Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 77 от 85 ПървиПърви ... 27677576777879 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 901 до 1 925 от общо 2106
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

2. БЛАГОДАРЯ zhb thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: BREXIT!? И сега какво следва?

Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

4. ХАРЕСВАМ! deijei liked this post
    Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: BREXIT!? И сега какво следва?

Аз съм за твърд Брекзит. Никакви сингъл маркети, никакви свободни предвижвания. Без повече компромиси. Европейците трябва да им бъде напомнена британската твърдост и умела дипломация.

Все повече се убеждавам, че единствения вариант UK да тръгне стремглаво напред и да стане още по-справедлива страна, е да забрани абсолютно всички помощи за хора, които не са British-born.
    Ако знаете колко много македонци и молдовци са плъзнали с български и румънски паспорти, свят ще ви се завие. Докато такива тарикати цакат системата и си развяват байрака без да работят, никакво свободно предвижване за ЕС граждани! Държавите от ЕС или ще се научат да спазват англо-саксонските порядки или няма да пътуват безвизово в UK. Проста математика.

Ако пък ЕС тръгне да слага мита на британски стоки, ще направят най-голямата услуга на UK в дългосрочен план. ЕС е 500 милионен пазар, но Северна Америка, Британската общност и Китай предоставят 4 милиарден пазар. И малките деца знаят, че британските стоки по-скоро биха се котирали в САЩ и Канада, отколкото в която и да е държава от Европа. Доста британски предприемачи заявяват, че им е в пъти по-лесно да правят бизнес в други англоговорящи страни, отколколкото в бюрократична Европа.
    Не може също така и всякакви случайници от Ангола, Бразилия, Молдова, Македония, Косово и д.р. да си имат право на помощи, NHS услуги и т.н. само защото са се докопали до европейско гражданство.

ЕС реално се крепи на 3 коня - Германия, UК и Франция. Без най-влиятелния на световната сцена кон, ЕС ще отслабне драстично. Остават само със силната икономически, но слаба дипломатически Германия и една колеблива Франция, която съвсем скоро ще изпадне в конституционална криза или пък ще бъде управлявана от евроскептичния Национален Фронт на Льо Пен. Колкото повече дни и месеци минават, толкова повече ми се затвърждава мнението, че ЕС в този си вид няма да съществува още дълго. 2016 година беше годината на БРЕКЗИТ и Тръмп, 2017 ще е на Националния фронт и падането на Меркел.

6. Dislikes lordm, Amun-Ra, Pieroni disliked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Аз съм за твърд ...
    ... ама какво? Твърд, че и корав даже.

Бре, бре, бре - га стана̀ калайджия ... га ти почернѐ гъзо???

Ти ша додиш по-ултас и от Фарадж бре.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

8. ХАРЕСВАМ! itso, Amun-Ra liked this post
    Напреднал Аватара на itso
    Град
    London
    Post Thanks / Like

ти мате не го мисли. тои се е прицелил да става лидер на консерваторите, в наи лошия случаи на ukip.
    само че проблема е че сега като се издънят с брехита и ще изчезнат от политическя живот за няколко десетилетия.

10. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от itso Виж мнението
    ти мате не го мисли. тои се е прицелил да става лидер на консерваторите, в наи лошия случаи на ukip.
    само че проблема е че сега като се издънят с брехита и ще изчезнат от политическя живот за няколко десетилетия.
    Мисля ли го??? Бъркаш нещо. А той мен мисли ли ме? Не.
    Нито той - мен, нито аз - него. Само гледам да се подаде отнякъде и да го ... перна. Приятелски.
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Напреднал
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Мате, нещо си се издухал май. Струва ми се, че си вярваш, че разбираш какво се случва. "Влиятелни коне..." дрън, дрън. Всеки кон може да стане куц кон. Разсъждаваш правилно ако всичко е по мед и масло, но нещата се сложни в момента. Аз пък виждам Англия като куца кобила, на която ще се качва Тръмп, а Фараж внимава кобилката да е удобно нагласена. И аз си вярвам, че разбирам какво се случва.

13. ХАРЕСВАМ! jhoro, dobri39 liked this post
    Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

проблема при избора на Меркел е 4е не го прави народа ами нейната партия
    единствения на4ин да не бъде избрана Меркел е CDU да не бъде в управляващата коалиция, което се опасявам 4е на този тап изглежда доста нереалнисти4но като цел
    освен ако до изборите не стане нещо - или с Меркел или с държавата... или коалиционните партньори предложат друг кандидат който да полу4и пове4е гласове от нея
    ама се опасявам 4е най-вероятно CDU пак ще се докопат до коалиция и 100% ще се пробват да пробутат Меркел като канцлер...
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

16. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...това очаква Британците ако останат в ЕС ...

Край с евтините китайски стоки

/ЕС ще започне да облага с ДДС малките пратки, които идват от страни извън общността като Китай и САЩ,
    съобщи Европейската комисия.
    Става дума за пакети, които могат да съдържат покупки от онлайн магазини или колети
    ./

http://www.novini.bg/news/393607-%D0...%BA%D0%B8.html
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

18. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: BREXIT!? И сега какво следва?

Дано разумът натделее и Тереза Мей си седне на д-то и се усети, че се е взела прекалено много насериозно Върховният съд започва заседаване по делото за Брексит

Последно редактирано от lordm : 05-12-2016 на 16:58

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

20. БЛАГОДАРЯ jhoro, zhb thanked for this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: BREXIT!? И сега какво следва?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Дано разумът натделее и Тереза Мей си седне на д-то и се усети, че се е взела прекалено много насериозноВърховният съд започва заседаване по делото за Брексит

http://novini.co.uk/%D0%B2%D1%8A%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D 1%8F%D1%82-%D1%81%D1%8A%D0%B4-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D0%BF%D0%BE/
    жената какво е виновна, хората казаха, че не искат в ес и точка по въпроса. Какви са тия глупости, в ес се влиза пожелание и пожелание се излиза.

22. ХАРЕСВАМ! treven, RNOH, Zara liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: BREXIT!? И сега какво следва?

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    жената какво е виновна, хората казаха, че не искат в ес и точка по въпроса. Какви са тия глупости, в ес се влиза пожелание и пожелание се излиза.
    Виновна е, че иска невъзможни неща да направи.

Виновна и, че не знае как и какво да направи пък ще го прави.
    Да потдава оставка и нови избори.

Старо куче Аватара на Bupyc
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ако в една жилищна кооперация където живеят 100 човека, 52-ма поискат коперацията да се запали, а 48 са против, това означава ли, че трябва да бъде изгорена?

25. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! lordm, zmei4o_pk, dobri39, jhoro, rumi_066 and 1 others liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: BREXIT!? И сега какво следва?

Цитирай Първоначално написано от Bupyc Виж мнението
    Ако в една жилищна кооперация където живеят 100 човека, 52-ма поискат коперацията да се запали, а 48 са против, това означава ли, че трябва да бъде изгорена?
    Или по точно домуправителя на кооперацията, дали да я запали или се опита да обясни на неразумнитте 52 човека, че проблема примерно с дървениците които са в кооперацията няма да се реши със запалването и, а има други начини.....

27. ХАРЕСВАМ! Мила, zmei4o_pk, dobri39, zhb, jhoro and 1 others liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...това видяхте ли го ? ...

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/...maniia-6062425
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Старо куче Аватара на Ego sum
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: BREXIT!? И сега какво следва?

Или по точно домуправителя на кооперацията, дали да я запали или се опита да обясни на неразумнитте 52 човека, че проблема примерно с дървениците които са в кооперацията няма да се реши със запалването и, а има други начини.....
    Предвид ставащото в останалите кооперации в квартала,да не стане че болшинството някакси са налучкали верния начин!

30. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: BREXIT!? И сега какво следва?

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ...това видяхте ли го ? ...

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/...maniia-6062425
    Не бях го чул, но не съм изненадан то и ня нея и е бил толкова акъла, доброволка в лагера...!?
    Жалко за момичето......

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

е, как може да сте таквиз расисти
    много ясно 4е е помагала в лагера - тати е служител към ес-централата в брюксел, па ние се правим на тежкари и много добри4ки...
    тоя пикльо дето я е изнасилил и убил сигурно я е виждал много пъти из лагера
    те тия като решат 4е някоя си им била "принадлежала" ама не стане на тяхната, направо ги убиват
    не помните ли преди известно време имаше убита една женена полякиня, която ба4каше в бейкъри и не обърнала внимание на арабския си "колега" - видя й сметката по подобен на4ин, само дето не я беше давил

а ина4е по темата за Брексит - не се знае, знае ли се....
    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ort-abuse.html

излиза 4е парламента понеже не можал да се реши кво иска, са решили да пуснат референдум и да имплементират резултатите му, а сега се мъ4ат по съдебен път да блокират то4но решението на народа, което преди това са преценили 4е е нужно и 4е ще има легална тежест

някак си не зву4и много юриди4ески коректно или?

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ort-abuse.html

примера с горящите къщи не е коректен щото при ситуацията с брексит има и реални при4ини за да се смята 4е излизането е в полза на интересите на юк
    ако оба4е към същия пример добавин един детаил - тия къщи са инфестирани с плъхове и след хиляда опита да ги раз4истят, 52% от обитателите кажат - горим докато вси4ко що е плъх измре и тогава строим наново и на4исто....
    това е една мнооого разли4на итуация

и коя дъ хел е Джина Милър? италианка с немско-еврейско фамилно име? има ли изобщо британско гражданство, та е тръгнала да успорва решението на британските граждани за собствената си държава?

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

33. ХАРЕСВАМ! никанор, jhoro liked this post
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Дано разумът натделее и Тереза Мей си седне на д-то и се усети, че се е взела прекалено много насериозно Върховният съд започва заседаване по делото за Брексит

Май театъра е режисиран с цел максимално бавене на топката, т.е. търсят се законови причини/процедури за протакане на всички възможни нива/институции...

35. ХАРЕСВАМ! никанор, jhoro, Мила liked this post
    Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: BREXIT!? И сега какво следва?

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението

и коя дъ хел е Джина Милър? италианка с немско-еврейско фамилно име? има ли изобщо британско гражданство, та е тръгнала да успорва решението на британските граждани за собствената си държава?
    Няма значение коя е, браво на нея.
    Аз живея във Великобритания и нямам намерение да се местя другаде ОК съм си тук.
    По тази причина се кефя на всичко, което прави брекзит труден и невъможен, понеже не вярвам на англичаните които гласуваха за ЕС без да знаят какво е ЕС, да успеят да се оправят сами.

37. ХАРЕСВАМ! никанор, itso liked this post
    Recommend никанор recommended this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

е то по тази логика излиза 4е всеки може да заведе дело срещу решенията на местните?
    какво и е сбъркано на тази ситуация, мисля 4е не е много трудно да се сети 4овек
    то освен 4е няма свободен избор, накрая взимат 4е ти го успорват индивиди, които дори нямат гражданство от съответната държава

та 4ак се стига до сюприйм корт?
    според мен е смешно да се допуска изобщо 4ужд гражданин да се меси по съдебен път в избора на народа. дори да беше местна - мнозинството е взело решение. затова ги има изборите / референдумите и т.н., за да решат вси4ки и мнозинството решава.
    цялата ситуация е смешна /с това имам предвид трагикоми4на/

39. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

На мен ми се струва, че тя има по-голямо право да се меси в този въпрос от повечето, пишещи в този форум...

Gina Miller (born 19 April 1965[1]) is a British investment manager who co-founded SCM Private in 2014[2] and a philanthropist for the True and Fair Campaign. She is known for initiating the 2016 R (Miller and Dos Santos) v Secretary of State for Exiting the European Union court case against the British government over its authority to implement Brexit without approval from the House of Commons.

Miller was born in British Guiana (now Guyana) before moving to England when she was aged 10.[3][4] She is the daughter of Doodnauth Singh, a former attorney general of Guyana.[5][6] She attended the girls' boarding school Roedean, from which she ran away to escape bullying.[7] She gained a degree in marketing, and an MSc in human resource management at the University of London.[1]
    She owned a property photographic laboratory in 1987, before becoming marketing and event manager at BMW Fleet Division in 1990. She started a marketing company in 1992, and launched the Senate investment conference programme in 1996. In 2006 she became a marketing consultant.[1] In February 2009,[8] Miller co-founded the investment firm SCM Private with her husband Alan Miller.[3][7] She has been a leading campaigner against hidden hedge fund charges and what she describes as "flagrant mis-selling within the asset management market". She set up Miller Philanthropy in 2009, and established MoneyShe.com in 2014.[1]

От Уики
    според мен е смешно да се допуска изобщо 4ужд гражданин да се меси по съдебен път в избора на народа.
    А според мен, е недопустимо еднолично да се правят стъпки, които целят да отнемат права на британските граждани, които са имали преди. Затова човек избира депутати, за да може те да решават съдбата на страната му. Тереза Мей не помня да сме я избирали.

http://www.independent.co.uk/voices/...-a7456886.html
    Последно редактирано от Мила : 06-12-2016 на 10:11

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

41. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, lordm, deijei, itso, dobri39 liked this post
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

прайм министъра никога не се избира от тебе Мила, а от управляващата партия
    ти избираш за коя партия да гласуваш, но избора на прайм министър не е твой
    от там нататък - никога няма да имаш възможността да избираш ти прайм министъра, колкото и да ти се иска

еми то имаше референдум бе джанъм, мнозинството от народа реши 4е не ще да остава в ес
    по твоята логика, ако това трябва да се пренебрегне - излиза 4е мнението и желанието на мнозинството бива тотално игнорирано
    странна концепция за демокрация - или избират квото а мен ми пасва, или няма да го приема и ми е все тая кво иска мнозинството....

решението не е на Териза, решението го взе народа
    то не става - а, ние не можем да решим, дайте на народа да реши с референдум
    а после - оооо, резултата не е това което НИЕ о4аквахме, тогава ще го игнорираме
    хем тъй хем ина4е
    не става така

и е погрешно да се хвърля вси4ката вина на един 4овек, ако трябва да има един виновник, то той би бил Камерън понеже пусна референдума да се слу4и

освен това юк като напусне и шотландците съберат сили да се отделят - ще полу4ите доста от на6ите нови съграждани, което доколкото си спомням е едно от нещата които те правят хепи и за които длста се интересуваш и ти е мило
    не знам защо си толкоз против брексит
    за народа живееш в Англия мога да си представя, за теб нямам логи4но обяснение
    Последно редактирано от RNOH : 06-12-2016 на 11:52

43. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

прайм министъра никога не се избира от тебе Мила, а от управляващата партия
    ти избираш за коя партия да гласуваш, но избора на прайм министър не е твой
    от там нататък - никога няма да имаш възможността да избираш ти прайм министъра, колкото и да ти се иска...
    Док - ти не само, не можеш да избереш конкретната персона, ами и самата партия не може да избере и определи какво точно ще направи въпросния човек. Прави го лобито, ама кое е точно и да какво "се бори" ???

Ps. Не знам защо, обаче колкото повече ти чета разсъжденията - повече ми допадаш, като човек.
    И не знам - това хубаво ли е или...

Страница 77 от 85 ПървиПърви ... 27677576777879 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Какво ще се случи със EU студентите ако има Brexit ?
    От Unilad във форум Образование в UK
    Отговори: 60
    Последно мнение: 27-06-2016, 21:17
  2. Катастрофа - сега какво следва?
    От nts във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 51
    Последно мнение: 28-04-2015, 09:43
  3. Какво следва?
    От Moris във форум Benefits - Помощи
    Отговори: 22
    Последно мнение: 15-10-2011, 22:30
  4. Син сертификат ... какво следва?