Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 12 от общо 12
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране С децата си ли ходите на родителски срещи!?

Здравейте родители на малки и големи учеиници.
    Както знаете тук родителските срещи са по друг вид от това което някои помним в българските училища.
    Праймери училищата имат един вид вид родителска среща, а секондари училищата имат по друг тип срещи голяма зала и се ходи от маса на маса.
    Когато ходите вие и имате избор да вземете децата с вас или да ги оставите при някой да ги гледа, какво исбирате взимате ли ги с вас или ги оставяте!?
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: С децата си ли ходите на родителски срещи!?

В началото не ,но след това наблюдавах съучениците на дъщеря ми ,че посещават родителските срещи с родителите си /и с двамата даже/ и започнах да я вземам със себе си.

3. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ГРОБАРИ+ПЗ Аватара на captain caveman
    Град
    harrow on the hill,след моста първата у десно
    Post Thanks / Like

аз водя моите и на другарката ми родителите с мен,по-авторитетно е някак си!
    ГРОБАРИ+ПЗ
    БРАТ ДО БРАТА
    ПАЗАРДЖИК-СЛАВА,СЛАВА,СЛАВА!

Старо куче
    Post Thanks / Like

аз пък ходех с преводач
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Лорде едно време като бях в детската градина, сам си ходих на детска градина и се прибирах. Нашите само ми показаха по кой път ще ми е най кратко и повече не са се занимавали с мен. За родителска среща нямам спомен някой да е ходил, баща ми по мисии в Косово, Босна и Херцеговина, майка ми в германия, изобщо никой не се е занимавал с мен

dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Здравейте родители на малки и големи учеиници.
    Както знаете тук родителските срещи са по друг вид от това което някои помним в българските училища.
    Праймери училищата имат един вид вид родителска среща, а секондари училищата имат по друг тип срещи голяма зала и се ходи от маса на маса.
    Когато ходите вие и имате избор да вземете децата с вас или да ги оставите при някой да ги гледа, какво исбирате взимате ли ги с вас или ги оставяте!?
    Само в Secondary school може да вземеш детето си със себе си, даже такава е практиката, но в Primary school не само,че няма такава практика ами и в писмото те предупреждават, че не е желателно да водиш детето. Ако случайно някоя невеста с чаршаф помъкне шесте си деца я предупреждават за следващият път и децата стоят в коридора, докато учителката говори с майката. Както се досещаш има си причина поради която децата от началното училище не бива да слушат разговорът между учителката и родителя. В гимназията децата се приучават на отговорност, гласува им се доверие.
    Последно редактирано от Staki : 14-04-2016 на 10:00

8. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ilianaL Виж мнението
    Само в Secondary school може да вземеш детето си със себе си, даже такава е практиката, но в Primary school не само,че няма такава практика ами и в писмото те предупреждават, че не е желателно да водиш детето. Ако случайно някоя невеста с чаршаф помъкне шесте си деца я предупреждават за следващият път и децата стоят в коридора, докато учителката говори с майката. Както се досещаш има си причина поради която децата от началното училище не бива да слушат разговорът между учителката и родителя. В гимназията децата се приучават на отговорност, гласува им се доверие.
    На повечето родителски срещи на сина ми в Primary school съм го вземал с мен (както и всички останали родители). Не само, че не са ме предупреждавали, а са питали защо не е с мен, когато е липсвал. Когато детето е с теб се получава доста интресен диалог между родител, учител и дете, а учителите говорят открито и добронамерено с него. Не се сещам за причина, поради която децата не бива да слушат разговора между родителя и учителя, както ако има да кажат нещо положително, така и отрицателно. Винаги са използвали възможността да го похвалят, ако има за какво или да му обърнат внимание върху нещо, върху което трябва да работи.
    while (2+2 == 4) {
    drink(new Bourbon("Jefferson's" , 100));
    }
    gotoAndStop ("bed");

10. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    dobra i losha Аватара на ilianaL
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Staki Виж мнението
    На повечето родителски срещи на сина ми в Primary school съм го вземал с мен (както и всички останали родители). Не само, че не са ме предупреждавали, а са питали защо не е с мен, когато е липсвал. Когато детето е с теб се получава доста интресен диалог между родител, учител и дете, а учителите говорят открито и добронамерено с него. Не се сещам за причина, поради която децата не бива да слушат разговора между родителя и учителя, както ако има да кажат нещо положително, така и отрицателно. Винаги са използвали възможността да го похвалят, ако има за какво или да му обърнат внимание върху нещо, върху което трябва да работи.
    Децата ми отдавна са в Secondary school и не пазя писмата от Primary, но и в двете начални училища, в които са били, в писмата с които са ни информирали за родителската среща беше написано, че е желателно да се ходи без децата. Докато в Secondary school ходя с тях и както казваш получава се много добра дискусия.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: С децата си ли ходите на родителски срещи!?

Аз не смятам, че е добре да ходя със сина си на родителска среща. Естествено предавам му всичко което казват, но ми се иска учителите да не се притесняват от неговото присъствие и да казват конкретно каквото мислят.
    Ако пък искат да го хвалят много много че се справя супер, не е добре да се отпуска.
    Те тук им дават таргети нарочно по високи недостигаеми и да не се отпускат.
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

миросъздавател Аватара на Staki
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ilianaL Виж мнението
    Децата ми отдавна са в Secondary school и не пазя писмата от Primary, но и в двете начални училища, в които са били, в писмата с които са ни информирали за родителската среща беше написано, че е желателно да се ходи без децата. Докато в Secondary school ходя с тях и както казваш получава се много добра дискусия.
    Вероятно е по-скоро училищна политика, отколкото установено правило. Когато коментирам с познати, забелязвам, че има доста общи практики между различни училища и райони, но и някои различия.
    while (2+2 == 4) {
    drink(new Bourbon("Jefferson's" , 100));
    }
    gotoAndStop ("bed");

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Винаги със сина ми съм ходила, той беше рисепшън клас 2000 година. Такава беше практиката и в двете начални училища, които той е посещавал. Същото беше после и в гимназията. Учителите разговарят и с децата, не само с родителите. Дъщерята също в началното училище я водя на родителските срещи.

15. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: С децата си ли ходите на родителски срещи!?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Аз не смятам, че е добре да ходя със сина си на родителска среща. Естествено предавам му всичко което казват, но ми се иска учителите да не се притесняват от неговото присъствие и да казват конкретно каквото мислят.
    Ако пък искат да го хвалят много много че се справя супер, не е добре да се отпуска.
    Те тук им дават таргети нарочно по високи недостигаеми и да не се отпускат.
    Разбира се,че с децата,това е изискване в нашите,не съм видял досега учител,а и въобще британец да се притеснява от това което има да каже.За какви недостигаеми(трети път го пиша и компютърът го трие) таргети става въпрос?
    Using Tapatalk

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 35
    Последно мнение: 18-09-2015, 20:12
  2. Форумни срещи във Лондон.
    От saver във форум Търся българи наблизо
    Отговори: 5
    Последно мнение: 25-08-2014, 00:52
  3. Пасаван на дете, само с един родителски подпис?
    От boki във форум Семейно право в UK
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-09-2011, 18:53
  4. Отговори: 6
    Последно мнение: 24-05-2009, 09:04

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •