Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 3 от 9 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 75 от общо 207
    Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Има ли шофьори на електрически автомобили!?

Цитирай Първоначално написано от Danny 69 Виж мнението
    Това ми звучи като някакво тайно общество,значи докато имаш БМВ -не говориш.
    То като купи кола на толкова мили(този модел е предпочитан от хора предимно без пари,искащи да се състезават с големите) не я ли провери?То е ясно,че си купуваш проблеми.
    Проверих я естествено мина и сервиз. Колата си беше наред и беше супер запазена. Както казах проблемите започнаха след два месеца. А и всички знаем колко е лесно да подготвиш една бутурясала кола за продажба както ме прекараха мен и съответно както аз прекарах следващият продавач. Да не говорим за другите проблеми които пропуснах като ел. стъклата спряха да работят, изгоря ми ел. ситемата с мигачите и аварййните където са, боята поддаде откъм калниците над гумите/а си мислех, че само опел има такъв проблем/ и т.н. Интересно никоя друга кола от всичките 6 които съм притежавал досега не ми е погаждала такива номера, а след BMW-то смених още две и нямам никакви грижи. Имал съм Fiat-два пъти, Pegeot, Honda, Citroen, Dacia, Skoda Octavia и с всички тези коли съм бил супер happy, но такова чудо като BMW-то аз не съм си представял никога, че ще преживея. Та нима другите коли не бяха стари и на много километри?? BMW-

Напреднал
    Град
    Stafford
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от King Виж мнението
    Проверих я естествено мина и сервиз. Колата си беше наред и беше супер запазена. Както казах проблемите започнаха след два месеца. А и всички знаем колко е лесно да подготвиш една бутурясала кола за продажба както ме прекараха мен и съответно както аз прекарах следващият продавач. Да не говорим за другите проблеми които пропуснах като ел. стъклата спряха да работят, изгоря ми ел. ситемата с мигачите и аварййните където са, боята поддаде откъм калниците над гумите/а си мислех, че само опел има такъв проблем/ и т.н. Интересно никоя друга кола от всичките 6 които съм притежавал досега не ми е погаждала такива номера, а след BMW-то смених още две и нямам никакви грижи. Имал съм Fiat-два пъти, Pegeot, Honda, Citroen, Dacia, Skoda Octavia и с всички тези коли съм бил супер happy, но такова чудо като BMW-то аз не съм си представял никога, че ще преживея. Та нима другите коли не бяха стари и на много километри?? BMW-
    Проблемите които описваш може да ги чуеш от много собственици на всички други марки, просто не си случил на кола.Между другото преди да вземеш точно тази модел на БМВ (318) трябваше да поразпиташ, това е най-несполучливото им творение наистина има доста оплаквания от моторите.Както казах и по-преди голям процент от собствениците на БМВ са младежи които просто настъпват здраво без да мислят за поддръжка и след това друг да я мисли.
    I just wouldn’t give in, no way. Soichiro Honda
    Мисленето е най-тежката работа и това вероятно е причината толкова малко хора да я вършат.

3. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: За: Re: За: Има ли шофьори на електрически автомобили!?

Цитирай Първоначално написано от juwele Виж мнението
    Проблемите които описваш може да ги чуеш от много собственици на всички други марки, просто не си случил на кола.Между другото преди да вземеш точно тази модел на БМВ (318) трябваше да поразпиташ, това е най-несполучливото им творение наистина има доста оплаквания от моторите.Както казах и по-преди голям процент от собствениците на БМВ са младежи които просто настъпват здраво без да мислят за поддръжка и след това друг да я мисли.
    Aз преди да взема моята VW попитах един българин който оправя само VW, послушах го дословно за двикагеля и екстрите които да взема и вече почти 5 години никакъв проблем нямам с машината.

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

5. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от juwele Виж мнението
    Бих бил много happy ако беше само 318. Но вече описах по горе и за ''сполучливите'' им дизелови двигатели, а и не мисля, че BMW трябва да е като другите коли, нали все пак това е BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НИКОГА ПОВЕЧЕ BMW. ЗАКЛЕВАМ СЕ ОФИЦИАЛНО

Старо куче
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Има ли шофьори на електрически автомобили!?

