Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси

Виж резултатите на анкетата: РЕФРЕНДУМ: Англия да излезе или остане в ЕС?

Гласували
33. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Аз съм британец: Да ИЗЛЕЗЕ

4 12,12%
  • Аз съм британец: Да ОСТАНЕ

7 21,21%
  • Аз съм ЕС гражданин: Да ИЗЛЕЗЕ

5 15,15%
  • Аз съм ЕС гражданин: Да ОСТАНЕ

17 51,52%
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 26 до 50 от общо 73
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Бърз exit poll за Референдума на 23 Юни!

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Вотът "ЕС гражданин Да Излезе" изглежда все едно искат да изхвърлят Британия от ЕС
    Ако UK излезне,като почнат предприятията да фалират и съкращенията да се увеличават, ти ще си първият който ще фръкне, защото си чужденец. Естествено,че британският работодател ще махне теб независимо какъв паспорт имаш, а не някой негов сънародник, защото просто ще е срамно, на ли ме разбираш. Това е все едно в България мен да ме разкарат, а да оставят някой британец или румънец, е нали ще влезна при шефа и ще му задам следният въпрос, не те ли е срам да ме разкараш, а да оставиш ония там дет едвам говори български.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Ако UK излезне,като почнат предприятията да фалират и съкращенията да се увеличават, ти ще си първият който ще фръкне, защото си чужденец. Естествено,че британският работодател ще махне теб независимо какъв паспорт имаш, а не някой негов сънародник, защото просто ще е срамно, на ли ме разбираш. Това е все едно в България мен да ме разкарат, а да оставят някой британец или румънец, е нали ще влезна при шефа и ще му задам следният въпрос, не те ли е срам да ме разкараш, а да оставиш ония там дет едвам говори български.
    Да, но тук не е България и ЮК работодателите много се страхуват да ходят на емплоймент трибунал заради расова дискриминация. Отделно работодтелите са прагматици - ако си работиш добре, никой няма да те пипне. Естествено ако едвам говориш английски и си нескопосан и мързелив, никакъв ЕС не може да те спаси.

3. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Всъщност тук има много работодатеи, които не са британски. Особено в Лондон, където има и най-много чужденци. Надценяваш сантиментите.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Katsko Виж мнението
    Би ли казал тази информация откъде я имаш? Кой точно има такова намерение и го е изказал? Няма да ти обяснявам, че това няма да се случи, но вс епак ми е интересно тия бомбастични цифри откъде са?
    Абеее ... "Ръгай чушки в боба".
    Той да каже, че са "400 нови небостърга4а" - пък после даже да се окаже, че "филма не е шведски, а съветски ..." - все тая.

Отделно, че в Лондон няма много "небостърга4и" - само шейсетина сгради са над 100 метра. В Ню Йорк са около 500.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Абеее ... "Ръгай чушки в боба".
    Той да каже, че са "400 нови небостърга4а" - пък после даже да се окаже, че "филма не е шведски, а съветски ..." - все тая.

Отделно, че в Лондон няма много "небостърга4и" - само шейсетина сгради са над 100 метра. В Ню Йорк са около 500.
    Те го те, намерих го:

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...set-built.html

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Да, но тук не е България и ЮК работодателите много се страхуват да ходят на емплоймент трибунал заради расова дискриминация. Отделно работодтелите са прагматици - ако си работиш добре, никой няма да те пипне. Естествено ако едвам говориш английски и си нескопосан и мързелив, никакъв ЕС не може да те спаси.
    Да ама гледната то4ка на дими е правилна ,квото и да обясняваш

Post Thanks / Like

Би ли казал тази информация откъде я имаш? Кой точно има такова намерение и го е изказал? Няма да ти обяснявам, че това няма да се случи, но вс епак ми е интересно тия бомбастични цифри откъде са?
    Ако живееш в лондон и патуваш , ще си видял колко блокове с по 5 входа , с по 40-50 апартамента на вход се построиха последните 10 години и продължава да се строи с бясно темпо . Големите инвеститори , нямат сметка от излизане от сингъл маркета , а политиците на УК , ако са в сингъл МАРКЕТА , нямат сметка да са извън ЕС , немците и французите да взимат решенията , а те да нямат глас

9. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Ами от една година, но да виждал съм ги. Факт, че на всякакъв вид билдинг/леттинг и тн бизнес ще се отрази зле.

