Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 54
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Съобщение от Никола Стърджънт към гражданите на ЕС в Шотландия

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Някъде го четох че дори не е задължително да мине през парламента. А че си го набиха здраво тва е съвсем друг въпрос. Изобщо кампанията им за стей беше умряла работа. След като на следващия ден най търсеното било какво е ес значи някой не си е свършил работата
    Референдума няма никаква правна стоиност , има само морална и информативна стоиност . Задеистването на процедурата трябва да мине през двете камери на британския парламент , по предложение на министър преджедателя . Камерън се отказа , категори4но каза , 4е тои няма да внася нищо за гласуване в парламента . Наи рано остава за ноември 2016 , решението , а то наи ветоятно няма да е излизане , а нов референдум или нови избори

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Съобщение от Никола Стърджънт към гражданите на ЕС в Шотландия

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Радвайте се на премиерката сега , щото после ще ревете.Като гледам и тя , горката няма мозък повече от на кокошка. Моля се само наистина да вземат така лелеяната им независимост от Великобритания, да им се натресат милионите източноевропейски емигранти от Англия плюс още нови стотици хиляди гладни и алчни за пари гащници от бившите съветски републики и тогава същата тая женица , дето така благо успокоява приматите , ще хвърли оставка . И докато работех в складовете им си бях с впечетлението , че британците са мега тъпи парчета , сега вече съм убеден , че нивото на интелект на тая държава не кореспондира със стандарта им на живот и ми се струва , че много скоро и това ще се промени . Като прибавим и безмозъчните румънци , поляци , унгарци , латвийци , които прийждат постоянно на тумби - интелектуалния и икономически погром е неизбежен.
    Погром има само в главата ти , защото не можеш да мислиш . Като не им дадат работа , защото няма , какво ще правят поляците , латвииците И тн . Защо в швеция , финландия или норвегия няма наплив на поляци и латвиици , ама то се иска малко мозък , а не само да се напивате след работа

3. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Какво работеше в складовете?
    Ами сега ... ?
    Май ще се окаже, че и той е от групата на тъпите и не може да ги трае, щото си приличат. Ама ... карай да върви.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Погром има само в главата ти , защото не можеш да мислиш . Като не им дадат работа , защото няма , какво ще правят поляците , латвииците И тн . Защо в швеция , финландия или норвегия няма наплив на поляци и латвиици , ама то се иска малко мозък , а не само да се напивате след работа
    И не само да го има мозъка, ами и да се ползва. И то правилно.

На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

6. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Ангъс Робъртсън, водачът на Шотландската национална партия пред Британския парламент в Уестминстър.

Алън Смит, член на Шотландската национална партия и представител на Шотландия в Европейския парламент, говори в Брюксел на спешно свиканото заседание във връзка с решението на ЮК да напусне ЕС, като предизвиква бурни овации със ставане на крака.

https://www.facebook.com/theSNP/vide...4380239479078/

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

8. БЛАГОДАРЯ няма, Kearny, zhb, jhoro, никанор thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! amigo7674, няма, Kearny, Unilad, rumi_066 liked this post
    Recommend Kearny recommended this post
    batristio
    Guest

Добре де, Мила. Аз не мога да си го обясня това за себе си, с кой акъл тези гьотферени ще ги извадят цяла държава с колко там над 5 милиона население от ЕС?
    Съвсем отделно и факта, че Шотландците посмъртно не могат да договорят такава сделка с ЕС, каквато имат в момента и ще си чакат чинно за едни най-малко 5 години да ги приемат отново. Ама, а де, да са знаели кво ще стане, едва ли щяха да гласуват за ЮК на техния референдум. И великото британ и през ум нямаше да им мине да се делят повече...

Post Thanks / Like

батристио , станаха много глупости последно време . Сега ЕС трябва да се осъзнае след излизането на УК , да се обедини по здраво , да приемем шотландците в нашия отбор и да натрием носа на ингилизите

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Мисля , че си правят сметката автоматично да останат в ЕС , ако се отделят, иначе за какво ще искат независимост , ако знаят , че пак така или иначе ще са извън ЕС.

Post Thanks / Like

излизането на УК може да обедини вси4ки срещу УК

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Happy idiot Виж мнението
    Мисля , че си правят сметката автоматично да останат в ЕС , ако се отделят, иначе за какво ще искат независимост , ако знаят , че пак така или иначе ще са извън ЕС.
    ЕС ще ги приеме отново много бързо за година , две

batristio
    Guest

излизането на УК може да обедини вси4ки срещу УК
    Това е факт.
    ЕС ще ги приеме отново много бързо за година , две
    Ако беше толкова просто нямаше да е такава врявата от тяхна страна.
    Мъни толкс, булшит уолкс

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    предпалагам, че като го прочете това ръцете ти започнаха да треперят от вълнение. Слушай, ако някой англичанин или шотландец ти каже добър ден, трябва да погледнеш дали грее слънце навън. Проблемът е, че нищо неможе да направи, всичко това където се пъне е само за рейтинг, да може разни лапни шарани като теб да я преизберат отново на следващи избори.
    Аз нямам за какво да се вълнувам, ти за мен не се кахъри, моята кошница е оплетена и в България, и в ЮК, както казва Мадлена. След 10 години живот в Шотландия смятам, че англичаните и шотландците са доста различни. Иначе за Никола Стърджън ще видим - тя е още млада в политиката. Аз политик, който да не се интересува от рейтинг, не съм видяла, мисля, че няма начин да има. Ама и само да плюя и да търся под вола теле, дето да е и непременно черно - не ми харесва. Ти щом така предпочиташ - няма лошо, животът си е твой.

Батристьо, не ти разбрах въпроса.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Да ви завиди човек,кошница тук,кошница там,ще взема да хвана към Пунта дел Есте,казват било хубаво.
    Using Tapatalk

17. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    batristio
    Guest

Батристьо, не ти разбрах въпроса.
    тинкин аут лауд....

Да ви завиди човек,кошница тук,кошница там,ще взема да хвана към Пунта дел Есте,казват било хубаво.
    То хубаво е да има човек занаят- в случая кошничарството, ама не се знае как ще се завърти колелото...
    То и темата за успелитИ българи беше много оборотна, пъ виж на кой полюс сме в момента

19. ХАРЕСВАМ! Danny 69 liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Danny 69 Виж мнението
    Чакай да са водим. То не че ще си помагаме (аз не бих се надявал, пък ако ...), ама поне ще си разбираме приказката.
    Щото - човек, дето не моа го напопържам, ама убао и да ма разбере от първия път ... мерси. Тенкю - демек.

batristio
    Guest

Оказва се, че няма милост за Scotland.
    Ще ги натирят и тях, заради Олигунар..... от кансила....
    Много разочароващо решение на ЕС - лидерите.
    От друга страна и те за маркета се вълнуват хорицата.
    Човещинка!

Старо куче
    Post Thanks / Like

Нормално, Испания не иска да отпуска Каталуня. Испанците никога няма да приемат Шотландия като отделна държава в ЕС. Но ЕС могат да изгонят Испания и да вземат Шотландците например!

Post Thanks / Like

Никола стърджън да направи референдум за отделяне , мате , мотовилка къде ви отиде демокрацията . Защо шотландците ако искат в ЕС , да не могат

Старо куче
    Post Thanks / Like

Никола стърджън да направи референдум за отделяне , мате , мотовилка къде ви отиде демокрацията . Защо шотландците ако искат в ЕС , да не могат

Нали неотдавна имаха референдум?
    Следващият е след 25 години.

Отделно, вече писах защо няма да приемат Шотландия отделно в ЕС.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Нормално, Испания не иска да отпуска Каталуня. Испанците никога няма да приемат Шотландия като отделна държава в ЕС. Но ЕС могат да изгонят Испания и да вземат Шотландците например!
    почвате да си противоречите, нали ес е диктатура изхождайки от това би следвало да няма проблем с шотландия да остане в ес.
    всичко е интереси то за това са и преговорите, винаги има нещо което испания иска повече то и това е начина испания да си предяви претенциите. всичко с времето си. а пък ако искат ес да натрият носа на ук то това е начина - ук вън шотландия в ес. на мен това ми говори че ес все още се надяват ук да стане в ес под една или друга форма
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Вчера четох, че май са я резнали шотландката, ЕС

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Вчера четох, че май са я резнали шотландката, ЕС
    Ако си чел нещо - дай да почетем и ние. Щото май свърши отдавна, вече и юни не остана - утре е юли.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Да бе, ти нещо попрекали с исказванията. Испания са зле в момента, като безработица от там май им идват ядовете, но да си представим след време като им дръпне икономиката, намалее безработицата, знаеш ли за какво чудо говорим. Как ще изгориш испания и ще вземеш шотландия. Нямам против Шотландия, ама не ми е останало впечатление нещо да превъзхождат някоя друга западна държава, на два часа с кола ми е и още мързи да я видя

Старо куче
    Post Thanks / Like

Да бе, ти нещо попрекали с исказванията. Испания са зле в момента, като безработица от там май им идват ядовете, но да си представим след време като им дръпне икономиката, намалее безработицата, знаеш ли за какво чудо говорим. Как ще изгориш испания и ще вземеш шотландия. Нямам против Шотландия, ама не ми е останало впечатление нещо да превъзхождат някоя друга западна държава, на два часа с кола ми е и още мързи да я видя
    Ние я видяхме миналото лято - нищо особено,много прилича на България по ландшафт.
    Цените бяха ОК,но в Единбург,както и в София,цените х2 спрямо останалата част.
    И езерото с чудовището ходихме да видим...ама май го хванахме в следобедна дрямка......но хагиса беше чуден,особено с халба бира !

30. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Ако си чел нещо - дай да почетем и ние. Щото май свърши отдавна, вече и юни не остана - утре е юли.
    http://dnes.dir.bg/temite/news/shotl...?tag_id=137723

Има го и в западните медии за съжаление..
    Просто много е сложно за тях в момента.
    Много интереси се преплетоха и нещата ще излязат от контрол ми се струва.
    А, дали Англичаните не играят за разпад на ЕС вече?!
    Те друг полезен ход нямат, иначе стават треторазрядна страничка от Г-20.

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 417
    Последно мнение: 01-01-2017, 14:03
  2. Отговори: 213
    Последно мнение: 11-09-2014, 22:01
  3. Отговори: 53
    Последно мнение: 18-12-2009, 01:36
  4. Орфей и Тракия - лектор Никола Гигов
    От vlad74 във форум Религии и Мистицизъм
    Отговори: 4
    Последно мнение: 28-01-2009, 08:37
  5. Никола Звисков??