Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 28 от 50 ПървиПърви ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 676 до 700 от общо 1235
    Напреднал
    Град
    Currently London
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Гласуване за това, UK да напусне или не EU

Цитирай Първоначално написано от Danny 69 Виж мнението
    А къде ще играят трите лъва ако напуснат EU ?
    А къде играятТурция,Русия,Швейцария и прочие.......?
    Влюбен в Нова Зеландия...
    ... И отблизо е прекрасна!.......

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    юк ще оцелее в или извън ес

Проблема идва от тук ,че аз лично не съм Матусал да живея 900 + лета да видя на ук прогреса !
    или - Защо ще изгубват питомното и ще търсят дивото / от бизнез перспектива / като излизат от ЕС .
    Обществена тайна е че вота за излизане е от англииските бенефити , тези мизерници са по-зле от мангустите в бг .
    е вече се очертава, че след вот - НЕ идва втори скот референдум / северна ирландия също няма избор освен референдум / и Гибралтар ще вече и испански !
    островите са офшорни зони - така че и те са на път ? това вече е бизнес .
    на мен лично не ми требе криза от този род ,
    хаха май европа е добър континент

3. ХАРЕСВАМ! deijei, itso liked this post
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от treven Виж мнението
    А къде играятТурция,Русия,Швейцария и прочие.......?
    Във Франция?
    Using Tapatalk

Старо куче Аватара на merry
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Deer Street Виж мнението

Защо ще изгубват питомното и ще търсят дивото / от бизнез перспектива / като излизат от ЕС .
    Обществена тайна е че вота за излизане е от англииските бенефити , тези мизерници са по-зле от мангустите в бг .
    Филмчето е малко по-продължително, час и 10 мин, но в него нещо различно се опитват да ни убедят. И не говорят за имиграция, бенефити и тн, засягат повече икономическите проблеми.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    И за къде ще тръгнат 1.5млн ЕС граждани и защо? В Италия 30% безработица, в Гърция 40%, в Испания 50% сред младите. В България сами знаете как е - миграцията в чужбина се увеличава всяка година. Представям си как Ганьо си дига дисагите от строежа на който взима по 80-90 паунда на ден и се връща в България да работи за тези пари на месец. Или пък някой френски трейдър в ситито работещ за 250к - ексузе моа, вдига си сакото от Армани - и на Евростар и обратно в Париж!
    брат всичко е приходи и разходи ако разходите ти превишават или равни на приходите търсиш друг вариант. ми доста народ ще си вдигне чукалата при положение че няма работа. честно не мога да ви разбера мисленето опитвам опитвам и не се получава. приличаш ми точно на комшията който преди малко го спрях да сипе минерално масло в кола със най вероятно синтетично. знаеш ли кво се получава от микса им? това ще се получи и при брекзит поне за минимум 5 години

въпрос на договорка с фирмите производители на материалите
    освен това пауна няма да седи на дъното за неопределен период от време, досега от ес само заплахи хвърчат, което ме ра да си мисля че някои хора май наистина ги е шубе че излезе ли юк, цялата седянка ше се разтури и вече няма да дърпат те конците

то не бяна спекулации, не бяха заплахи не бе чудо
    айде сга вече тоя страх и трайкане, юк ще оцелее в или извън ес
    нали ти си в германия и стискаш палци да се разпадне ЕС, я помисли малко ако се разпадне ес как всички съседи ще ви набутат обратно рефюджитата. малко требе да се мисли. а да ти кажа че докато германия е силна разпад на ес няма да има
    та викаш нема да е вечно нисък паунда ми сигурно преди 20 год беше 3 лв сега се колебае между 2.30 и 2.50 та колко години требва да чакам да стане пак 3 кинта? по нагоре някой спомена че на теб целта ти е да се съсипе ес за да се махнат рефюджитата съчувствам ти ама ако се разпадне ще имаш по голям проблем с повече рефюджита
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Старо куче
    Post Thanks / Like

И за къде ще тръгнат 1.5млн ЕС граждани и защо? В Италия 30% безработица, в Гърция 40%, в Испания 50% сред младите. В България сами знаете как е - миграцията в чужбина се увеличава всяка година. Представям си как Ганьо си дига дисагите от строежа на който взима по 80-90 паунда на ден и се връща в България да работи за тези пари на месец. Или пък някой френски трейдър в ситито работещ за 250к - ексузе моа, вдига си сакото от Армани - и на Евростар и обратно в Париж!
    въпрос на договорка с фирмите производители на материалите
    освен това пауна няма да седи на дъното за неопределен период от време, досега от ес само заплахи хвърчат, което ме ра да си мисля че някои хора май наистина ги е шубе че излезе ли юк, цялата седянка ше се разтури и вече няма да дърпат те конците

то не бяна спекулации, не бяха заплахи не бе чудо
    айде сга вече тоя страх и трайкане, юк ще оцелее в или извън ес
    Цитирай Първоначално написано от merry Виж мнението
    Филмчето е малко по-продължително, час и 10 мин, но в него нещо различно се опитват да ни убедят. И не говорят за имиграция, бенефити и тн, засягат повече икономическите проблеми.
    би ли го синтезирала филма с няколко изречения?

Старо куче
    Post Thanks / Like

кефи в ме последната брошура която получих от Vote Leave:
    "Най-добре си перефразирайте въпроса по следният начин: Искате ли Великобритания да се присъедини към ЕС? Ако отговорът ви е НЕ, то гласувайте за излизане"

Аз лично се сетих кой в момента най-много драпа да се присъедини към ЕС: Турция, Албания, Македония, Украйна... Нещо не ми се иска да съм в един съюз с тези (без да съм против хората от въпросните нации разбира се, говорим за държави).

9. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Unilad liked this post
    Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

http://www.lentata.com/page_8729.html

и? пойнта е да не се насилват останалите ес държави да се самоунишожават, особено като бъде приета Турция
    кой е казал че трябва да живея в Германия до последно? ако пуснат турците и тук тотално се поараби всичко - да не мислиш че ще останем?

мен ме интересува този проблем да бъде ограничен и да не залее цяла европа, ако ше и да е за сметката на Германия.
    освен това до тогава местните ще изгърмят и нещата ще трябва да бъдат променени

но отново ще повторя - не за сметка на цяла европа и всички държави в нея

айде стига с тоя паунд и заветните ви 3 лева, гледай какво можеш да купиш с 1 паунд а не на колко лева е равен
    ти си мислиш че паунда ще се срине, а еврото ще стои стабилно при случващото се?
    аз смятам че британския паунд след това ще се стабилизира особено на фона това което ще продължи да се случва в
    континентална Европа.

и въпреки че нямам илюзии и си мисля че ще нагласят гласуването за оставане, щото на Камерън и компания им треперят гащите, все имам надежда че народа си е отворил очите и най-накрая ще се разкара от ес.
    излезе ли юк, ще бутне цялото ес домино и честно казано предпочитам визи пред това да трябва да съжителствам с половината турция и арабските държави!
    Последно редактирано от RNOH : 12-06-2016 на 21:52
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

BBC1 now - "Better In or Out?"

LOUD AND PROUD FROM LONDON TOWN

Старо куче
    Post Thanks / Like

"Най-добре си перефразирайте въпроса по следният начин: Искате ли Великобритания да се присъедини към ЕС? Ако отговорът ви е НЕ, то гласувайте за излизане"

Аз лично се сетих кой в момента най-много драпа да се присъедини към ЕС: Турция, Албания, Македония, Украйна... Нещо не ми се иска да съм в един съюз с тези (без да съм против хората от въпросните нации разбира се, говорим за държави).
    винаги съм смятал българите за поне една идея по природно интелигентна нация може би се е променила ситуацията?

http://www.lentata.com/page_8729.html

и? пойнта е да не се насилват останалите ес държави да се самоунишожават, особено като бъде приета Турция
    кой е казал че трябва да живея в Германия до последно? ако пуснат турците и тук тотално се поараби всичко - да не мислиш че ще останем?

мен ме интересува този проблем да бъде ограничен и да не залее цяла европа, ако ше и да е за сметката на Германия.
    освен това до тогава местните ще изгърмят и нещата ще трябва да бъдат променени

но отново ще повторя - не за сметка на цяла европа и всички държави в нея

айде стига с тоя паунд и заветните ви 3 лева, гледай какво можеш да купиш с 1 паунд а не на колко лева е равен
    ти си мислиш че паунда ще се срине, а еврото ще стои стабилно при случващото се?
    аз смятам че британския паунд след това ще се стабилизира особено на фона това което ще продължи да се случва в
    континентална Европа.

и въпреки че нямам илюзии и си мисля че ще нагласят гласуването за оставане, щото на Камерън и компания им треперят гащите, все имам надежда че народа си е отворил очите и най-накрая ще се разкара от ес.
    излезе ли юк, ще бутне цялото ес домино и честно казано предпочитам визи пред това да трябва да съжителствам с половината турция и арабските държави!
    и ти очакваш някакъв външен фактор да те спаси от рефюджитата и меркел?

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    винаги съм смятал българите за поне една идея по природно интелигентна нация може би се е променила ситуацията?

и ти очакваш някакъв външен фактор да те спаси от рефюджитата и меркел?
    не очаквам нищо
    но смятам че брексит е много добра възможност да се започне с промяната, която включва и опониране на вкарания в момента план за помюсюлманчване на цяла европа.

относно "спасението" - да не би някой отвън да е спасил мен или някои други от случващото се в бг? аз сама се спасих като си вдигнах багажа, както и много други.
    спасението отвън го чакат хората които останаха. като не ми харесва някъде си вдигам чукалата и се спасявам. но е съвсем логично че като си се установил някъде и имаш стабилност там, няма да си много хепи ако трябва пак да събираш багажа и да сменяш държавата.
    и то не заради самата държава като такава ами заради простотии като тези дето тези които Меркел и алкохолика Юнкер насила налагат на цяла Европа, използвайки лостове през тъпия ес.

както писах, нямам очаквания, имам надежди.
    Последно редактирано от RNOH : 12-06-2016 на 23:03

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

Старо куче
    Post Thanks / Like

не очаквам нищо
    но смятам че брексит е много добра възможност да се започне с промяната, която включва и опониране на вкарания в момента план за помюсюлманчване на цяла европа.

относно "спасението" - да не би някой отвън да е спасил мен или някои други от случващото се в бг? аз сама се спасих като си вдигнах багажа, както и много други.
    спасението отвън го чакат хората които останаха. като не ми харесва някъде си вдигам чукалата и се спасявам. но е съвсем логично че като си се установил някъде и имаш стабилност там, няма да си много хепи ако трябва пак да събираш багажа и да сменяш държавата.
    и то не заради самата държава като такава ами заради простотии като тези дето тези които Меркел и алкохолика Юнкер насила налагат на цяла Европа, използвайки лостове през тъпия ес.

както писах, нямам очаквания, имам надежди.
    да приемеме че си права че това е начина да се спре помюсюлманчването, колко време ще отнеме това? минимум 5 години и ако не се предприемат мерки и миграцията продължава както последната година колко рефюджита са тва ? 5 млн? еми то страхотна спирачка на миграцията неам думи
    разбирам огорчението ти от ес и меркел но решенията трябва да се търсят другаде не в разпада на ес

и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

Мотовилков , хаиде престанете да пишете глупости , украина няма да влезе никога в ЕС , турция и тя няма да влезе . Македония и Албания са толкова малки държави ,4е не е проблем , но и те в близките 10 години няма да влезнат Супер е , 4е УК направи този референдум . Стискам палци ве4е да гласуват ,,излизане,, да гледам как се сриват и как УК се разпада . И от великата британска империя ще остане само една Англия с територия , колкото бг