Цитирай Първоначално написано от lordm Виж мнението
    Aз преди да взема моята VW попитах един българин който оправя само VW, послушах го дословно за двикагеля и екстрите които да взема и вече почти 5 години никакъв проблем нямам с машината.
    И аз нямам никакви проблеми в момента с моята skoda-octavia, Наско, ама белите коси дето ми ги остави BMW-то освен да ги боядисам друго не мога да направя

Напреднал
    Град
    Stafford
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Re: За: Re: За: Има ли шофьори на електрически автомобили!?

И аз нямам никакви проблеми в момента с моята skoda-octavia, Наско, ама белите коси дето ми ги остави BMW-то освен да ги боядисам друго не мога да направя
    За да не се повтарям, че трябва да се гледа какво се купува а не да се разчита, че като е БМВ или Мерцедес колата ще е здрава и няма да има проблеми ще ти споделя че аз съм имал и карал френски, немски и японски автомобили някои съм купувал нови други втора ръка и с абсолютно нито една кола никога не съм имал никакви проблеми.Не са важни конете под капака и емблемата върху него или пред него, а магарето зад волана.
    Мисленето е най-тежката работа и това вероятно е причината толкова малко хора да я вършат.

Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Бих бил много happy ако беше само 318. Но вече описах по горе и за ''сполучливите'' им дизелови двигатели, а и не мисля, че BMW трябва да е като другите коли, нали все пак това е BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НИКОГА ПОВЕЧЕ BMW. ЗАКЛЕВАМ СЕ ОФИЦИАЛНО
    Започва да заприличва на вендета.Пусни една снимка да я видим тая бяла коса,понякога е предимство,даже май винаги.
    Using Tapatalk

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Има ли шофьори на електрически автомобили!?

https://www.gov.uk/government/news/o...ays-technology Това като стане ще е супер!

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Има ли шофьори на електрически автомобили!?

за електричките беше думата. за шведките.......
    мисля че това си е за по различен вид форуми

Gone Аватара на Katsko
    Post Thanks / Like

Петък преслушах една Тесла. За съжаление сейлсфорса им е невероятно зле, та не се разбрахме за тестдрайв. Ако не бяха скромните 53600 си я карам до нас веднага И се оказа - според сейлса, че 100% се офсетвала от корпоративен данък. Даже и по дивите ширини щели да правят фастчардж станции - засега са стигнали до 1 в Словения, ама има време. Сладка работа

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Katsko Виж мнението
    Петък преслушах една Тесла. За съжаление сейлсфорса им е невероятно зле, та не се разбрахме за тестдрайв. Ако не бяха скромните 53600 си я карам до нас веднага И се оказа - според сейлса, че 100% се офсетвала от корпоративен данък. Даже и по дивите ширини щели да правят фастчардж станции - засега са стигнали до 1 в Словения, ама има време. Сладка работа
    Нема са плашиш ... начи.
    Вчера пак са ми пратили мейл - някакви 70 - 80 милиона долара - не съм си ги бил прибрал.
    Като ги зема - шИ тИ кУпа 2 тесли, да си ги менкаш според дрескода.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

14. БЛАГОДАРЯ Katsko thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Katsko, dimitriana liked this post
    Старо куче Аватара на dimitriana
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Нема са плашиш ... начи.
    Вчера пак са ми пратили мейл - някакви 70 - 80 милиона долара - не съм си ги бил прибрал.
    Като ги зема - шИ тИ кУпа 2 тесли, да си ги менкаш според дрескода.
    Купи на мене една, пък аз ще и сменям дръжката.

16. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimitriana Виж мнението
    Купи на мене една, пък аз ще и сменям дръжката.
    ...има доста по евтини варианти ...спорите напразно
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от никанор Виж мнението
    ...има доста по евтини варианти ...спорите напразно
    Евтин - евтин, колко да е по-евтин ? Това е най-евтиния

Още повече, че
    Цитирай Първоначално написано от dimitriana Виж мнението
    ... аз ще ѝ сменям дръжката.
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"

Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

Евтин - евтин, колко да е по-евтин ? Това е най-евтиния

Още повече, че
    чакайте, чакайте, чакайте ...да си дойдем на думата ...

...ама вие наистина прекалявате със скоча, ами поканете ме и мене ...иначе сте обвинени в расизъм ...
    Последно редактирано от никанор : 16-02-2016 на 11:49
    Perfect stranger

Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

чакайте, чакайте, чакайте ...да си дойдем на думата ...

М-дааа - гова е евтинко (виждал съм подобни по 7 - 800 паунда)

...ама вие наистина прекалявате със скоча, ами поканете ме и мене ... иначе сте обвинени в расизъм ...
    Ми да та поканим, ма ти си "... на 8 км. от Бургас" :P

21. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

М-дааа - гова е евтинко (виждал съм подобни по 7 - 800 паунда)

Ми да та поканим, ма ти си "... на 8 км. от Бургас" :P
    ... далечко съм ...знам си , ама все пак ...от Лутън до Епсом напр. е колкото Бургас-Лутън , 3-4 часа ... даже и под 100 лв. понякога ...+ 50% за количката ...
    Perfect stranger

23. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Старо куче Аватара на Danny 69
    Post Thanks / Like

Човек се връща там откъдето е тръгнал,няма никакво съмнение!
    Using Tapatalk

Град
    Post Thanks / Like

По подразбиране Re: Има ли шофьори на електрически автомобили!?

Контакт за зареждане
    Прикачени мини-картинки Прикачени мини-картинки 20160224_085030-1.jpg  

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Обикновенно собствениците на BMW не споделят текущите си ужасни проблеми с марката. Както казах много притежатели на тази марка познавам/явно е че е доста харесвана/ и абсолютно всеки има проблеми УЖАСНИ И НЕПОПРАВИМИ!!! Но тъй като вече не съм собственик на BMW мога да говоря открито. Моделът на колата беше BMW-318i 144 коня 2002 година. Имах я преди около 3 години и когато я купих беше на километрите на твоята горе-долу. Колата гърми: черен металик, кожи, махагони, екстри всички възможни. Два месеца, брат, два месеца и беше дотам. Доливане на масло- литър на всеки 200 мили. Направо си го извърляше отзад. Добре, че не ходих много по майстори. Закрепих я и толкова отчаян веднага продажба на половин цена. Интересното е, че в момента двама мои приятели в България имат същият проблем, но с дизеловият модел. Единият е с 2.0, а другият 3.0. Този с по малкият я продава вече, а я купи преди 6м. Другият е фен голям и все още се мъчи, само той си знае до кога. Спомням си колко мъчно ми стана за старото ми Пежо-306-1998г. което в момента кара брат ми и което върви без АСОЛЮТНО НИКАКВИ проблеми. Никога не съм бил по разочарован, обременен и ограбен както с прехвалената марка BMW

Ми ти си си купил най голямото дърво което са произвели до тогава 318 N42 двигател което е 2.0 предходните 4 цил. бензинови двигатели са чук.
    И БМВ били само в сервизите, аиде моля ти се аз работя в сервиз и даже вчера си мислих че БМВ-та почти не идват в сервиза за ремонт.

27. БЛАГОДАРЯ lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! juwele, Danny 69 liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от stanimir8110 Виж мнението
    Ми ти си си купил най голямото дърво което са произвели до тогава 318 N42 двигател което е 2.0 предходните 4 цил. бензинови двигатели са чук.
    И БМВ били само в сервизите, аиде моля ти се аз работя в сервиз и даже вчера си мислих че БМВ-та почти не идват в сервиза за ремонт.
    Да попаднеш на калпав екземпляр (без значение марката) не е никак рядко срещано. Много хора решават да продадат колата си за да се отърват от нея й приходящите проблеми (натрупввани във времето с калпалва/никаква поддръжка и каране като за края на света). Моят скромен опит е с един VW Polo 1.6 бензин, 75 коня, 1996 г. производтсво. Не че толкова е създавал проблеми (имахме го само 6 месеца), но ме същиса колко гориво харчи. Взех го за жената, че координирахме ходенето на работа с воденето и взимането на детето от/на детска градина. И двамата работиме на смени и 2-рата кола не толкова нужна, колкото облекчение беше закупена. Всичко ОК, работи равномерно (не прекъсва, няма излишни шумове), има си ряз (ускорява нормално и без замисляне), пали си безпроблемно, загрява си нормално, маслото бистро, антифриза бистър.........абе всичко си е наред. След закупуването смених свещи, кабели, масло, филтри, маслен, въздушен, горивен, ангренаж комплек, водна помпа и 1-2 по-дребни неща. Да ама тая малка колица гореше бензин 13-15 л/ 100 км. като я взимах си викам 8-10 л/100 км сигурно ще ги папка , и тайно се надявах да гори 6.5-7.5л/100 км. Викам жената не кара като хората, първа кола й е, преди да се качи на нея, опитът й е приключил с обучителния курс. Взимам я аз, сипвам 40 лв. бензин, карам спокойно и икономично, след 110 -120 км, бензина замина. Та за тия 6 месеца дето я имахме, дали навъртя 1500 км, така и не стигнах да търся проблема. Новия собственик, жив и здрав, взе я на добра цена, дано го е открил.

Напреднал
    Град
    Stafford
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vladigbg Виж мнението
    Да попаднеш на калпав екземпляр (без значение марката) не е никак рядко срещано. Много хора решават да продадат колата си за да се отърват от нея й приходящите проблеми (натрупввани във времето с калпалва/никаква поддръжка и каране като за края на света). Моят скромен опит е с един VW Polo 1.6 бензин, 75 коня, 1996 г. производтсво. Не че толкова е създавал проблеми (имахме го само 6 месеца), но ме същиса колко гориво харчи. Взех го за жената, че координирахме ходенето на работа с воденето и взимането на детето от/на детска градина. И двамата работиме на смени и 2-рата кола не толкова нужна, колкото облекчение беше закупена. Всичко ОК, работи равномерно (не прекъсва, няма излишни шумове), има си ряз (ускорява нормално и без замисляне), пали си безпроблемно, загрява си нормално, маслото бистро, антифриза бистър.........абе всичко си е наред. След закупуването смених свещи, кабели, масло, филтри, маслен, въздушен, горивен, ангренаж комплек, водна помпа и 1-2 по-дребни неща. Да ама тая малка колица гореше бензин 13-15 л/ 100 км. като я взимах си викам 8-10 л/100 км сигурно ще ги папка , и тайно се надявах да гори 6.5-7.5л/100 км. Викам жената не кара като хората, първа кола й е, преди да се качи на нея, опитът й е приключил с обучителния курс. Взимам я аз, сипвам 40 лв. бензин, карам спокойно и икономично, след 110 -120 км, бензина замина. Та за тия 6 месеца дето я имахме, дали навъртя 1500 км, така и не стигнах да търся проблема. Новия собственик, жив и здрав, взе я на добра цена, дано го е открил.
    Влади при колите важи същото правило както и при жените, после разбираш какво си взел

30. ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Кола втора ръка, жена и свине си е на късмет, какво ще стане после никои не знае :D

Някои я утрепал от каране върнал и километража и закрепил колкото да я продаде и ти я купуваш на 150х км "реални" и си викаш баси кенефите са тея БМВ,МЕРЦЕДЕС,ПЕЖО И ТН.

32. ХАРЕСВАМ! juwele, Danny 69 liked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

... Това е дневникът на живота ми.

Ден първи - Германия, 15.11.1998 г

Чувам немска реч - това е добре. Значи са ме сглобили немски инженери. Сигурно съм "BMW" или "Мерцедес". Е, айде от мен да мине - може и "Ауди". Ще си отживея като аристократ!

Ден първи - Германия, 15.11. 1998 г., в края на работния ден, в края на конвейера:

Продължавам да чувам немска реч - това е добре. Но виждам надпис "Opel" на изхода на завода - това не е добре. Значи съм "Опел" - скапах!

Ден втори - Германия, в склада на завода на "Опел":

Само на два дена съм, а ръждата вече ме яде! Няма лъжа, няма измама - "Опел" съм!

Ден трети - На ферибота за Италия:

Отчаян съм - не само че съм "Опел", но и ме карат за продажба в Италия!

Ден четвърти - Милано, Италия:

Навсякъде чувам италианска реч. Шарнирите ми треперят от ужас, акумулаторът ще ми гръмне от напрежение - италианци ще ме карат! Едно семейство вече се спря на мен... Къш-къш-къш! Господи, дано да не запаля от първия път и да ми се размине.

Ден четвърти - Милано, Италия:

Мамка му, нали все пак съм немска машина, запалих от първия път и ме купиха! Семейство Олдани - луди, млади, с две лигави жабарчета-олигофренчета, които започнаха да акат, да пикат и да се боричкат по велурените ми седалки. Ех, защо Вермахта не мина и през Италия някога!?

Ден пети - Милано, Италия:

Не е истина как кара тоя италианец! Мислех, че ще съм семейна кола, а станах състезателна - от "Формула" 1! Жална ми майка на съединителя и скоростната кутия!

Ден шести - магистралата Милано-Торино:

Започвам да се съмнявам дали съм с двигател 1.6 или 3.6!? Защото преди малко изпреварих едно "Ферари" - а скоростната ми кутия още не се е разпаднала!

Ден шести - магистралата Милано-Торино, на бензиностанция:

Видях се с един "Опел", който уж с бензинов двигател, пък тракаше, като че е с дизелов. "Защо така бе, братко!?" А той, горкият, ми изстена: "Защото не са ми сменявали маслото от 5 години!" Шарнирите ми пак стрепереха, от страх щях да изпикая целия бензин, който Олдани ми зареди...

Ден десети - на градско в Милано:

Мама мия, сеньора Олдани ме подкара! Мислех, че съм състезателна кола, оказа се, че съм каскадьорска - минавам на червено, на жълто, на стоп, на обратно движение... Само на автосервиз не минавам, а всичко вече ми тропа!

Година първа:

Карам с половин картер масло - двигателят загрява, Олдани - не!

Година втора:

Карам с по-малко от половин картер масло - двигателят загрява, та прегрява, Олдани - не!

Година трета:

Карам без масло, а се чувствам... смазан!

Година десета:

Ни жив, ни умрял съм - значи съм "Опел"!

Година петнадесета:

Умрял съм - значи отивам в България!

Година петнадесета, ноември, Горубляне:

Умрял съм, но ви убеждават, че съм жив и вие вярвате - значи сте българи!

Година двадесета:

Умрял съм и никой не вярва вече, че съм жив - значи отивам в Перник!

Година двадесета, минавайки на червен светофар в София:

Безсмъртен съм! Затова на задното ми стъкло е залепен надпис "NO FEAR!" А регистрацията ми е пернишка..

П.П. марката е Опел, но важи за болшинството други

34. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vladigbg Виж мнението
    ако я беше отнесъл на свестен майстор щяха да ти я нагласят в бг имах ауди след стенд човека така го нагласи че по книжка му даваха 7.2/100 а то падна под 7. ма аз не разбирам от тия работи и за това си карам дизел
    Или вдигаш прах, или гълташ прах. — Хенри Кисинджър

Страница 3 от 9 ПървиПърви 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 13
    Последно мнение: 01-05-2013, 09:30
  2. Технически въпрос свързан с електричество.
    От Luftwaffe във форум Общ форум
    Отговори: 25
    Последно мнение: 02-11-2012, 10:16
  3. Програма за писане на физически и математически формули
    От kosmos във форум Интернет и компютри
    Отговори: 1
    Последно мнение: 26-05-2009, 06:47
  4. Отговори: 6
    Последно мнение: 25-04-2009, 11:46
  5. Газови или електрически котлони.
    От lordm във форум Всичко за дома
    Отговори: 11