Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 9 от общо 9
    администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Българи събират пари, за да транспортират тялото на починало от рак момче

http://novini.co.uk/%D0%B1%D1%8A%D0%...0%D1%82%D0%B8/

Б
    ългари във Великобритания поеха инициативата да съберат средства, за да върнат в България тялото на починало от рак момче, научихме от социалните мрежи.
    Малко след настъпването на новата година, на 2-и януари, 17-годишният Даниел Димитров губи тежката битка с рака и издъхва.
    Близките и приятелите му имат желанието той да бъде погребан в Родината, но нямат финансовата възможност да поемат транспорта на тялото от Великобритания до България.
    Първоначалната сума, която им поискали била 5000 паунда, но в последствие е договорена по-ниска в размер на 3000 паунда. Въпреки това роднините не могат да съберат сумата и затова призовават в социалните мрежи добри хора да им помогнат.
    През първите 12 часа от пускането на публикацията в социалните мрежи от страна на майката на покойния Даниел, по сметката са дарени и събрани едва 230 паунда – сума, която е крайно недостатъчна. Близките му молят всеки, който има възможност, да им съдейства, за да погребат момчето в Родината му.
    Ако желаете да помогнете, дарителската сметка е:
    IBAN GB84 TSBS 8770 0877 8209 68
    Sort code 87-70-08
    Accound n. 77820968
    Nadya Naydenova

Можете да дарите пари и в ПейПал на имейл: [email protected].

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

2. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Старо куче Аватара на никанор
    Град
    на 8 км. от Бургас
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Българи събират пари, за да транспортират тялото на починало от рак момче

Това е изключително неприятна ситуация и никой не е застрахован от подобен кошмар. 300 човека по 10 паунда или 100 по 30 п., и можем поне да облекчим мъките на хората . Мене ме пишете ...
    Perfect stranger

"Не спори с глупака , хората може да не разберат разликата "

I see you... Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Българи събират пари, за да транспортират тялото на починало от рак момче

Не разбрах защо тук дават срок до 11 януари, понеделник.

Тук има още 2 сметки:

IBAN GB20 BARC 20891503940098
    SORT CODE 87-70-08
    ACCOUNT NO 77820968
    IBAN: GB84 TSBS 8770 0877 8209 68

Струва ми се, че са в Барклис и ТСБ?

Срамота! Кметът "нямал време да се занимава" с транспортирането на тялото на Дани до Плевен, твърди леля му

Но последно, преди 12 часа, е пуснато това в профила във ФБ

Zdraveite kazvam se Nadya Naydenova predi dni moi priateli pusnaxa v facebook priziv za pomosht da ptibera martvoto si dete v bulgaria.Iskam da vi kaja che sabrax malko nad polovinata suma za 2 dena.Obadixa ni se ot balgarska firma v Sofia i ni kazaxa che iskat da poemat cialata suma.Do momenta niama rezultat zaradi pogrebalnata agencia v london.Chuh i prochetoh mnogo negativni otzivi.Vidiax kolko mrasotia se izsipa na garba na martvoto mi dete.Mnogo vi molia da se spre vsiakakva pomosht zashtoto poslednoto koeto iskam e da se podigravam s deteto si.Sled tazi vecher naistina ne mi ostanaxa sili.Mnogo ot vas mi pomognaxa bez da se poznavame dalbok poklon a za tezi koito iskaxa da se vazpolzvat ot smarta na deteto mi pliuia v ochite vi.MNOGO VI MOLIA RAZPROSTRANETE.....
    Последно редактирано от Мила : 08-01-2016 на 14:03
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Не разбрах защо тук дават срок до 11 януари, понеделник.
    Предполагам след това ще го изхвърлят от държавната морга или ще го кремират, Бог да прости младежа.

Аз също пратих.

6. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Motovilkov Виж мнението
    Предполагам след това ще го изхвърлят от държавната морга или ще го кремират, Бог да прости младежа.

Аз също пратих.
    Тук не изхвърлят така и не кремират без съгласието на роднините.... Мисля, че парите вече са събрани. Много тъжно. Бог да прости и мир на душите - неговата и на роднините му.
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

... Аватара на madlena
    Post Thanks / Like

Лелеее аз не съм го чела това което Мила е пуснала. Аз дарих пари още когато се въртеше във фейсбук и изглеждаше майката бе много признателна и позитивна. Къде точно се е изляля тази помия
    Shall we call the real life OUTERNET?

If you're talking behind my back, you are in a good position to kiss my ass!

9. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче
    Град
    Herts
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Мила Виж мнението
    Тук не изхвърлят така и не кремират без съгласието на роднините.... Мисля, че парите вече са събрани. Много тъжно. Бог да прости и мир на душите - неговата и на роднините му.
    Въпреки това аз пратих. Сигурно ще има и други разходи, освен транспортните. Загубата на такъв млад живот и наистина неописуема. Моите съболезнования на близките на момчето.

11. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз смятам, че една майка, загубила детето си толкова скоро, трудно може да понесе чуждото неодобрение и осъждане... Наистина съчувствам на жената и близките, Tralala е съвсем прав, независимо, че вече имат парите за самото транспортиране, ако може да се помогне да не усетят никакви финансови затруднения, това е най-малкото, което може да се направи. Мадлена, текстът е публикуван в профила на майката. Мисля, че вероятно й е дошло в повече от коментарите на някои хора, които нямат мярка. То понякога идва в повече на тези, които нямат смърт в семейството, както стана наскоро и в този форум. Но има моменти, които не са подходящи всеки да си изразява претенциите към другите. Смъртта е един от тези моменти, според мен...

13. ХАРЕСВАМ! lordm liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Гледах го вчера в предаването на Милен Цветков по Нова ТВ. Започва от третата отметка.Ето и линк към предаването:

http://play.novatv.bg/programi/chasu...autostart=true

15. БЛАГОДАРЯ Samuil73 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Samuil73 liked this post

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 6
    Последно мнение: 18-05-2010, 10:39
  2. Защо не събират пари за операции в ЮК?!
    От lordm във форум Здраве и здравеопазване
    Отговори: 9
    Последно мнение: 06-01-2009, 17:05
  3. Отговори: 0
    Последно мнение: 11-04-2007, 14:04
  4. Вече се събират пари за адвокатите.
    От lordm във форум Статут в UK, постоянно жителство, британско гражданство
    Отговори: 12
    Последно мнение: 19-12-2004, 19:17

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми