Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 7 от общо 7
    edition Аватара на kumana
    Post Thanks / Like

По подразбиране Шум и оплакване "от общината на общината"

Може ли някой да ми даде примерно писмо/ключови думи които да ползвам когато се оплаквам от несвършена работа от общината. Аз и хаусмейтка сме се оплаквали три пъти досега от шум идващ от клиенти от заведение. Само един път имаше ефект.
    Три са полетата да попълня на формуляра за оплакване на общината за неудовлетвореност от работата на отдел шум на обшината. What would you like us to do? Знам че тук трябва да си излея мъката как не чувствам удовлетвореност от тяхната работа, че примерно техния екип изобщо не дойде да дийлва с шума, след като съм спазила всички процедури които те изискват, (включая да се оплачеш когато самия шум се случва и как те уж идвали на место да проверят заведението). Дръжки. Никой не дойде почти два часа след оплакването шумът продължи.
    Не се чувствам в позиция да казвам какво точно общината трябва да направи, за да може техния отдел да си размърда задните части, просто искам да си с/вършат работата. Та какви силни думи да пусна в това трето поле?
    Sub Footage

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Шум и оплакване "от общината на общината"

Цитирай Първоначално написано от kumana Виж мнението
    Може ли някой да ми даде примерно писмо/ключови думи които да ползвам когато се оплаквам от несвършена работа от общината. Аз и хаусмейтка сме се оплаквали три пъти досега от шум идващ от клиенти от заведение. Само един път имаше ефект.
    Три са полетата да попълня на формуляра за оплакване на общината за неудовлетвореност от работата на отдел шум на обшината. What would you like us to do? Знам че тук трябва да си излея мъката как не чувствам удовлетвореност от тяхната работа, че примерно техния екип изобщо не дойде да дийлва с шума, след като съм спазила всички процедури които те изискват, (включая да се оплачеш когато самия шум се случва и как те уж идвали на место да проверят заведението). Дръжки. Никой не дойде почти два часа след оплакването шумът продължи.
    Не се чувствам в позиция да казвам какво точно общината трябва да направи, за да може техния отдел да си размърда задните части, просто искам да си с/вършат работата. Та какви силни думи да пусна в това трето поле?
    Според мен в полето Какво бихте искали да направим трябва точно това да посочиш - каква реакция очакваш от общината и как точно смяташ, че трябва да си свършат работата. Ако съм на твое място, бих поровила там, където пише какви са задълженията на общината в такива случаи и бих написала какво не са направили. Успех!

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ kumana thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! ilianaL liked this post
    Post Thanks / Like

Да, отдавна съм се поровила. Проблем има в това, че изглежда само този който знаеше техните стандартни процедури, точно той и свърши работата си докрай. Другите двама ..... Аз за всеки случай при третия път имам снимки и видео с шума, два часа след като направих оплакване и никой не дойде. Окей, ще се оправя, мерси за пожеланията
    Sub Footage

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

първо провери заведението дали има лиценз да раоботи в часа, в който те притесняват и какви со условията по лиценза. ако има, няма какво много да направиш. нито пък общината може да направи нещо кой знае какво. нито пък те ако имат лиценз ги интересува че ти пречат
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

6. БЛАГОДАРЯ kumana thanked for this post
    Post Thanks / Like

Това и каза да го наречем М, който тогава си свърши работата. Изказа съмнение, че те въобще биха имали лиценз да бъдат отворени по това време на денонощието. Каза, че ще проверят какъв е лиценза им за това и други подобни, като дали имат право на този бизнес. Само след този разговор с М имаше ефект, изглежда че са ги посетили и че на ония не им е "чиста работата", защото само тогава за около месец имаше спокойствие. Аз също тогава изразих мнение, че мениджмънта на заведението полагат усилия, защото секюритата стоят и си говорят с групичките клиенти навън, т.е окуражват поведението. Това макар и център, е резиденшъл район и всичко друго на по-централната улица спира да продава алкохол след определено време и е много по-тиха от нашата.
    Аз лично имам ли достъп да проверя лиценза или имаше предвид аз да настоявам общината да им провери лиценза. Пък последния път когато звъннах на общината, хазумейтката звъняла на полицията!? откъдето й казали че времето било хубаво и затова било шумно от заведението в 1.30ам през седмицата (вторник). Беше се много ококорила, защото май и в Испания, както в България, полицията дийлва с шум и няма как да чуеш такъв мотив.
    Sub Footage

Post Thanks / Like

Мадленче, подръчна ме - не намерих никакъв лиценз издаден на техен адрес, само лиценза на едно кафе близо до нас излезе на картата за издадени лицензи по улица. Дори намерих док публикуван от общината за период една седмица кой за какъв пърмишен е аплайвал и видях някой аплайвал за правото за разрешение до 1ам часа за парти в ..името на бара, на адреса на бара в частта Event е публикувано: Licensed Premises. Private Birthday Party. SIA door staff will be used Публикувано в Раздел "Темпръри ивент нотис"
    Sub Footage

Post Thanks / Like

Ще се занимая след първата седмица на септември, но доколкото разбирам те трябва да имат лиценз за мястото което ползват, за продажба алкохол, за музика, за продажба храна, складиране храна, приготвяне храна. Пише на страницата им че са отворени до 12, но всъщност клиентите си тръгват в 3.30.
    Благодаря ви за съпричастието
    Sub Footage

10. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 290
    Последно мнение: 07-09-2012, 01:20
  2. Да се оплача от общината
    От MadI във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 17
    Последно мнение: 05-05-2012, 21:44
  3. Отговори: 1
    Последно мнение: 30-10-2011, 18:46
  4. Проверка от общината
    От Edna във форум Общ форум
    Отговори: 8