Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 54
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Thumbs up Съобщение от Никола Стърджънт към гражданите на ЕС в Шотландия

Съобщението на Никола Стърджън към гражданите на ЕС в Шотландия.

"Искам да използвам възможността тази сутрин да се обърна директно към гражданите на останалите европейски страни, живеещи тук в Шотландия - вие оставате добре дошли тук, Шотландия е ваш дом и вашият принос е ценЕн."

Никола Стърджън, първи министър на Шотландия

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. БЛАГОДАРЯ lordm, Kearny, anix thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zhb, King, jhoro, няма, treven and 3 others liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Съобщение от Никола Стърджънт към гражданите на ЕС в Шотландия

Ей, как да не Ви завиди човек за тая жена!

Брилянтен политик!

Повече жени в политиката и по-малко Гоув и Джонсън...

Ама, късно е либе за китка...

4. ХАРЕСВАМ! Мила, beni7574 liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Съобщение от Никола Стърджънт към гражданите на ЕС в Шотландия

Цитирай Първоначално написано от primadonafona Виж мнението

Брилянтен политик!

И моята първа мисъл беше точно тази - браво, трябва да си много добър политик, за да се сетиш да се обърнеш към най-разтревожената част от населението в такъв труден момент и да им кажеш - спокойно, няма да ви гоним, ценим вашия принос.

Гугъл търсачка на форума

В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

6. БЛАГОДАРЯ anix thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, beni7574, anix, musi, dobri39 and 1 others liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Филип Сим от ББС:
    Ms Sturgeon stresses that other EU citizens who "have done us the honour of making this their home" are welcome in Scotland
    Много ми харесва това отношение - "тези граждани на ЕС, които са ни оказали честта да направят Шотландия свой дом"

И още за намеренията на Шотландия от Н. Стърджън:

Cabinet agreed that we will seek to enter into immediate discussions with the EU institutions and other EU member states to explore all possible options to protect Scotland’s place in the EU.

Over the next few days I will establish an advisory panel comprising a range of experts who can advise me and the Scottish government on a number of important matters – legal, financial and diplomatic.

Гугъл търсачка на форума

Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Филип Сим от ББС:
    Ms Sturgeon stresses that other EU citizens who "have done us the honour of making this their home" are welcome in Scotland
    Много ми харесва това отношение - "тези граждани на ЕС, които са ни оказали честта да направят Шотландия свой дом"

Cabinet agreed that we will seek to enter into immediate discussions with the EU institutions and other EU member states to explore all possible options to protect Scotland’s place in the EU.

Over the next few days I will establish an advisory panel comprising a range of experts who can advise me and the Scottish government on a number of important matters – legal, financial and diplomatic.

Гугъл търсачка на форума

9. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! musi liked this post
    batristio
    Guest

първата мисъл, впечатление и т.н са винаги най-точни кака...

Това са умни и прагматични хора, щото ако могат от две "майки" да цоцат , кво лошо има ...
    Тва ще е ебати и подигравката за великото британ ,ако скотиш останат в ЕС .
    Които удобно са забравили, че кога са били империя са точили ресурси- всякакви от 2/5 на земното кълбо и безвъзмездно почти, ама нали в ЕС искат и да се дава нещо насреща от време на време...

11. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от primadonafona Виж мнението

Брилянтен политик!

Като се изсипят всички ЕС граждани (близо милион поляци и още толкова литовци, латвийци и т.н.) да не си промени мнението и да си върне думите назад? Тежко и горко и на Ирландия, ако UK излезе и въведе сини карти за европейците. Не им завиждам изобщо.

Колко дребни душици са някои хора... преди 2 години като агитирах за Независимостта на Шотландия тук всеки освен мен плюеше Салмънд и Стърджън, че били популисти, сега видиш ли била "брилиянтен" политик. Колко сте ми сладки, [moderated] такива...

Хората гласуваха и решиха. Така както аз приех мъжки загубата преди 2 години, редно е и вие да приемете резултата. Това е демокрацията. Но 45 години комунизъм май си казват думата...
    Последно редактирано от BGHelp : 25-06-2016 на 18:22 Причина: обиди

13. ХАРЕСВАМ! Motovilkov liked this post
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Като се изсипят всички ЕС граждани (близо милион поляци и още толкова литовци, латвийци и т.н.) да не си промени мнението и да си върне думите назад? Тежко и горко и на Ирландия, ако UK излезе и въведе сини карти за европейците. Не им завиждам изобщо.

Колко дребни душици са някои хора... преди 2 години като агитирах за Независимостта на Шотландия тук всеки освен мен плюеше Салмънд и Стърджън, че били популисти, сега видиш ли била "брилиянтен" политик. Колко сте ми сладки, [moderated] такива...

Хората гласуваха и решиха. Така както аз приех мъжки загубата преди 2 години, редно е и вие да приемете резултата. Това е демокрацията. Но 45 години комунизъм май си казват думата...
    Започна да покриваш много бази с една и съща топка,да не се изчерпа нещо?
    Последно редактирано от BGHelp : 25-06-2016 на 18:22 Причина: цитат
    Using Tapatalk

15. ХАРЕСВАМ! deijei, Katsko liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

е тва е от вчера , Втори референдум и оставане в ЕС !

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Мечтите са безплатни!

Старо куче
    Post Thanks / Like

С това доказваш че освен че не четеш и не се интересуваш от икономика и финанси, имаш и слаба памет. Много хора бяха за аут на предишния референдум ама къса памет брат лесно се плюе трудно се поемат негативите от грешна преценка.
    Надявам се видя какво се случи след аут? Или пак не си в час? Плюехте по платини че чертаел апокалиптични прогнози ама дори и аз не очаквах такова развитие на ситуацията. Всички пазари в паника паунда се срина ук пред разпад говори се пак за световна криза на твое място бих се оттеглил без много шум
    Последно редактирано от BGHelp : 25-06-2016 на 18:23 Причина: цитат
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    на твое място бих се оттеглил без много шум
    Магаре назад връща ли се!!!
    Using Tapatalk

20. ХАРЕСВАМ! jhoro, Katsko liked this post
    Не толкова нов потребител
    Град
    Из дебрите на виртуална реалност
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Danny 69 Виж мнението
    Магаре назад връща ли се!!!
    Ммм..... не.

Sent from my HTCONE using Tapatalk

22. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Нов потребител Аватара на Unilad
    Post Thanks / Like

По подразбиране Отцепване на Шотландия от Великобритания

Никола Стърджън, първи министър на Шотландия направи мигновено изявление че Шотландия ще организира нов референдум за отделяне на страната от Обединеното Кралство, поради това че шотландците биха били извадени от Европейският Съюз против волята им.

При излизане на UK от ЕС, ако сте жител на Шотландия и с право на глас при организиране на нов референдум за независимост, как бихте гласували ?

Нов потребител Аватара на Unilad
    Post Thanks / Like

Късно видях темата и пуснах нова..

Но.. смятам че шотландците са си в правото да организират нов референдум

Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

преди 2 години като агитирах за Независимостта на Шотландия тук всеки освен мен плюеше Салмънд и Стърджън, че били популисти, сега видиш ли била "брилиянтен" политик.

Ееее,не забравяй,аз бях с теб и се надявах да ви стигнат силите да станеъе независими,но...не би

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Филип Сим от ББС:

Ако има някой, който може да спаси положението то това е Н. Стърджън.
    Днес се тиражира, че ще бламират всякакво излизане на ЮК от ЕС в този му вид.
    Лошото е, че Юнкер и сие, силно изнервени, като че ли на няколко пъти вече призовават англичаните да задействат процедурата по излизането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да ама парламента няма как да не уважи референдума тва не е бг. Станалото станало въпроса сега е как да се намалят загубите, няма печеливш в този случай

batristio
    Guest

Да ама парламента няма как да не уважи референдума тва не е бг. Станалото станало въпроса сега е как да се намалят загубите, няма печеливш в този случай
    Там е работата, че ЮК не е на англичаните и уелсците, а като съвкупност от четири различни държави обединени под шапката-короната на баба ти и не може едните да взимат решения за сметка на другите.
    Не знам с кой акъл тоз Дейвид си наби такъв х-й, че и най-големите врагове на Англия в историята не са успявали да ги разбият така.

29. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Някъде го четох че дори не е задължително да мине през парламента. А че си го набиха здраво тва е съвсем друг въпрос. Изобщо кампанията им за стей беше умряла работа. След като на следващия ден най търсеното било какво е ес значи някой не си е свършил работата

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Филип Сим от ББС:

предпалагам, че като го прочете това ръцете ти започнаха да треперят от вълнение. Слушай, ако някой англичанин или шотландец ти каже добър ден, трябва да погледнеш дали грее слънце навън. Проблемът е, че нищо неможе да направи, всичко това където се пъне е само за рейтинг, да може разни лапни шарани като теб да я преизберат отново на следващи избори.

32. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    batristio
    Guest

Някъде го четох че дори не е задължително да мине през парламента. А че си го набиха здраво тва е съвсем друг въпрос. Изобщо кампанията им за стей беше умряла работа. След като на следващия ден най търсеното било какво е ес значи някой не си е свършил работата
    Да, и следващото по популярност - ирландски паспорт
    Тоя пич просто няма аналог в историята до момента.
    предпалагам, че като го прочете това ръцете ти започнаха да треперят от вълнение. Слушай, ако някой англичанин или шотландец ти каже добър ден, трябва да погледнеш дали грее слънце навън. Проблемът е, че нищо неможе да направи, всичко това където се пъне е само за рейтинг, да може разни лапни шарани като теб да я преизберат отново на следващи избори.
    То това е добрия политик, да каже и направи това, което искат по голямата част от хората да чуят - видят.
    И много умело се изплъзна от меко казано провокативните въпроси на английските журналя.
    Нито ги нападна, нито осъди някой. Тази женичка показа, че е по мъдра и добър политик от всички галфони в консервативната партия.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    бъркаш. Тва не са бг политици, имаш ли идея че на всички студенти настоящи и бъдещи в Шотландия им пратиха имейли с които да ги успокоят че за тях нищо няма да се промени дори ако има проблем с ес, самите университети ще им го поемат. Направо шапка им свалям
    Последно редактирано от deijei : 26-06-2016 на 18:43

35. ХАРЕСВАМ! Kearny, jhoro liked this post
    Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Радвайте се на премиерката сега , щото после ще ревете.Като гледам и тя , горката няма мозък повече от на кокошка. Моля се само наистина да вземат така лелеяната им независимост от Великобритания, да им се натресат милионите източноевропейски емигранти от Англия плюс още нови стотици хиляди гладни и алчни за пари гащници от бившите съветски републики и тогава същата тая женица , дето така благо успокоява приматите , ще хвърли оставка . И докато работех в складовете им си бях с впечетлението , че британците са мега тъпи парчета , сега вече съм убеден , че нивото на интелект на тая държава не кореспондира със стандарта им на живот и ми се струва , че много скоро и това ще се промени . Като прибавим и безмозъчните румънци , поляци , унгарци , латвийци , които прийждат постоянно на тумби - интелектуалния и икономически погром е неизбежен.

shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Радвайте се на премиерката сега , щото после ще ревете.Като гледам и тя , горката няма мозък повече от на кокошка. Моля се само наистина да вземат така лелеяната им независимост от Великобритания, да им се натресат милионите източноевропейски емигранти от Англия плюс още нови стотици хиляди гладни и алчни за пари гащници от бившите съветски републики и тогава същата тая женица , дето така благо успокоява приматите , ще хвърли оставка . И докато работех в складовете им си бях с впечетлението , че британците са мега тъпи парчета , сега вече съм убеден , че нивото на интелект на тая държава не кореспондира със стандарта им на живот и ми се струва , че много скоро и това ще се промени . Като прибавим и безмозъчните румънци , поляци , унгарци , латвийци , които прийждат постоянно на тумби - интелектуалния и икономически погром е неизбежен.
    Какво работеше в складовете?
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 417
    Последно мнение: 01-01-2017, 14:03
  2. Отговори: 213
    Последно мнение: 11-09-2014, 22:01
  3. Отговори: 53
    Последно мнение: 18-12-2009, 01:36
  4. Орфей и Тракия - лектор Никола Гигов
    От vlad74 във форум Религии и Мистицизъм
    Отговори: 4
    Последно мнение: 28-01-2009, 08:37
  5. Никола Звисков??