А тия дни ме е стегнала шапката и си търся нов договор. Вече попаднах на първатя обява, казваща:

Must be a UK Passport Holder. - ротителката им от женски пол на четириног чифтокопитен бозайник!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

А тия дни ме е стегнала шапката и си търся нов договор. Вече попаднах на първатя обява, казваща:

Must be a UK Passport Holder. - ротителката им от женски пол на четириног чифтокопитен бозайник!!!
    Може да искат DV clearance, държавна работа, какво да ги правиш...

12. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    Post Thanks / Like

В момента букмеикърите дават коефицент 1,12 за оставане и 6 коефицент за излизане . Които мисли , 4е вот излизане , ще спе4ели сега е момента да си купите апартамент на морето . Залагаш 5000 паунда , пе4елиш 30 000 паунда

14. ХАРЕСВАМ! madlena liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Ако някой има вътрешна информация как вървят гласовете - това са те

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    това е като анкета при ... секс - "Да влезе - да излезе"

жорка напред- назад е едно влезе- излезе друго .... то излезе ли секса свършва......или поне ве4е е друг вид секс
    Последно редактирано от steve : 23-06-2016 на 18:08

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Джон Оливър:

https://youtu.be/iAgKHSNqxa8

Старо куче
    Post Thanks / Like

Джон Оливър:

https://youtu.be/iAgKHSNqxa8
    Щом се отнася за коментари по външна политика, Джон винаги следва официалната линия на американското правителство. Ти намери неговите коментари за сирийските бежанци - показа едно сирийско интелигентно момиче като пример, но не спомена за хилядите военнопрестъпници и радикализирани мъже които се инсталират като бомба със закъснител в ЕС. Не показа и стотиците сирийски младежи безделници шматкащи се по централните части на повечето европейски градове (че дори и в Овча Купел).
    Предаването на Джон е много яко, но е силно субективно що се отнася до политика.

Post Thanks / Like

Катско , много е сложен техния хумур . ЕДно време един 4ерен в америка беше казал : имам една ме4та . И аз имам една ме4та : вси4ки граждани на ЕС , да имат едно гражданство , да се живее и работи В ЕС без дискриминация . Все едно някои 4ерен от алабама , ако отиде да живее в калифорния да го дискриминират . ИЛИ властите на лос анжелис да кажат спираите тези от албама , кентъки , аризона и ТН , да идват в лос анжелис , защото през последните 10 години , лос анжелис е нараснал с два милиона и ще ни затрудните паблик у4илищата и NHS

Post Thanks / Like

Щом се отнася за коментари по външна политика, Джон винаги следва официалната линия на американското правителство. Ти намери неговите коментари за сирийските бежанци - показа едно сирийско интелигентно момиче като пример, но не спомена за хилядите военнопрестъпници и радикализирани мъже които се инсталират като бомба със закъснител в ЕС. Не показа и стотиците сирийски младежи безделници шматкащи се по централните части на повечето европейски градове (че дори и в Овча Купел).
    Предаването на Джон е много яко, но е силно субективно що се отнася до политика.
    Братле АМЕРИКА и УК , унищожиха изто4ния блок , ние от изток загубихме студената воина , като ни се втълпи 4е се демократизираме и работим за европа без граници . После америка и УК , демократизираха ирак , либия убиха садам и кадафи , а после направиха и арабска пролет . Резултата е милиони мигранти ислямисти насо4ени към европа (АКО не бяха ги демократизирали и убили садам и кадафи , нямаше да имаме проблеми ) . Нас ни приеха в ЕС , ще живеете и работите в ЕС , това бяха обещанията за да си разбием държавите . И кво разбихме българия , повярвахме им , доидохме в УК , а те запо4наха от ден едно да ни заливат с пумии по медиите , все едно сме наи големите отрепки . Аз колкото британски отрепки присяци , пиандета , пропаднали виждам за една нощ като се прибирам от работа в лондон . ТОЛКОВА отрепки не съм виждал в българия за 15 години от 1974 до 1989

Старо куче
    Post Thanks / Like

Хората се съмняват, че използването на молив при гласуването може да доведе до машинации на бюлетените.
    Една жена започнала да раздава химикалкина гласуващите и след 2 минути е дошла полицията: https://twitter.com/willowhalegreen/...61905831944192

Ще пада голямо търкане с гумички тази нощ!

Post Thanks / Like

Нали фарадж ни спретна едно филм4е за циганската махала в софия . Аз се заклевам , 4е такова филм4е , ще им спретна за лондонските просяци и отрепки , а също и за ислямските квартали в лондон , 4е свят ще им се ЗАВИЕ

Post Thanks / Like

Хората се съмняват, че използването на молив при гласуването може да доведе до машинации на бюлетените.
    Една жена започнала да раздава химикалкина гласуващите и след 2 минути е дошла полицията: https://twitter.com/willowhalegreen/...61905831944192

То така не се фалшифицират избори бе , мотовилка , мотовилка , има си способи

Post Thanks / Like

Още ти се иска , вота да е излизане нали , надяваш СЕ , ах какви бедни души4ки сте

Старо куче
    Град
    Bulgaria
    Post Thanks / Like

Аз искам да излязат от ЕС , за да може всичкта тая сган , буквално сган от източна Европа , неговореща английски да се измете от Кралството , където се е намърдала единствено и само от алчност за пари. Пишлемета на по 20-22 години, които най- вероятно не са работили и ден в собствената си държава. На последната ми работа неприятно бях изненадан , колко много и чернокожи има тук .И аз не съм расист , но тоя факт постоянно ми действаше подтискащо , не знам защо. От тях има също доста с африкански и арабски произход , които също трудно говорят английски.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

И разни "идиот"-и - дето, ама хич не са хепи и мърморят като "изпъден поп".
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Post Thanks / Like

Победата за римеин , ще е с много малка разлика , това показват , букмеикърите и борсите . 51% оставане на там вървят нещата .

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

При само 51% за Remain, разпада на ЕС до най-късно 10 години е сигурен! Дори след Шотландския референдум (твърди 10% разлика) се говори за повторен референдум в скоро време, какво остава при 1-2%.

Напреднал
    Post Thanks / Like

До 10 години толкова други събития може да се случат....... Преди 10 години някой очаквал ли е провеждането на реферндуми 2014 и днес ? Никога не е ясно как ще се завърти колелото на историята......
    Добрата новина е, че останаха 20 минути и ще четем новините......

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. референдума в швейцария
    От captain caveman във форум Общ форум
    Отговори: 36
    Последно мнение: 10-06-2016, 13:01
  2. Ще се гласува ли за референдума на 27.01?
    От lordm във форум Политика
    Отговори: 31
    Последно мнение: 29-01-2013, 19:33
  3. Гласуване на референдума в Лондон?
    От inso във форум Форум за българското посолство
    Отговори: 2
    Последно мнение: 28-01-2013, 00:14
  4. Hай-секси клип зa 2007 (poll from theSun.co.uk)
    От benasi във форум Музика, концерти, партита
    Отговори: 0
    Последно мнение: 30-03-2007, 16:16
  5. Yahoo: Hitler Beats Blair In Leadership Poll
    От edin balgarin във форум Политика
    Отговори: 0
    Последно мнение: 18-08-2005, 13:49

Етикети за тази тема

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми