Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 3 от общо 3
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Документ за училище при извършване на операция в България

Здравейте на всички!Имам следния проблем,моля който има някаква информация ,да ми пише!Имам дъщеря на 12 години,която в момента е в България за ваканцията.Днес я оперират по спешност-има възпален апендицит.На 5-ти септ трябва да бъде на училище,но сигурно след операцията трябва да постои вкъщи определено време.Въпросът ми е какъв документ трябва да представя в училище за нейното отсъствие?Трябва да преведа епикризата от България или трябва да отида при личния й лекар в УК?
    Благодаря ви предварително!

Не модерирам този форум Аватара на Мила
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Документ за училище при извършване на операция в България

Цитирай Първоначално написано от Didki4 Виж мнението
    Здравейте на всички!Имам следния проблем,моля който има някаква информация ,да ми пише!Имам дъщеря на 12 години,която в момента е в България за ваканцията.Днес я оперират по спешност-има възпален апендицит.На 5-ти септ трябва да бъде на училище,но сигурно след операцията трябва да постои вкъщи определено време.Въпросът ми е какъв документ трябва да представя в училище за нейното отсъствие?Трябва да преведа епикризата от България или трябва да отида при личния й лекар в УК?
    Благодаря ви предварително!
    Ако преведеш епикризата, в която да пише, кога е оперирана и кога й е препоръчително да пътува, мисля, че ще е достатъчно. Личният лекар в ЮК няма какво да свидетелства - може да напише, че си му казала, че дъщеря ти е оперирана в България. Може да му занесеш документацията на него, за да имат запис за здравословното състояние на детето, но най-добре питай в училището какъв документ ще търсят, ако въобще настояват за такъв .

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Thumbs up За: Документ за училище при извършване на операция в България

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Ако преведеш епикризата, в която да пише, кога е оперирана и кога й е препоръчително да пътува, мисля, че ще е достатъчно. Личният лекар в ЮК няма какво да свидетелства - може да напише, че си му казала, че дъщеря ти е оперирана в България. Може да му занесеш документацията на него, за да имат запис за здравословното състояние на детето, но най-добре питай в училището какъв документ ще търсят, ако въобще настояват за такъв .
    Благодаря ти много

4. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 3
    Последно мнение: 21-10-2015, 19:12
  2. Отговори: 8
    Последно мнение: 24-02-2013, 01:43
  3. Арестуваха 17 катаджии в България в операция "Палките 2"
    От Мила във форум Новини от и за България
    Отговори: 4
    Последно мнение: 30-09-2011, 23:10
  4. Отговори: 1
    Последно мнение: 23-03-2011, 20:12
  5. въпрос за заместване в училище в България