Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител Аватара на Tania_
    Post Thanks / Like

По подразбиране Помощ, търся да закупя дистанционно управление на корабче.

МОЛЯ ВИ,МЪЖЕ-ПОМАГАЙТЕ!
    Съпругът ми се нуждае от дистанционно управление на корабче,което е с радио-управление,но вече е риск да го ползва,тъй като може да загуби корабчето в някой язовир ако откаже. Самото корабче е за хвърляне на захранка в големи водоеми и самото дистанционно за приемане на сигнала трябва да е с обхват около километър,с два канала на приемане и два изпълнителни серво-мотора с приблизителен габарит на кибритена кутия. Двата канала са именно за тях-за всяко моторче.Захранването на предавателя да е 12V, а на станцията и сервомоторите може да варира от 6 до 12V.

Проверявах в e-bay,но ми излизат детски самолетчета,играчки,дистанционни за телевизори,но не и това което трябва. Моля ви,да ми помогнете с линкове, или магазини които продават такава техника в Лондон,за да купя. Вероятно в мен е причината да не мога в e-bay да намеря дистанционно с тези параметри.По-добрият вариант е да го намеря в интернет,за да може и либето да го види за параметрите и той да си прецени дали ще му свърши необходимата работа. Затова ще съм ви благодарна на линкове,които да дадете,за да реша най-после този проблем! А си обяснявам,че не мога да се справя с намирането му в нета,затова защото не знам вероятно какъв превод да му направя,въпреки че опитвах какви ли не варианти.
    Моля ви,помагайте защото другия месец тръгвам за Бг и трябва да го купя.
    Благодаря ви,за което от сърце!
    На всички съфорумци желая прекрасни дни,късмет във всичко и преди всичко да сме здрави,за да продължаваме битката на живота в тази чужбина!
    Последно редактирано от Tania_ : 09-06-2016 на 13:15

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: МОЛЯ ВИ ЗА ПОМОЩ!

Въпроса е по-скоро за някой форум за "нещо си ... " моделиране. Поначало - трябва да се купи комплект - предавателя+приемника. Щото са сдвоени и приемника разпознава само този предавател. За да не се влияе от другите наоколо.

Търсене - https://www.google.co.uk/search?q=ra...m=122&ie=UTF-8

Примерни варианти:
    https://www.howesmodels.co.uk/produc...610%20Receiver
    https://www.howesmodels.co.uk/produc...%20Combo%20Set
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Нов потребител Аватара на Tania_
    Post Thanks / Like

Благодаря ти,jhoro! Но в ибей не е ли възможно да се намери? Толкоз ли е специфично,за да търся помощта в някой форум? Все пак е едно обикновено дистанционно за корабче.

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Tania_ Виж мнението
    Благодаря ти,jhoro! Но в ибей не е ли възможно да се намери? Толкоз ли е специфично,за да търся помощта в някой форум? Все пак е едно обикновено дистанционно за корабче.
    Тоооо ... може и да може и ... в най-близкия магазин и Car boot, ама там със сигурност ще има варианти.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Дрифтинг с колички с дистанционно управление
    От corleonis във форум Вицове, забавни истории и линкове
    Отговори: 0
    Последно мнение: 31-05-2008, 10:13

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •