Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: РЕФРЕНДУМ: Англия да излезе или остане в ЕС?

Гласували
33. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Аз съм британец: Да ИЗЛЕЗЕ

4 12,12%
  • Аз съм британец: Да ОСТАНЕ

7 21,21%
  • Аз съм ЕС гражданин: Да ИЗЛЕЗЕ

5 15,15%
  • Аз съм ЕС гражданин: Да ОСТАНЕ

17 51,52%
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 73 от общо 73
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Бърз exit poll за Референдума на 23 Юни!

Мате , нека сега да победи римеин , пак дори и с 51 % , и утре , ще ти обясня кво , ще стане . Тези твоите приказки , може да си ги сънуваш , колкото си искаш

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zhb Виж мнението
    До 10 години толкова други събития може да се случат....... Преди 10 години някой очаквал ли е провеждането на реферндуми 2014 и днес ? Никога не е ясно как ще се завърти колелото на историята......
    Добрата новина е, че останаха 20 минути и ще четем новините......
    Няма да кажат нищо официално , утре сутринта ще кажат около 6 , а камерън , ще излезе на даунинг стреет , около 8 , да се понадуе малко

3. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    Recommend zhb recommended this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

http://www.theguardian.com/politics/...sults-to-watch
    Да. По този график се очаква да се действа

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Ако Remain не победи с поне 10-15% процента разлика, ЕС ще се разпадне до 10 години.

Паунда от 2.57 падна до 2.52 за половин час. Можете да направите много лесни и бързи пари, ако познавате добре настроенията в различните английски райони.

6. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Ей соросоид

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Post Thanks / Like

Англия си отбеляза красив автогол , сега хубаво гледаите първо какво ще стане с паунда само за две седмици ,ще падне на 2,20 . Тъпите британци , този път сами се изработиха . Много лоши дни предстоят за Англия

Старо куче
    Post Thanks / Like

Добре падна паунда. Можеше и по-зле да бъде!
    Ситито направиха няколко милиарда печалба тази нощ. Британия сложи край на проекта ЕС.

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Добре падна паунда. Можеше и по-зле да бъде!
    Ситито направиха няколко милиарда печалба тази нощ. Британия сложи край на проекта ЕС.
    А това , 4е УК ще остане извън ЕС , не слагаи краи на ЕС , по скоро ще видим края на британската империя , скотланд ще остане в ЕС

Post Thanks / Like

От тук нататък , никои не може да спаси потъването на британския паунд ,до нова година 1 паунд = 2 лева или 1,95 , срива на имотния пазар на лондон наближава , които е взел скъпа ипотека и има да изплаща още 10-15 години , го 4акат много тежки месеци

13. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Да много тежки )
    Банк оф Ингланд обмислят нулеви ставки. Мортгиджа ми ще падне с 30% - много тежко, мани не се трае...

На почивка
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Англия си отбеляза красив автогол , сега хубаво гледаите първо какво ще стане с паунда само за две седмици ,ще падне на 2,20 . Тъпите британци , този път сами се изработиха . Много лоши дни предстоят за Англия
    Хахаха, пий си хапчетата редовно, брат. Притеснявам се здравето ти. Приседна ли ти и на теб между сливиците като на Ед Милибанд?!

Нали уж референдума беше уговорен да е за Оставане?
    Хайде, чакаме сриването на паунда, фалита на страната и визите.

16. ХАРЕСВАМ! geleto liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Поживём - увидим, доживём - узнаем, выживем - учтём..
    Последно редактирано от jhoro : 24-06-2016 на 11:17
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

18. ХАРЕСВАМ! Katsko liked this post
    Post Thanks / Like

Да много тежки )
    Банк оф Ингланд обмислят нулеви ставки. Мортгиджа ми ще падне с 30% - много тежко, мани не се трае...
    Цените на имотите ще паднат с минимум 50 % , след което ще ти вдигнат лихвите на 4-5% и ще го издухаш , мошно , а между времено може да са те съкратили от работа

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Хахаха, пий си хапчетата редовно, брат. Притеснявам се здравето ти. Приседна ли ти и на теб между сливиците като на Ед Милибанд?!

Нали уж референдума беше уговорен да е за Оставане?
    Хайде, чакаме сриването на паунда, фалита на страната и визите.
    сриването на паунда е факт , гледаи другата седмица , как ще стане 2,10-2,15 . От 2,55 преди един ден . 200 милиарда паунда бяха загубите само за НЯКОЛКО 4аса . Тепърва през 2017 предстои срукването на имотния балон , води си записки . А мен не ме мисли , имам инвестирани 139 000 евро извън УК , отделно 4акам още 50 000 евро от продажбата на една приватизирана кооперация по време на масовата приватизация от няколко 4овека (сме) , само дето не успях да обърна 15 000 паунда на време И от там ,ще изгубя 6000 лева поне , а забравих 10 000 евро в домашен сеиф

Post Thanks / Like

Въпреки , 4е съм живял 10 години в УК планирам напускане март 2017 , ако бяха гласували римеин , щях да остана до август 2018

22. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Така. На първо време, един идиот от компанията на фашизоида така и не успя да обясни, как точно брекзит-а ще повлияе на азиатците и африканците, намиращи се вече в ЮК. Камерън доказа, че е абсолютен популист - инициира референдума единствено да получи втори мандат, без дори за малко да се замисли, че всъщност може да успее. И както си говореше година и половина, че няма да подава оставка, без значение от изхода - така днес я обяви, и то тя ще е факт ПРЕДИ гласуването на член 50. С други думи осра положението и напуска. Фараж доста се надуваше, докато резултатите бяха протеворечиви, а като излязоха официално - направи един бърз поздрав и се изниза... явно нито е очаквал резултата, нито пък го е искал. Паунда се срина, а японците гризнаха дръвцето и затвориха борсите... Серерна Ирландия и Гибралтар веротно ще напуснат Общността, ако член 50 се гласува, като има голяма вероятност и Шотландия да ги последва... ще стане весело с Англия и Уелс самички.

За българите, искащи напускане - желая им 10 годишен праг от поне 35к/г за да останат там. Ама после да не мрънкат...

24. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Katsko, Мила liked this post
    Recommend Katsko, Мила recommended this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Цените на имотите ще паднат с минимум 50 % , след което ще ти вдигнат лихвите на 4-5% и ще го издухаш , мошно , а между времено може да са те съкратили от работа
    Това само в твоите мокри сънища

Post Thanks / Like

Това само в твоите мокри сънища
    Добре , не остана много

Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lamerko Виж мнението
    Така. На първо време, един идиот от компанията на фашизоида така и не успя да обясни, как точно брекзит-а ще повлияе на азиатците и африканците, намиращи се вече в ЮК. Камерън доказа, че е абсолютен популист - инициира референдума единствено да получи втори мандат, без дори за малко да се замисли, че всъщност може да успее. И както си говореше година и половина, че няма да подава оставка, без значение от изхода - така днес я обяви, и то тя ще е факт ПРЕДИ гласуването на член 50. С други думи осра положението и напуска. Фараж доста се надуваше, докато резултатите бяха протеворечиви, а като излязоха официално - направи един бърз поздрав и се изниза... явно нито е очаквал резултата, нито пък го е искал. Паунда се срина, а японците гризнаха дръвцето и затвориха борсите... Серерна Ирландия и Гибралтар веротно ще напуснат Общността, ако член 50 се гласува, като има голяма вероятност и Шотландия да ги последва... ще стане весело с Англия и Уелс самички.

За българите, искащи напускане - желая им 10 годишен праг от поне 35к/г за да останат там. Ама после да не мрънкат...
    То големия келипир да останеш в ук при сриване на паунд , цени на имоти , рецесия

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Живея в Англия от година и половина, но по мои наблюдения хората тук до сега си живееха спокойно, карат хубави коли, ходят на много почивки, пазаруват здравата в магазините, общо взето не се лишават от нищо. Доколкото знам безработицата е сравнително ниска. Не мога да си обясня как се хвърлиха в толкова неясно и несигурно бъдеще. Как се лишават от това спокойствие .Според мен това решение е изцяло икономическо и ако трябваше някой да го вземе-това са политиците и икономистите, които могат да преценят реално положителните и отрицателните страни на това решение. За мен този референдум е като референдума в България за или против АЕЦ-как може обикновенния човек да знае дали е добро или не. И след като референдума е заплануван още преди две години и и ма две страни как това изненада почти всички.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lamerko Виж мнението

За Камерън - ще цитирам Роналд Рейгън
    „Най-плашещите думи в английския език са: аз съм от правителството и съм тук за да ви помогна.”
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

30. ХАРЕСВАМ! King, Katsko liked this post
    На почивка
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от denitsa_zz Виж мнението
    Живея в Англия от година и половина, но по мои наблюдения хората тук до сега си живееха спокойно, карат хубави коли, ходят на много почивки, пазаруват здравата в магазините, общо взето не се лишават от нищо. Доколкото знам безработицата е сравнително ниска. Не мога да си обясня как се хвърлиха в толкова неясно и несигурно бъдеще. Как се лишават от това спокойствие .Според мен това решение е изцяло икономическо и ако трябваше някой да го вземе-това са политиците и икономистите, които могат да преценят реално положителните и отрицателните страни на това решение. За мен този референдум е като референдума в България за или против АЕЦ-как може обикновенния човек да знае дали е добро или не. И след като референдума е заплануван още преди две години и и ма две страни как това изненада почти всички.
    така, както ти си се хвърлила в 'неясно и несигурно бъдеще' преди година и половина

32. ХАРЕСВАМ! mate liked this post
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. референдума в швейцария
    От captain caveman във форум Общ форум
    Отговори: 36
    Последно мнение: 10-06-2016, 13:01
  2. Ще се гласува ли за референдума на 27.01?
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 31
    Последно мнение: 29-01-2013, 19:33
  3. Гласуване на референдума в Лондон?
    От inso във форум Форум за българското посолство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 28-01-2013, 00:14
  4. Hай-секси клип зa 2007 (poll from theSun.co.uk)
    От benasi във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 0
    Последно мнение: 30-03-2007, 16:16
  5. Yahoo: Hitler Beats Blair In Leadership Poll
    От edin balgarin във форум Политика
    Отговори: 0
    Последно мнение: 18-08-2005, 13:49

Етикети за тази тема

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми