Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 16 от общо 16
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Отзиви за Fantastic Services - Fantasticlean

Имате ли опит с тази компания https://www.fantasticservices.com/.
    Това което лично аз съм чувал за тях, че е българин който е собственик с някаква друга компания от чужбина.
    Като цяло знам ,че работят на тип франчайз и те оставят в положение което нищо може да не изкараш.
    Често осигуряват и квартири които са техни жилища и за тях е важно, че ще печелят от твоя наем.

Имам няколко случая в които хора са ми се оплаквали от условията на тази компания.
    Надявам се с ваша помощ да научим повече за тях и помогнем на всеки един, който има намерение да почва да работи с тях.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Отзиви за Fantastic Services - Fantasticlean

Изглежда никой нищо не знае за тях!?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Отзиви за Fantastic Services - Fantasticlean

Май да доста напред и не им пука за отзивите
    Using Tapatalk

Нов потребител Аватара на koleff3
    Post Thanks / Like

Здравейте, аз също се интересувах от възможностите за работа с тази компания. Всъщност все още събирам информация за тях...
    Всичко е коректно и много професионално. Разговарял съм с представителния им офис в БГ. На мен лично само едно не ми допадна, че дори и след година работа с тях, процента от печалбата е пак по -голям от твоя. Не знам, защо. Обикновено като франчайзоползвател би следвало да получаваш до 70-80% от приходите, а за франчайз одателя процейта да е до 20-30%.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране

Фантастик клийн - Fantastic Clean е основана преди 11-тина години от двама човека Рут и Антон Скарлатов, в Лондон. Разрастват се и преди 6 години отварят кол център във Варна, за да могат да използват евтин ресурс - а именно евтина работна ръка - служителка кол център 1000лв във Варна срещу 1400 паунда в Лондон. Офисът им се намира до ЖП гара Варна, ул. "Цариброд" 29,
    2010г Отварят фирма Фърст онлайн солюшън и отварят основен работен офис във Варна( http://www.1stonlinesolutions.bg/ като крадат ноу хау и кадри от Таксбак( https://www.taxback.com/bg ) които бяха първата компания направила работен офис във Варна през 1999г. След това се развиват добре, отварят ИТ отдел на фирмата, правят около 30 сайта и чрез много подмолни игри, нелоялна конкуренция, хакване на сайтове на конкуренция, фалшиви профили, фалшиви сайтове, фалшиви ревюта и рейтинги печелят добри позиции, започват да предлагат други услуги за дома. За сметка на това експанзивно развитие качеството намалява, следват много недоволни клиенти и 2012 решават че не могат да се справят с "чистачките" и решават да пускат франчайз, тоест друг да се оправя, а те само да са като посредник за намиране на клиенти. Много лакоми и некадърни чистачки, които досега са въртяли парцала се полакомяват да станат "шефове" и ето ти 17-18 франчайза в Лондон.
    Това развитие и големите приходи, както и масовото емигриране на работна ръка в Англия не остава незабелязано от "ТИМ" които слагат мутренска ръка и на тази фирма, както и на 80 % от нещата във Варна.
    С няколко думи - МНОГО некоректни, много некадърни, супер голямо самочувствие без покритие, много проблеми и главоболия с тях.... гарантирано от "ТИМ"

Естествено че всяко действие си има противодействие, и некоректността не остава безнаказана, всеки втори в Лондон като чуе за "Фантастичните" и ти вика бягай далече, разчува се от уста на уста експлоатацията, унизителното отношение и в момента имат огромен проблем с персонала - доста хора са им сърбали попарата и имат постоянно обяви че търсят чистачки и че дават франчайзи...

потърси мнения за Еко Клийн БГ ООД, Фърст онлайн Солюшън - 1st Online Solutions, Eco clean BG (позитивните мнения са си ги писали сами)
    Последно редактирано от BIG_BOY : 13-05-2016 на 03:26

6. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Нов потребител Аватара на koleff3
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от BIG_BOY Виж мнението
    Фантастик клийн - Fantastic Clean е основана преди 11-тина години от двама човека Рут и Антон Скарлатов, в Лондон. Разрастват се и преди 6 години отварят кол център във Варна, за да могат да използват евтин ресурс - а именно евтина работна ръка - служителка кол център 1000лв във Варна срещу 1400 паунда в Лондон. Офисът им се намира до ЖП гара Варна, ул. "Цариброд" 29,
    2010г Отварят фирма Фърст онлайн солюшън и отварят основен работен офис във Варна( http://www.1stonlinesolutions.bg/ като крадат ноу хау и кадри от Таксбак( https://www.taxback.com/bg ) които бяха първата компания направила работен офис във Варна през 1999г. След това се развиват добре, отварят ИТ отдел на фирмата, правят около 30 сайта и чрез много подмолни игри, нелоялна конкуренция, хакване на сайтове на конкуренция, фалшиви профили, фалшиви сайтове, фалшиви ревюта и рейтинги печелят добри позиции, започват да предлагат други услуги за дома. За сметка на това експанзивно развитие качеството намалява, следват много недоволни клиенти и 2012 решават че не могат да се справят с "чистачките" и решават да пускат франчайз, тоест друг да се оправя, а те само да са като посредник за намиране на клиенти. Много лакоми и некадърни чистачки, които досега са въртяли парцала се полакомяват да станат "шефове" и ето ти 17-18 франчайза в Лондон.
    Това развитие и големите приходи, както и масовото емигриране на работна ръка в Англия не остава незабелязано от "ТИМ" които слагат мутренска ръка и на тази фирма, както и на 80 % от нещата във Варна.
    С няколко думи - МНОГО некоректни, много некадърни, супер голямо самочувствие без покритие, много проблеми и главоболия с тях.... гарантирано от "ТИМ"

Естествено че всяко действие си има противодействие, и некоректността не остава безнаказана, всеки втори в Лондон като чуе за "Фантастичните" и ти вика бягай далече, разчува се от уста на уста експлоатацията, унизителното отношение и в момента имат огромен проблем с персонала - доста хора са им сърбали попарата и имат постоянно обяви че търсят чистачки и че дават франчайзи...

потърси мнения за Еко Клийн БГ ООД, Фърст онлайн Солюшън - 1st Online Solutions, Eco clean BG (позитивните мнения са си ги писали сами)
    Леле,доста богата информация. И мен ме усъмниха... Не може ти да вършиш всичко и накрая да ти дават 40%, а за тях да остават 60% за това, че ти " пълнят" графика. Разбира се, това е много важно да имаш клиенти, ама чак пък да лапат повече от теб...нещо не е както трябва..
    Още веднъж, благодаря за изчерпателния отговор.

8. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Като пишете глупости, поне вярвате ли си?!?!
    Всеки от Варна знае с какво точно се занимават ТИМ и това е индустрия, летища и др сериозни бизнеси. Поне като ще пишете хейтърски коментари за някого измислете нещо по-реалистично....
    Посмях се искрено, понеже съм от Варна и ми е забавно как всеки нереализирал се комплексар почва да плюе наред как "гроздето е кисело".
    Мога само с две думи да кажа че знам достатъчно за всяка от споменатите фирми по-горе и няма нищо общо с реалността, това дето сте го написали. Нека като му се работи на някой някъде да вдигне телефона, да отиде на среща и сам да прецени за себе си дали условията го устройват. Големи хора сме, за да слушаме тоз и оня какво чул от някой...

Напреднал
    Post Thanks / Like

Специално за мненията в мрежата - много малко хора не се замислят, защо негативните отзиви са преобладаващи, дори за сравнително коректни компании. Естествено поерфектни такива няма, но... причината е съвсем проста - хората са склонни да пишат отзиви най-вече, когато нещо не им е харесало. И друго - много често очакванията са надминават реалистичното, за което доставчика на услугата/стоката не винаги е виновен. А в същото време, изключително малко хора дават реални позитивни отзиви, когато услугата, стоката или каквото и да било е покрила частично или изцяло очакванията.

11. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Склонен съм да вярвам на биг бои , напълно

Напреднал
    Град
    Оxford
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от MarieMarie Виж мнението
    Като пишете глупости, поне вярвате ли си?!?!
    Всеки от Варна знае с какво точно се занимават ТИМ и това е индустрия, летища и др сериозни бизнеси. Поне като ще пишете хейтърски коментари за някого измислете нещо по-реалистично....
    Посмях се искрено, понеже съм от Варна и ми е забавно как всеки нереализирал се комплексар почва да плюе наред как "гроздето е кисело".
    Мога само с две думи да кажа че знам достатъчно за всяка от споменатите фирми по-горе и няма нищо общо с реалността, това дето сте го написали. Нека като му се работи на някой някъде да вдигне телефона, да отиде на среща и сам да прецени за себе си дали условията го устройват. Големи хора сме, за да слушаме тоз и оня какво чул от някой...
    I se registrirahte samo za da napishete tova?!

14. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Това което лично аз съм чувал за тях, че е българин който е собственик с някаква друга компания от чужбина.
    Като цяло знам ,че работят на тип франчайз и те оставят в положение което нищо може да не изкараш.
    Често осигуряват и квартири които са техни жилища и за тях е важно, че ще печелят от твоя наем.

Имам няколко случая в които хора са ми се оплаквали от условията на тази компания.
    Надявам се с ваша помощ да научим повече за тях и помогнем на всеки един, който има намерение да почва да работи с тях.
    Лорде, само мухи пускаш и гледаш кой ще се хване...или както се казва...Кажи ти от къде си чул за тази фирма? въпросът ти е малко подвеждаш, търсиш дискусия но май не казваш с каква цел питаш, какво точно те интерисува? Човека, който и да е собственика, та дори и българин си има бизнес, лошо няма..

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението

Лорде, само мухи пускаш и гледаш кой ще се хване...или както се казва...Кажи ти от къде си чул за тази фирма? въпросът ти е малко подвеждащ, търсиш дискусия но май не казваш с каква цел питаш, какво точно те интересува? Човека, който и да е собственика, та дори и българин си има бизнес, лошо няма..Ако е вранчайз не може да франчайзито да има претенции отностно каква оечалба реализира това си зависи от човека поел бизнеса...какъв % от печалбата се олаща на франчайора е ястно от самото начало когато се сключи договор...на който не му харесва да не се захваща....все пак ако се занимаваш с бизнес трябва да имаш основни познания в средата...а не да се захванеш с нещо и после франчайзера е виновен..ами да защото франчайзера е по умен...защо аз не се оплаквам..защото няма да се съглася на условия които не са ми изгодни...
    Последно редактирано от Lucky Girl : 18-06-2016 на 00:15

Напреднал
    Post Thanks / Like

Оплакваният от условията, и квартира предлагали...ами какво лошо има, някой да предлага квартира...е много ястно квартирата ще е на печалба за собственика това е нормално...българите които ги наемат тези квартири едва ли имат избор..защото агенциите искат доказателство за доход, препоръки...чебтакива оферти за жилища в Англия са рядкост....

ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Lucky Girl Виж мнението
    Лорде, само мухи пускаш и гледаш кой ще се хване...или както се казва...Кажи ти от къде си чул за тази фирма? въпросът ти е малко подвеждащ, търсиш дискусия но май не казваш с каква цел питаш, какво точно те интересува? Човека, който и да е собственика, та дори и българин си има бизнес, лошо няма..Ако е вранчайз не може да франчайзито да има претенции отностно каква оечалба реализира това си зависи от човека поел бизнеса...какъв % от печалбата се олаща на франчайора е ястно от самото начало когато се сключи договор...на който не му харесва да не се захваща....все пак ако се занимаваш с бизнес трябва да имаш основни познания в средата...а не да се захванеш с нещо и после франчайзера е виновен..ами да защото франчайзера е по умен...защо аз не се оплаквам..защото няма да се съглася на условия които не са ми изгодни...
    е да,ама ТИМ е и в лондон,а насето има кво да губи.страх лозе пази.говоря го от собствен опит-задника на човек е най-големия потърпевщ от това което прави устата.
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Да, за първи път се регистрирах сега във форума. Досега само четях коментари, не бях попаднала на тема, по която да искам да напиша нещо, а и не съм зарибен коментатор-форумист. Но като видях откровено нереални неща за Варна, по които имам наблюдения, реших че добре да се даде отпор на фантазьора-хейтър, щото хората не знам защо си мислят че някой като плюе има реални и обективни наблюдения по дадена тема?!?!?! Е, както казах вече, за всяка от тези фирми, споменати, имам наблюдения от първа ръка, а и за други, в които съм работила, има по една дузина подобни хейтърски мнения, които нямат общо с истината. Често самия хейтър не споменава защо е бил изгонен от дадената фирма, колко е бил некоректен самия той, и т.н. И най-шантавото в подобни случаи е, че много често някой чул-недочул, някой му преразказал подобна половинчата история със спестена именно тази част от нея, и той започва да пише насам-натам неща за които няма как да има никаква реална представа.
    Та не мисля да поствам активно коментари по всички теми на форума. Не очаквайте много-много такива от мен. Когато нещо ми направи впечатление и имам обектива и реална информация, ще споделя. Със здраве!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от MarieMarie Виж мнението
    Да, за първи път се регистрирах сега във форума. Досега само четях коментари, не бях попаднала на тема, по която да искам да напиша нещо, а и не съм зарибен коментатор-форумист. Но като видях откровено нереални неща за Варна, по които имам наблюдения, реших че добре да се даде отпор на фантазьора-хейтър, щото хората не знам защо си мислят че някой като плюе има реални и обективни наблюдения по дадена тема?!?!?! Е, както казах вече, за всяка от тези фирми, споменати, имам наблюдения от първа ръка, а и за други, в които съм работила, има по една дузина подобни хейтърски мнения, които нямат общо с истината. Често самия хейтър не споменава защо е бил изгонен от дадената фирма, колко е бил некоректен самия той, и т.н. И най-шантавото в подобни случаи е, че много често някой чул-недочул, някой му преразказал подобна половинчата история със спестена именно тази част от нея, и той започва да пише насам-натам неща за които няма как да има никаква реална представа.
    Та не мисля да поствам активно коментари по всички теми на форума. Не очаквайте много-много такива от мен. Когато нещо ми направи впечатление и имам обектива и реална информация, ще споделя. Със здраве!
    Марче как не ги е срам на намесват ТИМ в тази не-експлоатираща българите фирма?!
    Как може никой да не вярва, че един чистач и един програмист могат случайно да се срещнат в пъб-а на по бира и да създадат фирма с над 1000 служители?! Представям си ако случайно се запознаят космонавт и доцент по генно инженерство.
    btw чисто информативно, колко от работниците на фантастик в Англия са назначени на работа във фирмата и им се плащат осигуровки?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. 4G mobile services
    От shopska salata във форум Интернет и компютри
    Отговори: 0
    Последно мнение: 11-09-2012, 20:59

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •