Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 4 от общо 4
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Post може ли детето ми да бъде прието

Здравейте мамита
    Ситуацията е такава-дойдох си до БГ да си взема детето и се връщаме в Лондон юли месец,обаче тя трябва да започне училище този септември...
    Кой е запознат със правилата и как става цялата работа със записването на училище в Лондон?
    Изпуснали ли сме сроковете?Какво трябва да направим като отидем в Лондон?
    Къде трябва да идем?Ако сме изпуснали сроковете какво следва и какво може да се направи?
    Моля ви за съвет защото нямам познати и няма към кой да се обърна за помощ по този въпрос!
    Благодаря ви предварително за отделеното време.
    Дияна

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: може ли детето ми да бъде прието

май в сайта на общината в която живееш,бяха училищата в които да кандидатстваш и реда по който да го направиш
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

3. БЛАГОДАРЯ uncool_girl thanked for this post
    dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от uncool_girl Виж мнението
    Здравейте мамита
    Ситуацията е такава-дойдох си до БГ да си взема детето и се връщаме в Лондон юли месец,обаче тя трябва да започне училище този септември...
    Кой е запознат със правилата и как става цялата работа със записването на училище в Лондон?
    Изпуснали ли сме сроковете?Какво трябва да направим като отидем в Лондон?
    Къде трябва да идем?Ако сме изпуснали сроковете какво следва и какво може да се направи?
    Моля ви за съвет защото нямам познати и няма към кой да се обърна за помощ по този въпрос!
    Благодаря ви предварително за отделеното време.
    Дияна
    Необходими документи за записване на детето за училище са акт за раждане преведен и легализиран с апостил, паспорт, доказателство за адрес и преведени диплома/и (ако има такива). Когато се подават документите , детето трябва да е в страната, защото се насрочва интервю с родителите и детето. Документи за записване на детето за училище, може да попълните в съответната община по местоживеене в Education department или на място в училищата, които сте си избрали. Успех от мен!

5. БЛАГОДАРЯ Мила, uncool_girl thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! uncool_girl liked this post
    Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Има опция и онлайн в някои общини. При мен беше ин иър адмишън и то след началото на срока. Попълних и сканирах формите, не помня дали ги искаха и по пощата оригиналите- май не.Акт за раждане не са ми искали, а доказателство за рождена дата, за което приеха паспорти. За доказателство за адрес ми приеха тенанси агриймънт, тъй като още не ми бяха пратили кансъл такс бил. Интервю под никаква форма не е имало особено с децата. Пуснах документи преди децата да дойдат, а за доказателство за ентри дейт, което ми поискаха, дадох резервации за билети след това бординг пасове. Всичко зависи и от местата в училищата. Ако знаете в кой район са проверете си кечмънт ериъс и статус - в офстед има оувър/андър събскрайбд информация за предишната година- това е най- добрият ориентир какво да очаквате. Аз лично се ориентирах за по-бързо през райтмуув, там има добавени данните на всички държавни и повечето индипендънт и академии. Като цяло целият рисърч може да си го направите онлайн и по телефона, стига да знаете къде точно ще живеете. При добра организация и малко късмет ще тръгне с класа си на 1вия ден, пожелавам ви да е в хубаво училище!

7. БЛАГОДАРЯ uncool_girl thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! uncool_girl liked this post
    Recommend uncool_girl recommended this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Ще бъде ли прието в ЮК пълномощно издадено в БГ?
    От kolata във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 08-04-2016, 11:03
  2. Може да бъде преразгледана присъдата на Шийлдс
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 3
    Последно мнение: 31-10-2008, 08:17
  3. Ал-Меграхи може да бъде върнат в Либия?
    От Suzanne във форум Други новини
    Отговори: 0
    Последно мнение: 08-06-2007, 07:25
  4. Отговори: 0
    Последно мнение: 15-03-2007, 23:35
  5. Имиграционна система може да бъде закрепена
    От Suzanne във форум Новини от и за UK
    Отговори: 1
    Последно мнение: 14-06-2006, 00:02

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми