Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Страница 4 от 8 ПървиПърви ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 76 до 100 от общо 196
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Ако си вдигна чуковете и се изсипя в Лондон...

Аз за бира седмично давам близо два пъти повече отколкото за храна.Ям каквото ми се яде,но така или иначе освен вечеря друго вкъщи не ям.Да нося торбички с храна на работа...тц.Другото което е,аз съм бос в кухнята и освен скара друго рядко се навивам...
    Ако е за въпрос можеш и с по-малко от 20. взимаш един маргарин,шунка,някакъв салам,фета и ЛЕБ...Аз не съм го пробвал,но знам някой който е минал през тоя път + пеш по 3 мили на посока сутрин и вечер.
    Докато си стъпиш на краката всичко е по-добре от нищо.Може и да гладуваш примерно....или да береше ягоди...

Тигре79,ти ако знаеш мен как ме храниха и какви подмятания бяха...че и в района с цели 8% безработица...абе фън си беше.

За всичко има далавери стига да ти се занимава.Примерно с малко врътки можеш да си вземеш билет за влак от НК до Лондон за под 50 паунда.Или примерно от тук до Йорк за 10...или от Йорк до НК за 10....фърст клас за 16...и това е просто един пример...и не говоря за буукване 3 години предварително,а да следиш и става и в същия ден.
    Последно редактирано от Carlsberg : 18-09-2015 на 03:13

2. ХАРЕСВАМ! vladigbg, mil_lion_aire_79 liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Аз незнам за какво си тръгнал в Лондон, но ти си знаеш. Това със споделената стая най ми хареса, за едно легло 365, а на мен ми се свидят 400 за апартамент със сметки. При джордитата и макамите е кумонизъм

4. ХАРЕСВАМ! mil_lion_aire_79 liked this post
    Sir Аватара на Whiskey__drop_some
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mate Виж мнението
    Най-ме радват тези, които казват с колко можело да се преживее...
    Да mate, нали форума се казва bghelp, ако беше bgniamadauspeesh щах да напиша как е много гадно, дори и с прилична работа и много пари за храна, в Събота сутрин докато отивам за работа да гледам как комшията англичанин, облечен в бяла тениска и със скъп парфюм, товари цялото си семество в нов Range Rover и се готви да ходи на излет или до някой увеселителен парк, или как в слънчева Събота след 3 седмици дъжд, се падам точно тогава на работа и гледам как група приятели мотористи си карат безгрижно, пък аз съм на работа в единствения приятен ден...
    Не всичко опира до парите, поне за мен! Има по-важно нещо и това е щастието. Пожелавам ма автора на темата да успее, и след месеци да не бълва хейт в този форум.
    Последно редактирано от Whiskey__drop_some : 18-09-2015 на 08:08
    Look, if you had one shot, or one opportunity. To seize everything you ever wanted. One moment
    Would you capture it or just let it slip?

6. БЛАГОДАРЯ anix thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! Amun-Ra, mil_lion_aire_79, jhoro liked this post
    Recommend Amun-Ra recommended this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от jhoro Виж мнението
    Донт уори - имам си, ама ни моа въ изостави.
    Айбегйорпардън.....
    Ай тоот юр стил он дъмаркет.....
    Хав а найс дей...
    Последно редактирано от batristio : 18-09-2015 на 08:22

Старо куче Аватара на Amun-Ra
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Ебати bghelp-а, като изключим 2-3 ма другите само хейтват и се подиграват, добре, че не съм чел на времето форуми за Щатите, сигурно нямаше да замина.....
    Пожелавам на автора успех и дано всичко му се нареди. Мой близък приятел, горе долу по този начин(от днес за утре) заминава в събота за Австрия, на 41г. е, немски не знае, образованието му е неприложимо там, но има голям опит в печатната сфера(прави билбордове, пана за тях, огромни знамена, плакати и тем подони). Най-важното има хъс и желание, а брат му бачкаше там миналата година за 6 месеца, та поне ще се ориентират малко от малко.
    Никога не е късно има ли човек желание и хъс за работа и по-добър живот.
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

9. БЛАГОДАРЯ mil_lion_aire_79, ginyo thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! vladigbg, mil_lion_aire_79 liked this post
    Recommend mil_lion_aire_79 recommended this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Нали видя каква работа работят.....
    6 дена по 12-14 часа за 150 на седмица
    Като си плати наема, транспорта и храната и няма да му останат и за обратен билет
    Аз съм слаб по математика но това май е около 2 кинта на час
    Последно редактирано от rosbg : 18-09-2015 на 08:48
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

11. ХАРЕСВАМ! няма, juwele liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Dislikes mil_lion_aire_79 disliked this post
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rosbg Виж мнението
    Нали видя каква работа работят.....
    6 дена по 12-14 часа за 150 на седмица
    Като си плати наема, транспорта и храната и няма да му останат и за обратен билет
    Аз съм слаб по математика но това май е около 2 кинта на час
    Някои хора заслужават съдбата си, не е нормално, даже бих казал е ненормално българин да отиде в УК и да бачка за 2 кинта на час, при все, че има минимална ставка, че има пълно легално право на пребиваване и работа, има много информация от институции, джоб сентрове и къде ли още не.
    Най-малкото изкарва човек в България С cat., записва един елементарен курс по английски, поне да има някаква основа и се яхва да върти геврека в УК. Но да отидеш да робуваш на индийци за 2 кинта на час си е абсолютна подигравка.
    Последно редактирано от Amun-Ra : 18-09-2015 на 09:17
    "Everyone finds himself in the world where he belongs. The essential thing is to have a fixed point from which to check its reality now and then".
    Luxor temples.

13. ХАРЕСВАМ! mil_lion_aire_79, juwele liked this post
    Recommend няма recommended this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Rosbg, oстави, мисленето не ти се отдава, говориш очевидно за индийците от по-горен пост. Но там ставаше въпрос, че квартирата, трaнспорта и храната са ти осигурени от въпросните индийци и не плащаш за тях. Определно не си много умен или просто дезинформираш и си "намираш работа", мисир!
    Точно като твърдението, че съм пуснал темата, не за да помогна на себе си, а да рекламирам фейсбук група.

Whiskey__drop_some, благодаря за пожеланието! Няма хейт, просто не понасям неграмотни мисири, които хем са тъпи, хем се се опитват акъл да дават!

Amun-Ra, ти си ме разбрал добре. Благодаря ти!

dimi_m, моля те, осветли ме кои са "джордитата и макамите". Благодаря предварително.
    Последно редактирано от mil_lion_aire_79 : 18-09-2015 на 09:49

Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Amun-Ra Виж мнението
    Ебати bghelp-а, като изключим 2-3 ма другите само хейтват и се подиграват, добре, че не съм чел на времето форуми за Щатите, сигурно нямаше да замина.....
    Пожелавам на автора успех и дано всичко му се нареди. Мой близък приятел, горе долу по този начин(от днес за утре) заминава в събота за Австрия, на 41г. е, немски не знае, образованието му е неприложимо там, но има голям опит в печатната сфера(прави билбордове, пана за тях, огромни знамена, плакати и тем подони). Най-важното има хъс и желание, а брат му бачкаше там миналата година за 6 месеца, та поне ще се ориентират малко от малко.
    Никога не е късно има ли човек желание и хъс за работа и по-добър живот.
    хайде глупостите почнаха, като незнае езика кво ще каже на интервюто, как ще докаже че той е човека за тая работа.

Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimitriana Виж мнението
    Що точно в Лондон?
    Защо, dimitriana? Защото завършва на "О".
    Защото е най-големият град в Европа, заради мултиетническата среда, заради по-големите възможности за работа, защото са ми го препоръчали и други българи, защото е лицето на Англия и заради културата, а не просто заради "българската нагласа".
    Също, ако ти е напаравило впечатление, навсякъде по света, където има часовници с времето в различни пояси, то трите града обикновено са Ню Йорк, Лондон, Токио. Лондонското сити е световен икономически център...между другото някой може ли да ми даде инфо(май ще трябва сам да си я потърся в гугъл, не само защото ще ме хейтнат и ще ми обяснят как въобще не трябва да се захващам, второ се съмнявам, че масовата аудитория на форума има тази информация) за диплома и курсове за CFA и какви са условията и т.н. ...

Благодаря на всички все пак!

P.S. И още един въпрос: може ли да ми даде информация с коя компания е най-изгодно да се пътува до Лондон?
    Последно редактирано от mil_lion_aire_79 : 18-09-2015 на 10:14

17. ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от dimi_m Виж мнението
    хайде глупостите почнаха, като незнае езика кво ще каже на интервюто, как ще докаже че той е човека за тая работа.
    Всичко е въпрос на мотивация и късмет! Пичът въобще не говори глупости!

Разбира се, че трябва да имаш добър английски. Що се отнася до мен, моят не е добър, но разбирам какво ми говорят и аз до година какс ще го говоря по-добре от англичаните, по простата причина, че това е най-елементарният западен език и второ съм завършил езикова гимназия и имам опит с езиците.

Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Ами може би CV-то му е достатъчно, плюс това ще ходят при работодателя при който е работил брат му миналата година. Пък ще учи немски в средата, знам ли.
    Luxor temples.

20. ХАРЕСВАМ! mil_lion_aire_79 liked this post
    The Devil Wears Prada Аватара на rumi_066
    Post Thanks / Like

Гледам че пак сте ..... темата, повечето дето сте писали че не може да се изкара с 20п на седмица за храна вероятно живеят някъде другаде...
    Ако не пиеш алкохол ще ти стигнат дори останат.
    Значи хляб да речем 2 бр са 2п, чисто масло 0.80п.кашкавал, 1,50п . Пастет 1 п. Пържоли 4бр - 3п, пилеш. Филета 1тарелка е 2, 50. Кайма 0, 500гр 2п
    Яйца 20 бр - 1.80 п не знам от какви кокошки. Сирене 0.200гр - 2п има и 0.80п, паста , 1п - 0.80, равиоли 1 т 0, 500гр - 1, 50 някой път са и 2 за 2п,
    Олио, 1б - 1, 20, захар 1п - 0.60п, кафе зависи, какво пиеш, но чая е ефтин картофи 1кг - 1п домати1 тарелка 1, 50, салата1 айсберг е 0.60 2 краставици са 1п , да видим какво се получи до тук 24, 30 п като се има в предвид че много от храната ще ти остане олио, захар, яйца, та ако си правиш сметка може и с по- малко да изкараш, без да гладуваш. Важно е да имаш квартира, но докато я намериш може и в хоспел както са те посъветвали по горе, траспорта в зависимост от зоната е приблизитено половината от квартирата, ако не пиеш и не пушиш,
    Квартира - 300п в споделена стая, транспорт, 150п , сим карта 15п има и по ефтина, храна 100п джобни всеки според потребностите, това е за месец
    Имай на в предвид че булшенството от българи така живее така че няма да си единствен, в пауленда продават много неща който са с същото качество дори с макс и спиенсър, мога и снимки да направя на невярващите....
    Езика е важен но късмета най вече....пожеланам ти късмет и успех, иска се да си упорит, и работлив!
    Винаги ще има хора, които ще те нараняват, но, за всеки случай, трябва да продължиш да вярваш в хората. Бъдете щастливи!!!!

Представяш ли си какъв би бил животът, ако чустваш болката, която причиняваш?
    Светът щеше да е съвсем друг. К. Азарян

Нищо на този свят, не остава неизплатено....Не искайте много - не можете да му платите цената!

Хорхе Луис Борхес: Човек помъдрява прекалено късно... Точно когато вече няма време...

22. БЛАГОДАРЯ vladigbg, mil_lion_aire_79, rozanna thanked for this post
    Recommend vladigbg, Amun-Ra, mil_lion_aire_79, rozanna recommended this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
    Гледам че пак сте ..... темата, повечето дето сте писали че не може да се изкара с 20п на седмица за храна вероятно живеят някъде другаде...
    Значи хляб да речем 2 бр са 2п, чисто масло 0.80п.кашкавал, 1,50п . Пастет 1 п. Пържоли 4бр - 3п, пилеш. Филета 1тарелка е 2, 50. Кайма 0, 500гр 2п
    Яйца 20 бр - 1.80 п не знам от какви кокошки. Сирене 0.200гр - 2п има и 0.80п, паста , 1п - 0.80, равиоли 1 т 0, 500гр - 1, 50 някой път са и 2 за 2п,
    Олио, 1б - 1, 20, захар 1п - 0.60п, кафе зависи, какво пиеш, но чая е ефтин картофи 1кг - 1п домати1 тарелка 1, 50, салата1 айсберг е 0.60 2 краставици са 1п , да видим какво се получи до тук 24, 30 п като се има в предвид че много от храната ще ти остане олио, захар, яйца, та ако си правиш сметка може и с по- малко да изкараш, без да гладуваш. Важно е да имаш квартира, но докато я намериш може и в хоспел както са те посъветвали по горе, траспорта в зависимост от зоната е приблизитено половината от квартирата, ако не пиеш и не пушиш,
    Квартира - 300п в споделена стая, транспорт, 150п , сим карта 15п има и по ефтина, храна 100п джобни всеки според потребностите, това е за месец
    Имай на в предвид че булшенството от българи така живее така че няма да си единствен, в пауленда продават много неща който са с същото качество дори с макс и спиенсър, мога и снимки да направя на невярващите....
    Езика е важен но късмета най вече....пожеланам ти късмет и успех, иска се да си упорит, и работлив!
    цъкнах like и др., ама и да го напиша. Е това е мнение на място....... изчерпателно, кратко, ясно и разбираемо, от човек който иска да е в помощ към питащия, и не само към него.
    Благодаря още веднъж Руми.

