Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345
Резултати от 101 до 114 от общо 114
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ще си запази друг път, явно много глупости се говори на партийните конгреси в Шотландия, та чак им вярваш. Шотландия излиза от ес другата година, това безспорен факт, дори и да се направи референдум за независимост, скоро няма да има разширяване на ес, а и след тоя брекзит, ес няма така лесно да поеме риска да вземе държава, която е била преди в ес, а сега е напуснала
    Пак си набрулил някакви твои измислици, Дими.
    1. Аз нямам представа какво се говори на партийни конгреси в Шотландия, никога не съм се интересувала. Информирам се по радиото и интернет, а също и говоря с хората.
    2. Аз съм написала "предприема стъпки, за да си запази мястото в ЕС". Защо ти си го прочел това като "ще си запази", което изобщо не е същото - не знам. Научи се да четеш. Правят се стъпки за промяна на ситуацията за Шотландия, това е така. Докъде ще се стигне - никой не знае и никой не твърди, че ще се успее. Но хората се надяват.
    3. Факт е "нещо, което действително е станало, случило се е или съществува." - виж в речника. Тоест факти могат да бъдат само събития от миналото, а не от бъдещето. Какво точно ще стане другата година, е в бъдещето, т.е. не може да бъде факт.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Пак си набрулил някакви твои измислици, Дими.
    1. Аз нямам представа какво се говори на партийни конгреси в Шотландия, никога не съм се интересувала. Информирам се по радиото и интернет, а също и говоря с хората.
    2. Аз съм написала "предприема стъпки, за да си запази мястото в ЕС". Защо ти си го прочел това като "ще си запази", което изобщо не е същото - не знам. Научи се да четеш. Правят се стъпки за промяна на ситуацията за Шотландия, това е така. Докъде ще се стигне - никой не знае и никой не твърди, че ще се успее. Но хората се надяват.
    3. Факт е "нещо, което действително е станало, случило се е или съществува." - виж в речника. Тоест факти могат да бъдат само събития от миналото, а не от бъдещето. Какво точно ще стане другата година, е в бъдещето, т.е. не може да бъде факт.
    И аз предприемам стъпки да стана лорд в кралският двор,ама дали ще стане един Бог знае, ама важното е да се надявам.
    Шотландия винаги е била последната дупка на кавала, красива държава, но никакъв стратегически играч
    Последно редактирано от dimi_m : 13-07-2018 на 09:51
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче
    Post Thanks / Like

1. Шотландия прави референдум за независимост и излизат от ЮК.
    2. Англия провежда втори Брекзит референдум и остава в ЕС
    3. Шотландия провежда още веднъж референдум за включване в ЮК.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Да се върнем на думата, дори и да има референдум за независимост , това което го слушам от година и нещо и не се случва, защото тяхната лидерка не е много силен политик и постоянно и затварят устата от Лондон при всяко едно нейно изказване, та дори и да се проведе тоя референдум и спечелят независимост, процесът за отделяне ще отнеме десетилетия.Иначе хубава държава, ама нищо повече от това, доста пенсионерско държава ми се струва, става единствено отидеш и да си изкараш старините на спокойствие
    Обожавам някой с два развода, три кредита и ипотека, да ми дава съвети как да живея

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Иначе хубава държава, ама нищо повече от това, доста пенсионерско държава ми се струва, става единствено отидеш и да си изкараш старините на спокойствие
    Това въобще не е вярно.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    направи ми впечатление че всички шотландци бяха против английския футболен отбор, то си има някаква закачка между англия и шотландия няма спор, но не искат да се отделят от ук поне наскоро имаше някакво статистическо проучване, повече от 50% бяха против втори референдум за независимост. много странно...
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

7. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    направи ми впечатление че всички шотландци бяха против английския футболен отбор, то си има някаква закачка между англия и шотландия няма спор, но не искат да се отделят от ук поне наскоро имаше някакво статистическо проучване, повече от 50% бяха против втори референдум за независимост. много странно...
    Абе закачка.. бая си е сериозно, ако питаш мен. Обаче когато дойде въпрос за референдума, не са сигурни, че страната ще се оправи сама - то и как да са сигурни, като в техните очи все им е слагана вила на врата и цялата промишленост е изтеглена към Англия - не е лесна крачка да скочиш в тъмното, без да знаеш как точно ще се развият нещата. Като "скочиха" в брексита какво стана - уж за хубаво гласуваха, we'll get our power back, ама последствията не показват това, съвсем друго стана. Как да се очаква сега шотландците да са много смели в скачането...? Обаче ако стане прекалено зле, мисля, че е възможно да решат, че няма какво да губят и че по-зле не може да стане. Ще видим

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

9. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Скотланд ще се отдели от УК . На техния референдум ги излагаха англичаните . Но сега като потъне здравната им каса . И скотишите ще се отделят

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

Повече от 50 % са против нов референдум. Това потвърждава отново това, което си гласуваха. Над 50 % бяха за оставане.Защо да е странно сега, заради Брексит ли?
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

На почивка
    Post Thanks / Like

След брексита 2019 . Като им бръкнат здраво в торбичката с парите и много яко ще се промени обществетото мнение . Ние не гласувахме да станем по бедни , ще почнат да крещят

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    Повече от 50 % са против нов референдум. Това потвърждава отново това, което си гласуваха. Над 50 % бяха за оставане.Защо да е странно сега, заради Брексит ли?
    главната причина да гласуват за оставане беше , че големите компании се вклучиха на страната на strong toghether + ес също се обяви против независимостта на шотландия. сега ситуацията е коренно различна ес ще подкрепи една независима шотландия и шотландия може само да спечели от брексит много компании ще се преместят в шотландия след брексит. то зависи какъв ще бъде брексита но дори и този който тереза предлага не вклучва паспортните права на банките. и като сложиш за капак старата вражда която си имат , за мен е доста непонятно и даже имам чувството че това статистическо проучване е доста контролирано , не отговаря на реалността
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

14. БЛАГОДАРЯ zmei4o_pk thanked for this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от kanarinapred Виж мнението
    Много бг имигранти имат проблеми с влагата . Дори в Канада където е по сухо от УК . Но пак има повече влага от континентална Европа . В белгия и УК влагата ми разказа играта . Но за изненада в швеция се чуствах добре . Там е студено но по сухо с по добри къщи . И много кислород
    Ти остави влагата, свиква се с нея, ама днес гледах едно предаване, че работодателите усещат липса на работна ръка,4000 работни места не са заети за сезонната работа, май балъците свършиха ми се струва. Преди години навираха хората в мизерни каравани, а сега се чудят защо никой не идва. Миналата година даваха по bbc, че има отлив на мед.сестри, за миналата година има по малко от 100 подадени апликейшъна за pin номер, а преди референдума са били около 1000 за година, а и също така доста сестри са се прибрали. Започна да ми се струва, че тая страна става все по непривлекателна, ако паунда падне, самолетите ще са празни

На почивка
    Post Thanks / Like

Ти остави влагата, свиква се с нея, ама днес гледах едно предаване, че работодателите усещат липса на работна ръка,4000 работни места не са заети за сезонната работа, май балъците свършиха ми се струва. Преди години навираха хората в мизерни каравани, а сега се чудят защо никой не идва. Миналата година даваха по bbc, че има отлив на мед.сестри, за миналата година има по малко от 100 подадени апликейшъна за pin номер, а преди референдума са били около 1000 за година, а и също така доста сестри са се прибрали. Започна да ми се струва, че тая страна става все по непривлекателна, ако паунда падне, самолетите ще са празни
    Американците и англосаксите огладняха и пак започнаха да объркват нещата в европа както преди двете световни войни

Страница 5 от 5 ПървиПърви ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. „Петиция за нашите деца”
    От Suzanne във форум Общ форум
    Отговори: 40
    Последно мнение: 09-04-2009, 07:12
  2. Отговори: 81
    Последно мнение: 22-08-2007, 16:02
  3. Петиция за медиците в Либия
    От Kalibra във форум Политика
    Отговори: 1
    Последно мнение: 20-12-2006, 21:34

Отметки