Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 12 от 15 ПървиПърви ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 276 до 300 от общо 370
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Защо ЮК напусна според мен

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    А сега се сети защо бяхме "привилегировани" и защо квотата от 4хил бежанци, която предложи Камерън направо вбеси Меркел и ко? Искаха да поемем пропорционално на броя население, което означаваше поне 400хил бежанци! А и афганистанците например мрат като мухи, но не се отказват да се пробват за ЮК? Знаеш ли защо? Защото тук е истинска демокрация и няма да бъдат третирани като хора втора ръка. Така че, причината да не сме заляти от тълпи бежанци не е, че избягват острова, тъкмо напротив. Причината е Камерън и смелостта да върви срещу ЕС диктатурата.
    Е, сега вече никой нищо не ложе да ни каже.
    Точно така трябваше и да продължава,да прави всичко за държавата си. Според мен щеше да успее. Затова и миналото лято когато Кале беше залят с бежанци тръгнали към Острова,по негово настояване всички бяха насочени към Холандия. В тази ситуация обаче се съмнявам това да стане сега. Какво ли ще ги правят когато бежанците акустират на техния бряг.

2. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Платини, личи си, че не си живял в имигрантски райони )
    Нищо не си видял за 10 години в ЮК.
    Брех , кои ми го казва , явно ти си живял на друга планета , или си достатъ4но злобен и завистлив към новодошлите българи за да гласуваш излизане . Аз живея от 10 години в леитънстон , леитън , стратфорд , ако не бяха пуснали изто4но европеиците , тези квартали щяха да бъдат тотално цигански и 4ерни , заедно с баркинг , ист хям , уолтхамстоу и целия изто4ен лондон , а и може би 70 % от лондон . Но това ,ще се поправи , лондон ще бъде тотално цигански и 4ерен след 10 години .

Post Thanks / Like

Ето ви лични наблюдения - да не кажете, че вкарвам клишета. Живея от 10 години в един много спокоен и бял квартал на Лондон. Престъпността тук е една от най-ниските в града, но за това си плащам премиум - мортгиджите са два пъти по-скъпи от средните.
    За последните три години един път румънец се опита да ми влезе в колата (хванаха го), имаме си два перманентни румънски просяка, всяка събота се въргалят по улицата пияни поляци. Закопчаха три полски банди за грабежи. Представи си какво да си помислят местните жители (upper middle class) и защо ли повечето бяха за Leave.
    В кои бял квартал живееш бе , защо не си му написал името .

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s.harris Виж мнението
    и на всичкото отгоре негодуват срещу порядките в държавата, защото са различни от порядките в тяхната

LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN
    харис това не е лондон от 50те години на миналия век , лондон се е превърнал в ислямабад , ако ме разбираш , какво ти говоря . Като идеш на доктор семеен , тои по4ва да 4ете симптомите в интернет , какво ти е . Така е в изто4ен лондон , в джоб център , в кансела , при социалните масово пакистанци и други 4ерни и цигани работят , те ти определят здравето и съдбата , а вие гласувахте да изгоните белите изто4но европеици християни .

Старо куче
    Post Thanks / Like

Панини, твоите мнения ги игнорирам - повече от ясно е, че всичките ти години гурбетчийство не са променили ни най-малко ганьовското съзнание. Не си успял и грам да се интегрираш и да възприемеш поне малко от ценностната система на страните в които си живял. Ти си гастарбайтер и скоро си дигаш дисагите - какъв е смисълът да обсъждаме бъдещето на ЕС или ЮК?

shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

А сега се сети защо бяхме "привилегировани" и защо квотата от 4хил бежанци, която предложи Камерън направо вбеси Меркел и ко? Искаха да поемем пропорционално на броя население, което означаваше поне 400хил бежанци! А и афганистанците например мрат като мухи, но не се отказват да се пробват за ЮК? Знаеш ли защо? Защото тук е истинска демокрация и няма да бъдат третирани като хора втора ръка. Така че, причината да не сме заляти от тълпи бежанци не е, че избягват острова, тъкмо напротив. Причината е Камерън и смелостта да върви срещу ЕС диктатурата.
    Е, сега вече никой нищо не ложе да ни каже.
    Ти сериозно ли си вярваш, че никой не може да ви каже?
    Справка Швейцария.
    Само дето след екзита ще ви броят наравно с Албания и ще отнеме деситилетия да сключите билатерални споразумения и достигнете това от което се отказвате сега.
    Доколкото съм чел статистики нивото на престъпност сред мигрантите от Източна Европа е по-ниско отколкото сред местните.
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Ще сключим споразумения с ЕС като цяло. Нали сме в СТО така или иначе, и САЩ ще ни включат в новият им Съюз. Няма да ни изолират, споко.

