Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 456
Резултати от 126 до 133 от общо 133
    и бивш platini i kanaritenapred
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Емиграция в Северна Америка или UK?

Жоре , да отидеш в Нова зенландия , не се нуждаем от визи . Даже преди няколко месеца гледах билети отиване и връщане лондон до нова зенландиа през сингапур , 1800 паунда отиване и връщане . За Австралия виж докторката е взела електрона виза с българския паспорт . Аз в щатите и канада си живях без проблем , така , 4е в Австралия няма да е проблем

Старо куче Аватара на RNOH
    Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    И аз съм така. Тази година пак ми се ходи. Миналата пак ми се ходеше, и по-миналата, и още по- ...

Но бих си избрал Нова Зеландия.
    това го чух от няколко други хора, това което им харесва повече в нова зеландия е климата и природата, особено на северния остров
    Winners Are Driven Роденият да пълзи няма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

3. ХАРЕСВАМ! mate, jhoro, steve liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Интересен поглед към канадското образование: Едно българче в една обикновена канадска гимназия
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dgidgo Виж мнението
    Наи добре е Австралия , Нова зенландия
    Най си е добре да удариш националната лотария и да се върнеш на село със сто милиона паунда. Тука започнахме да си говорим приказки. Сигурно в Австрия може да е супер, ама това можеш да го напишеш в някой форум където е за програмисти, не тук. Като знам тука половината от пишещите с какви клизми са взимали визи преди 2007 за Ук, просто забрави това да се случи за Австралия, това не може да се случи
    Последно редактирано от dimi_m : 03-01-2017 на 01:23

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

?? Кое не може да се случи?
    Аз взех австралийска виза с бг паспорта
    останалото и.е. ако става дума не за туризъм а за емиграция - е въпрос на това, да им отговориш на изискванията и да си с професия, която се търси
    наскоро чух за една позната мед.сестра англичанка, която обаче е сингъл.мъм - отказали са й защото като самотен родител с тази професия /явно няма масивен шортидж на мед. Сестри + не са мега добре платени/ ще виси на социалната им система - еми хората явно си подбират
    бъдещите съграждани и гледат да си спестяват народ който няма да може да е финансово независим
    не съм запозната със социалната им система но явно не приемат спонджъри, за което не съм убедена че бих ги обвинила...

Точно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пият 700 таблетки!!!!

7. ХАРЕСВАМ! steve liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от RNOH Виж мнението
    ?? Кое не може да се случи?
    Аз взех австралийска виза с бг паспорта
    останалото и.е. ако става дума не за туризъм а за емиграция - е въпрос на това, да им отговориш на изискванията и да си с професия, която се търси
    наскоро чух за една позната мед.сестра англичанка, която обаче е сингъл.мъм - отказали са й защото като самотен родител с тази професия /явно няма масивен шортидж на мед. Сестри + не са мега добре платени/ ще виси на социалната им система - еми хората явно си подбират
    бъдещите съграждани и гледат да си спестяват народ който няма да може да е финансово независим
    не съм запозната със социалната им система но явно не приемат спонджъри, за което не съм убедена че бих ги обвинила...
    Докторке с няколко думи да обобщя написаното от теб: не ме интересува. Та нито искам да ходя в Австралия, нито където и да е извън Европа. Аз пари навсякъде мога да изкарвам,така че от Европа не искам да мърдам

Град
    London - Cologne
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    Докторке с няколко думи да обобщя написаното от теб: не ме интересува. Та нито искам да ходя в Австралия, нито където и да е извън Европа. Аз пари навсякъде мога да изкарвам,така че от Европа не искам да мърдам
    Тотално погрешно
    Мисля че е ясно какво съм написала, няма "скрито" послание , та до се мъчиш да ми интерпретираш мнението.
    пойнта е - като турист никъде вече не е проблем да се замине. Има държави които като става дума за емиграция, имат ясни критерии какво се приема или не - ако им изпълняваш изискванията няма проблем да те приемат.
    Който спонджва - да спонджва от юк докато съвсем не врътнат кранчето, в сащ кво да спонджнеш братче, с тяхната социална и здравеопазна системии дървени къщи....

Напреднал
    Град
    Currently London
    Post Thanks / Like

В Нова Зеландия социалната система и политика се следят много отблизо. Имам познати които решиха да минат метър и им се наложи да изкихат взетото обратно със здрави глоби и лихви.

Но пък за местните tribes хавата е съвсем друга - те просто нямат грижи.
    Влюбен в Нова Зеландия...
    ... И отблизо е прекрасна!.......

11. ХАРЕСВАМ! RNOH liked this post
Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 20
    Последно мнение: 03-12-2011, 16:00
  2. Отговори: 21
    Последно мнение: 23-02-2011, 17:43
  3. емиграция
    От captain caveman във форум Общ форум
    Отговори: 3
    Последно мнение: 08-04-2006, 20:40
  4. Америка като Америка - от форума на Иде Ли!
    От edin balgarin във форум Общ форум
    Отговори: 0
    Последно мнение: 21-04-2005, 11:12

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker