Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 14 от 15 ПървиПърви ... 412131415 ПоследнаПоследна
Резултати от 326 до 350 от общо 370
    shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо ЮК напусна според мен

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Обединена Европа - да, но не и под брюкселски ботуш! Това никога не е било и никога няма да бъде. Каква обединена Европа без Сърбия, Черна гора и най-голямата европейска държава - Русия, но в същото време с Косово и с Турция? Ако трябва ще организираме чети и тайни сдружения, както срещу османската власт, но това няма да го допуснем никога.

Никога повече едно с брюкселските, алкохолизирани, импотентни, отвратителни бюрократи и техните сънародници! Когато нашите деди са ги клали в Батак и са изживявали ужасите на поредното потушено въстание, австрийци, французи, белгийци и прочие са подкрепяли негласно турците и не са искали да се мешат в "балканските дела" и "Източния въпрос". Докато Уилям Гладстон като истински ЛЪВ жертвоготовно е писал статии и публикации за "нашите братя християни под сянката на ятагана от другия край на Европа". Ей това е истината, родоотстъпници такива. Срам ме е от вас.
    Колкото съм ви защитавал през годините в UK и на семинари из цяла Европа /от Солун до Модена, през Любляна/ толкова никой не си е мръднал пръста за вас. Нито Кристалина Георгиева, нито Калфин, още по-малко Бареков. Те служат на господарите си от Брюксел, на които не им става съвестно дори след епидемията от изнасилвания над собствените им млади сънароднички, какво остава за вас.

Слезте на земята веднъж завинаги. В Париж, ако им кажеш Обединена Европа си представят съюз с Белгия, Италия, Холандия, Германия, дори Швейцария и Люксембург, но не и България. Никой въобще не слага нито българи, нито шотландци в сметката. Проумейте го и стига писахте хуморески, на които сами не си вярвате.

Събудете се веднъж завинаги и спрете със злобата. Бъдете благодарни на държавата, която ви е осигурявала препитание, подслон и ви е третирала по-справедливо в повечето случаи, отколкото собствената ви родина и поне веднъж замълчете. Стига повече байганьовщина, не ви ли омръзна?
    Браво Матейчо! Далеч ще стигнеш!
    Плещиш с плам и ентусиазъм глупости, и игнлрираш факта, че Сърбия и Черна Гора са в процес на преговори с ЕС за членство.
    Дребноръстовия руски диктатор не ще ЕС, а евразийски съюз и това е нормална, защото географски и културно Русия е преимуществено в Азия. Този съюз обаче е пълен провал и освен сателитни бивши съветски републики никой не го ще.
    Та викаш чети, черешово топче, тероризъм и съюз със СССР ... пардон Русия е пътя за никъде.
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Много ме кефят хората, които мразят Съветския Съюз, но плачат за Евросъюза... ха ха ха ха...
    Ама то като си роден с васалско мислене...

3. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

В УК наи много се вижда , кастовото общество , а някои хора тук ми говорят за демокрация . Дори референдума не носи правни последствия . Много , ще ми е интересно , ако господарската англииска каста , така направи нещата ,4е УК да остане в ЕС . Тогава се 4удя мате и мотовилката , как ще гледат като посрани деца маика си , след тези оди и възхвали за великата британска демокрация

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Много ме кефят хората, които мразят Съветския Съюз, но плачат за Евросъюза... ха ха ха ха...
    ЕС ме прави мен гражданина на ЕС и България с равни права с французина , шведа , норвежеца и тн в ЕС държавите . Това е истинска демокрация , а не твоите брътвежи на измислени теми

6. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Русия и географски и преимуществено е много повече в Европа от Турция. От 145 милиона, 110 милиона руски жители са на територията на Европа. В Турция от 75 милиона жители - 10 милиона в Европа, 65 милиона в Азия.

Русия е допринесла неимоверно много за Европейската култура със своите постижения в областта на литература, изкуство, театър, опера, балет, фигурно пързаляне, шахмат и не на последно място НАУКА.

В българските, френските и британските гимназии изучават Пушкин и Достоевски, не изучават Орхан Памук.

Руския език се изучава и може да се държи като зрелостен изпит във всички страни от ЕС, в това число и Шотландия.
    Русия е по-привлекателен пазар за повечето производители на масов продукт, всички известни книги, списания, компютърни игри са преведени на руски език от Ден първи след излизането им на пазара.

Русия е най-голямата европейска държава и ще си остане такава, без значение каква геополитическа ориентация е заела временно заради разпадането на ЕС.

8. ХАРЕСВАМ! amigo7674 liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    ЕС ме прави мен гражданина на ЕС и България с равни права с французина , шведа , норвежеца и тн в ЕС държавите . Това е истинска демокрация , а не твоите брътвежи на измислени теми
    да попитам пак...ти някога шамари ял ли си?

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s.harris Виж мнението
    да попитам пак...ти някога шамари ял ли си?
    190 висок съм , 103 кг , ако искаш може да се пробваш , да ти оставя ли телефон за връзка . Между другото от кое село са маика ти и баща ти , много ми е интересно

Post Thanks / Like

Русия и географски и преимуществено е много повече в Европа от Турция. От 145 милиона, 110 милиона руски жители са на територията на Европа. В Турция от 75 милиона жители - 10 милиона в Европа, 65 милиона в Азия.

Русия е допринесла неимоверно много за Европейската култура със своите постижения в областта на литература, изкуство, театър, опера, балет, фигурно пързаляне, шахмат и не на последно място НАУКА.

В българските, френските и британските гимназии изучават Пушкин и Достоевски, не изучават Орхан Памук.

Руския език се изучава и може да се държи като зрелостен изпит във всички страни от ЕС, в това число и Шотландия.
    Русия е по-привлекателен пазар за повечето производители на масов продукт, всички известни книги, списания, компютърни игри са преведени на руски език от Ден първи след излизането им на пазара.

Русия е най-голямата европейска държава и ще си остане такава, без значение каква геополитическа ориентация е заела временно заради разпадането на ЕС.
    Мате , кво ти става в УК няма силно слънце , каква русия те подгони бе момко . Говорим за брексит . Макар , 4е не ти е ясно , 4е това е борба между корпорациите ,коя ще владее Англия . За сега по слабия олигархи4ен кръг пе4ели

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

русия е велика държава,руснаците са наши братя славяни,хубаво е да ги имаме на наша страна,лошо е сано,че в исторически аспект в русия се отнасят доста грубо с по-низката прослойка на обществото,към която ние щем-не щем принадлежим.
    да припомня крепостничеството,после строителството на комунизма...
    не че в англия на такива като нас всяка сутрин им раздават козунак,ама пак...
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Post Thanks / Like

Между Съветския Съюз и Европейския Съюз има една обща дума и нищо друго За да се разбере това няма нужда от много мислене, при наличие на знание по въпроса.

Желая ти успешно търсене в Гугъл за това какво е Европейски Съюз.
    Последно редактирано от Ivan II : 30-06-2016 на 06:37

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

14. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

190 висок съм , 103 кг , ако искаш може да се пробваш , да ти оставя ли телефон за връзка . Между другото от кое село са маика ти и баща ти , много ми е интересно
    не бе - аз съм малък и не ставам за такива "мъжки" работи

питах, щото както се цепиш бая бой трябва да си ял през годините

от старо село са и двамата. и аз съм оттам

LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s.harris Виж мнението
    не бе - аз съм малък и не ставам за такива "мъжки" работи

питах, щото както се цепиш бая бой трябва да си ял през годините

от старо село са и двамата. и аз съм оттам

Аз съм от пловдив и голяма 4аст от града ме познава , по време на мутренските времена около 1993 година , съм влизал пиян в тогавашните дискотеки , щом тогавашните мутри не са ми ска4али на бои , можеш да си представиш , на какво уважение съм бил .Ние сме стара пловдивска фамилия , първия ми братов4ед е областен управител на пловдив от герб и пръв приятел на боико

Post Thanks / Like

Матейчо,

След урока за Сърбия и Черна Гора и ЕС ще ти дам един много кратък и за Русия.

Мисля обаче да приключа с безплатните уроци. Ти си като радиоточка - само предаваш тъпа пропаганда и нищо не възприемаш.

Нямам намерение да ти преподавам безплатни уроци за мнението на Раковски, Левски, Каравелов, Ботев, Захари Стоянов, Стефан Стамболов и други истински борци за национална независимост и строители на съвременна България за антибългарската политика на Русия.

Без значение колко от обитателите на нефто-бензиностанцията маскирана като държавата Русия се намират на изток или на запад от Урал, огромното мнозинство от тях още поне от времето на татарското робство духовно и културно са в Азия. Доколото е имало някаква проевропейска интелигенция тя е унищожена преди близо сто години. В момента Русия е на нивото на африканска държава във всяко едно отношение. Най фрапиращия факт е, че над 30 % от обитателите на тази територия нямат достъп до лична тоалетна с течаща вода.

Та засега на дневен ред е разпадането на Разединеното Кралство, а не на ЕС вследствие на това, че 17 милиона не знаят за какво гласуват.

18. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Post Thanks / Like

Сега за отзвука от брексита . Наи добрия приятел на сина ми през последните десет години е роден в лондон , но е от шотландско семеиство . След резултата от референдума е бил толкова разо4арован , 4е е казал на сина ми , 4е ще се мести в шотландия за да остане гражданин на ЕС . Та така истинските млади британци на 70 % са супер разо4аровани от референдума . Но новите британци , като мате и мотовилката бранят измислената в съзнанието им британска империя , дето е няма

20. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Post Thanks / Like

... първия ми братов4ед е областен управител на пловдив от герб и пръв приятел на боико
    Добре е, че не се срамуваш от това - ти не носиш вина за роднините си.

На почивка
    Post Thanks / Like

Аз съм от пловдив и голяма 4аст от града ме познава , по време на мутренските времена около 1993 година , съм влизал пиян в тогавашните дискотеки , щом тогавашните мутри не са ми ска4али на бои , можеш да си представиш , на какво уважение съм бил .Ние сме стара пловдивска фамилия , първия ми братов4ед е областен управител на пловдив от герб и пръв приятел на боико
    поклон

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Добре е, че не се срамуваш от това - ти не носиш вина за роднините си.
    Аз никога не гласувам , но боико , никога няма да тръгне против Русия , малка държава сме , не можем да не се съобразяваме с НАТО и ЕС . Както навремето цар Борис е казал на хитлер , винаги с Германия и никога против русия . Тази максима е много важна и днес

Post Thanks / Like

И моето мнение е такова , винаги с германия и ЕС , но никога против русия .А англосаксонците са наи долните лицемери . За това АУТ ис АУТ . Вън от ЕС вън от ЕЕА и сингъл маркета . Успех на шотландия и северна ирландия в отделянето им от УК . ЕС трябва да им помогне . Особено на никола стърджън . Един шотландски евродепутат каза , ние не ви изоставихме , моля ви сега вие не изоставяите шотландия , бурни аплодисменти в европарламента

Post Thanks / Like

За мен съм го решил напускам УК през 2017 и отивам на топло
    Последно редактирано от dgidgo : 30-06-2016 на 08:11

Старо куче
    Post Thanks / Like

Е, кой ти пречи да си с ЕС? Или нямаш българско гражданство?

Post Thanks / Like

Е, кой ти пречи да си с ЕС? Или нямаш българско гражданство?
    Ли4но , ще предложа на герб , да помислят върху идеята за премахването на двоиното гражданство в България . По този на4ин елиминираме бълраските турци ,които живеят в турция да гласуват за ДОСТ и ДПС

batristio
    Guest

Ли4но , ще предложа на герб , да помислят върху идеята за премахването на двоиното гражданство в България . По този на4ин елиминираме бълраските турци ,които живеят в турция да гласуват за ДОСТ и ДПС
    ГЕРБ да мислят?!
    Тва да не е някой виц?
    Ти по добре да се замислиш как можеш да инвестираш в Родината, да създадеш бизнес, да дадеш работа, пък ако ще и турци и роми да ти работят после. Щото най-лесно е да забраним, разрушим, окепазим някого, нещо....
    Виж да направиш нещо градивно и от полза роду...

Post Thanks / Like

Бат ристо , наи важното на първо място е как България да оцелее , защото на старини ще се приберем там , а и защото българия трябва да е има . Второто важно нещо е да запазим ЕС . Защото като ЕС граждани ние живеем свободно в цяла европа . За да оцелее България трябва да премахнем двоиното гражданство и турция никога да не влиза в ЕС , помисли да видиш , 4е съм прав

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от batristio Виж мнението
    ГЕРБ да мислят?!
    Тва да не е някой виц?
    Ти по добре да се замислиш как можеш да инвестираш в Родината, да създадеш бизнес, да дадеш работа, пък ако ще и турци и роми да ти работят после. Щото най-лесно е да забраним, разрушим, окепазим някого, нещо....
    Виж да направиш нещо градивно и от полза роду...
    Според теб ако УК излезе от ЕС и ЕЕА , а българия премахне двоиното гражданство , колко българи биха останали само с перманент резидент в УК и колко биха взели британско гражданство и биха се отказали от българско , в такива времена трябват смели решения и пълно елиминиране на турците

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ако такива като ГЕРБ са на власт тогава, то отказването от българско гражданство в полза на ЮК ще е елементарно лесно решение.
    Ще видим как ще се развият нещата, защото последните събития приличат, че силните на деня САЩ имат план да вкарат ЕС в някаква много опасна игра и затова предварително изкараха ЮК от там.

Страница 14 от 15 ПървиПърви ... 412131415 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 31
    Последно мнение: 20-09-2013, 12:07
  2. Как да напусна страната
    От dobrovan във форум Self-Employed
    Отговори: 1
    Последно мнение: 20-03-2012, 01:16
  3. Кой напусна UK и какво се случи?
    От Jurgen във форум Общ форум
    Отговори: 41
    Последно мнение: 03-05-2010, 15:24
  4. Отговори: 2