квартала ти в Англия е осеяно с кучешки изпражнения. И чак по тротоара. За толкова години на Острова, никога не съм виждал тротоар осеян с кучешки л@йна. Най-вероятно си в някой квартал с 80% чужденци, местните си имат култура в това отношение поне.

Явно не си ходил в Германия наскоро. Там освен Берлин и още 2-3 града, останалото е кочина. Магистралите им са с ръждиви мантинели, като в БГ преди години.
    UK магистралите за мен са с класи над немските прехвалени аутобани.

Един футболист в Германия преди време беше карал 5 години без книжка. Просто никога не беше карал курсове. След като го хванаха - познайте какво? Продължи си да си кара бзе книжка и го хванаха отново. Така че не ми обяснявайте за "строгите немски правила". В Англия може да свършиш и в затвора за такова провинение.
    Е, ако и ти някога си живял в България, значи и ти си живял в цигания. Квартала ми в Англия е в центъра на средноголям град(да речем колкото Бургас) и улицата за която говоря и минавам всеки ден е централна артерия и да, осеяна е с кучешки изпражнения, едни изсъхнат, след някой друг ден се появят нови. Мога да те уверя, че над 95% от имащите дом.любимци са Англичани. А това може да се случи и случайно докато стопанина си говори с някой или блее кучето да си свърши работата и да не го види, но съм убеден че много просто не ебават да ги събират. Ти не знам на кой свят живееш и за каква култура говориш, вероятно си някаква височайща особа, която ходи само на симпозиуми и бизнес срещи и лети със самолети, та не знае какво се случва на земята. Излез малко сред простолюдието, иди в някой пъб и ще видиш каква им е културата. За Англичанина например е признак на мъжество да се изспърди и оригне шумно. Култура имали Само не ми казвай, че Шотландците са по-различни...
    Англия съм я пресичал много пъти с кола/автобус от Ламанша до към средната и част и съм видял много мърсотия надсякъде по магистрали, аутобани, пътища. Зад мантинелите из храсталаците обикновено е пълно с отпадъци и никой не ебава да чисти, в България поне циганките от Комунала го вършат това. И това в големи градове.
    В Германия съм бил преди 5 години, пътувах от Чехия, еми значи магистралата беше просто перфектна, направо блести от чистота навсякъде, всичко изрядно, пътища, нова маркировка, дърветата подрязани всички по еднакъв тертип. Направо ахнах. На бензиностанцията, която беше далеч от нас.място беше идеално чисто, 1 боклук не можеш да видиш никъде. Последно я прекосих преди около 3.5г., но беше нощем доколкото помня. Та и в Немските компании е така, ако си забелязъл или си работил, държи се много на дисциплината и чистотата, всичко е изрядно и подредено. Немците са перфекционисти и работят здраво, докато Британците са обхванати от повсеместния мързел, който им е национална черта, дай да помързелуваме там да мине деня, Британците ще ги скатаем ако можем, а чужденците ще свършат повечето работа.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Pieroni, ти ако си живял в циганията в БГ, то не се учудвам, че и в квартала ти в Англия е осеяно с кучешки изпражнения. И чак по тротоара. За толкова години на Острова, никога не съм виждал тротоар осеян с кучешки л@йна. Най-вероятно си в някой квартал с 80% чужденци, местните си имат култура в това отношение поне.

Явно не си ходил в Германия наскоро. Там освен Берлин и още 2-3 града, останалото е кочина. Магистралите им са с ръждиви мантинели, като в БГ преди години.
    UK магистралите за мен са с класи над немските прехвалени аутобани.

Един футболист в Германия преди време беше карал 5 години без книжка. Просто никога не беше карал курсове. След като го хванаха - познайте какво? Продължи си да си кара бзе книжка и го хванаха отново. Така че не ми обяснявайте за "строгите немски правила". В Англия може да свършиш и в затвора за такова провинение.
    Брат извинявай, ама ти в Англия ли живееш или в друга държава ? Аз където живея 90% са англичани, ела да видиш вечер на какво приличат улиците, кутии от бира, около пъбовете смърди на пикня, а peroni е прав, пърдят в автобуси и се уригват. Бившият ми съквартирант беше типичен пример, като отвориш стаята му, вътре беше все едно бомба беше паднало, фасове по земята и кентчета, спеше с обувките и на леглото мръсни чинии и вилици, да не говорим, че докара мишки в къщата.Значи,ако за теб това е идеала, значи ти си по зле от тях.
    https://youtu.be/gq5BXrGs7ns
    Последно редактирано от dimi_m : 31-08-2019 на 01:54
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Брат извинявай, ама ти в Англия ли живееш или в друга държава ? Аз където живея 90% са англичани, ела да видиш вечер на какво приличат улиците, кутии от бира, около пъбовете смърди на пикня, а peroni е прав, пърдят в автобуси и се уригват. Бившият ми съквартирант беше типичен пример, като отвориш стаята му, вътре беше все едно бомба беше паднало, фасове по земята и кентчета, спеше с обувките и на леглото мръсни чинии и вилици, да не говорим, че докара мишки в къщата.Значи,ако за теб това е идеала, значи ти си по зле от тях.
    Колко време изкара със съквартиранта?

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ами колко години си в тоя форум, бива да беше разбрал, че той не живее в Англия. И че държавата не се казва Англия, а Обединеното кралство и в нея освен Англия има и Шотландия, Уелс и Северна Ирландия. Няма как да има 90 % англичани около него, като живее в Шотландия. Това, което го описваш, е типичен пример на най-лошите квартали и обитатели на който и да е голям град. Като си избрал да живееш там, няма как да очакваш друго. Няма нищо общо с действителността около мене. Той да ти каже за тази около него.

Pieroni, във всеки град има и добри квартали, и лоши. Като се пренесох в Шотландия, там където живея, е идеално изблизано, чисто ама свети. Мина доста време, докато разбера защо - първо, защото никой не хвърля боклуци по улиците, второ, защото минават да чистят, ама сутрин в 6 часа сутринта с едно малко тихо такова возилце, нито го чуваш, нито нищо - минава и обира боклуците. Ама това не се отнася за цяла Шотландия, разбира се. Такива картинки, дето ги описваш и ти, и Дими, ги има и тук, в кварталите, които им казват rough. Въпрос на избор и възможности е да не се живее в такива квартали. Така че ако ти пърдят наоколо, не мисли, че това е културата на англичаните - просто в такава среда си попаднал. Ако не ти харесва и ако ти е във възможностите, смени средата.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Какво ми направи на мен впечатление, нисшата класа хвърля боклуци където им падне а интелигентните хора като видят боклук го вдигат и пускат в контейнера. А като гледам вече и в бг е така
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

8. ХАРЕСВАМ! Мила, amatoria liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ами колко години си в тоя форум, бива да беше разбрал, че той не живее в Англия. И че държавата не се казва Англия, а Обединеното кралство и в нея освен Англия има и Шотландия, Уелс и Северна Ирландия. Няма как да има 90 % англичани около него, като живее в Шотландия. Това, което го описваш, е типичен пример на най-лошите квартали и обитатели на който и да е голям град. Като си избрал да живееш там, няма как да очакваш друго. Няма нищо общо с действителността около мене. Той да ти каже за тази около него.

