Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 15 ПървиПърви ... 2345614 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 76 до 100 от общо 367
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Англия ВЪН от ЕУ! Последствия за българите!?

Цитирай Първоначално написано от eosryplq Виж мнението
    Много от нещата няма да се променуят веднага, а и до 4-5 години. Възмопяно е ако тръгнете да се възползвате от сегащните правила и да "намажете". Демек чрез Брехит, поне в началото, понеже старите правила са в сила до определен срок, а и в междинен период, евентуално, ще има сериозен наплив от Eu граждани които ще си опитат късмета преди вратът да се хлопне. Или поне в близко бъдеще, е много вероятно да има сериозна вълна от Eu граждани колебаещи се, или двоумуящи се, дали да или не. Едно е сигурно че хора от EU които са на острова ще са с преференциялни "превилегии" от факта че са на острова преди определена дата, и оттам ще са с важнойнист да се възползват от Старите-сегашни правила за свободно движение.

Оттам, Брехит ви дава стимул да се възползвате от дадена ситуация, преди да се е променила изцяло. За междинния период, не е сигурно колко ще е дълъг, но е възможно, следейки по нашуя договор за присъединяване, да е до 7-м години. Демек, ще има период, които още не е известен, които ще дава възможности за оставане. Напълно възможно е всички с PR, да им дадат ИЛР, след премахване на EU правилата за свободно движение, така че да нуяма опасност за хора с PR че ще се окажат без защита на статута си. Бе общо взето, може да се окаже че Брехит ще доведе до сериозна вълна от EU граждански наплив в предстоящите две години предвидени по параграфа за излизане.

Тъпото е че рагумента с ограничаване на Eu имиграцийта е изобщо невалиден до като не отмине и последния ден от междинния период който ще е споразумян с EU институциите. Оттам, Брехит не води до намалуяване на EU имигранти, а до увеличаване, щото стимула им да се възползват от последената възможност преди влизане на "нови" правила е доста сериозен. Интересно е също че нито един от тиквите не се сети да използва подобен аргумент срещу аргумента за ограничаване на EU мигранти чрез Брехит. Поне за мене, за следващите 5 години ще имаме сериозна вълна, ако не и най сериозната от EU мигранти, преди да се мине не чисто домашните им измислени правила.
    Financial times казва, че е възможен сценарий, при който UK може да откаже да ползва (или да бъде принуден да не ползва) Article 50 и да се разиграе т.н. hostile Brexit, при който UK зарязва всички договорености и започва незабавно да прилага британските правила., гледам, че и Юнкер не ще да даде 3те месеца заради оставката на Камерън...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от eosryplq Виж мнението
    Ми ко следва.

Според EU's Конституционните провиззии следва информиране на Eu институциите за излизане, след което имаш две години период в които правилата по които нещата се движат са същите, демек нищо не се променя за тоъе период (2y).
    http://www.lisbon-treaty.org/wcm/the...rticle-50.html

http://europa.eu/rapid/press-release...16-2328_en.htm

http://www.politico.eu/article/how-b...it-referendum/
    What would an exit deal cover?

След това при измислени нови правила, най вероуяттно ще има и период (transitional arrangements period) в които ще се процедира по старите правила за определен срок, това спрямо хорицата де работуят, учат, живеът или се трудуят в UK, па и се опитват да правуят бизнес.

След тоя период, нови, още неизмислени правила влизат в сила и оттам се кара по новите правила, каквито и да са били те.

За тая които са тук, поуката от днес е, трябва ми план, какво ще правя, колко време ще го правя, трябва ли да следя какво се случва, имам ли възможност да се възползвам от стари или нови правила.

Общо взето, период на сериозна промуяна на кораба, но той е като супертанкер, спира бавно и се обръща бавно. Ми най големия проблем енеизвестността за хората която се задва, която пак ще направи всичики "счетоводители" и всякви свеподобни разбирачи от "визи", в краткото бъдеще, милионери.
    Тези , които тръгват сега за УК няма да имат никакъв шанс за ИЛР , това , ще е супер глупаво решение за тях . Дори и поради факта , 4е УК влиза в супер рецесия наи късно от декември . Тези ,които са тук , които са били студенти има много от тях , на които даскалото е било затворено , защото не отговаря на условията , техните жълти карти , ще бъдат ревоук , тези които са били селф . За тях бяха приети закони през 2011 , много няма да минат теста И пак ревок , но ако са зимали помощи , ще връщАТ МНОГО . Така , 4е никои умен няма да рискува 20-25 000 паунда , заради един ИЛР , при положение , 4е ук влиза в дълга поне 5 години рецесия

Post Thanks / Like

Да не говорим , колко от тези с селф , които подадат за ИЛР в бъдеще ще бъдат тотално проверени от дана4ните и всеки е крил данъци много , и следват глоби и връщане на много пари за един ИЛР

Bus.F****.Bus
    Guest

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Financial times казва, че е възможен сценарий, при който UK може да откаже да ползва (или да бъде принуден да не ползва) Article 50 и да се разиграе т.н. hostile Brexit, при който UK зарязва всички договорености и започва незабавно да прилага британските правила., гледам, че и Юнкер не ще да даде 3те месеца заради оставката на Камерън...
    Остави квоп пише ФТ, никoй няма да прескочи международното право и никoй не иска хаос...видяхме ги колко са добри в предикциите. Ако беше следяла вечерта с ФТ и Блоомберг щеше да им видиш учудените мнения. Най мноо се кефя че тая зган поолстерс са приключени с поидиотските си проучвания и модели де се опитват да предвидят dynamic environments...utter idiocy. Редакторите на весниците и "специалистите" вече могат да си пишат каквото искат. С плашенето се приключи, по страшно и да искат да го изкарат, няма как да стане...Случилото се е случило, end of it.

Камерон в речта си изришно каза че нуяма да има моментални промени.

Тва е на База на дадено правни механизми. Промените ще са бавни и обмислени за да няма сериозен импакт и върху labour маркета. Общо взето, не е сигурно какво точно ще се ориентира като модел но е сигурно че ще има сериозно обмисляне на стъпки за да нуяма стрес, щото системата е фрагиле. Остави кво пише ФТ и кво казва оня тъпак, малоумни, полуидиот, кретен и тем подобен, Юнкер. Той си получи заслуженеото с арогантноста си, и тепърва ще получава и още. Интересно е че ще има здраво възраждане на правен сектор с "визи" и тем подобни. Бе общо взето, ще има цял месец докато се оталожи праха и след това ще се решава накъде.

5. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Bus.F****.Bus
    Guest

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Тези , които тръгват сега за УК няма да имат никакъв шанс за ИЛР , това , ще е супер глупаво решение за тях . Дори и поради факта , 4е УК влиза в супер рецесия наи късно от декември . Тези ,които са тук , които са били студенти има много от тях , на които даскалото е било затворено , защото не отговаря на условията , техните жълти карти , ще бъдат ревоук , тези които са били селф . За тях бяха приети закони през 2011 , много няма да минат теста И пак ревок , но ако са зимали помощи , ще връщАТ МНОГО . Така , 4е никои умен няма да рискува 20-25 000 паунда , заради един ИЛР , при положение , 4е ук влиза в дълга поне 5 години рецесия
    Авуе братчет ти случайно да имаш топка за виждане в бъдещето, името ти да е ораkле, или просто си пишеш ей така... Ай остави с предикциите...Последното нещо де ми се слуша е предикции.

Тея де си предиктваха в момента си сменят накаканите памперси, и мирише мноо здраво. Една от причините да няма политическа активност за оставане е че тея с предикциите и специалстите бяха мноо сигурни за нещата които се задават. Та пампершето и в кенефа за смяна моля.

Щяло да има, щяло да няма...are molya. Говорете си с братчеда Камерон, и той там е в кенефа заедно с Юнкер, сменят си взаимно нааканото, ма май си стоят насрани що ги е гнус се погледнат и пипнат взаимно.

Аз мога ти кажа че Тереза Май ше е prime minister, ще ми повярваш ли, и тогава си *** майката.
    Последно редактирано от Bus.F****.Bus : 25-06-2016 на 09:34

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от wzeftjhu Виж мнението
    Авуе братчет ти случайно да имаш топка за виждане в бъдещето, името ти да е ораkле, или просто си пишеш ей така... Ай остави с предикциите...Последното нещо де ми се слуша е предикции.

Тея де си предиктваха в момента си сменят накаканите памперси, и мирише мноо здраво. Една от причините да няма политическа активност за оставане е че тея с предикциите и специалстите бяха мноо сигурни за нещата които се задават. Та пампершето и в кенефа за смяна моля.

Щяло да има, щяло да няма...are molya. Говорете си с братчеда Камерон, и той там е в кенефа заедно с Юнкер, сменят си взаимно нааканото, ма май си стоят насрани що ги е гнус се погледнат и пипнат взаимно.

Аз мога ти кажа че Тереза Май ше е prime minister, ще ми повярваш ли, и тогава си *** майката.
    Няма предикции , от петък УК е шок , само за един ден са загубили 2трилиона паунда , барклис , лоидс са загубили 20 % от стоиноста си , другата седмица цунамито продължава , ако имаш спестявания в УК , скоро ще се редиш на опашки от компесациония фонд . Карни е пуснал принтера , целия полити4ески елит на УК и ЕС е в шок . Зареди се с пуканки следващите две седмици са много интересни

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от smileyssv Виж мнението
    Здравейте, моля за съвет според вас има ли смисъл при това положение тепърва да се заминава към острова? Мъжът ми има уредена работа и предстоеше да тръгне скоро, но сега започнахме да се двоумим, особено че сме и с малко дете и не мжем да си позволим големи рискове....
    Няма смисъл да идва , бързо избираите друга дестинация , ако ще искате да останете завинаги . Ако е за кратко да си идва , 4овека да спести малко , ако оцелее фирмата за , която , ще работи

Bus.F****.Bus
    Guest

Foook, Teresa May coming to you...Just start packing bags...
    https://twitter.com/BBCPolitics/stat...rc=twsrc%5Etfw

proper fooked...

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от wzeftjhu Виж мнението
    Foook, Teresa May coming to you...Just start packing bags...
    https://twitter.com/BBCPolitics/stat...rc=twsrc%5Etfw

proper fooked...
    От коментарите -за Борис Джонсън - spineless coward, creates this mess and won't see it through.

И другите брекзитаджии - и те... друг да им вади кестените от огъня, дето го запалиха....

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

11. ХАРЕСВАМ! Staki, rumi_066, deijei liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Понеже имаше глупави въпроси от типа на Кой аджеба щял да работи по строежите и във фабриките след Брекзита:
    Дават $1540 на месец на строители да работят в Израел
    Търсят се 1000 души
    http://www.economic.bg/bg/news/7/tar...-v-izrael.html

Доколкото ми е известно Израел не е в ЕС, не е дори в ЕЕА, не е дори в Европа, но това не пречи на техните компании да набират работници чрез Агенцията по труда.

На почивка
    Post Thanks / Like

Ама ние сами ще си тръгнем бе , мотовилка , като стане яка рецесия и останем без работа няколко месеца
    викаш може да останеш без работа и да си тръгнеш щото аз съм гласувал аут

LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN

The Devil Wears Prada Аватара на rumi_066
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s.harris Виж мнението

Аз пък смятам да се наредя за помощи наравно с англичаните))) да видим кой ще плаща)))
    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората. Бъдете щастливи!!!!

Представяш ли си какъв би бил животът, ако чустваш болката, която причиняваш?
    Светът щеше да е съвсем друг. К. Азарян

Нищо на този свят, не остава неизплатено....Не искайте много - не можете да му платите цената!

Хорхе Луис Борхес: Човек помъдрява прекалено късно... Точно когато вече няма време...

15. БЛАГОДАРЯ geleto thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! geleto, jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
    Аз пък смятам да се наредя за помощи наравно с англичаните))) да видим кой ще плаща)))
    И те едни помощи...да не умреш. Като ходя по улицата, веднага виждам кой живее на помощи, по дрипите ги познавам

shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Понеже имаше глупави въпроси от типа на Кой аджеба щял да работи по строежите и във фабриките след Брекзита:
    Този въпрос наистина е глупав - като спрат строежите и затворят фабриките никой няма да работи.

Брекезита за сега поне обаче се отлага за неопределено време щото се оказа, че на британските политици и най-вече на Борис, Фураж и сие им е през дедовия за референдума.

Стягай пушка кремъклийка и с Мотовилката за байрактар организирай чета.
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

18. ХАРЕСВАМ! Katsko, jhoro liked this post
    Recommend Katsko recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Българите остават със статут на съвременни роби. Глупави са англета та, но не чак да си изкопаят сами гроба.
    Най-ми са сладки, като вземат да се обясняват, че щели да направят възможно най-изгодната сделка за напускане с еу. Успех!!! Особено Фураж избивайки комплекси отпреди 17 години в евро парламента... Арогантен, грозен жабок. Тоя е за въжето, ама грозните англета се подкрепят

Sent from my I phone

20. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Тереза Мей (следващият премиер) си каза брексит си е брексит. ЮК е държава с много силни демократични традиции, а и глас народен - глас божи! Ако отменят резултатите от народния референдум - тогава ще се наложи да грабвате пушките, щото ще става патаклама. Това разбира се, никой управляващ няма да допусне.
    ЕС е бита карта. По-добре да започнат да градят нов съюз.

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Ако отменят резултатите от народния референдум - тогава ще се наложи да грабвате пушките, щото ще става патаклама.
    Ти май по себе си съдиш. Да нямаш македонски корени? Ако има втори референдум или вотът не се счете, англичаните ще го приемат съвсем спокойно и разумно. Странно, че за толкова години тук и гражданство нямаш идея от нравите им...

shit disturber Аватара на Ivan II
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Тереза Мей (следващият премиер) си каза брексит си е брексит. ЮК е държава с много силни демократични традиции, а и глас народен - глас божи! Ако отменят резултатите от народния референдум - тогава ще се наложи да грабвате пушките, щото ще става патаклама. Това разбира се, никой управляващ няма да допусне.
    ЕС е бита карта. По-добре да започнат да градят нов съюз.
    Не знам дали ти е ясно, че в UK гласът народен изразен чрез референдум не може да наложи нищо на парламента, а май излиза, че без гласуване в парламента нема начин да се поиска напускане на ЕС.
    Това съгласно с демократичните традиции де.
    Кофтито в случая е, че след този референдум UK се опитва да тупа топката в собствената си половина, а там времето също е ограничено.
    Фейсбук-група "ДА" на шистовия газ, "НЕ" на монопола на Газпром!

The big trouble with dumb bastards is that they are too dumb to believe there is such a thing as being smart.

Глупакът на висок пост е като човек на върха на висока планина - всички му изглеждат дребни и той изглежда дребен на всички.

24. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Post Thanks / Like

На мате , мотовилката и докторката им е простено , те са млади надъхват се . Но харис не го разбирам . Имам няколко приятели българи с британско гражданство , които са над 50 години . Единия е траино безработен и ви казвам едвам , едвам свързва двата края на помощи , на 58 години са с жена му , навряли са ги в един гнусен канселски блок с много измет около тях . Другия на 52 години го съкратиха , една година стоя без работа , беше си стегнал апартамента в казънлък да се прибира . Но сега го гледам продава по едни сергии и се 4уди как да свързват двата края с жена му . Живеят в една боксониера , кухната е един на един метър , не можеш да се обърнеш . Така , 4е не забравяите докато си млад си добре , но трябва да си готов и за след 50 . А след 50 в ук не е ОК, защото си под наем или ипотеката ще те притисне здраво . Затова ви казвам гласуването за излизане е грешка , защото хората от изтока , търсят стаи под наем , това винаги си е един допълнителен доход . Защо мислите лорда беше бясен на това излизане , защото губи пари от това , много пари
    Последно редактирано от dgidgo : 01-07-2016 на 09:47

На почивка
    Post Thanks / Like

На мате , мотовилката и докторката им е простено , те са млади надъхват се . Но харис не го разбирам . Имам няколко приятели българи с британско гражданство , които са над 50 години . Единия е траино безработен и ви казвам едвам , едвам свързва двата края на помощи , на 58 години са с жена му , навряли са ги в един гнусен канселски блок с много измет около тях . Другия на 52 години го съкратиха , една година стоя без работа , беше си стегнал апартамента в казънлък да се прибира . Но сега го гледам продава по едни сергии и се 4уди как да свързват двата края с жена му . Живеят в една боксониера , кухната е един на един метър , не можеш да се обърнеш . Така , 4е не забравяите докато си млад си добре , но трябва да си готов и за след 50 . А след 50 в ук не е ОК, защото си под наем или ипотеката ще те притисне здраво
    надявам се не очакваш отговор от мен

Post Thanks / Like

надявам се не очакваш отговор от мен

Не ми и трябва твоя отговор , ти си дребна душица , ясен си ми . Но след като ,,нехаресваш!,, новодошлите българи , редно е да не киснеш в български форум . Аз , ако се имам за британец , както ти се имаш . Игнорирам български форуми и вси4ко българсо . Виж сина ми е истински британец , защото има само британски приятели , не гледа българска телевизия , няма български приятели , не влиза в български форуми , но това е неговото естествено състояние . А ти британецо сигурно говориш англииски , както циганите говорят български

На почивка
    Post Thanks / Like

Не ми и трябва твоя отговор , ти си дребна душица , ясен си ми . Но след като ,,нехаресваш!,, новодошлите българи , редно е да не киснеш в български форум . Аз , ако се имам за британец , както ти се имаш . Игнорирам български форуми и вси4ко българсо . Виж сина ми е истински британец , защото има само британски приятели , не гледа българска телевизия , няма български приятели , не влиза в български форуми , но това е неговото естествено състояние .
    е как тъй хем не ме разбираш хем съм ти ясен?

Post Thanks / Like

е как тъй хем не ме разбираш хем съм ти ясен?

Ясен си ми напълно , не те рабирам защо си станал такъв

Post Thanks / Like

Маикъл гоув ястреба за излизането казва : първо се договаряме за условията по излизане , после натискаме бутона 4лен 50 , сега разбрахте ли британците , какви страхливи курви са. Ако съм на Германия и франция , ще им кажа , 4е няма да водя никви преговори преди натискане бутона 4лен 50 , между другото те им го казаха , но явно наглоста няма граници

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Маикъл гоув ястреба за излизането казва : първо се договаряме за условията по излизане , после натискаме бутона 4лен 50 , сега разбрахте ли британците , какви страхливи курви са
    Започваш да се изразяваш доста графично. Нужно ли е? Тя тезата ти от това няма да добие тежест, най-много да загуби.

Страница 4 от 15 ПървиПърви ... 2345614 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Здравни вноски на българите в Англия
    От kami7816 във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 16-02-2012, 12:59
  2. Отговори: 22
    Последно мнение: 19-05-2007, 19:31
  3. Отговори: 103
    Последно мнение: 29-08-2006, 09:24
  4. Българите в Англия масово ще бойкотират вота
    От Don_Toni във форум Новини от и за България
    Отговори: 2