Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 16 от 21 ПървиПърви ... 61415161718 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 376 до 400 от общо 510
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Няма да има излизане от ЕС за Великобритания!?

Цитирай Първоначално написано от wzeftjhu Виж мнението
    Да бе Дани и аз така, къде съм блял досега че да не ти ги изясня нещата като на Бизнесмена с тъпите въпроси. Бе що не казахте по рано. То тая шибана полу федерална структура основана на силови правомощия и трансфер на такива, дотам че ми решава къде щяло да има бежанци и къде щяла да глобява за неприемане на квоти за бежанци. Ко да ти кажа човек, много си истарвал. Лошото че не си само ти. Аз винаги съм искал да ида до Бруксел да се здрависам с топ Комисаря за усилията които полага вимето на Демокрацията, perhaps, Разииш ли.
    Аз веднъж пипнах вимето на една крава,Маринела се казваше,Демокрация беше в другия краварник.А комисаря имаше едно друго нещо,казваха че го мушкал в по-избраните крави,и през ум ме ми е минавало да го здрависвам.
    Using Tapatalk

2. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Да бе Дани и аз така, къде съм блял досега че да не ти ги изясня нещата като на Бизнесмена с тъпите въпроси. Бе що не казахте по рано. То тая шибана полу федерална структура основана на силови правомощия и трансфер на такива, дотам че ми решава къде щяло да има бежанци и къде щяла да глобява за неприемане на квоти за бежанци. Ко да ти кажа човек, много си истарвал. Лошото че не си само ти. Аз винаги съм искал да ида до Бруксел да се здрависам с топ Комисаря за усилията които полага вимето на Демокрацията, perhaps, Разииш ли.
    Сигурно си прав за структурата, както и за приоритета на законите на ЕС над британските. Да взема обаче и тебе да те питам, че никой от (другите) брекситари не ми отговори. Какви решения са наложени силово от структурите на ЕС, дето толкова не им харесаха на британците, че се наложи да се излиза от ЕС? Щото според мен причината да се стигне до излизането изобщо не е тази, поне аз така го усещам. Може пък и да греша, та затова питам съвсем сериозно, защото не знам, не се опитвам да се заяждам. За бежанците Камерън си каза, че ще приеме 20 000 в срок от 5 години (ха-ха!) и като гледам, никой копче не можа да му каже насреща. Наложиха си ограниченията на получаването на помощи от новодошли европейци - е, няколко месеца засега, обаче където са няколко месеца, там са и няколко години, та и това не е сериозен мотив.

И аз съм за свободата, ама все ми се струва, че тия възгласи "let's take control back" са малко като Freedm в края на любимия ми клип:

Иначе циркът си е пълен. Тереза си обикаля из страната, че да си осигури вътрешен мир, всеки ще се опита да изстиска от ситуацията колкото може повече за себе си. Разни политици се карат по медиите непрестанно, щото като си в разкрачено положение, това доста изнервя обстановката... А народът, дето гласува да няма емигранти, сега се чеше по главата, защо тия европейци си седят кротичко и си натискат парцалите, а не са ги извозили вече на границата и да им кажат "довиждане", та да си останат чистите арий... пардон, британци и никой да не им пречи на... знам ли и аз на какво.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. БЛАГОДАРЯ deijei, jhoro, Katsko thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm, dobri39, zhb, beni7574, Amun-Ra and 2 others liked this post
    Bus.F****.Bus
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Сигурно си прав за структурата, както и за приоритета на законите на ЕС над британските. Да взема обаче и тебе да те питам, че никой от (другите) брекситари не ми отговори. Какви решения са наложени силово от структурите на ЕС, дето толкова не им харесаха на британците, че се наложи да се излиза от ЕС? Щото според мен причината да се стигне до излизането изобщо не е тази, поне аз така го усещам. Може пък и да греша, та затова питам съвсем сериозно, защото не знам, не се опитвам да се заяждам. За бежанците Камерън си каза, че ще приеме 20 000 в срок от 5 години (ха-ха!) и като гледам, никой копче не можа да му каже насреща. Наложиха си ограниченията на получаването на помощи от новодошли европейци - е, няколко месеца засега, обаче където са няколко месеца, там са и няколко години, та и това не е сериозен мотив.

И аз съм за свободата, ама все ми се струва, че тия възгласи "let's take control back" са малко като Freedm в края на любимия ми клип:

Иначе циркът си е пълен. Тереза си обикаля из страната, че да си осигури вътрешен мир, всеки ще се опита да изстиска от ситуацията колкото може повече за себе си. Разни политици се карат по медиите непрестанно, щото като си в разкрачено положение, това доста изнервя обстановката... А народът, дето гласува да няма емигранти, сега се чеше по главата, защо тия европейци си седят кротичко и си натискат парцалите, а не са ги извозили вече на границата и да им кажат "довиждане", та да си останат чистите арий... пардон, британци и никой да не им пречи на... знам ли и аз на какво.
    Ми доста са нещата за изброявване.

http://www.telegraph.co.uk/business/...d-nothing-els/

Най фрапиращото е вкарването на Хартата на фундаментални права на европейския съюз през жадната врата чрез решения на EU съдът, без значение от протокола които е за неприлагане в UK и Полша. Много от нещата са бавно и едва ли не невидимо приемани. power creep e почти невидим. Незнам кълво и очакваш при кнституционна криза, няма как да е и противно ма това което се случва. Та тоя power creep е за това което Борис говореше но доста малко хора го и разбраха. Природата на общносста е да обсебва и да се разраства политически. Нещата сами едно по едно не са фрапиращи, вземайки ги всичките под предвид рисува друга картина.
    Последно редактирано от Bus.F****.Bus : 26-07-2016 на 05:27

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Най фрапиращото е вкарването на Хартата на фундаментални права на европейския съюз през жадната врата чрез решения на EU съдът, без значение от протокола които е за неприлагане в UK и Полша. Много от нещата са бавно и едва ли не невидимо приемани. power creep e почти невидим. Незнам кълво и очакваш при кнституционна криза, няма как да е и противно ма това което се случва. Та тоя power creep е за това което Борис говореше но доста малко хора го и разбраха. Природата на общносста е да обсебва и да се разраства политически. Нещата сами едно по едно не са фрапиращи, вземайки ги всичките под предвид рисува друга картина.
    Точно и ясно,някой да не е разбрал още?
    Using Tapatalk

7. ХАРЕСВАМ! lordm, Katsko, jhoro, zmei4o_pk liked this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Тоз Винету голяма работа. Само дето грам нещо смислено не каза. За какво ли се хабя да питам и аз, линкчета от нета да ми праща.

For some of us - and we do not take our cue from the Leave campaign - it has nothing to do with payments into the EU budget. Whatever the sum, it is economically trivial, worth unfettered access to a giant market.

Today's EU is a deformed halfway house that nobody ever wanted
    We are deciding whether to be guided by a Commission with quasi-executive powers that operates more like the priesthood of the 13th Century papacy than a modern civil service; and whether to submit to a European Court of Justice (ECJ) that claims sweeping supremacy, with no right of appeal.

Това ми звучи малко като "ние вече сме мъже и решихме да го правим и с жени!". Стандартно е за един човек, като няма какво смислено да каже да почне да обижда, да иронизира, да минава в защита след това в нападение с френетична непоследователност. Аз забелязвам как на много хора, поддържащи брекзит им се смениха няколко пъти версиите. Един вид сега всичко е за чест. ама иначе сме практични хора. ама е за чест. И ще просперираме. Е иначе искаме достъп до пазарите. Не няма нищообщо с рефюджитата. Ама да си вземем границите. Ама така ще сме по-сигурно - ей вижте в Германия какво става. Изобщо...леле мале.

Сега да обясня на господин големия правист - на този свят има само два вида взаимоотношение между две страни. По взаимно съгласие и всичко останало(да, напомня на нещо). Не знам кой какво учил, ама се почва от базата. Що е то закон, какво представлява. Първи курс или де да знам. Аз като малък четях книги, щото компютъра ми беше много бавен за игри, а и още ги нямаше въобще. Хубави времена бяха, умни хора се раждаха. Сега май все по-рядко.

Та значи един договор има точно толкова тежест, колкото двете страни имат добрата воля да го уважат. Всичко последвало след неуважение на договора(или нарушаване на добрата воля) от едната страна е форма на насилие от другата, за да принуди първата да спази договора. Има вариации, но това е по същество.

Или приемане на новите условия без насилие(най-много с мрънкане).

Сега за конкретния случай. Така и не разбрах конкретно какво се е случило на идивид или група индивиди в британското общество, че да имат проблем с европейското законодателство. Или искат да подпишат TTIP първи? Или проблем със спазването на човешките права или екстрадирането? Конкретика, нещо?

Второ, UK както винаги го е правило, можеше да си прави каквото си иска и в рамките на ЕС без никакъв проблем. Никой нищо не може да принуди държава като Великобритания. Както и до ден днешен да виждате орди сирийци по улиците? Как става тоя номер? UK винаги е било специален случай и това не е било под заплаха от ЕС. Айде да видим сега например какво ще стане с Унгария? Какво точно ще им направят, че отказаха миграцията на скакалците? Питам си ей така...

На мен цялото нещо ми изглежда на гузен негонен бяга. Британия иска да е велика, ама не и е ясно, че вече си е и по-велика от това няма как да стане. Комплекси.

9. БЛАГОДАРЯ jhoro, beni7574, zhb, lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, deijei, beni7574, lordm liked this post
    Recommend jhoro recommended this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

wzeftjhu - един съвет, дали ще го приемеш и спазваш - ти си реши.
    Не пиши дълги изречения. Това, че правописа ти никакъв го няма - майната му, това че бъркаш азбуките - също.
    Но при дългите изречения нарушаваш синтаксиса и ти се губи мисълта след средата.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

11. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Recommend няма recommended this post
    Dislikes няма disliked this post
    Bus.F****.Bus
    Guest

понеже няаам, разииш ли вrеме да се обяснявам ще вляза с пояснителна кратка фраза, каквато Gорето иска да използвам, "Победителите не ги съдят” ,и няма защо да дават explanations.

Демек, имате сладкия онус да ме убедите че съм сгрешил в оценките си, а не аз вас. Тука резултата е едно на нула, дори и с един глас отгоре, а те бяха доста над милион. Та нещата са Брехит, 1:0, да не забравяме де.

Сега да продължавам да се обяснявам, кога тежеста да догонва се пада на друг е мноо тъпо тазииш ли.

Всъщност тематави обясненията и поясненията са безмислени. Това кoетoбще се случва ще се случва, със и без дискусии, за тва и ще спра да се обяснявам на човек де като му кажат Supremacy of Parliament stiga до извода че хората гонели величие и носталгия по империaлизъм.

Неснам дали аз или Амброзе сме от Индианската част, но с тая тъпотия де е написана просто не моа дори да занимавам Кредора да се тормози.

То тука става въпрос че едните са от Юпитер, па другите от Сатuрн, и говорят за земята разииш ли. Аз разбира се мога да ти напиша за какво иде реч в дълбочина, без линкове, и без езика на Амбросе, но силно се съмнявам че пипането на кравата няма да помогне на слепеца.

Незнам далибси чувал за парадоkcа на Молиньо, де казва ако слепeц прогледне дали ще познае обект без да го пипа?

Та не съм убеден че вместо виме, де вика dany, няма да са хванеш за чепа на Бика и да вземе и от него мляко да искаш. Просто нема ко да се обясняам, де са вика, боли ме фарът за объснения, след като което ще се случи ще се случи със и без тях.
    Variatio delectat...
    Последно редактирано от Bus.F****.Bus : 26-07-2016 на 21:12

13. Dislikes Katsko disliked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Няма да има излизане от ЕС за Великобритания!?

Като слушам за тази Great Britan се сещам за Great Нокия телефоните държаха здраво пазара, бяха голяма работа номер едно.

Решиха да се отцепят от тенденцията на Андроид , който бе по подобие на ЕС съюз, икономически между почти всички производители на телефони... и какво стана Нокия сама срещу другите.....
    Нокия не поиска да работи с Андроид реши да се прави на Велика...
    Какво е нокия ще попитат някои на възраст под 13 сигурно..
    Последно редактирано от lordm : 27-07-2016 на 10:10
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

15. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro, deijei, Katsko, dobri39 and 1 others liked this post
    Bus.F****.Bus
    Guest

По подразбиране За: Re: Няма да има излизане от ЕС за Великобритания!?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Като слушам за тази Great Britan се сещам за Great Нокия телефоните държаха здраво пазара, бяха голяма работа номер едно.

Решиха да се отцепят от тенденцията на Андроид , който бе по подобие на ЕС съюз икономически между почти всички производители на телефони... и какво стана Нокоя сама срещу другите.....
    Разликата е че говорим за Нации, а не за тилифони-милифони, тонколони-монколони. Бритънията я е имало и преди, също както и Българията, доста преди, Де Гол, Жеан Моне, Баросо, Юнкер, Шулц... Та сравненжето ти с Нокиа е малко неумесно, a и на теб никoй не ти пречи да се преселиш в другата ОС, тая на Шулц.

Старо куче
    Post Thanks / Like

понеже няаам, разииш ли вrеме да се обяснявам ще вляза с пояснителна кратка фраза, каквато Gорето иска да използвам, "Победителите не ги съдят” ,и няма защо да дават explanations.

Демек, имате сладкия онус да ме убедите че съм сгрешил в оценките си, а не аз вас. Тука резултата е едно на нула, дори и с един глас отгоре, а те бяха доста над милион. Та нещата са Брехит, 1:0, да не забравяме де.

Сега да продължавам да се обяснявам, кога тежеста да догонва се пада на друг е мноо тъпо тазииш ли.

Всъщност тематави обясненията и поясненията са безмислени. Това кoетoбще се случва ще се случва, със и без дискусии, за тва и ще спра да се обяснявам на човек де като му кажат Supremacy of Parliament stiga до извода че хората гонели величие и носталгия по империaлизъм.

Неснам дали аз или Амброзе сме от Индианската част, но с тая тъпотия де е написана просто не моа дори да занимавам Кредора да се тормози.

То тука става въпрос че едните са от Юпитер, па другите от Сатuрн, и говорят за земята разииш ли. Аз разбира се мога да ти напиша за какво иде реч в дълбочина, без линкове, и без езика на Амбросе, но силно се съмнявам че пипането на кравата няма да помогне на слепеца.

Незнам далибси чувал за парадоkcа на Молиньо, де казва ако слепeц прогледне дали ще познае обект без да го пипа?

Та не съм убеден че вместо виме, де вика dany, няма да са хванеш за чепа на Бика и да вземе и от него мляко да искаш. Просто нема ко да се обясняам, де са вика, боли ме фарът за объснения, след като което ще се случи ще се случи със и без тях.
    Variatio delectat...
    брат трудно се четеш ама да вмъкна, брекситарите спечелихте битката ама да не загубите войната че на там е тръгнало
    Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението

Решиха да се отцепят от тенденцията на Андроид , който бе по подобие на ЕС съюз икономически между почти всички производители на телефони... и какво стана Нокоя сама срещу другите.....
    това ми ми се струва малко в страни от темата вкараха един троянски кон в нокиа за да ги съсипе и след това микролевите да ги купят за малко пари, ама така като се замисля може и да има нещо общо с ук, ще разбереме следващите месеци
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

18. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

С други думи, да разбирам ли, че дотук няма такива решения, които да са наложени силово върху ЮК, но евентуално понеже нещата се разрастват политически и тъ нъ, има опасност в бъдеще да се получи така, затова този ЕС трябва да се елиминира Овреме?

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

20. ХАРЕСВАМ! Katsko, dobri39 liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Бритънията я е имало и преди, също както и Българията ...
    Нещо подобно каза и последния ... Римски император ли беше, Египетски фараон ли ... абе забравил съм. Вчера ли беше?
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

22. ХАРЕСВАМ! Katsko, Amun-Ra liked this post
    Recommend Amun-Ra recommended this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Винету надмина себе си. Как да е да речем че е по темата, то мож' ли разбра...

Лорде, ти бива бива, ама и името държавата си им объркал на хората, после що не харесват блъди форинърс( цитирам един разпален чичак във тенисклуба, който като разбра, че съм форинър даде назаден - обикновено така се получава). Ама сигурно или си бързал или нарочно, все пак си е фъни

Едно добро четиво по темата Нокиа:

Аз това разправях на матето и мотовилков, ама не се съгласиха с мен, че Кралството е водещо в много неща, но пропорционално много е назад в иновациите и ще е проблем това, особено при брекзит.
    http://knowledge.insead.edu/strategy...nokia-did-4268

24. ХАРЕСВАМ! deijei, jhoro liked this post
    Recommend jhoro recommended this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    С други думи, да разбирам ли, че дотук няма такива решения, които да са наложени силово върху ЮК, но евентуално понеже нещата се разрастват политически и тъ нъ, има опасност в бъдеще да се получи така, затова този ЕС трябва да се елиминира Овреме?
    Kredor - Streamlined Software Solutions - Back to the Home Page
    Not logged In
    TALENT SEARCH DECISION ENGINES DEVELOPMENT DOWNLOAD COMPANY MY ACCOUNT
    Транслитерация на български текст от латиница на кирилица

Почти 100%-ва точност независимо от стила на писане на латиница.
    Text/Текст:

Nyama da pisha dalgo de.
    Varni se v dalechnata 2005, kogato foruma oshte prohojdashe.

Varni se v oplakvaneto za zabavyaneto.

VArni se v dovodite na lravitelstvoto i otgovora na ministura.

I togava vajeshe chasta za svobodno dvijenie zapravoto na establishment.
    Ta v otgovora, po pamet, imash otgovor koito glasi che mogatvda se bavyat zashtoto hartata na fundamentalnite prava na obsjnostta ne vaji i ne ae prilaga v UK.

Sega se prehvarli v dneshno vreme, otgovorabto e drug, tova govkrya za turskite sporozameniya, sashtite kato nashite starite, koito sobi vajat otvdosta po ottdavna.

Ya kakvo se poluchava, sled kato evro sada postanovi che hartata vsashtnost vajela za UK, ot ptedi nyakolko godini, stigash do situaciya v koyato Durjavata UK ne moje da zabavi izdavaneto na turski bizness vizi ako shye da ima izmami, kakto pri nas v godina 2005.

Kakvo se sluchva na praktika, UK, v daden momentvsmyata edno, no evro sadiite talkuvat neshtaya po takav nachin che imash podkopavane ili erozia na pravomoshtia.

Ako chetesh Boris v Dalbochina, i drugi pravisti i to nesluchaini, vijdash che cyalostnata idea v Sredite na Boris i tezi pravisti e da ogranichat taya erozia, koyato e bavna i sigurna, stapka po stupka.

Direktivata za dvijenie se promenya i tya postoyanno s talkuvaniya i dosta ot resheniyata sa protiv UK da ogranichava pritok ma hora.

Ta na vaprosa ti i sega ima li kavo da mi zasyaga, ima.

Pravitelstvoto i soverena e ogranichen spryamo instrumentite koito moje da izpolzva, ne samo spryamo imigraciya oe EU sauza.

Vzemi naprimer Chen, i derivative right to stay, koeto izobshto ne e b Direktivata, no se poyavi sled chen.

Soverena yi e ovranichen v deistviya, kpeto zasyaga vazmojnost za kontrol, koeto zasyaga i migracionnite ti statistiki.

Ta lupsa na instrumenti za kontrol se otrazyava varhu nalichie na rabotna raka na Pazara, i elementarni fisherovi supply i demand principi svalyat i cenata na rabotnata raka.

Bezmisleno e da pisha i obyasnyavam, imash vazmojnost za kontrol, koito shte se obsajda zanapred. No e tupo, ementarno, ako ne i idiotsko da se obyasnyava che shteli da preebat Britaniyata.

Tva koito go pishe si nyama i elemntarna ideabot power play, lobizum i vsichko vzeto kato faktori v procesa. Toi e dinamichen, i ne statichen, vmimanieto sashto se promenya otklonyava izchezva zabravya se. I taka.

=> То Cyrillic/На Кирилица

Няма да пиша дълго де. Върни се в далечната 2005, когато форуманоще прохождаше. Върнибсе в оплакването за забавянето. ВЪрнибсе в доводите на лравителството и отговора на министъра. И тогава важеше часта за свободно движение заправото на естъблошмент. ав отговора, по памет, имаш отговор които гласи че могатвда се бавят защото хартата на фундаменталните права на обсяността не важи и не ае прилага б UK. Сега се прехвърли в днешно време, отговорабто е друг, това говкря за турските спорозамения, същите като нашите старите, които соби важат отвдоста по оттдавна. Я каквобсе получава, след като евро съда постанови че хартата всъщност въжела за UK, от птеди няколко години, стигаш до ситуация в която Държавата UK не може да забави издаването на турски бизнес визи ако шъе да има измами, както при нас в година 2005. Какво се случва на практика, UK, в даден моментвсмята едно, но евро съдиите тълкуват нещая по такъв начин че имаш подкопаване илиберозия на правомощия. Ако четеш Борис в Дълбочина, и други прависти и то неслучайни, виждаш че цялостната идея в Средите на Борис и тези прависти е да ограничат тая ерозия, която е бавна и сигурна, стъпка по стъпка. Директивата за движение се променя и тя постоянно с тълкувания и доста от решенията са против UK да ограничава приток ма хора. Та на валроса ти и сега има ли каво да ми засяга, има. Правителството и соверена е ограничен спрямо инструментите който може да използва, не само спрямо имиграция ое EU съюза. Вземи например чен, и деривативе right то stay, което изобщо не е б Директивата, но се появи след чен. Соверена ъи е овраничен в действия, кпето засяга възможност за контрол, което засяга и миграционните ти статистики. Та лупса на инструменти за контрол се отразява върху наличие на работна ръка на Пазара, и елементарни фишерови supply и demand принципи свалят и цената на работната ръка. Безмислено е да пиша и обяснявам, имаш възможност за контрол, които ще се обсажда занапред. Но е тъпо, ементарно, ако не и идиотско да се обяснява че щели да прибат Бритънията. Тва които го пише си няма и елемнтарна идеабот power play, лобижум и всичко взето като фактори в процеса. Той е динамичен, и не статичен, вмиманието също се променя отклонява изчезва забравя се. И така.
    Последно редактирано от zgcvoxqo : 27-07-2016 на 10:40

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zgcvoxqo Виж мнението
    ...
    Това не разбрах - каква е връзката с темата

Нерде Ямбол, нерде ... Стамбул ?

batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Нещо подобно каза и последния ... Римски император ли беше, Египетски фараон ли ... абе забравил съм. Вчера ли беше?
    Бат Гоче, иронията се ползва от интелигентни люде оунли...
    Щото на другите не ви се получава най- често...
    цитирам един разпален чичак във тенисклуба
    Пица ли му остави Каце, на чичака?!

Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zgcvoxqo Виж мнението
    Kredor - Streamlined Software Solutions - Back to the Home Page
    Not logged In
    TALENT SEARCH DECISION ENGINES DEVELOPMENT DOWNLOAD COMPANY MY ACCOUNT
    Транслитерация на български текст от латиница на кирилица

Почти 100%-ва точност независимо от стила на писане на латиница.
    Text/Текст:

Nyama da pisha dalgo de.
    Varni se v dalechnata 2005, kogato foruma oshte prohojdashe.

Varni se v oplakvaneto za zabavyaneto.

VArni se v dovodite na lravitelstvoto i otgovora na ministura.

I togava vajeshe chasta za svobodno dvijenie zapravoto na establishment.
    Ta v otgovora, po pamet, imash otgovor koito glasi che mogatvda se bavyat zashtoto hartata na fundamentalnite prava na obsjnostta ne vaji i ne ae prilaga v UK.

Sega se prehvarli v dneshno vreme, otgovorabto e drug, tova govkrya za turskite sporozameniya, sashtite kato nashite starite, koito sobi vajat otvdosta po ottdavna.

Ya kakvo se poluchava, sled kato evro sada postanovi che hartata vsashtnost vajela za UK, ot ptedi nyakolko godini, stigash do situaciya v koyato Durjavata UK ne moje da zabavi izdavaneto na turski bizness vizi ako shye da ima izmami, kakto pri nas v godina 2005.

Kakvo se sluchva na praktika, UK, v daden momentvsmyata edno, no evro sadiite talkuvat neshtaya po takav nachin che imash podkopavane ili erozia na pravomoshtia.

Ako chetesh Boris v Dalbochina, i drugi pravisti i to nesluchaini, vijdash che cyalostnata idea v Sredite na Boris i tezi pravisti e da ogranichat taya erozia, koyato e bavna i sigurna, stapka po stupka.

Direktivata za dvijenie se promenya i tya postoyanno s talkuvaniya i dosta ot resheniyata sa protiv UK da ogranichava pritok ma hora.

Ta na vaprosa ti i sega ima li kavo da mi zasyaga, ima. И така.
    ...Божееее...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    А ти познаваш ли такива? Не ти личи.

30. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    А ти познаваш ли такива? Не ти личи.
    Задаваш си въпросчета и сам си отговаряш после...
    инджой юрселф...
    ти си селсъфишън отвсекъде мейт...

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението

Пица ли му остави Каце, на чичака?!
    Не Ице, просто го погледнах изпитателно.

Първите няколко дни откак се върна във форума беше добре, после само надолу...

Иначе тая маймуница отгоре ще да е второто аз на винету или тетото на някой друг.

Най ме изкефи лобижум-а, това нещо като локум от бисексуални жаби ли е, кво е?

33. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Katsko Виж мнението
    Не Ице, просто го погледнах изпитателно.
    Първите няколко дни откак се върна във форума беше добре, после само надолу...

Иначе тая маймуница отгоре ще да е второто аз на винету или тетото на някой друг.
    Най ме изкефи лобижум-а, това нещо като локум от бисексуални жаби ли е, кво е?
    Това ... понятие ли ще да е, термин ли ...
    Първата част повече ми намирисва на "ЛОбизъм", ама може да си е просто вид "рахат локум"

35. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Та тоя power creep е за това което Борис говореше но доста малко хора го и разбраха
    той самият маиче не го разбра ?
    за това подви опашка и за лидер избрах ремеидер
    после света се скапа от смях с новият форин секретари
    US State Department spokesman reacts to Boris' new appointment
    https://www.youtube.com/watch?v=MoohnpHq1dA
    е смеят се на наш гръб , perhaps , едва ли той ще плати сметката

Старо куче Аватара на Amun-Ra
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Този чичко ще е строг

In a French TV interview earlier this week, he said he had no "deadline" for negotiation talks to begin.
    Adding: "The British Government needs several months to fine tune its position. Our British friends know that there will be no negotiation before notification of their farewell letter."

http://www.telegraph.co.uk/news/2016...in-for-losing/
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

38. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Старо куче Аватара на musi
    Post Thanks / Like

Има,няма излизане от ЕС ,България трябва да направи това,което Полша и Словакия правят за техните граждани живущи в UK.Няма значение колко са българите тук ,България трябва да мисли преди да е станало късно-подписан е артикъл 50:
    "The Slovakian PM said he had asked Mrs May "to dedicate a special level of attention to Slovak nationals and citizens who work currently in the UK" and said he hoped the UK would "redefine" and formulate "a vision of its relations with the EU" before triggering Article 50 - the formal process of leaving the EU."

" Тъп си ,че слушаш чалга,а слушаш чалга защото си тъп."

40. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

защо ли съм скептичен че тия в бг ще си мръднат пръста да направят квото и да било
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

42. ХАРЕСВАМ! King liked this post
Страница 16 от 21 ПървиПърви ... 61415161718 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 86
    Последно мнение: 22-12-2015, 21:48
  2. Въведения изходящ контрол при излизане от Великобритания
    От lordm във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 6
    Последно мнение: 25-05-2015, 14:46
  3. Великобритания няма да допусне Исландия в ЕС
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 06-01-2010, 12:13
  4. Въпрос относно начин на излизане на Родител с дете от България за Великобритания.
    От BlackSun във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 36
    Последно мнение: 27-08-2009, 16:13
  5. Великобритания няма да депортира студенти
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 07-01-2008, 11:03

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си