Pieroni, във всеки град има и добри квартали, и лоши. Като се пренесох в Шотландия, там където живея, е идеално изблизано, чисто ама свети. Мина доста време, докато разбера защо - първо, защото никой не хвърля боклуци по улиците, второ, защото минават да чистят, ама сутрин в 6 часа сутринта с едно малко тихо такова возилце, нито го чуваш, нито нищо - минава и обира боклуците. Ама това не се отнася за цяла Шотландия, разбира се. Такива картинки, дето ги описваш и ти, и Дими, ги има и тук, в кварталите, които им казват rough. Въпрос на избор и възможности е да не се живее в такива квартали. Така че ако ти пърдят наоколо, не мисли, че това е културата на англичаните - просто в такава среда си попаднал. Ако не ти харесва и ако ти е във възможностите, смени средата.
    Като ме пенсионират и като започна да се напикавам, ще се преместя в по спретнат и чист квартал,като твоят. За сега ще си остана към по централната част на града.
    Последно редактирано от dimi_m : 01-09-2019 на 02:56
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Като ме пенсионират и като започна да се напикавам, ще се преместя в по спретнат и чист квартал,като твоят. За сега ще си остана към по централната част на града.
    А, що ще си даваш парите за глупости? Щом сега ти е таман в смърдежа на пикня, дотогава изобщо няма да ти прави впечатление вече...
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

11. ХАРЕСВАМ! Kearny, deijei liked this post
    Post Thanks / Like

А, що ще си даваш парите за глупости? Щом сега ти е таман в смърдежа на пикня, дотогава изобщо няма да ти прави впечатление вече...
    Обикновено човек, като започне да печели доста пари си купува апартамент в Някой баровски квартал в Лондон, а не някоя шотландска провинция, където са ми казвали, че на места малко преди и малко след градът или селото смърди на кравешки *****. Пак казвам, нямам против Шотландия, но купуването на един имот трябва да носи печалба,не мисля че твоят район е подходящ за такава инвестиция,колкото и да е чисто

На почивка
    Post Thanks / Like

Обикновено човек, като започне да печели доста пари си купува апартамент в Някой баровски квартал в Лондон, а не някоя шотландска провинция, където са ми казвали, че на места малко преди и малко след градът или селото смърди на кравешки *****. Пак казвам, нямам против Шотландия, но купуването на един имот трябва да носи печалба,не мисля че твоят район е подходящ за такава инвестиция,колкото и да е чисто
    Жените са нещо друго . Те по лесно се адаптират . За тях е важно да има удобства дома , да създаде семейство . Няма значение че си в дълбоката провинция . До като за един мъж израснал в голям град . Няма как да се адаптира да живее на село . На него му трябва големия град . Липсва му . Тук съм абсолютно откровен в думите си . Знам че много хора са лицемерни и говорят това , което се харесва на хората ,за да може те да се харесат на околните . А аз говоря това , което мисля . Не ме интересува дали ще се хареса на околните . Имам нужда от няколко добри приятели само . За мен истината е по силна от всичко
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-09-2019 на 09:52

Старо куче
    Post Thanks / Like

И що мислиш че някой го интересува?

На почивка
    Post Thanks / Like

Без коментар . То си личи че не се интересуваш от това , което пиша .
    Последно редактирано от kanarinapred : 01-09-2019 на 12:29

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

канарчето поне пише това, което мисли, за разлика от 2-3-ма други, които нон-стоп изпадат в шизофренични противоречия.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Тези 2-3 ти отварят очите

Post Thanks / Like

Мила мойте уважения, но поне недей да дразниш хората със съветите си и едва ли не да ги подценяваш тия , които живеят в по лоши квартали. Ако на времето беше дошла сама, без да познаваш някой , не ми се вярва, че щеше да живееш в хубав квартал, а щеше да живееш в споделена квартира, като всички новодошли, докато си стъпиш на краката. Всички знаем, че дойде благодарение на мъжът ти, който е шотландец и не ти се е налагало да се бориш с живота и да започваш от нулата. На всеки му се живее в скъп и чист квартал още с пристигането, както при теб е станало едно време.
    Последно редактирано от dimi_m : 02-09-2019 на 00:23

19. Recommend mate recommended this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

канарчето поне пише това, което мисли, за разлика от 2-3-ма други, които нон-стоп изпадат в шизофренични противоречия.
    Че пише - всички виждаме, ама дали мисли - поне аз не съм сигурен!
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

21. ХАРЕСВАМ! Мила, deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Канар, няма спасение от островитяните! Вижте какво става https://www.24chasa.bg/novini/article/7635189

Post Thanks / Like

Аз по нагоре бях писал, защо повечето ми приятели не ходят в сб... после ни пишат по вестниците, че сме се държали зле с тях, защото ние не сме лицемери и на всяка втора дума, thank you, та thank you с някаква фалшива любезност.

