Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 15 от 15 ПървиПърви ... 5131415
Резултати от 351 до 370 от общо 370
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо ЮК напусна според мен

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ако такива като ГЕРБ са на власт тогава, то отказването от българско гражданство в полза на ЮК ще е елементарно лесно решение.
    Ще видим как ще се развият нещата, защото последните събития приличат, че силните на деня САЩ имат план да вкарат ЕС в някаква много опасна игра и затова предварително изкараха ЮК от там.
    В УК си никои ,един бездомник с кредити , като остарееш и останеш без работа ще те наврът в някоя мухлясала кансел сграда , да ти изгният кокалите

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Ако такива като ГЕРБ са на власт тогава, то отказването от българско гражданство в полза на ЮК ще е елементарно лесно решение.
    Ще видим как ще се развият нещата, защото последните събития приличат, че силните на деня САЩ имат план да вкарат ЕС в някаква много опасна игра и затова предварително изкараха ЮК от там.
    За ГЕРБ съгласен.

За другото се изненадвам, че не си го забелязал това по-рано. Само дето, според мен излизането на Великобритания Е ход от опасната игра, колкото и Обама да обяснява как е за не знам си какво си. А нали всичко е демократично и т.н., как така САЩ ги изкараха? Не беше ли демократичен вот на подтиснатия народ ?

3. ХАРЕСВАМ! jhoro, deijei, zhb, martini liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Katsko Виж мнението
    За ГЕРБ съгласен.

За другото се изненадвам, че не си го забелязал това по-рано. Само дето, според мен излизането на Великобритания Е ход от опасната игра, колкото и Обама да обяснява как е за не знам си какво си. А нали всичко е демократично и т.н., как така САЩ ги изкараха? Не беше ли демократичен вот на подтиснатия народ ?
    Е да де - демократичен вот на подтиснатия американски народ (представляван от администрацията във Вашингтон).

Елементарно Уотсън ... упс, Katsko
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

5. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! zhb liked this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

ЮК напусна според мен, е заради такива получовеци :

http://www.motika.com.mk/semejstvo-o...at-svojot-son/

В България, ривеме за двама и то преминаващи сириеца / за опълченци пари събират/ който НИКОГА няма да останат, а англичаните кво да кажат с тази измет около тях, казаха OUT.
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Старо куче
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Някой от гласувалите аут ( справка BBC ) :
    Интервю с британец от пакистански произход, в Англия от почти 20 години, изключително лош английски - пуснаха субтитри на английски, защото трудно се разбираше какво иска да каже : Аз гласувах аут щото тези европейски работници като си заминат, ще има повече работа за моите роднини от Пакистан.
    Така са гласували и бангладешите, индийците и изобщо всички "британци".
    Мдаааа странно защо когато казвам нещата с иситнските им имена, ме наричат расист ?
    Същото се отнася и за френския отбор снощи - аз си помислих, че мача е между Германия и Африка, но се оказа че бил между Франция и Германия - ти да видиш :-) Да не оббсъждам забавените кадри където така наречените французи блъскаха като животни с ръце германските играчи. Явно в Африка футбола се играе И с ръце ?
    "Внимавай какво си пожелаваш! Най-много сълзи са проляти от сбъднати мечти"

8. ХАРЕСВАМ! Danny 69, beni7574, jhoro, RNOH, King liked this post
    Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от juld Виж мнението
    Интервю с британец от пакистански произход, в Англия от почти 20 години, изключително лош английски - пуснаха субтитри на английски, защото трудно се разбираше какво иска да каже : Аз гласувах аут щото тези европейски работници като си заминат, ще има повече работа за моите роднини от Пакистан.
    Мдаааа странно защо когато казвам нещата с иситнските им имена, ме наричат расист ?
    Същото се отнася и за френския отбор снощи - аз си помислих, че мача е между Германия и Африка, но се оказа че бил между Франция и Германия - ти да видиш :-) Да не оббсъждам забавените кадри където така наречените французи блъскаха като животни с ръце германските играчи. Явно в Африка футбола се играе И с ръце ?
    може ли да го дадеш това клипче
    © ®

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от juld Виж мнението
    Може и да са афроФранцузи но биха "арийците" ))

А за пакистанеца не разбирам защо се пените - човекът си е заслужил гражданството с труд и упражнява гражданските си права. Пречат му източно европейците и гласува за аут. Ако според вас това е причината за брексит вота, то изглежда на 52% им пречат източно европейците ))

Старо куче
    Град
    У нас
    Post Thanks / Like

Може и да са афроФранцузи но биха "арийците" ))

А за пакистанеца не разбирам защо се пените - човекът си е заслужил гражданството с труд и упражнява гражданските си права. Пречат му източно европейците и гласува за аут. Ако според вас това е причината за брексит вота, то изглежда на 52% им пречат източно европейците ))
    разгеле най сетне разбра, вота беше срещу източно европеиците. защото тоиз честен пакистански бизнесмен като е дошъл не е работил повече от един източно европеец, прсосто ако им се дадат равни права с източно европеиците те губят понеже много от източно европеиците са образовани и ще вземат по добра работа и ще имат по добър старт на живот
    © ®

12. ХАРЕСВАМ! deijei, geleto, zhb, beni7574, valeria_north liked this post
    Старо куче Аватара на valeria_north
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    При цялото ми уважение към теб, колко бежанци е приело Обединеното Кралство от началото на бежанската криза?
    Когато в едно общество има повече паразити отколкото пчелички, нищо добро не ги чака и двете категории.
    Гласуваха аут хората на бенефити, расистите, зле образованите британци тези които си мислят, че някой им яде от паничката, без да се замислят, че този някой много повече оставя....
    Ма, глейте си сеир, щото "кой, каквото си направи сам...."
    Тяхното е напред. Само днес си изтриха 10% от това което са градили цял живот.
    До края на годината 1 паунд = на 1 евро.
    вижда се, че прогнозата е била оптимистична - ето линк - все още сме средата на октомври...

14. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от valeria_north Виж мнението
    вижда се, че прогнозата е била оптимистична - ето линк - все още сме средата на октомври...
    ...аз не виждам линка...видях го...сорри , това е спекула, поне опит ...

няма значение...
    Никой , даже и Нейно Величество не може да отговори на въпроса ...Зашо ?...
    ...може би се самозабравиха...имат и други подобни примери в собствената си история ...но това не ги прави по слаби...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

квото било-било,отсега трябва да живеем с новите реалности.
    аз само не мога да се начудя,що дават на орачи и копачи да решават такива неща!
    нещо,като референдума за атомната енергетика у нас решен с авторитетното мнение на цигани и панелни граждани!
    не че вярвам в истинността на подобни референдуми и избори де...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

17. ХАРЕСВАМ! deijei, jhoro, Charlotte liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Според мен Англия трябва да излезне от ЕС, така поне управляващите ще докажат, че зачитат избора на собственият си народ.

19. Dislikes lordm disliked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от captain caveman Виж мнението
    квото било-било,отсега трябва да живеем с новите реалности.
    аз само не мога да се начудя,що дават на орачи и копачи да решават такива неща!
    нещо,като референдума за атомната енергетика у нас решен с авторитетното мнение на цигани и панелни граждани!
    не че вярвам в истинността на подобни референдуми и избори де...
    ...и пенсионери / не се шегувам/ , защото вярвам, че не може човек в последен етап от живота си да решава бъдещето на тези , на които той предстои или е в активен период /макар че и тази теза може да се оспори, разбира се / ...
    ...смисълът на един Референдум, чисто теоретично, е да се извадят на показ нагласите на гражданите,относно определени казуси. Това е Допитване. Той няма автоматично задължителен характер или в определени моменти няма такъв. Това е част от т.н. пряка Демокрация. От там нататък, има законодателна и изпълнителна власт която, забележете , също е избирана от тези същите граждани...така че няма нищо нередно.
    Та ...ЮК напусна /според мен/ по чисто популистки причини и начин. Като термина напускане е в условна форма, поне за сега. Защото на практика и към момента , просто няма такова.
    Perfect stranger

21. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ...и пенсионери / не се шегувам/ , защото вярвам, че не може човек в последен етап от живота си да решава бъдещето на тези , на които той предстои или е в активен период /макар че и тази теза може да се оспори, разбира се / ...
    ...смисълът на един Референдум, чисто теоретично, е да се извадят на показ нагласите на гражданите,относно определени казуси. Това е Допитване. Той няма автоматично задължителен характер или в определени моменти няма такъв. Това е част от т.н. пряка Демокрация. От там нататък, има законодателна и изпълнителна власт която, забележете , също е избирана от тези същите граждани...така че няма нищо нередно.
    Та ...ЮК напусна /според мен/ по чисто популистки причини и начин. Като термина напускане е в условна форма, поне за сега. Защото на практика и към момента , просто няма такова.
    дай да забраним да гласуват и на такива, като лорда- пришълци, дошли тук преди десет години. Вярно има паспорт, ама лорда си е майна от Пловдив, не е британец, от къде на къде ще решава бъдещето на тая страна, може утре да му писне и да тегли една майна и да каже, абе какво да седим тук, домъчнях ми туршията на мама- аре чао

23. Dislikes lordm disliked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Чета и си мисля - колко бавно се променят някой неща...
    Уж сме в свят на глобализация, уж сме все по-космополитни... Никакъв плоблем не е - да си изпиеш сутрешното кафе на едно място, а да вечеряш на 15 000 км по-... нанякъде си.
    А продължаваме да разсъждаваме като скучни хобити. Цял живот в дупката, едно ходене до съседното село е цяло пътешествие, а излизането от "Графството" - един път на няколко живота.

Дали...???
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

25. ХАРЕСВАМ! lordm, itso liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Чета и си мисля - колко бавно се променят някой неща...
    Дали...???
    ...нали...особено в ЮК, хем изпитват ужас от промени, хем си го причиняват точно това, някакъв странен вид мазохизъм ...
    Perfect stranger

27. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    дай да забраним да гласуват и на такива, като лорда- пришълци, дошли тук преди десет години. Вярно има паспорт, ама лорда си е майна от Пловдив, не е британец, от къде на къде ще решава бъдещето на тая страна, може утре да му писне и да тегли една майна и да каже, абе какво да седим тук, домъчнях ми туршията на мама- аре чао
    ...не виждам нищо нередно ...работил е, създавал е блага, плащал е данъци,може и собственост да е придобил,в активна възраст...даже е длъжен да гласува , почти сигурно има право на прилична пенсия. Що пък да не си я харчи там където му харесва.

...видях сега че съм пропуснал да сложа кавички на "...решава бъдещето..." , понеже самият глас не е буквално решаване ...по скоро имах пред вид че активните гласове идват от хора трета възраст,
    за сметка на пасивноста проявена от активните поколения по въпроса за Брексит, което на практика беше решаващо за" задънената улица" в момента...
    Perfect stranger

29. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm, jhoro liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Случайно попаднах на едно свое старо мнение за една карта-статистика за отношението към ЕС на страните по света. Картата е с данни от 2011-та година - ами то още тогава е било ясно какъв би бил резултатът на референдума.... Великобритания е единствена с такъв отрицателен резултат.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

31. ХАРЕСВАМ! deijei, martini, няма, jhoro liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Малко е старичко, но сега го срещам...

"Bulgarians need to ensure that the brightest and best people stay in Bulgaria and make it economically prosperous instead of coming to the UK to make tea and coffee" - Paul Nuttall, UKIP.
    И отговорът на известен комедиант, Стюарт Лий:

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

33. ХАРЕСВАМ! jhoro, deijei liked this post
    Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dgidgo Виж мнението
    При вот излизане , УК губи , както и да го извъртате
    Не само UK губи, много са губещите страни. Затова е важно при преговорите между UK и ЕС емоциите да са сведени до минимум.

35. ХАРЕСВАМ! Мила, jhoro liked this post
Страница 15 от 15 ПървиПърви ... 5131415

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 31
    Последно мнение: 20-09-2013, 12:07
  2. Как да напусна страната
    От dobrovan във форум Self-Employed
    Отговори: 1
    Последно мнение: 20-03-2012, 01:16
  3. Кой напусна UK и какво се случи?
    От Jurgen във форум Общ форум
    Отговори: 41
    Последно мнение: 03-05-2010, 15:24
  4. Отговори: 2