Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 28 от 40 ПървиПърви ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 676 до 700 от общо 983
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Негативни новини от Родината !

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Хубаво, работил в цех в България ,където са работили цигани. А тука агенциите където назначават персонал за цехове, кухни и т.н иска ли им мед. прегледи, защото няма какво да се лъжем, половината работници са от Африка, Пакистан, Сирия и т.н. В България, за да почнеш работа в кухня,хранителен магазин ти искат преглед в хеи и да имаш здравна книжка. Тука рискът да се разболееш е по голям, защото има хора от цял свят, по голямата част са от държави, където има много коварни вируси
    колкото по-близо до микробите толкова по-добре!!имунитета ти се ъпдейтва като антивирусна програма.....все пак си мий ръцете преди и след като ходиш до....банката..не казах тоалетна

2. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ego sum Виж мнението
    И преди съм му го казвал,като езерна риба е,хем мокър,хем мазно-хлъзгав.Говорим за магазини-той имал предвид Метро.Само си чешем езиците,вече не знам кой е по-аноинг,той или канарчето.
    Ти така за спорта а? Нали знаеш че винаги има някой по добър от теб
    Последно редактирано от deijei : 06-07-2019 на 03:06
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от steve Виж мнението
    колкото по-близо до микробите толкова по-добре!!имунитета ти се ъпдейтва като антивирусна програма.....все пак си мий ръцете преди и след като ходиш до....банката..не казах тоалетна
    Миналата седмица,като ходих до магазина, една лелка 150 кила, с кеър униформа и малко кафяви петънца по нея, явно след тежък работен ден,така хубаво опипваше хлебчетата...че направо се обърнах и повече не се върнах.
    Както вика баща ми, да им п...ам на криворазбраната демокрация. Може ли да си се търкал в болни хора с дрехите и после в магазина да се търкаш в яденето, където бремени и деца пазаруват
    Последно редактирано от dimi_m : 06-07-2019 на 04:08
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Ти така за спорта а? Нали знаеш че винаги има някой по добър от теб
    Ако следиш темата,която ти обърна в тази посока,ще научиш доста интересни неща!Извинявай,че не ти отговарям веднага,аз по твоите работни часове спя,нормално.Ако срещнеш някой,по-добър от мен,запознай ме,ще се радвам да поговоря с интелигентен и интересен човек.

Post Thanks / Like

Наскоро в кралството умряха 12 ако не се лъжа,от някаква хранителна инфекция.Храната беше приготвена в лицензиран цех за готова такава.Къде е разликата?

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Разликата е, че веднъж попаднал в UK, средният български [moderated] си мисли, че "тук не е като там" и всякакви стандарти за храни и прочие са "по-високи".

[moderated] си мислят, че щом супермаркетите не сменят етикетите, то всичко е наред.

Нищо, че няколко документални филма н разкриха как срока на годност се манипулира в самите месо-преработвателни предприятия в Англия...
    Нищо, че много от пилетата ги карат замразени от България и други страни (някои пътуват по 12 000 км).
    Нищо, че в много от заводите за храна в UK работят българи, които никога не са работили това (за разлика от българите, които работят на същите места в България) и т.н.
    Нищо, че разкриха огромни злоупотреби с подмяна срока на годност в Two Sisters - една от най-големите фирми за обработване на пилешко месо в UK.
    Нищо, че [moderated] между 2010 и 2012 си е хапвал бургери и лазаня с конско месо в тях.
    Нищо, че всичко понякога е в другата крайност - бананите и дините ги карат зелени, а пъпешите нямат вкус.

Истината е, че и на двете места се злоупотребява с цел печалбарство и истината лъсва чак когато стане скандал и има натровени/жертви или медиите се разровичкат.

П.П. Хващам за на бас по бутилка уиски, че сега ще пише за всичко друго, но не и за споменатите факти от поста.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    А защо си мислиш,че не сме сила в ит? Ние сме единствената държава от източна европа със суперкомпютър, който ще заработи другата година. Този компютър, ще може да прави над три милиарда операции едновременно за 1 секунда.
    Също така ит сектора в България е на много високо ниво, има и доста западни ит специалисти ,които работят в български компании, защото заплатите са доста добри.
    https://btvnovinite.bg/bulgaria/balg...kompjutar.html
    От световен производител на персонални компютри и най-големият световен производител на компакт дискове за 1995-7 станахме център за кол центрове.

9. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Ако следиш темата,която ти обърна в тази посока,ще научиш доста интересни неща!Извинявай,че не ти отговарям веднага,аз по твоите работни часове спя,нормално.Ако срещнеш някой,по-добър от мен,запознай ме,ще се радвам да поговоря с интелигентен и интересен човек.
    Следа аз и научавам интересни неща. Едно интересно нещо научих от теб - нормалните хора спят а ненормалните ходят по кръчмите
    Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Разликата е, че веднъж попаднал в UK, средният български [moderated] си мисли, че "тук не е като там" и всякакви стандарти за храни и прочие са "по-високи".

[moderated] си мислят, че щом супермаркетите не сменят етикетите, то всичко е наред.

Нищо, че няколко документални филма н разкриха как срока на годност се манипулира в самите месо-преработвателни предприятия в Англия...
    Нищо, че много от пилетата ги карат замразени от България и други страни (някои пътуват по 12 000 км).
    Нищо, че в много от заводите за храна в UK работят българи, които никога не са работили това (за разлика от българите, които работят на същите места в България) и т.н.
    Нищо, че разкриха огромни злоупотреби с подмяна срока на годност в Two Sisters - една от най-големите фирми за обработване на пилешко месо в UK.
    Нищо, че [moderated] между 2010 и 2012 си е хапвал бургери и лазаня с конско месо в тях.
    Нищо, че всичко понякога е в другата крайност - бананите и дините ги карат зелени, а пъпешите нямат вкус.

Истината е, че и на двете места се злоупотребява с цел печалбарство и истината лъсва чак когато стане скандал и има натровени/жертви или медиите се разровичкат.

П.П. Хващам за на бас по бутилка уиски, че сега ще пише за всичко друго, но не и за споменатите факти от поста.
    Матейчо, и десет страници да изпишеш надявайки се да направиш впечатление на интелигентния човек , той Човекът предпочита с мен да комуникира. аз също не искам да комуникирам с теб, но продължавай да пишеш има интересни неща

Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Следа аз и научавам интересни неща. Едно интересно нещо научих от теб - нормалните хора спят а ненормалните ходят по кръчмите

Матейчо, и десет страници да изпишеш надявайки се да направиш впечатление на интелигентния човек , той Човекът предпочита с мен да комуникира. аз също не искам да комуникирам с теб, но продължавай да пишеш има интересни неща
    Колко си предвидим обаче.
    П.П. Хващам бас по бутилка уиски, че сега ще пише за всичко друго, но не и за споменатите факти от поста.
    Ето и от мен да научиш нещо интересно:
    В страната на дейжеите, и канарчетата са царе.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Като сте се хванали за бананите, да ви светна - и в България те пристигат зелени, просто не ги изкарват от складовете, преди да пожълтеят. А какво правят в банановите плантации - по-добре да не знаете. Но и бананите не са това, което би трябвало да са. Така че - хапвайте си, но с мярка! Да ви е сладко!

13. ХАРЕСВАМ! jhoro, deijei, zmei4o_pk liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Като сте се хванали за бананите, да ви светна - и в България те пристигат зелени, просто не ги изкарват от складовете, преди да пожълтеят. А какво правят в банановите плантации - по-добре да не знаете. Но и бананите не са това, което би трябвало да са. Така че - хапвайте си, но с мярка! Да ви е сладко!
    Това е добрия вариант! Прилага се за голяма част от плодовете - не само бананите.

Освен кашоните, бананите са опаковани и с найлонови торби. В които са в газова среда, и изкуствено доузряват.
    Понякога виждам - най-вече в големите вериги - се избързва с отварянето на плика и бананите си остават зелени. А след време почерняват и се скапват.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

15. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Иванка Виж мнението
    Нищо подобно.
    В България си идват стабилно узрели, защото съм забелязал, че бързо презряват.
    В UK в доста висок % от случаите са си зелени. Купуваш ги и консумираш след 3-4 дни евентуално.
    Ябълките пък са има-тука няма, докато в България и най-евтините от супермаркета са зрели и сладки. Особено тия жълтите нашенските, тук посмъртно не можеш да ги откриеш.

