Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 6 от общо 6
    Напреднал Аватара на gangosan
    Post Thanks / Like

Question Прехвърляне на сметка към Халифакс - моля за помощ и насоки

Здравейте благодарение на този прекрасен форум разбрах за смяна на банка и получаване на 100 паунда сега станаха 125 към Halifax. Ta искам да направя switch обаче имам проблем с английския език и искам да помоля за съвет какво да правя мисля ,че може онлайн да стане ,защото имам имейли от халифакс и там има линк за свич в моя случай HSBC->Halifax , но не мога да си го преведа точно .Хората ми пишат пощенския код, името ми, номера на акаунта и има информация ,кояте ме е страх онлайн да попълня да не би да объркам.Според вас какво да направя да отида да говоря в банката мисля ,че ще се справя ако не е много дълга процедурата.Аз ходих в банката и казах ,че имам в HSBC и искам да мина към тях и вече имам карта , но се обърках имам имейли с линкове за свич казах им ,че искам да мина към тях и да затворя HSBC акаунта.Да чакам ли или да действам.Взеха ми данни от HSBC картата и ми искаха документ за кансел.Аз казах ,че нямам и ми поискаха банково извлечение (банк статемент)Дадох им всичко и днес ми дойде картата .HSBC карта и тя си работи .
    Ако е по лесно онлайн да подам заявление ще ви помоля за превод на снимки ,които пусна и разяснение кое да отбележа на въпроса да или не.
    http://imgur.com/a/STM2K

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Моля за помощ и насоки

Цитирай Първоначално написано от gangosan Виж мнението
    Здравейте благодарение на този прекрасен форум разбрах за смяна на банка и получаване на 100 паунда сега станаха 125 към Halifax. Ta искам да направя switch обаче имам проблем с английския език и искам да помоля за съвет какво да правя мисля ,че може онлайн да стане ,защото имам имейли от халифакс и там има линк за свич в моя случай HSBC->Halifax , но не мога да си го преведа точно .Хората ми пишат пощенския код, името ми, номера на акаунта и има информация ,кояте ме е страх онлайн да попълня да не би да объркам.Според вас какво да направя да отида да говоря в банката мисля ,че ще се справя ако не е много дълга процедурата.Аз ходих в банката и казах ,че имам в HSBC и искам да мина към тях и вече имам карта , но се обърках имам имейли с линкове за свич казах им ,че искам да мина към тях и да затворя HSBC акаунта.Да чакам ли или да действам.Взеха ми данни от HSBC картата и ми искаха документ за кансел.Аз казах ,че нямам и ми поискаха банково извлечение (банк статемент)Дадох им всичко и днес ми дойде картата .HSBC карта и тя си работи .
    Ако е по лесно онлайн да подам заявление ще ви помоля за превод на снимки ,които пусна и разяснение кое да отбележа на въпроса да или не.
    Аз не бих попълвала нищо, което съм отворила от някакви имейли, които са ми пристигнали, много често това е phishing, т.е. фалшиви имейли, които изглеждат от банката, но всъщност не са и имат за цел източване на личната ти информация - потребителско име, пароли и т.н. Ако си отишъл в банката и си подал документи там, на твое място бих изчакал да обработят информацията, която си им дал.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

3. БЛАГОДАРЯ gangosan thanked for this post
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от gangosan Виж мнението
    Тъкмо ще можеш да вложиш парите в някой курс по английски.
    Using Tapatalk

5. ХАРЕСВАМ! Katsko, gangosan liked this post
    Ж.Обрешков Аватара на KOCMOHABT
    Град
    Толбухин
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Danny 69 Виж мнението
    Тъкмо ще можеш да вложиш парите в някой курс по английски.
    Не му/й трябва курс по английски.
    Ще се научи на: работата, улицата и т.н.
    think different

7. ХАРЕСВАМ! Katsko, gangosan liked this post
    Post Thanks / Like

Благодаря за мненията и насоките ще изчакам да видим как ще се развият нещата.Относно за съмнителни имейли винаги внимавам и проверявам този ме прехвърля към сайта на халифакс ,който е страница със сертификат и данните са достоверни ,но наистина трябва да се внимава.Ще изчакам и ,като има развитие ще пиша още веднъж благодаря на всички отзовали се.

9. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Post Thanks / Like

Добър ден ,днес ходих до банката питах ги как е положението и им казах ,че имам имейл от тях с писмо което е за онлайн преминване към тях.Те ми казаха ,че може да си направя апоинтмент за след 2 седмици а може и да го направя онлайн.
    В крайна сметка отворих имейла и го извърших онлайн.Пише до 31 тоя месец ще се извърши процедурата.

11. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Моля помогнете......проблем с пари в банката, блокирана сметка
    От Katya Ganeva във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 16
    Последно мнение: 03-08-2015, 16:41
  2. Прехвърляне на сметка?
    От Tatuana във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 8
    Последно мнение: 12-02-2015, 11:32
  3. Отговори: 34
    Последно мнение: 05-11-2013, 23:57
  4. Моля Ви дайте ми насоки за Графичен дизайн в ЮК
    От xstyleextreme във форум Образование в UK
    Отговори: 11
    Последно мнение: 07-02-2013, 11:45