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от platini Виж мнението
    Мотовилков , хаиде престанете да пишете глупости , украина няма да влезе никога в ЕС , турция и тя няма да влезе . Македония и Албания са толкова малки държави ,4е не е проблем , но и те в близките 10 години няма да влезнат Супер е , 4е УК направи този референдум . Стискам палци ве4е да гласуват ,,излизане,, да гледам как се сриват и как УК се разпада . И от великата британска империя ще остане само една Англия с територия , колкото бг
    Изглежда не следиш последните събития - Украйна разпалиха гражданска война за да влязат в ЕС и НАТО. И дори такива всички държави в ЕС приеха да ги асоциират. Само Холандците успяха да поискат референдум на който гласуваха ПРОТИВ асоциирането на Украйна. В резултат обаче мнението на холандците е мощно проигнорирано и Украйна все пак е асоциирана с ЕС.

Предполагам вече европейците отдавна нямат думата - и от това най-много искаме да избягаме.

17. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! merry liked this post
    Post Thanks / Like

Изглежда не следиш последните събития - Украйна разпалиха гражданска война за да влязат в ЕС и НАТО. И дори такива всички държави в ЕС приеха да ги асоциират. Само Холандците успяха да поискат референдум на който гласуваха ПРОТИВ асоциирането на Украйна. В резултат обаче мнението на холандците е мощно проигнорирано и Украйна все пак е асоциирана с ЕС.

Предполагам вече европейците отдавна нямат думата - и от това най-много искаме да избягаме.
    Следя много добре , украина няма да стане 4лен на ЕС , а вие не можете да избягате от никъде , УК дори и при вот ,,излизане ,, пак ще са супер зависими от Америка И ЕС . , само дето ще се разпадне УК и Англия , ще стане още по слаба и зависима , да не говорим за пряките ефекти , които ще ги по4уства англия веднага , буквално веднага

19. ХАРЕСВАМ! itso liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Платини, престани да пишеш глупости. Дори в Англия не живееш а си на всяка манджа мерудия.

Post Thanks / Like

ЖИВЕЯ на хаинаулт роад , е11 , да ти дам ли телефона да ми доидеш на гости , никви глупости не говоря , само се моли да не стане вот излизане , защтото ще ви се разкаже играта , ако си в УК

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от deijei Виж мнението
    да приемеме че си права че това е начина да се спре помюсюлманчването, колко време ще отнеме това? минимум 5 години и ако не се предприемат мерки и миграцията продължава както последната година колко рефюджита са тва ? 5 млн? еми то страхотна спирачка на миграцията неам думи
    разбирам огорчението ти от ес и меркел но решенията трябва да се тъzрсят другаде не в разпада на ес
    ??
    Македонците си затвориха границата и въпроса се приключи. За какви 5 години говорим?
    И момента в който всяка държава за себе си решава кой си ходи и кой остава - мога да ти гарантирам че нещата ще изглеждат много различно и много по-бързо отколкото си го представяш.

В момента на никой не му стиска да се опъне щото ги заплашват и им извиват ръцете както на гърците.
    един като прегризе синджира и гледай какво ще последва.

Пропуснал ли си последното споразумение с Турция за свободното придвижване на гражданите й из ес ? Без да ги приемат като членове?

23. БЛАГОДАРЯ merry thanked for this post
    Post Thanks / Like

Вот за излизане на УК , няма нищо общо с мигранската криза , няма да повлияе , двете събития нямат връзка . Референдума е много полезен , защото ще спре веднъж завинаги дискриминацията в медиите против работниците от ЕС (предимно от изтока ) , което си е дискриминация както и да се погледне . Фарадж не смее и една дума да каже против мигрантите от нигерия , пакистан , бангладеш и ТН . И това е голямо лицемерие . Като погледнем как ислямистите превземат кварталите в лондон 4рез раждаемост , на всеки става ясно , къде е проблема на УК . Днес да им е 4естит ислямиски кмет на лондон

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цялата надежда е в ръцете на английските чавове. Не обичам безделниците, но дано те поне гласуват масово за излизане - в крайна сметка оставането в ЕС за тях означава да делят държавните пари с такива безделници от Гърция и Испания. А сега се очертава да се присъединят още 89 млн супер бедни душици и те ще искат да папат.

Нищо не остана от това ЕС вече - икономическите договори и съюзи са остаряла концепция от миналия век. Бежанците и тероризма в Европа практически разформироваха Шенген, а подпомагането на по-слаби държави способства за разрастването но организираната престъпност. Свърши се с ЕС, време е да се махаме.

26. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    Post Thanks / Like

Никви 89 млн не се о4ертава да се присъединят , ЕС не е проблема за нахлуването на ислямските мигранти . УК така или ина4е ще бъде напълно ислямизирана между 30-50 години от тук нататък . Ако УК излезе от ЕС , ще се ислямизира по бързо . Българите , дори С ПР документи или британско гражданство , ще бъдат здраво дискриминирани , ако УК излезе от ЕС . Особено като станат над 50 години . Които има ипотека в лондон , ще я изгуби , а другите ще бъдат вкарани в наи долнопробните кансел жилища , отворете си хубаво о4ите , какво ще стане при излизане

Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

ако гласуват leave ,aз ли4но 6те се преместя да живея в Амстердам....................там мисля с английски мога да се оправя не виждам къде другаде да отида ....Нова Зеландия евентуално............

Contrarian Аватара на mate
    Град
    Glasgow
    Post Thanks / Like

И ти си прав, тоя пуст английски се говори само тук, в Амстердам и Нова Зеландия... и никъде другаде.

30. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

В момента ЮК е в ЕС - все едно живеете в добър безопасен район и си държите входната врата отключена, тя дори отворена. Всеки от съседите може свободно да влезе у вас и да си хапва от хладилника. След излизането от ЕС пак ще си живеете в същия район, но вече със заключена врата. Когато някой иска да дойде ще звъни на звънеца а вие ще си решавате да му отваряте или не. Това е образно разликата.

32. БЛАГОДАРЯ RNOH thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! merry liked this post
    Mr. Herbalist Аватара на steve
    Град
    only in your mind
    Post Thanks / Like

бе незнам отколко време живеете в Ук ....че пишете такива глупости....тук всеки мрази всеки или с други думи казано на никой не му пука особено за другите ....ист юръп и бг в 4астност са дискриминирани заради просташкия си манталитет и ужасния английски който говорят до степен абсолютен ки4 ..като никой не може да им разбере какво казват как да ги разберат какво мислят....дори африканците ги гледат като извънземни...сега 6те ви питам ми вие уважаеми ист юръп не дискриминирате ли негрите и арабите само за6тото не ви харесват ...аз ли4но ги дискриминирам ,дискриминирам и английския уайт тра6 понеже се имам за нива над него.............така 4е майната му в ес или не все тая ....ако ме карат да пла6там не6то 4е живея тук се махам другаде където е безплатно

34. ХАРЕСВАМ! merry, няма liked this post
Страница 28 от 50 ПървиПърви ... 18262728293038 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 38
    Последно мнение: 21-11-2013, 22:19
  2. Какво ще загуби Великобритания, ако напусне ЕС?
    От Arthur's Sword EXCALIBUR във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 08-11-2012, 09:34
  3. Какво е нужно за котка да напусне Англия?
    От koddein във форум Общ форум
    Отговори: 4
    Последно мнение: 12-05-2010, 20:02
  4. Отговори: 14
    Последно мнение: 05-07-2009, 11:35
  5. Лондон съветван да напусне ЕС
    От 3dimensional_ME във форум Новини от и за UK
    Отговори: 0
    Последно мнение: 30-05-2005, 17:42

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми