Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 15 от общо 15
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Monese.com - откриване на банкова сметка в UK

Здравейте, регистрирах са във форума само за да споделя следната информация с вас, понеже предполагам колко е трудно откриването на сметка. Необходими са ви телефон с Android, паспорт, лична карта. Получавате и дебитна безконтактна карта VISA на адреса си. Може да го направите и от България. Успех!
    Отивате на сайта на monese.com и от там следвайте инструкциите.

Manchester United Fan Аватара на Zara
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Откриване на банкова сметка в UK лесно и бързо за няколко минути

Да бе да...хубаво е да се прочете каква им е оторизацията от FCA.

3. ХАРЕСВАМ! King liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Откриване на банкова сметка в UK лесно и бързо за няколко минути

Отговарят до 100 бона бе мацко.... от къде се трият мненията ....

администратор Atanas Chikov Аватара на lordm
    Град
    London, United Kingdom, United Kingdom
    Post Thanks / Like

По подразбиране Някой ползвал ли е Monese.com?

Monese.com - Уж твърдят, че чрез тях може лесно да си отвориш банкова сметка.

Ето информация за тях: Отзиви за Monese.

Какво мислите? Изпробвали ли сте ги и ако да – доволни ли сте? Ако не сте – бихте ли ги използвали?
    Последно редактирано от DVJ : 23-03-2016 на 14:50

Станете членове на нашата Facebook група Работа в UK https://www.facebook.com/groups/908173225909681/

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Изваждане на НИН след 1.01.2014 г.

Здравейте, вчера се рових и открих нещо.
    Има нова компания базирана в Лондон която предлага сметка при тях с банкова карта без да има нужда за доказателство за адрес. Имат апликация за андроид през която си снимате личната карта попълвате адрес където да ви изпратят картата (явно може и извън УК). За да си махнете ограничението на сметката трябва да направите и видео разговор с тях.
    Днес го направих и стана. До няколко седмици уж трябва да получа дебитната карта.
    Ако някой иска да го пробва който е в Англия в момента понеже съм в България все още. Нямам никакъв друг опит с тях и не мога да давам лична препоръка, но изглежда добре.
    Пише че първия месец е безпалтен а после удържат 5 паунда на месец от сметката за подръжка. А ако нямате пари в нея започват да взимат чак като внесете.
    Четох в интернет ревюта и също пишеха че работи.
    Та ако някой иска да е опитно зайче
    https://www.monese.com/

https://en.wikipedia.org/wiki/Monese

http://otzivi.co.uk/Otzivi/%D0%BE%D1...%D0%B0-%D0%B1/
    Последно редактирано от Trexss : 07-05-2017 на 12:20

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Trexss Виж мнението
    Здравейте, вчера се рових и открих нещо.
    ...
    https://www.monese.com/
    Хммм... не е лошо. Тези хора (потенциалните клиенти) трябва освем мобилни, да са и платежоспособни.
    Сам казваш - “5 паунда на месец такса“. За сравнение - на моите сметки (едната почти 5 години, другата - вече втора) досега нямам и 1 пени такса за.. каквото и да било!!!
    Освен това изисква смартфон! Ще кажеш - че кой няма? Може и да е така, но е допълнително условие.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

Нов потребител
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Хммм... не е лошо. Тези хора (потенциалните клиенти) трябва освем мобилни, да са и платежоспособни.
    Сам казваш - “5 паунда на месец такса“. За сравнение - на моите сметки (едната почти 5 години, другата - вече втора) досега нямам и 1 пени такса за.. каквото и да било!!!
    Освен това изисква смартфон! Ще кажеш - че кой няма? Може и да е така, но е допълнително условие.
    Така е, но като за начало изглежда супер. Поне може да се започне работа и да се получава заплата веднага. А в последствие вече като има писма, сметки и наеми да се открие нормална сметка в банка. Гледам на доста хора им е зор самото откриване на сметка за да започнат работа. Та ще го видим.

9. БЛАГОДАРЯ jhoro thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro liked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Недей забравя, че има ора къде маат гащи по един-два месеца и не могат да си изкарат сметка, а от там и работят като хората..
    Та 5 паунда за такова нещо, стига да върши работа за работодателя де, е нищо!

11. БЛАГОДАРЯ geleto thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! geleto, jhoro liked this post
    Старо куче
    Град
    Manchester
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Monese.com - откриване на банкова сметка в UK

Същото е Revolut,
    Сметката я откриват на момента, УК + IBAN за евро и долари. Картата я пращат до три дена с зададен от вас ПИН, без такси, срещу пет паунда на месец се активира премиум. Е, има такси разни за свръх теглене и др., който си ги пише, но като за начало, да имаш УК сметка са прфектни.
    Картата е безконтактна и ако се прати в БГ, ваши близки могат да теглят дребни суми, без таксите на Уестрънюнион и Монейграм.
    Имат лимит от 12,000 паунда, но дай Боже всекиму да изкара повече за кратко време и решение друго ще се намери. Никакви документи и идентификации.
    Такива системи има в Европа, и картите масово се ползват за пазаруване в интернет, както и за получаване на пари ако се върже картата с PayPal.
    Лично изпробвано и работещо.
    Английски(Италиански) форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

13. БЛАГОДАРЯ lordm, jhoro thanked for this post
    Нов потребител Аватара на rozanna
    Град
    Canterbury, Kent
    Post Thanks / Like

Преди няколко месеца близък на семейството ни дойде и започна работа, но му трябваше сметка за превод на заплатата. Проблем беше адресната регистрация, както на повечето новодошли. Като за начало си направи акаунт в monese, никакъв проблем с получаването на заплатата. А колкото до месечната такса - то като ти влизат 1000 и нагоре паунда чисти пари по сметката всеки месец, 5 паунда са нищо. Изкара с тази карта почти половин година, после вече успя да си открие нормална банкова сметка.

Аз когато дойдох имах същия проблем с банките. Поради липсата на доказателство за адрес ми откриха паспорт акаунт в HSBC - също с такса 5 паунда, буквално дни преди да спрат да го предоставят като услуга.
    След като се установих на постоянен адрес и вече можех да представя PoA, тогава си открих нормален банков акаунт.

Revolut ползваме двамата със сина ми, той има само виртуална карта има, понеже често си купува разни неща от нета и казва, че му била удобна. Захранва си я когато иска и то само с колкото пари му трябват.
    Аз имам и пластика, ползвам я като пътувам. Вкарвам вътре една сума, която съм преценила че ми е достатъчна, превалутирам в евро и досега не съм имала проблеми с плащания никъде. Обаче не знам как стои въпроса с превод на заплата по нея.
    "Винаги си свободен да правиш неща, които те карат да се усмихваш."

15. БЛАГОДАРЯ Мила thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, geleto liked this post
    Нов потребител
    Град
    London
    Post Thanks / Like

Здравейте, ще кажа че тази карта Monese е легитимна и върши работа. Трябва да имаш смарт телефон защото ще искат да си снимаш паспорта и личната карта и след това ще искат да прочетеш на глас едно съобщение, явно това е част от процедурата за да се регистрираш. Другото нещо което ще искат е еднократна 5 паунда такса за картата която може да не плащате ако вкарате специален код. В моя случай аз си получих картата на третия ден в сутринта.

Картата има 3 години валидност, след това може да си поръчате нова която ще има същия номер. Най малкото няма да ви струва нищо ако използвате кода при регистрацията. Картата може да я ползвате на всеки банкомат, ще ви удържа 1 паунд такса при теглене на пари, може да теглите мах по 300 паунда на ден така е при повечето банки в Англия.

Успех.
    Последно редактирано от BGHelp : 15-04-2018 на 16:38 Причина: referral links

Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Кои са банките с минимални изисквания за отваряне на акаунт във Великобритания

Цитирай Първоначално написано от simeon.bg Виж мнението
    Здравейте...
    Здрасти, като си рекъл!
    Обаче - Наско знае ли, че пускаш реклама вместо пост по темата???

Пп. Защо да ми „удържа само 1 паунд“, когато за нормална карта - more ATMs are free???
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

18. ХАРЕСВАМ! lordm, Мила liked this post

По подразбиране Re: За: Monese.com - откриване на банкова сметка в UK

Здравейте, ще кажа че тази карта Monese е легитимна и върши работа. Трябва да имаш смарт телефон защото ще искат да си снимаш паспорта и личната карта и след това ще искат да прочетеш на глас едно съобщение, явно това е част от процедурата за да се регистрираш. Другото нещо което ще искат е еднократна 5 паунда такса за картата която може да не плащате ако вкарате специален код. В моя случай аз си получих картата на третия ден в сутринта.

Картата има 3 години валидност, след това може да си поръчате нова която ще има същия номер. Най малкото няма да ви струва нищо ако използвате кода при регистрацията. Картата може да я ползвате на всеки банкомат, ще ви удържа 1 паунд такса при теглене на пари, може да теглите мах по 300 паунда на ден така е при повечето банки в Англия.

Успех.
    При теглене с обикновена дебитна карта повечето банкомати не удържат никакви такси. Тези, които удържат, предупреждават за това предварително и на тях има надписи, оповестяващи това. С карта на Monese всяка транзакция струва 1 паунд допълнително.

20. БЛАГОДАРЯ jhoro, zhb, lordm thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! jhoro, deijei liked this post
    Cooler Аватара на ggeoreto
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: банкова сметка с лична карта

Здравейте,

искам да споделя с вас моето мнение и опит за картата която Monese предлага. Аз чух за нея от един приятел които е ползвал от дълго време и е останал доволен, както вече и аз вече е ползван от месеци и съм също така доволен. Тази карта е много подходяща за новодошлите в Англия, защото за разлика от Английските банки Monese улесняват процедурата, защото ще ви искат само да снимате личната си карта и паспорта си и трябва само да изчакаш 3 дни за да си я получиш по пощата, аз и за толкова дни си получих моята.
    Преди всичко трябва да изтеглите Monese app на смартфона си и да се регистрирате, ще получите еднократен подарък от £5 която ще ви бъде внесена в новата карта когато има направен превод в нея ако въведете този код /moderated/ когато се регистрирате и дефакто получавате тези £5 в новата си карта като подарък.
    Всичко останало което искате да знаете за картата е подробно описано и може да прочетете в app на Monese.

Успех на всички.
    Успех и на теб!
    Защо да използвам Monese като мога да си отворя сметка във всяка банка с още куп benefits по нея, които Monese изобщо не предлагат. А един ден ако ти потрябват извлечения с app-a ли ще ходиш?
    Defeat your enemy with success, failure is never an option !

Старо куче
    Post Thanks / Like

Revolute са по-добри

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

Подобни теми

1. Откриване на банкова сметка
    От lamerko във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 53
    Последно мнение: 06-01-2016, 12:07
  2. Откриване на банкова сметка
    От lamerko във форум Работа и бизнес в UK
    Отговори: 48
    Последно мнение: 28-12-2015, 13:22
  3. Проблем с откриване на банкова сметка
    От LuboElica във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 64
    Последно мнение: 03-12-2015, 12:57
  4. Откриване на банкова сметка в UK от БГ
    От missspasova във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 44
    Последно мнение: 30-10-2009, 08:09
  5. Откриване на Банкова сметка под 18 години
    От Viper във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 0
    Последно мнение: 08-10-2009, 18:06

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си