Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 20 от общо 20
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Уловки при търсене на квартира, от какво да се пазим и какво е добре да знаем

Една много полезна статия!

http://kvartiri.co.uk/2016/01/29/%D1...0%D0%BA%D0%B2/
    Лицензиран имиграционен съветник Level 1 към OISC

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Напреднал
    Град
    Stafford
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Уловки при търсене на квартира, от какво да се пазим и какво е добре да знаем

Ето ти една квартира с ниски сметки http://www.johnmccall.co.uk/portfoli...ne-passivhaus/
    I just wouldn’t give in, no way. Soichiro Honda
    Мисленето е най-тежката работа и това вероятно е причината толкова малко хора да я вършат.

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Уловки при търсене на квартира, от какво да се пазим и какво е добре да знаем

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Една много полезна статия!

http://kvartiri.co.uk/2016/01/29/%D1...0%D0%BA%D0%B2/
    Защо се твърди, че Северните части на Лондон и предградията са по-опасни от центъра? На каква статистика се базира това? Във Vauxhall по-безопасно ли е отколкото в Kingston, например?

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Katsko Виж мнението
    Защо се твърди, че Северните части на Лондон и предградията са по-опасни от центъра? На каква статистика се базира това? Във Vauxhall по-безопасно ли е отколкото в Kingston, например?
    Не. Обратното е.

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Не. Обратното е.
    My point exactly

На почивка
    Post Thanks / Like

нито един от споменатите райони не е в Северен Лондон

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от s.harris Виж мнението
    нито един от споменатите райони не е в Северен Лондон
    Не думай...А статията прочете ли?

"Друга важна подробност е безопасността – северните части на британската столица, както и предградията, са доста гъсто населени и не особено надеждни, за разлика от централните райони например."

8. Recommend никанор recommended this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...Мисля , че може би не си разбрал репликата...не нужно всички да са в Сев. Лондон...
    но ...Да , Гетото на Лондон е там ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...Защо Лондон е най сигурната столица в Европа...защото , поне до момента доктрината е ...всичко да бъде под мониторинг...
    Perfect stranger

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ...но ...Да , Гетото на Лондон е там ...
    Опитай пак!
    Using Tapatalk

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...нямаш проблем...не се коркай от това че си там ...не всички са за гетото ...просто някои са за там...или щото са временно или щото им харесва ...ти от кои си ?
    Perfect stranger

Post Thanks / Like

...нямаш проблем...не се коркай от това че си там ...не всички са за гетото ...просто някои са за там...или щото са временно или щото им харесва ...ти от кои си ?
    Аз не съм там,пълно е с upper middle class и нагоре,ти как разбра че е гето!
    Using Tapatalk

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

...знаеш че не съм бил в ЮК ...изобщо ...не съм го крил никога...и го използваш ...не ми разваляй мнението за теб ...много е елементарен въпросът...
    ...според теб ...как се разбира? ...трябва ли да го претърпиш ? ..много е глупаво ...Наполеон го е казал ...години напред ...и повече от години ...

даже и много подup "upper middle class"...не есрамно...срамно е ако се отъждествиш с това усещане ...И ГО ПРИЕМЕШ ЗА НОРМА...

...що бе Данка ...мразиш ли ме ?
    Perfect stranger

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

В северен Лондон се намират едни много хубавки и богати еврейски(и не само) общности. Колко от вас са били в Highgate наскоро(например)?

Ето и малко литературка за цените(те неслучайно някои райони са по-скъпи от други): http://www.dailymail.co.uk/property/...ckham-Rye.html

Аз може да не съм живял в тоя град 15 години, но съм бил напред назад и да посочиш северен Лондон като примерно гето е невярно според мен, както и изказването за предградията като цяло.

Ето ви и полицейста статистика, да не слушаме градски легенди и да си говорим празни приказки. Аз със лорда намерение да се заяждам нямам, но когато нещо не е вярно, то просто не е.

http://maps.met.police.uk/

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

В северен Лондон се намират едни много хубавки и богати еврейски(и не само) общности. Колко от вас са били в Highgate наскоро(например)?

Ето и малко литературка за цените(те неслучайно някои райони са по-скъпи от други): http://www.dailymail.co.uk/property/...ckham-Rye.html

Аз може да не съм живял в тоя град 15 години, но съм бил напред назад и да посочиш северен Лондон като примерно гето е невярно според мен, както и изказването за предградията като цяло.

Ето ви и полицейста статистика, да не слушаме градски легенди и да си говорим празни приказки. Аз със лорда намерение да се заяждам нямам, но когато нещо не е вярно, то просто не е.

http://maps.met.police.uk/
    Кацка ..този път не съм съгласен с тебе друже... Що си мислиш че сводката е пълна истина?...В интерес на истината Сев.Лондон е доста сериозно понятие ...
    Perfect stranger

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Кацка ..този път не съм съгласен с тебе друже... Що си мислиш че сводката е пълна истина?...В интерес на истината Сев.Лондон е доста сериозно понятие ...
    А защо не си съгласен? Аз не искам да навлизам в спорове, но без да се обиждаш личния опит е най-полезен. Щото из "лошите" предградия нощем си ходя спокойно, ама имам случки във Воксхол и Килбърн и Камден и Сохо и ако се замисля още нещо ще се сетя от елитния център. В северен само денем съм ходил, факт, но не ми се стори никак заплашително Включително Енфилд го усетих по-сейф от Уолтъмстоу например.

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

А защо не си съгласен? Аз не искам да навлизам в спорове, но без да се обиждаш личния опит е най-полезен. Щото из "лошите" предградия нощем си ходя спокойно, ама имам случки във Воксхол и Килбърн и Камден и Сохо и ако се замисля още нещо ще се сетя от елитния център. В северен само денем съм ходил, факт, но не ми се стори никак заплашително Включително Енфилд го усетих по-сейф от Уолтъмстоу например.
    Боже...какъв спор...кофти квартал, не значи опасен ...мисля че сме на едно мнение...само си мисля
    ...наистина ...да не се бъркам...по добре да си слушам Джанис ...по безопасно е ...за всички ...
    Последно редактирано от никанор : 05-05-2016 на 14:11
    Perfect stranger

19. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    Post Thanks / Like

...знаеш че не съм бил в ЮК ...изобщо ...не съм го крил никога...и го използваш ...не ми разваляй мнението за теб ...много е елементарен въпросът...
    ...според теб ...как се разбира? ...трябва ли да го претърпиш ? ..много е глупаво ...Наполеон го е казал ...години напред ...и повече от години ...

даже и много подup "upper middle class"...не есрамно...срамно е ако се отъждествиш с това усещане ...И ГО ПРИЕМЕШ ЗА НОРМА...

...що бе Данка ...мразиш ли ме ?
    Знам,нали затова те питам как разбра.Статиите и статистиките са едно , реалността може да е съвсем друга.Много от инцидентите не се репортват по много причини,да не се впускаме в излишна полемика,има райони с по десет намушквания и райони с 200 случая на шоплифтинг,кое гледаме-броя или качеството?
    Защо да те мразя?
    Using Tapatalk

21. БЛАГОДАРЯ никанор thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Боже...какъв спор...кофти квартал, не значи опасен ...мисля че сме на едно мнение...само си мисля
    ...наистина ...да не се бъркам...по добре да си слушам Джанис ...по безопасно е ...за всички ...
    Така е, кофти е едно, опасен - друго, а какво ще ви се случи на вас - трето.
    Като говорите за северен Лондон - един познат беше в Тотнъм, 2010 година лятото. Каза - от телевизията научихме, че разбиват магазините. А живее през две пресечки.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

На почивка
    Post Thanks / Like

По подразбиране Уловки при търсене на квартира, от какво да се пазим и какво е добре да знаем

Не думай...А статията прочете ли?

"Друга важна подробност е безопасността – северните части на британската столица, както и предградията, са доста гъсто населени и не особено надеждни, за разлика от централните райони например."
    статията не съм прочел, но прочетох това, което съм цитирал

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 25
    Последно мнение: 10-03-2017, 11:58
  2. Видове кражби на мобилни телефони- от какво да се пазим.
    От lordm във форум Телефонни услуги, GSM
    Отговори: 1
    Последно мнение: 05-06-2015, 00:13
  3. Какво знаем за кармата?
    От dobrodeteli във форум Езотерика
    Отговори: 27
    Последно мнение: 20-07-2010, 12:49
  4. Какво не знаем за посолството ни?
    От edin balgarin във форум ТОП НОВИНИ
    Отговори: 7
    Последно мнение: 23-01-2006, 10:23

Отметки