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Мила мойте уважения, но поне недей да дразниш хората със съветите си и едва ли не да ги подценяваш тия , които живеят в по лоши квартали. Ако на времето беше дошла сама, без да познаваш някой , не ми се вярва, че щеше да живееш в хубав квартал, а щеше да живееш в споделена квартира, като всички новодошли, докато си стъпиш на краката. Всички знаем, че дойде благодарение на мъжът ти, който е шотландец и не ти се е налагало да се бориш с живота и да започваш от нулата. На всеки му се живее в скъп и чист квартал още с пристигането, както при теб е станало едно време.
    Не знам защо се дразниш, когато кажа, че някой е избрал да живее на място, което не му харесва и трябва да има това предвид. Разликата между мене и някои българи е САМО тази, че мъжът ми си имаше вече добра работа, когато пристигнах. Има доста българи, които си идват с образованието и трудовите договори от ден първи и между тях и мен няма никаква разлика. Има доста, които изкарват първоначалния период в по-трудни условия и след това започват работа по специалността си или учат и после си намират работа и живеят добре. Познавам лично не един и двама такива. Един студент, който е завършил бакалавър за инженер в България, след това е завършил едногодишна магистратура в Кралството, почва на работа от 30 000 на година нагоре, ако е и поработил няколко години - от 33 - 35 000 нагоре стартова заплата, това са заплати и в Шотландия, и в средна Англия - подчертавам, не Лондон. Да не говоря за други по-скъпо платени специалности. Не са милиони, но с тези пари не е проблем да се живее в по-прилични квартали.

Това, което казвах, е друго - говорех за хората, които изкарват нелоши пари, но избират да живеят при по-евтин наем, за да спестяват. аз не осъждам този избор, всеки си има цели, но ако е избрал да живее временно в евтини квартири, е добре да знае, че това ще е в ЛОШ КВАРТАЛ и там живеят хората от ниска прослойка, които нямат възпитание, обноски и доста от тях са прасета. Ако го осъзнава човек това, няма да прави смешни обобщения като "англичаните са мръсни" или "англичаните много пърдят на публични места". А има доста хора, които са живели само в лоши квартали и не подозират, че може да има и други англичани или британци - не виждам защо трябва да се дразнят, по-добре е да научат, че не навсякъде е така.

На почивка
    Post Thanks / Like

Мила ти си живяла само в България и шотландия и пишеш все едно си много наясно с целия западен начин на живот , шотландия не е нито Англия нито Лондон нито западна Европа (Разликата между мене и някои българи е САМО тази, че мъжът ми си имаше вече добра работа, когато пристигнах. ) ... САМО ... ... ... . Като прибавим че е британец , без коментар
    Последно редактирано от kanarinapred : 03-09-2019 на 14:05

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Не знам защо се дразниш, когато кажа, че някой е избрал да живее на място, което не му харесва и трябва да има това предвид. Разликата между мене и някои българи е САМО тази, че мъжът ми си имаше вече добра работа, когато пристигнах. Има доста българи, които си идват с образованието и трудовите договори от ден първи и между тях и мен няма никаква разлика. Има доста, които изкарват първоначалния период в по-трудни условия и след това започват работа по специалността си или учат и после си намират работа и живеят добре. Познавам лично не един и двама такива. Един студент, който е завършил бакалавър за инженер в България, след това е завършил едногодишна магистратура в Кралството, почва на работа от 30 000 на година нагоре, ако е и поработил няколко години - от 33 - 35 000 нагоре стартова заплата, това са заплати и в Шотландия, и в средна Англия - подчертавам, не Лондон. Да не говоря за други по-скъпо платени специалности. Не са милиони, но с тези пари не е проблем да се живее в по-прилични квартали.

Това, което казвах, е друго - говорех за хората, които изкарват нелоши пари, но избират да живеят при по-евтин наем, за да спестяват. аз не осъждам този избор, всеки си има цели, но ако е избрал да живее временно в евтини квартири, е добре да знае, че това ще е в ЛОШ КВАРТАЛ и там живеят хората от ниска прослойка, които нямат възпитание, обноски и доста от тях са прасета. Ако го осъзнава човек това, няма да прави смешни обобщения като "англичаните са мръсни" или "англичаните много пърдят на публични места". А има доста хора, които са живели само в лоши квартали и не подозират, че може да има и други англичани или британци - не виждам защо трябва да се дразнят, по-добре е да научат, че не навсякъде е така.
    Мила, за другите неща съм съгласен, но за заплатите …
    Казвам това, което съм видял с очите си. Двама младежи, след бакалавърсйа степен в ЮК университети - единия архитектура, другия - финанси (нещо банково беше). Архитекта започна в много добра практика на 19'000 на година (Северна Англия), а другия - на 30'000 в Лондон. На втория заплатата му покриваше само наема - щото квартирата му беше в Кенсингтън (доста приличен квартал, като изключим някои обитатели).
    Говоря за 2013 година, но в момента едва ли разликата е огромна.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Мила, за другите неща съм съгласен, но за заплатите …
    Казвам това, което съм видял с очите си. Двама младежи, след бакалавърсйа степен в ЮК университети - единия архитектура, другия - финанси (нещо банково беше). Архитекта започна в много добра практика на 19'000 на година (Северна Англия), а другия - на 30'000 в Лондон. На втория заплатата му покриваше само наема - щото квартирата му беше в Кенсингтън (доста приличен квартал, като изключим някои обитатели).
    Говоря за 2013 година, но в момента едва ли разликата е огромна.
    19000 според теб добра заплата ли е? при условие, че си инвестирал маса пари и си мизерствал 4 години, докато се квалифицираш.
    Миналата седмица случайно се засякох в магазина с моят бивш съквартирант,та ми се похвали, че започнал някаква работа, нещо къртят с някакви строителни машини, за 1 седмица 800 кинта чисто си прибира, след таксите,дори ми показа пейслип . Работи към агенция и обикаля цяла Англия, безплатен хотел със закуска.
    Май и тука е както в България, не си струва да си губиш времето в университет, защото не ти гарантира висока заплата.
    Иначе 19000 всеки на минималната може да ги направи

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

19000 според теб добра заплата ли е? при условие, че си инвестирал маса пари и си мизерствал 4 години, докато се квалифицираш.
    Миналата седмица случайно се засякох в магазина с моят бивш съквартирант,та ми се похвали, че започнал някаква работа, нещо къртят с някакви строителни машини, за 1 седмица 800 кинта чисто си прибира, след таксите,дори ми показа пейслип . Работи към агенция и обикаля цяла Англия, безплатен хотел със закуска.
    Май и тука е както в България, не си струва да си губиш времето в университет, защото не ти гарантира висока заплата.
    Иначе 19000 всеки на минималната може да ги направи
    Човекът е осъществил своята мечта,ашколсун!А каза ли,дали му харесва континенталната закуска?

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    Човекът е осъществил своята мечта,ашколсун!А каза ли,дали му харесва континенталната закуска?
    Лоша ракия и хубава работа няма. Дали ще работиш в офис и в 5 часът ще се прозяваш като куче пред компа за едната заплата и хемороидите , или ще работиш с машини, май и двете са шити.
    Последно редактирано от dimi_m : 04-09-2019 на 22:17

Старо куче
    Post Thanks / Like

има има

Страница 34 от 36 ПървиПърви ... 243233343536 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 09:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване