Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 40 от общо 40
    Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Летище София

Цитирай Първоначално написано от Amun-Ra Виж мнението
    Още в избора на полет с неадекватно време на пристигане.--------------
    --------------------
    Дано да си ме разбрал правилно, без лоши чувства, винаги има + и - в нискобюджетните компании, но реално заслужава ли си?
    Прочети първия пост... Уизеър ги бях отсвирил от 10г заради неудобствата- неудобни времена, стриктно тегло на багажа...
    Сега реших да изтърпя неудобствата заради:
    - Спестявам ставане среднощ и пътуване до Хиитроу (15пнд такси до автогарата среднощ+ 44пнд ретърн до Хиитроу с National Express.
    - Спестявам почти 1 ден- на работа съм до 16:30, в 20:30 летя и в къщи съм в 9:30 сутринта, иначе летя на другия ден сутринта и в къщи в БГ съм привечер...
    - Спестявам около 100пнд, другите полети от Хитоу са по-скъпи, дори и с прекачване+ загуба на време по чуждите летища. С прекачване на 2 пъти багажа ми е пристигал в къщи след 1-2 дена...
    - На връщане излитам привечер, кацам около 20:30 и на другия ден съм на работа.
    Така, че ползите са ми повече, т.е. спестявам около 150пнд и 1 ден заради няколко часа неудобство. Единствено за това неудобство беше темата, за да бъде минимално, а не как навсякъде мога да ползвам такси, да летя в първа класа и да се правя на баровец, за да ми е максимално удобно.
    Защо трябва да обяснявам всичко това, не е от полза на никой...
    Няма пълно щастие, винаги се прави баланс м/у цена/качество.
    Последно редактирано от cibik : 22-02-2016 на 13:00

Старо куче Аватара на Amun-Ra
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    Прочети първия пост... Уизеър ги бях отсвирил от 10г заради неудобствата- неудобни времена, стриктно тегло на багажа...
    Сега реших да изтърпя неудобствата заради:
    - Спестявам ставане среднощ и пътуване до Хиитроу (15пнд такси до автогарата среднощ+ 44пнд ретърн до Хиитроу с National Express.
    - Спестявам почти 1 ден- на работа съм до 16:30, в 20:30 летя и в къщи съм в 9:30 сутринта, иначе летя на другия ден сутринта и в къщи в БГ съм привечер...
    - Спестявам около 100пнд, другите полети от Хитоу са по-скъпи, дори и с прекачване+ загуба на време по чуждите летища. С прекачване на 2 пъти багажа ми е пристигал в къщи след 1-2 дена...
    - На връщане излитам привечер, кацам около 20:30 и на другия ден съм на работа.
    Така, че ползите са ми повече, т.е. спестявам около 150пнд и 1 ден заради няколко часа неудобство. Единствено за това неудобство беше темата, за да бъде минимално, а не как навсякъде мога да ползвам такси, да летя в първа класа и да се правя на баровец, за да ми е максимално удобно.
    Защо трябва да обяснявам всичко това, не е от полза на никой...
    Няма пълно щастие, винаги се прави баланс м/у цена/качество.
    Напротив от полза е, защото ако беше написал това в началото нямаше да се чудя защо е това мрънкане. След, като са ти ясни ползите и вредите от нискотарифните линии. Ти хубаво спестяваш 1 ден и 150 паунда, но от написаното не видях, ти аджеба кога спиш, 36 часа без сън или с лека дрямка в самолета/автобуса не си е работа, но избора си е твой.
    Може би по-добре знаеш от мен от Бристол има полет Бристол-Амстердам-София в 6,20 излита в София си 14.00, около 200 паунда двупосочен. 15.00ч си на централна автогара, до 22 00ч може да отидеш до най-далечните точки в Северна България.

По темата:
    След кацане, отиваш в Заминаващи на Т1(работи), сядаш си на произволна пейчица и си четеш електронната книга(каза, че имаш), пиеш си кафенце и след 2 часа и половина излизаш и си хващаш градския транспорт по посочения от теб график.
    До Т1 няма достъп от Т2, пеша може по шосето, така бяха принудени много хора преди няколко месеца, когато полицията взриви един подозрителен микробус. На удобство и организация в БГ не може да се разчита за голямо съжаление.
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

3. ХАРЕСВАМ! nesi liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Още в избора на полет с неадекватно време на пристигане. Не съм хейтър, но някои хора за да спестят 100 пари(паунд, долар, евро) ще пътуват с най-неудобния възможен полет, ще висят по аерогари и заведения. Никога не съм го разбирал това и никога няма, предпочитам прекачване, но пристигане в нормален час от колкото неудобно пристигане с директен полет.
    Коментира се полета на Уизеър от Бристол. Колко струва и проблем ли е влак от Бристол до Лондон, от където да се лети до София в нормален час? Е няма да е за 28 паунда, но ще се пристигне в час в който всичко работи.
    Аз самият гледам полети в момента за УК, директния полет на Уизеър е и най-неудобен, за 100лв отгоре, имам опция с прекачване в Берлин, Париж или Амстердам с пристигане 12 на обяд УК време. Въобще не се чудя кое да избера.
    Дано да си ме разбрал правилно, без лоши чувства, винаги има + и - в нискобюджетните компании, но реално заслужава ли си?
    Оффф, ама и ти се забатачи м детайлите.
    Когато летя - ще те имам предвид (за недостигащите - не че са спестени пари).

Колкото до директен / с прекачване - колкото пъти сам съм си купувал билети - винаги взимам на British Airways.
    София - Хийтроу е 14:20 излитане - 15:55 кацане. Хийтроу - София - 8:20 излитане, 13:25 кацане.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Оффф, ама и ти се забатачи м детайлите.
    Когато летя - ще те имам предвид (за недостигащите - не че са спестени пари).

Колкото до директен / с прекачване - колкото пъти сам съм си купувал билети - винаги взимам на British Airways.
    София - Хийтроу е 14:20 излитане - 15:55 кацане. Хийтроу - София - 8:20 излитане, 13:25 кацане.
    И къде коментирам ТЕБ? Или имаш 2 профила, един от които е cibik?
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Оффф,
    До сега винаги ползвах тях заради удобните им времена, но по-горе обясних защо реших да пробвам другите...

7. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

И къде коментирам ТЕБ? Или имаш 2 профила, един от които е cibik?
    Понеже питаш - за да не кажеш, че не те уважавам - ще ти отговоря

Не съм хейтър, но някои хора за да спестят 100 пари(паунд, долар, евро) ще пътуват с най-неудобния възможен полет, ще висят по аерогари и заведения.
    Винаги съм се стремял да плащам колкото може по-малко. Обикновенно го правя по друг начин - купувам по-рано, следя за инцидентни оферти и прочие.
    В момента, ако пътувам - най-удобно (и най-евтино) ще ми е директно Бирмингам-София. Понеже ще отида до летището тук с градски автобус. Но - в София задължително ще ме чака кола. Е те тия полети са в най-шибаното време. Сори (за пътуващите).
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Нов потребител Аватара на ant005
    Град
    Edinburgh
    Post Thanks / Like

Относно твърдението "До Т1 няма достъп от Т2, пеша може по шосето" - http://goo.gl/09g4EY е опция през деня.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от ant005 Виж мнението
    Относно твърдението "До Т1 няма достъп от Т2, пеша може по шосето" - http://goo.gl/09g4EY е опция през деня.
    Ключвите думи за случая са "нощем" и "пеша". Тази опция е известна, но не ги включва.

Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Летище София осигурява безплатен транспорт между Терминал 1 и Терминал 2 на часови интервал от 30 мин. във времето от 07:00 до 20:00 ч. без междинни спирки по маршрута.

cibik каца в 2,30 сутринта, тогава шатъл няма.
    Luxor temples.

Нов потребител Аватара на ant005
    Град
    Edinburgh
    Post Thanks / Like

Прочетох цялата тема преди да пиша - това го споменавам като генерално твърдение за хора, пристигащи в нормалните часове на деня, тъй като написаното от Amun-Ra ми прозвуча общо.

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

Прочетох цялата тема преди да пиша - това го споменавам като генерално твърдение за хора, пристигащи в нормалните часове на деня, тъй като написаното от Amun-Ra ми прозвуча общо.
    В нормалното време през деня обикновено си пристигат на Т2...

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от cibik Виж мнението
    В нормалното време през деня обикновено си пристигат на Т2...
    В нормалното време си пристигат ... нормалните хора. Нас ни слагат в друго време - за да не ни гледат и да не им се пречкаме.

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Отзиви за Летище София

http://otzivi.co.uk/Otzivi/%D0%BE%D1...4%D0%B8%D1%8F/ Отзив за летище София!
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Старо куче Аватара на cyberfan
    Град
    Walton-on -Thames
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Отзиви за Летище София

Това отзив ли е или информация някаква за летището?

You'll Never Walk Alone

Старо куче
    Град
    Bristol
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Отзиви за Летище София

Цитирай Първоначално написано от cyberfan Виж мнението
    Това отзив ли е или информация някаква за летището?
    Май е CV на летището, а отзивите се очаква да бъдат дадени...

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. От Автогара София До Летище София
    От deangelle във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 52
    Последно мнение: 28-03-2015, 19:56
  2. От Автогара София До Летище София
    От deangelle във форум Общ форум
    Отговори: 3
    Последно мнение: 30-08-2012, 12:35
  3. Пътуване летище София-Солун
    От RNOH във форум Авто-мото, транспортни, пътуване
    Отговори: 4