Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 114
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Цитирай Първоначално написано от Danny 69 Виж мнението
    Ти се шегуваш,постоянно вървят интервюта с бедни хорица,които били излъгани,не разбрали и чак след като се консултирали с Гугъл тази сутрин,схванали че Слънчев бряг и Бенидорм са в европейския съюз.А пък европейския съюз бил онова голямото нещо оттатък канала
    Вчера и най-вече днес - най-търсения въпрос в Гугъл от ЮК е ... "Какво е ЕС"

- Вие искате ли да сте в ЕС?
    - Не. Какво е ЕС?
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

2. БЛАГОДАРЯ anix thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! anix, geleto, Мила, lordm liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Надявам се сама осъзнаваш какво написа и ще си изтриеш поста. Когато една страна се окаже "неподходяща за политическите ти убеждения" това не просто значи, че тази страна не е демократична. Това се нарича фашизъм.
    Дарлинг, няма да ме сплашиш, като ми приписваш твои мисли и твърдиш, че съм ги казала. Фашизъм има само в твоята глава. Всичко, което казах, е че ти си страстен привърженик на излизането от ЕС, а страната, в която живееш - Шотланди -, предприема стъпки, за да си запази мястото в ЕС, защото всички райони са гласували за оставане - т.е. обратно на теб. Много пъти се е случвало да казвам, че при мен се случи да живея в страна, политиката на която (и светоусещането, като ще говорим за това) в огромна степен съвпадат с личното ми мнение, виждания и светоусещане. При тебе, като гледам мненията ти и резултатите от гласуването, виждам сериозно несъответствие. Което, разбира се, е жалко. Не обичам да злорадствам, но мисля, че това е сериозен проблем за всеки човек и често носи сериозни последствия след себе си. За конкретния човек. Казвам го със загриженост.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! Sarah, deijei liked this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

Мутрата Камерън, февруари размахва бухалка и заплахи из Европа и договори условия с който не се ползва никоя друга държава.
    Сега в понеделник Европа ще му завре бухалката отзад нищо, че не е премиер вече.
    Не всяко удоволствие може да се купи с пари, за всичко останало има ВИЗА кард.
    Отварям пакета с пуканките, предусеща интересен екшън.
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Мнение на мой приятел във фейсбук, бивш пехотинец в Британската армия и участник във войната в Персийския залив:

Ей това се нарича британски лъв. Такива хора са готови да умрат за Британия, вие сте тук по сметка.
    Бая е изостанал твоя приятел... Великобритания отдавна е превзета от вътре от кои ли не.....индийци, пакистанци...Какво ли британско остана, Ровер или Кетбъри или Швепс !?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Is the referendum legally binding?

In theory, the Prime Minister could ignore the referendum result, put the question to a parliamentary debate and gamble on the majority of MPs voting to remain.
    This is because parliament is sovereign and referendums are generally not binding in the UK.
    Had the 2011 referendum on changing the electoral system to alternative vote been successful, the Government would have been obliged to change the law. However, no such provision was contained within the EU referendum legislation.
    http://www.telegraph.co.uk/news/2016...dum-on-brexit/

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

8. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Само на теория. На практика обаче ще трябва да излезете и после да кандидатствате на общо основание.
    Нема смисъл да се протака, щото никой няма да ви евава за нищо в ЕС, докато не се ометете, ще си плащате и нищо няма да получавате.
    Последно редактирано от Ivan II : 26-06-2016 на 07:40
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Да ти берат греха сега и твоя и на Мила, българите дето си вадеха хляба с пот на чело във Великобритания - вие направихте пачките, а те вън до две години.
    Може да се окаже по-добре навън,никой не знае засега.По-притеснителното е,че новите капитани не знаят накъде да поведат кораба сега,преди референдума обещаваха много,плюха много-сега вече не е така,обуха кафевите гащи,ама миризмата няма как да я скрият.Особено пък,когато и от Брюксел се разбързаха,очевидно по-големите тарикати са там.Ето ви съдбата във вашите ръце(и на Мате)-ами сега!!!!
    Using Tapatalk

11. ХАРЕСВАМ! Katsko, zhb liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Is the referendum legally binding?

[FONT="]In theory, the Prime Minister could ignore the referendum result, put the question to a parliamentary debate and gamble on the majority of MPs voting to remain.[/FONT]
    [FONT="]This is because parliament is sovereign and referendums are generally not binding in the UK.[/FONT]
    Had the 2011 referendum on changing the electoral system to alternative vote been successful, the Government would have been obliged to change the law. However, no such provision was contained within the EU referendum legislation.
    http://www.telegraph.co.uk/news/2016...dum-on-brexit/
    Лорде ти си по шашнат от мен, имаш паспорт, живееш тук от години. Какво толкова те мъчи, единствено трябва родителите ти да се редят за виза и бг шоповете в лондон ще затворят ,няма да им е рентабилно

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Лорде ти си по шашнат от мен, имаш паспорт, живееш тук от години. Какво толкова те мъчи, единствено трябва родителите ти да се редят за виза и бг шоповете в лондон ще затворят ,няма да им е рентабилно
    Лорда много добре разбира ситуацията , паспорта как ще му помогне да си плаща ипотеката при супер рецесия и останат без работа

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Въобще няма да е само това, смятам, че ще има рецесия и ще ни се отрази финансово на всички.
    Яд ме е на идиотите които не знаеха за какво гласуват и за тъпите политици.
    За разлика от англичани на помощи в кансъл естейти, на мен нищо не ми е дадено на тепсия и аз съм се борил за всичко което съм постигнал.
    Ако загубя неща, ще ми е много по неприятно отколкото ония от севера дето нямат задграничен паспорт и даже никога не са ходили в Лондон.

15. ХАРЕСВАМ! deijei, jhoro liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Само на теория. На практика обаче ще трябва да излезете и после да кандидатствате на общо основание.
    Нема смисъл да се протака, щото никой няма да ви евава за нищо в ЕС, докато не се ометете, ще си плащате и нищо няма да получавате.
    А бе този тъпак фарадж ви е облъ4ил вси4ките УК плаща 12 милиарда , като 6 милиарда им ги връщат веднага , БВП на УК е около 2 трилиона на година , така , 4е вноската на УК е около 3% от БВП . Смешно е , да се коментира тази теза

Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Ми те 6 милиарда НА година ги събират само от кансел такса в лондон , защо никои не каже ,,колко пари бяха потрошени за въоражаване и за воините в Ирак или аФганистан , ами им пре4ат българите , поляците , латвииците , които на 90% от тях работят здраво и допринасят с данъци . МАТЕ , харис , мотовилката са озлобени срещу тези хора , своите хора е това е баи ганиовщина

18. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Въобще няма да е само това, смятам, че ще има рецесия и ще ни се отрази финансово на всички.
    За разлика от англичани на помощи в кансъл естейти, на мен нищо не ми е дадено на тепсия и аз съм се борил за всичко което съм постигнал.
    Ако загубя неща, ще ми е много по неприятно отколкото ония от севера дето нямат задграничен паспорт и даже никога не са ходили в Лондон.
    Ако беше де появил по-рано с такава ясна позиция,ееех мечти!
    Using Tapatalk

20. ХАРЕСВАМ! Katsko, jhoro liked this post
    Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

Не е проява на добър вкус и възпитание да обиждаш 17 мил гласували аут че са идиоти. Уважавай домакините, които са те приели да бъдеш част от тях.

а това за какво си се борил и как ти е дадено, ама никой не го интересува .

Ако се беше възползвал от зелената карта навремето няма да си скубеш косите сега.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Zara Виж мнението
    Ако се беше възползвал от зелената карта навремето няма да си скубеш косите сега.
    Сега така приказваш, ама ако беше, и беше отишъл в Тексас ... и те да се бяха "Tex-exit"-нали - пак щяхме да сме в същата ситуация.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

23. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Не е проява на добър вкус и възпитание да обиждаш 17 мил гласували аут че са идиоти. Уважавай домакините, които са те приели да бъдеш част от тях.

Те не са гласували аут, те са гласували, като несъгласие, с управляващите.
    Помощи им са спрени и подобни.
    Аз за това вече си казвам, че ми се иска да е супергадно, най-вече за пенсионери и хора на помощи, да закъса държавата и да го усетят тези които гласуваха за вън.
    А за зелената карта.... да там е щото много цвете с Тръмп на хоризонта.
    Яд ме е е не толкова на хората а на политиците.
    Ако не беще Ед Милибан, никога нямаше да се случи това.
    Ама англичаните като избраха Ед а не Дейвид....
    После и Камерън се издъни в много отношения....
    Иначе с това което става и обезценен паунда ще има ефект да се изгонят имигрантите и да спре нови да идват....
    Ама то е като да имаш пародентоза и да решиш да си извадиш всички зъби....
    Хората гласуваха тук против емигрантите и си мислиха, че като се излезе от ЕС ще се реши проблема.
    Но освен ЕС от който искат да излезат има и https://www.gov.uk/claim-benefits-ab...claim-benefits

European Economic Area (<abbr title="European Economic Area" style="cursor: help;">EEA</abbr>)

https://www.gov.uk/government/public...ovement-rights

Това много не го знаят дори и сега.

https://www.gov.uk/government/upload..._V14_0_EXT.pdf

25. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Старо куче
    Post Thanks / Like

Втори референдум няма да има. Просто чакат ЕС да се осъзнаят и да допълзят на колене. Тогава може да се измисли някаква схема

28. ХАРЕСВАМ! Zara liked this post
    Dislikes няма disliked this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Втори референдум няма да има. Просто чакат ЕС да се осъзнаят и да допълзят на колене. Тогава може да се измисли някаква схема
    Наздраве! Хлъц...

Post Thanks / Like

Лорда защо си скубе косите да не е вземал скоро нова ипотека или реморгидж

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Пълни глупости , родени в глава по време на безсъние

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Brexit: David Cameron rules out second EU referendum despite popular petition

There will be no second referendum, cabinet agrees

Петицията се разследва за измами и злоупотреби:
    Second EU referendum petition investigated for fraud - BBC News
    http://www.bbc.co.uk/news/uk-politic...endum-36634407
    2 days ago - More than 3.2 million signatures are on the petition, but PM David Cameron has said there will be no second vote.

Време е да заровим темата в архива.

Post Thanks / Like

Парламента с гласуване може да изиска втори референдум , това го имаме като пример станало в Ирландия във връзка с ратифицирането на лисабонския договор . Имаме го и като пример в швеицария във връзка с правото на работа на ЕС гражданите в швеицария и слагане на квота от 0,2 % на година от населението на швеицария

Post Thanks / Like

Brexit: David Cameron rules out second EU referendum despite popular petition

There will be no second referendum, cabinet agrees

Петицията се разследва за измами и злоупотреби:
    Second EU referendum petition investigated for fraud - BBC News
    http://www.bbc.co.uk/news/uk-politic...endum-36634407
    2 days ago - More than 3.2 million signatures are on the petition, but PM David Cameron has said there will be no second vote.

Време е да заровим темата в архива.
    Това бе подъл сценарии на камерън с този референдум , но много скоро ще страдат

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Re: Петиция за втори референдум За или Против оставянето на УК в ЕУ

Те не са гласували аут, те са гласували, като несъгласие, с управляващите.
    Помощи им са спрени и подобни.
    Аз за това вече си казвам, че ми се иска да е супергадно, най-вече за пенсионери и хора на помощи, да закъса държавата и да го усетят тези които гласуваха за вън.
    А за зелената карта.... да там е щото много цвете с Тръмп на хоризонта.
    Яд ме е е не толкова на хората а на политиците.
    Ако не беще Ед Милибан, никога нямаше да се случи това.
    Ама англичаните като избраха Ед а не Дейвид....
    После и Камерън се издъни в много отношения....
    Иначе с това което става и обезценен паунда ще има ефект да се изгонят имигрантите и да спре нови да идват....
    Ама то е като да имаш пародентоза и да решиш да си извадиш всички зъби....
    Хората гласуваха тук против емигрантите и си мислиха, че като се излезе от ЕС ще се реши проблема.
    Но освен ЕС от който искат да излезат има и https://www.gov.uk/claim-benefits-ab...claim-benefits

European Economic Area (<abbr title="European Economic Area" style="cursor: help;">EEA</abbr>)

https://www.gov.uk/government/public...ovement-rights

Това много не го знаят дори и сега.

https://www.gov.uk/government/upload..._V14_0_EXT.pdf
    Лорде пак говориш глупости, когато си бил в Америка нещата са били съвсем различни, тогава изобщо никой не предполагал,че Тръмп ще се кандидатира,какво да не би сега да ти по харесва тук, жена ти чистачка. Когато бях в Сащ не видях някоя българка да чисти къщи. Вярно не стават мениджъри от първият ден, но пък си намират по нормална работа

Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. „Петиция за нашите деца”
    От Suzanne във форум Общ форум
    Отговори: 40
    Последно мнение: 09-04-2009, 07:12
  2. Отговори: 81
    Последно мнение: 22-08-2007, 16:02
  3. Петиция за медиците в Либия
    От Kalibra във форум Политика
    Отговори: 1
    Последно мнение: 20-12-2006, 21:34

Отметки