Post Thanks / Like

Панини, твоите мнения ги игнорирам - повече от ясно е, че всичките ти години гурбетчийство не са променили ни най-малко ганьовското съзнание. Не си успял и грам да се интегрираш и да възприемеш поне малко от ценностната система на страните в които си живял. Ти си гастарбайтер и скоро си дигаш дисагите - какъв е смисълът да обсъждаме бъдещето на ЕС или ЮК?
    В кои квартал живееш бе , британецо

Post Thanks / Like

Мотовилката взел ипотека в лондон и гласува ,, излизане,, , тоест гласува против интересите си . Лорда едва не умря от яд , колко много ще загуби от ипотеките си при излизане . Но виждате ли нашта Мотовилка щастлив , на кои ги разправяш бе интегрирания , ти си един обикновен завистник , гласувал против новодошлите българи и харис е като теб , едно към едно . А мате е утопист ме4тател

11. ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Ти сериозно ли си вярваш, че никой не може да ви каже?
    Справка Швейцария.
    Само дето след екзита ще ви броят наравно с Албания и ще отнеме деситилетия да сключите билатерални споразумения и достигнете това от което се отказвате сега.
    Доколкото съм чел статистики нивото на престъпност сред мигрантите от Източна Европа е по-ниско отколкото сред местните.
    Аз съм работил в пробеишън офис ЕДНА година , съотношението на ПРЕСТЪПНИЦИ местни към изто4но европеици е поне 30 към едно

13. Recommend няма, Мила recommended this post
    Post Thanks / Like

Ценостна система на лицемери , двули4ници , геиове и лесбиики

Старо куче
    Post Thanks / Like

Очакваме лихвената ставка да падне до два месеца и ще имаме по-евтини мортгиджи.
    Не съм против българите. Лично съм издърпал 5 нашенеца, които сега добре си живеят тук. Дори признавам допускам позитивна дискриминация към източно европейци когато наемам. Но това са все сериозни хора със сериозни намерения. Аз не уважавам "искам да се пробвам" хората, които са тук без никаква селекция.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Ценостна система на лицемери , двули4ници , геиове и лесбиики
    Е тук си като баща ми, който е върл атакист и по цели дни гледа тъпи YouTube пропагандни клипове

Post Thanks / Like

Очакваме лихвената ставка да падне до два месеца и ще имаме по-евтини мортгиджи.
    Не съм против българите. Лично съм издърпал 5 нашенеца, които сега добре си живеят тук. Дори признавам допускам позитивна дискриминация към източно европейци когато наемам. Но това са все сериозни хора със сериозни намерения. Аз не уважавам "искам да се пробвам" хората, които са тук без никаква селекция.
    Ипотеката е загубена кауза , ще издухаш супата , както казваше пенев

Post Thanks / Like

Е тук си като баща ми, който е върл атакист и по цели дни гледа тъпи YouTube пропагандни клипове
    В кои квартал живееш , нямаш достоинство дори да кажеш

Post Thanks / Like

Афганистанците и пакистанците се напъват да доидат в УК не заради демокрацията , а заради това да се присъединят към братята си в лондонстан (искямабад) и да си завземат квартали и да си строят джамии , после да ходят с 4аршафите по улиците

20. ХАРЕСВАМ! dobri39 liked this post
    shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

Ще сключим споразумения с ЕС като цяло. Нали сме в СТО така или иначе, и САЩ ще ни включат в новият им Съюз. Няма да ни изолират, споко.
    Това Фураж ли го каза или Борис?
    Ще го сложим при 350 000 000 седмично за NHS .

Дори да допуснем, че я приемат обратно в EFTA, това означава приемане на същите правила от които се отказва без земеделието и риболова, които поне за сега не съм чел да са проблем даже за Фураж.
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

Post Thanks / Like

Аз отивам на топло , палми , плаж ,,бира , може в ЕС , може и извън ЕС , заслужил съм го

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Ivan II Виж мнението
    Това Фураж ли го каза или Борис?
    Ще го сложим при 350 000 000 седмично за NHS .

Дори да допуснем, че я приемат обратно в EFTA, това означава приемане на същите правила от които се отказва без земеделието и риболова, които поне за сега не съм чел да са проблем даже за Фураж.
    Кво го слушаш , мотовилката , германия и франция , така са и набрали на УК , 4е ако не приемат свободно движение на хора ,капитали , стоки и услуги , няма да има никво споразумение ЕС-УК

Старо куче
    Post Thanks / Like

Малко оффтопик ама като какъв ги наемаш? Като собственик на добре работещо предприятие или като чиновник който трябва да наема персонал? Не че има значение за мен знам отговора, но се постави на мястото на собственик на средно статистическа компания който гласувал за аут. Ще успееш ли? Ще успееш ли да разбереш как си съсипа бизнеса/много вероятно/
    И още нещо, пак търсиш проблема където не е. Ако има достатъчно полицейско присъствие не би имал някакъв проблем. Имаш ли идея че в Пекин да речем с 15 млн население почти няма престъпност а там вярвай ми видях го с очите си контраста между бедни и богати е изключително голям. Как Китай се справя а други държави не могат? Оставям ти го за домашно
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Ето ви лични наблюдения - да не кажете, че вкарвам клишета. Живея от 10 години в един много спокоен и бял квартал на Лондон. Престъпността тук е една от най-ниските в града, но за това си плащам премиум - мортгиджите са два пъти по-скъпи от средните.
    За последните три години един път румънец се опита да ми влезе в колата (хванаха го), имаме си два перманентни румънски просяка, всяка събота се въргалят по улицата пияни поляци. Закопчаха три полски банди за грабежи. Представи си какво да си помислят местните жители (upper middle class) и защо ли повечето бяха за Leave.
    Ще дам друг пример. Живея в градче близо до Ливърпул в което няма много имигранти, чужда реч чувам много рядко. За щастие грабежите не са често явление, но за сметка на това наркодилърите са навсякъде. Почти всяка седмица има статии в местния вестник за намерена марихуана, хванат наркодилър и всякакви такива. Обикновенно публикуват и снимки на престъпниците-е винаги са англичани, винаги. Не мога да си обясня моите съграждани защо аджеба са гласували п/в имигрантите. Твоите поне са потърпевши. За мен най-големия проблем е, че като ги попитаме и те не знаят защо. Уважавам хората, които са намерили причина за този си вот, но другите...

26. ХАРЕСВАМ! Мила, zhb liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от denitsa_zz Виж мнението
    Ще дам друг пример. Живея в градче близо до Ливърпул в което няма много имигранти, чужда реч чувам много рядко. За щастие грабежите не са често явление, но за сметка на това наркодилърите са навсякъде. Почти всяка седмица има статии в местния вестник за намерена марихуана, хванат наркодилър и всякакви такива. Обикновенно публикуват и снимки на престъпниците-е винаги са англичани, винаги. Не мога да си обясня моите съграждани защо аджеба са гласували п/в имигрантите. Твоите поне са потърпевши. За мен най-големия проблем е, че като ги попитаме и те не знаят защо. Уважавам хората, които са намерили причина за този си вот, но другите...
    Доста хора гласуваха просто наказателно против Камерън.
    Иначе и за белите наркодилъри си има обяснение с увеличената безработица за британци и безпрепятствените канали за дрога през ЕС. Не ги оправдавам разбира се.

28. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    Малко оффтопик ама като какъв ги наемаш? Като собственик на добре работещо предприятие или като чиновник който трябва да наема персонал? Не че има значение за мен знам отговора, но се постави на мястото на собственик на средно статистическа компания който гласувал за аут. Ще успееш ли? Ще успееш ли да разбереш как си съсипа бизнеса/много вероятно/
    И още нещо, пак търсиш проблема където не е. Ако има достатъчно полицейско присъствие не би имал някакъв проблем. Имаш ли идея че в Пекин да речем с 15 млн население почти няма престъпност а там вярвай ми видях го с очите си контраста между бедни и богати е изключително голям. Как Китай се справя а други държави не могат? Оставям ти го за домашно
    Наемал съм и като представител на голяма фирма и за мен лично. Аз нямам проблем с излизането - мога да си преместя бизнеса в ЕС и дори ще ми е изгодно, тъй като ще има повече квалифицирана работна ръка например в България.
    Като цяло обаче е кофти за бизнеса изхода от ЕС, няма две мнения по въпроса. Причините са политически, не икономически - Брюксел сам ги докара до там.

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Те не са много районите в Лондон които да са хем такива каквито описваш,хем за leave,даже май няма.За сведение моето районче е 70:30
    Using Tapatalk

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Danny 69 Виж мнението
    Те не са много районите в Лондон които да са хем такива каквито описваш,хем за leave,даже май няма.За сведение моето районче е 70:30
    Моето също. И единствените просяци и пияници, които съм виждал евър бяха англичани.

32. БЛАГОДАРЯ Danny 69 thanked for this post
Страница 12 от 15 ПървиПърви ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 31
    Последно мнение: 20-09-2013, 12:07
  2. Как да напусна страната
    От dobrovan във форум Self-Employed
    Отговори: 1
    Последно мнение: 20-03-2012, 01:16
  3. Кой напусна UK и какво се случи?
    От Jurgen във форум Общ форум
    Отговори: 41
    Последно мнение: 03-05-2010, 15:24
  4. Отговори: 2