Иначе си прав за другото. За да са толкова евтини /сравнително/ бананите в UK, има нещо гнило. Обаче бай deijei не мисли за това.

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Негативни новини от Родината !

Ябълките пък са има-тука няма, докато в България и най-евтините от супермаркета са зрели и сладки. Особено тия жълтите нашенските, тук посмъртно не можеш да ги откриеш.
    Казват се "златна превъзходна" и ги има в доста супермаркети.
    Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	Golden Delicious.png
Разглеждания:	29
Размер:	66,4 КБ
ID:	8876

-------------------------

И на килограм в Теско:

Кликни върху изображението за по-голяма версия

Име:	Tesco Golden Delicious.png
Разглеждания:	30
Размер:	77,9 КБ
ID:	8877

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

На почивка
    Post Thanks / Like

Хиляди поздрави от плажовете на Слънчев бряг . Тук съм 90 дни на почивка , не седем дена .
    Последно редактирано от kanarinapred : 07-07-2019 на 20:27

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

Сватовете май не те искат в Берлин.

20. ХАРЕСВАМ! Ego sum liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Сватовете май не те искат в Берлин.
    И ти да си жив и здрав . На всекиго пожелавам такава ваканция като моята .

Post Thanks / Like

а
    Добре,ще ти дам точка за оригиналност,ако ми отговориш на един въпрос-какво правиш ти,докато другите се забавляват,когато сте на кръчма?Защото,ако е това което си мисля,имаш нужда от специалист.

23. ХАРЕСВАМ! Ka 2 liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    И ти да си жив и здрав . На всекиго пожелавам такава ваканция като моята .
    Сега като си на пенсия,ще видиш и други неща-водно колело,еднократни ножчета за бръснене,вносна бира.

25. БЛАГОДАРЯ mate thanked for this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    От световен производител на персонални компютри и най-големият световен производител на компакт дискове за 1995-7 станахме център за кол центрове.
    Е,ама те го убиха по заповед на другия голям производител.Няма как да си мерим п.....е с тях.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Добре,ще ти дам точка за оригиналност,ако ми отговориш на един въпрос-какво правиш ти,докато другите се забавляват,когато сте на кръчма?Защото,ако е това което си мисля,имаш нужда от специалист.

защо ли вече и мисленето не ти се отдава? имам някакво такова неприятно чувство дали не е време да отидеш на специалист?
    и не, благодаря , но ми идваш малко ниска долна топка, брат
    със здраве

Post Thanks / Like

защо ли вече и мисленето не ти се отдава? имам някакво такова неприятно чувство дали не е време да отидеш на специалист?
    със здраве
    Получаваш....0 точки.Дори канарчето има повече опоненти.

29. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Recommend deijei recommended this post
    Post Thanks / Like

Получаваш....0 точки.Дори канарчето има повече опоненти.
    Да се допълня,това означава,че е по-интересен.

31. БЛАГОДАРЯ deijei thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Recommend deijei recommended this post
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

със здраве
    А аз защо ли си мисля, че всеки път, когато опонентите ти нацелят право в десетката и няма какво да отговориш, ставаш видимо раздразнителен и започваш да обиждаш наред? Понеже знаеш, че за тебе тук правилата не важат общо взето
    Впрочем, това не е от вчера или днес, а откакто пишеш в този форум.
    Нещо не търпиш чуждо и различно мнение и винаги ставаш ето такъв ->

На почивка
    Post Thanks / Like

Сега като си на пенсия,ще видиш и други неща-водно колело,еднократни ножчета за бръснене,вносна бира.
    Махай се от разединеното кралство че там ще ти изгният кокалите

Старо куче
    Post Thanks / Like

искаш да копираш на его-то ама има доста хляб да изядеш мноо далече си

А аз защо ли си мисля, ..............
    можеш ли?
    Последно редактирано от deijei : 07-07-2019 на 22:56

Страница 28 от 40 ПървиПърви ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Позитивни новини от Родината!
    От batristio във форум Да запазим българското. Въпроси ОТ и ЗА България.
    Отговори: 403
    Последно мнение: 09-11-2018, 10:44
  2. Към Родината
    От papinbg във форум Литература
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-08-2009, 09:37
  3. Какво е Родината?
    От Zayo-Bayo във форум Общ форум
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-08-2006, 20:58

Отметки

Правила за публикуване