Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 10 от общо 10
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Животът на Наско зависи от 4000 лева

Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Животът на Наско зависи от 4000 лева

Помислих, че става дума за един друг Наско, който познавам - уплаших се... Горкият човек, надявам се този път да получи повече подкрепа.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

жена му представя бележките за разходи в банката под контрол на банков служител?
    това нещо не ми се връзва

нали те ще вземат парите запда си покрият разходите там. тоест не им се осребряват вече направени разходи от банков служител от собстветата му сметка
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от madlena Виж мнението
    жена му представя бележките за разходи в банката под контрол на банков служител?
    това нещо не ми се връзва

нали те ще вземат парите запда си покрият разходите там. тоест не им се осребряват вече направени разходи от банков служител от собстветата му сметка
    От самото начало водят строга отчетност на всеки похарчен цент от дарителската сметка. Със счетоводна стриктност съпругата събира касовите бонове не само за пряко свързаните с терапията разходи, отчита всеки купен във Франция сандвич или чаша кафе. Касовите бележки представя в банката, където изразходването е под контрола на служителка.
    За да се стигне до "да" в болница в чужбина, има доста предварително ходене и висене по съответната държава... смятам, че сметката е открита още тогава, за да помогне да получат съгласието за операция и да се направят изследванията, които да потвърдят, че той е добър кандидат за трансплантация. Аз така разбирам тези думи.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

да де, ама пише че държавата ще поеме разходите по лечението
    не знам какъв е тоя болничен хотел, и не мисля че 4000 евро ще стигнат да седи във Франция 2 месеца
    контролите могат а се направят и в медицинския в пловдив или софия

и в Дюселдорф правят такива трансплантации при липса на съответствие на кръвните групи, последния пациент който видях след такъв трансплант беше след 1.5 година пак на диализа щото бъбрека беше отхвърлен от тялото му /жена му беше донора/
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

7. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

всъщност като се замисля сега, софиянци също правят трансплантации, просто никой не би поел риска да ползва несъответстващ донор просто защото процента на отхвърлените органи е много по-висок

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Не знам какво правят в Дюселдорф и във Франция, но знам какво е болничен хотел. Това е хотел, в който живеят близките на болния и си плащат за това. В България, ако имаш връзки, те пускат да живееш в стаята на пациента, за да можеш да му помагаш, разбира се - за което също си плащаш. Той не може да се справя без чужда помощ, ако сте прочели състоянието му. Или мислите, че както е сляп и трудноподвижен, е решил да си направи една екскурзия до Париж и околностите ей така, за кеф? Не ми отговаряйте. Аз съм лежала в болница с близък, плащала съм и знам за какво става дума...

Гугъл търсачка на форума

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

на запад това се прави от нед. сестрите, те са едновременно мед. сестри и санитарки - в смисъл къпане, измиване, хранене на пациента. разбира се докато са в болницата.
    има само едно нещо което ме дразни в статията и което се повтаря при всички молби за подобна помощ - пак няма качени документи доказващи нещо от написаното
    би било достатъчно ако бяха качили да кажем документа от министерството за поемането на разходите от здравната каса в бг

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    на запад това се прави от нед. сестрите, те са едновременно мед. сестри и санитарки - в смисъл къпане, измиване, хранене на пациента. разбира се докато са в болницата.
    има само едно нещо което ме дразни в статията и което се повтаря при всички молби за подобна помощ - пак няма качени документи доказващи нещо от написаното
    би било достатъчно ако бяха качили да кажем документа от министерството за поемането на разходите от здравната каса в бг
    То и в България това се прави от медицински лица, но аз не бих пуснала член от семейството ми, който е в това безпомощно състояние да пътува сам и да бъде сам в болница, особено в чужда страна.

Още информация

https://www.facebook.com/38359762182...type=3&theater
    http://www.monitor.bg/a/view/9365-%D...6%D0%B8%D1%8F/
    http://media.framar.bg/%D0%B7%D0%B4%...86%D0%B8%D1%8F

http://www.blitz.bg/news/article/380010

Гугъл търсачка на форума

12. БЛАГОДАРЯ RNOH, jhoro thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

прегледах документите, на профилната му снимка се вижда ясно и шънт-а на лявата ръка, където се боде при всяка хемодиализа
    т.е. това което пише пациента е реално /истина

има и доста снимки с призиви за помощ и подкрепа от разни фолк-певци, изненадана съм че не са събрали достатъчно пари все още
    надявам се да успеят да съберат парите до август

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Зависи ли здравето от характера?
    От Мила във форум Здраве, Kрасота и Мода
    Отговори: 1
    Последно мнение: 24-12-2012, 08:57
  2. Над 4000 българи потърсиха работа в чужбина
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 09-03-2010, 16:10
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 24-12-2009, 15:32
  4. Отговори: 18
    Последно мнение: 21-08-2008, 20:45
  5. Популярността на сайта зависи от правилата!
    От 3dimensional_ME във форум Общ форум
    Отговори: 31
    Последно мнение: 07-06-2005, 18:48

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker