Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 1 от 15 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 25 от общо 370
    Напреднал
    Post Thanks / Like

По подразбиране Защо ЮК напусна според мен

Според мен нарочно политиците направиха така, че ЮК да напусне съюза. Както се вижда на север всички гласуват за излизане. Никой не направи агитация там да запознае хората какво ще стане ако напуснат. Основната причина според мен е това че през октомври 2016 граждани на трети страни свободно ще може да влизат в Европа от Турция. Освен това се облекчава и визовият режим за Турски граждани (70 милиона население). В момента според ЕС в Турция има 2 милиона бежанци, които чакат да влезнат в Европа. Представете си какво ще стане и как ЮК няма да може да спира никого ако е в ЕС.

batristio
    Guest

По подразбиране За: Защо ЮК напусна според мен

Цитирай Първоначално написано от baggio12 Виж мнението
    Според мен нарочно политиците направиха така, че ЮК да напусне съюза. Както се вижда на север всички гласуват за излизане. Никой не направи агитация там да запознае хората какво ще стане ако напуснат. Основната причина според мен е това че през октомври 2016 граждани на трети страни свободно ще може да влизат в Европа от Турция. Освен това се облекчава и визовият режим за Турски граждани (70 милиона население). В момента според ЕС в Турция има 2 милиона бежанци, които чакат да влезнат в Европа. Представете си какво ще стане и как ЮК няма да може да спира никого ако е в ЕС.
    При цялото ми уважение към теб, колко бежанци е приело Обединеното Кралство от началото на бежанската криза?
    Когато в едно общество има повече паразити отколкото пчелички, нищо добро не ги чака и двете категории.
    Гласуваха аут хората на бенефити, расистите, зле образованите британци тези които си мислят, че някой им яде от паничката, без да се замислят, че този някой много повече оставя....
    Ма, глейте си сеир, щото "кой, каквото си направи сам...."
    Тяхното е напред. Само днес си изтриха 10% от това което са градили цял живот.
    До края на годината 1 паунд = на 1 евро.

3. ХАРЕСВАМ! itso, Мила, Katsko, lordm, Lily V and 1 others liked this post
    Recommend Katsko recommended this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Обаче ... не ЮК - Авглия и Уелс.

Brexit: Nicola Sturgeon says a second Scottish independence vote highly likely
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

5. ХАРЕСВАМ! itso, Мила, Katsko liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Те и политиците да искат да наапуснат от ЕС нямат смелостта да го направят, затова направиха този референдум и ако стане. Сега поне няма да ги обвиняват. Ще кажат ами вие решихте да напуснем ЕС, ние бяхме против.

7. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Katsko, Charlotte liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Според мен по-голяма част от гражданите са икономически неориентирани, маниполират ги както си искат. Пет брошурки пуснати в пощенската им кутия могат да ги накарат да гласуват по този начин и като ги попиташ защо това е тяхното решение цитират нещата записани там. Свикнали са да командват и да става на тяхното. Не си дават ясна сметка за бъдещето.

9. ХАРЕСВАМ! Мила, Katsko, martini liked this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    При цялото ми уважение към теб, колко бежанци е приело Обединеното Кралство от началото на бежанската криза?
    Когато в едно общество има повече паразити отколкото пчелички, нищо добро не ги чака и двете категории.
    Гласуваха аут хората на бенефити, расистите, зле образованите британци тези които си мислят, че някой им яде от паничката, без да се замислят, че този някой много повече оставя....
    Ма, глейте си сеир, щото "кой, каквото си направи сам...."
    Тяхното е напред. Само днес си изтриха 10% от това което са градили цял живот.
    До края на годината 1 паунд = на 1 евро.
    Ице на заточение ли беше.....
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

В Нюкасъл(а предполагам и в Съндерланд)за всичко се обвинява ЕУ и липсата на пари заради ЕУ.
    Затварят някакъв общестен басейн и обясняват на хората,че няма пари.Блейм ЕУ.
    Съкращават полицаи,пожарникари и доктори.Намалиха парите на младите лекари...и за всичко се обвинява ЕУ и липсата на пари. Почти всеки ден четеш какво режат от общината щото няма пари.Супер нали? Тия си знаех,че ще гласуват за излизане,но според мен Уелс го правят с друга цел.Спред моите виждания Уелс просто си търсят причина да излязат от ЮК,а каква по-добра от отворилата се сега.

12. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    В Нюкасъл(а предполагам и в Съндерланд)за всичко се обвинява ЕУ и липсата на пари заради ЕУ.
    Съкращават полицаи,пожарникари и доктори.Намалиха парите на младите лекари...и за всичко се обвинява ЕУ и липсата на пари. Почти всеки ден четеш какво режат от общината щото няма пари.Супер нали? Тия си знаех,че ще гласуват за излизане,но според мен Уелс го правят с друга цел.Спред моите виждания Уелс просто си търсят причина да излязат от ЮК,а каква по-добра от отворилата се сега.
    Ти мани, ама Нюкасъл е гласувал оставане като цяло.

Достатъчно е да се види картата. Кой е гласувал за оставане и кой за излизане. Пиянството на един народ(доста мултинационален при това)

Изводите от картите няма какво да ги разискваме според мен, очевидно е: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-36616028

Старо куче
    Post Thanks / Like

ЕС е потъващ кораб. Безработица на юг, предвоенно положение на изток, бежанска криза в центъра. Шенген се разпадна, политиката на ЕС никога не е била толкова разнопосочна. При следващата финансова криза Италия, Гърция, Испания и Изтока ще искат стотици милиарди за бейл аут - кой ще им плати сметките?

15. БЛАГОДАРЯ Virginblack thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! merry liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Принципно ако търсите катализатор за разпада то рова е САЩ - те докараха бежанците в ЕС, запалиха война в Украйна, наложиха санкции на Русия, с което прецакаха доста държави, забраниха Южен поток и се натискат да набутат всички в новия си икономически съюз.

17. БЛАГОДАРЯ Virginblack thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! rumi_066 liked this post
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от baggio12 Виж мнението
    Граждани от трети страни , ще могат свободно да влизат в УК от Турция , абе вас да не ви хваща болеста британски кретенизъм , след като постите МАЛКО в УК . Какви са тези глупости .

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    ЕС е потъващ кораб. Безработица на юг, предвоенно положение на изток, бежанска криза в центъра. Шенген се разпадна, политиката на ЕС никога не е била толкова разнопосочна. При следващата финансова криза Италия, Гърция, Испания и Изтока ще искат стотици милиарди за бейл аут - кой ще им плати сметките?
    Мотовилка , директно си за щаба на фарадж , глупост след глупост . Нали излезнахте , сега ще видиш , къде зимуват раците

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Много интересно, благодаря за "картинката". Тук никога не съм чувала такива приказки...

Пари може и да няма за разни неща, но никой не обвинява ЕС. Само за Уелс не ми стана ясно - според мен в Уелс няма никакви намерения за излизане от ЮК, защо смяташ, че са си търсили повод? Ми те гласуваха както Англия... Виж,в Шотландия е различно, гледам, че и за Сев. Ирландия се носи във въздуха, че щели да искат да се обединяват с Ейре (другата Ирландия), че тя е в ЕС...

Иначе - да ви споделя едни изказвания на един шотландски комик, Франки Бойл - разсмя ме много, част от смехът не беше много весел, но мисля, че е много прав, цитирам част от тях:

Still, it's been good to see an election where we've focussed on what unites us, which, sadly, is hatred.

It's important to just accept the result and move on, possibly to another country.

And as Boris takes control, we finally understand that they wanted to control our borders so they could stop us from fleeing

Still, at least we have put a stop to economic migration, by making the pound worthless

Don't forget that we can restore the value of Sterling simply by buying pounds off each other. I'm offering 30p each.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

21. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Katsko, Carlsberg, lordm, martini liked this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Сори хора, но от всичките ми познати англичани , както и семейството на мъжа ми никой не е нито необразован нито глупав и всички гласуваха за out.
    Хора с добри професии и образование! И знаете ли защо? -защото не им се живее в обединените европейски щати под ботуша на американски концерни!

Беше време да се бие спирачка на третия (американски) райх !

Вие гледате само от острова и броите паунди без да виждате голямата картина.
    Шотландците и те - при тия цени на петрола кво си мислят че ще постигнат извън юк? Не виждат че Меркел & сие просто ги използват да ват натиск.
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

23. БЛАГОДАРЯ Virginblack, Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Motovilkov, merry liked this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    Сори хора, но от всичките ми познати англичани , както и семейството на мъжа ми никой не е нито необразован нито глупав и всички гласуваха за out.
    Хора с добри професии и образование! И знаете ли защо? -защото не им се живее в обединените европейски щати под ботуша на американски концерни!

Шотландците и те - при тия цени на петрола кво си мислят че ще постигнат извън юк? Не виждат че Меркел & сие просто ги използват да ват натиск.
    А ти даваш вид на умна жена. Айде сега ми кажи, сериозно ли мислиш, че заради Брекзита, Великобритания ще спре да бъде поддръжник и пропагандатор на САЩ? Seriously!?

Нека ти напомня -"разделяй и владей!"

25. ХАРЕСВАМ! martini liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Може би защото твоите познати имат възможност да подадат за германско гражданство, та ще могат да ползват което положение си искат... ? То емоциите и лозунгите за свобода и независимост са хубаво нещо, ама реалността е малко по-друга май. Все още чакам някой да каже какви точно неблагоприятни решения за ЮК са били наложени силово дотук от ЕС, та беше толкова наложително да се излиза, ама и ти, и всички други, които бяха за брекзит, нещо си мълчите дипломатично по този въпрос, питам се защо така.

Моите познати и случайни познати, с които се срещам сега, също са с добри професии и образование, но не харесват евентуалните затруднения за досегашния им стил на живот, които се очакват - първите се видяха, от падналия паунд - за всеки британец, чиито приходи са в Кралството, това значи много по-малко дни извън страната, за почивки и удоволствия. Говори се за замразяване на пенсиите на тези британски пенсионери, които (ще) живеят извън страната, да кажем, във Франция, Испания и т.н. Сега се сетих и за роуминга, след като ЕС наложи да намалеят цените и догодина да отпаднат таксите за роуминг, сега, като ЮК не е в ЕС, какво ще стане с тия цени, например? Не че ме бОли, плащала съм го досега, ще го плащам и за в бъдеще, просто ми е интересно какво ще се случи и каква ще е политиката на операторите.

Изобщо, ще има интересни неща всеки ден.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

27. ХАРЕСВАМ! martini liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Нека да е интересно! Все ви се живее в някакви съюзи. Не забравяйте, че англичаните са основали САЩ и са свободолюбив народ - затова и се отцепиха от ЕСССР

29. БЛАГОДАРЯ Virginblack thanked for this post
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

То това хубаво,ама какво ще стане утре? Аз не съм твърд привърженик на EU,но не видях някой да предлага нещо по-хубаво.Или както казват отвъд океана-Ние сме американци,не планираме,ние действаме!
    Using Tapatalk

31. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Граждани от трети страни , ще могат свободно да влизат в УК от Турция , абе вас да не ви хваща болеста британски кретенизъм , след като постите МАЛКО в УК . Какви са тези глупости .
    Основната причина според мен е това че през октомври 2016 граждани на трети страни свободно ще може да влизат в Европа от Турция.

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Така ли - аз мислех, че се гласува за/против ЕС.
    Те щото концерните са отскоро ... или не ?
    Преди време попитах за Vauxhall Motors - каква собственост е? Ти знаеш ли?
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Мда, 1 ден не е минал и пак се броят стотинки...
    Нали беше ясно че докато нещата са пресни ще има движение на паунда? Но не смятам че нещата ще останат така завинаги. Стига сте мрънкали, ще отнеме време, но нещата ще се стабилизират.
    Абе Мила, какво общо има ес със това как британските пенсионери си получават пенсиите??
    Е по твоята логика , кат си нахранен и напоен - стой и си трайкай , тя наведена глава сабя я не сечала... и кво като ти ..... мамата на държавата, пойнта е да не пускаш сухия залък , щото.....тука си представям Меркел със садо-мазо камшика....

Само защото сте в чужда държава сте се спекли отвсякъде и докато се мъчите да не си изгубите носната кърпа, не виждате че парашута ви не се отваря...
    ес не функционира в състоянието в което се намира в момента и беше време на някои хора да им се зашлеви шамар, че да спрат да се правят на ни чул ни видял ...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

35. БЛАГОДАРЯ Arthur's Sword EXCALIBUR thanked for this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Така ли - аз мислех, че се гласува за/против ЕС.
    Те щото концерните са отскоро ... или не ?
    Преди време попитах за Vauxhall Motors - каква собственост е? Ти знаеш ли?
    Vauxhall Motors is a British automotive manufacturing and distribution company headquartered in Luton and an affiliated company of the German Adam Opel AG, both being wholly owned subsidiaries of General Motors in the United States

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Vauxhall Motors is a British automotive manufacturing and distribution company headquartered in Luton and an affiliated company of the German Adam Opel AG, both being wholly owned subsidiaries of General Motors in the United States
    Я-а-а-а, американски концерни - и в ЮК, и в любимата БундесРепублик. Брях мамаму стара - те като хлебарките бе.

При подобни еквалибристики, ти не преставаш да бъдеш кукла на конци - просто преминаваш на другия конец.

38. ХАРЕСВАМ! martini liked this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Защо ЮК напусна според мен

Интересно ми е как смятат, че ще е по добре за ЮК като излезе от ЕС.
    Представяте ли си ЕС да подпише споразумения удобни за ЮК и ЮК да станат по добре след като излезат от ЕС.
    Тогава и други държави от ЕС, ще си кажат, вижте англичаните са по добре като излязоха, нека излезем и ние.
    Гласуваха за напускане... щото си мислят, че като се движат наобратно и говорят английски могат да си позволят всичко.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

40. ХАРЕСВАМ! martini liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

За мен две неща бяха показателни за наближаващият край на ЕС. Когато холандците гласуваха на референдум против асоциирането на Украйна, а тяхното правителство напук ратифицира асоциацията и второто когато няколко държави бяха против удължаването на санкциите срещу Русия (или поне смекчаването им) а ЮК натисна всички да гласуват за удължаване. Този ЕС не е вече демократична структура. А съюз без демокрация е имперска тирания - затова вън!

42. ХАРЕСВАМ! merry liked this post
Страница 1 от 15 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 31
    Последно мнение: 20-09-2013, 12:07
  2. Как да напусна страната
    От dobrovan във форум Self-Employed
    Отговори: 1
    Последно мнение: 20-03-2012, 02:16
  3. Кой напусна UK и какво се случи?
    От Jurgen във форум Общ форум
    Отговори: 41
    Последно мнение: 03-05-2010, 15:24
  4. Отговори: 2