П.П Който пуши кутия цигари на ден, 3-4 бири на вечер, бутилка уиски, водка на weekend да не впуска в спорове. Коментира се нещо друго.

24. ХАРЕСВАМ! Amun-Ra liked this post
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от mil_lion_aire_79 Виж мнението
    P.S...... с коя компания е най-изгодно да се пътува до Лондон?
    С компанията на някоя красива и изискана девойка....

26. ХАРЕСВАМ! vladigbg, dobri39 liked this post
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Владко аре ела първо тука, виж как мирише въздуха и тогава благодарявай и изказвай мнения

Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Владко аре ела първо тука, виж как мирише въздуха и тогава благодарявай и изказвай мнения
    Няколко пъти ми каза, че ставам смешен и се излагам...... ама с този си пост...... май ме мина по излагане.

Без лоши чуства, просто точно пък на такова място като един форум може да си изказваме мнения, колкото си искаме и да си благодаря на който си искам нито съм на научна конференция по ядрена физика, нито съм на събиране на нобелови лауреати, за да си мълча

29. ХАРЕСВАМ! Amun-Ra liked this post
    Град
    По света и у нас
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от vladigbg Виж мнението
    Няколко пъти ми каза, че ставам смешен и се излагам...... ама с този си пост...... май ме мина по излагане.

Без лоши чуства, просто точно пък на такова място като един форум може да си изказваме мнения, колкото си искаме и да си благодаря на който си искам нито съм на научна конференция по ядрена физика, нито съм на събиране на нобелови лауреати, за да си мълча
    Виждаш ли колко е "интересно" обаче, не се репчи на Руми, която е там, пазарува и знае цените. А на теб за това, че си и благодарил най-човешки, странни хора сме българите.
    На мен близките ми в Единбург харчат между 300 и 400 паунда за храна и памперси на месец - 2-ма възрастни и 2 деца. За сам човек си зависи колко и какво се храни, може и 20 на седмица, може и 50. Но е факт, че храната е много по-евтина от България и евтина за стандарта им на живот в УК.
    Luxor temples.

31. ХАРЕСВАМ! mil_lion_aire_79 liked this post
    да пием по една бира Аватара на ginyo
    Post Thanks / Like

Здравейте и приятен ден на всички!
    Запознах се с един образ в Ирландия,който за 15 години беше научил точно 20 думи и не спира да работи.Преди време,т.е.преди шенген да се появи, е тръгнал на стоп за Франция и е бил няколко години там.Досещате се колко знае френски ,нали?!За пари в джоба не казвам нищо.Човека е от Добрич .Благодаря на оня горе за познанството.
    Комшийка, от малцинството ,не знае български,а не английски.Работеше в склад за сортиране на зеленчуци около Лондон.Пейслиповете и говорят повече от мене.Знае само good и bad след едногодишен престой.
    Предполагам,всеки ще знае ,как с жестове да каже приказката за тези камъни ,на онова място там.
    Спирам до тук.Има ли желание,има начини.
    Хайтов ,лека му пръст,казваше:"Едно е да знаеш,друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш."
    Знам езика и това ме улеснява,но не е определящото,а парите са само средство.

Успех и късмет на Всички!

33. ХАРЕСВАМ! Katsko, Amun-Ra, mil_lion_aire_79 liked this post
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от Amun-Ra Виж мнението
    Виждаш ли колко е "интересно" обаче, не се репчи на Руми, която е там, пазарува и знае цените. А на теб за това, че си и благодарил най-човешки, странни хора сме българите.
    На мен близките ми в Единбург харчат между 300 и 400 паунда за храна и памперси на месец - 2-ма възрастни и 2 деца. За сам човек си зависи колко и какво се храни, може и 20 на седмица, може и 50. Но е факт, че храната е много по-евтина от България и евтина за стандарта им на живот в УК.
    Това което е написала е вярно но това е да водиш мизерен начин на живот а човек свикне ли така си кара до края....
    Ти сам каза че са нужни 300-400 та дори и повече
    Владко не е на ясно с пазара и затова се подвежда
    Нека си благодари колкото иска но това не е за благодарност.....може би да й благодари на кака му Руми за времето което е отделила но не и за тези храни които е изредила

Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Тигре79 за мак...нещото си не знам,но Джордита са тук при мен в НК
    Успех в Лондон...просто ние хората от провинцията не харесваме много-много лондон,та не ни се сърди.

Вие със стъпването в лондон си купихте 3-4 костюма,папахте в елитни ресторанти,имахте 100 паунда джобни за семки дневно,иконом,шофьор,къща с двор и т.н. нали? Някои хора знаят какво е и 2 и 200.Има време докато почне да живее на широко,но нали трябва да почне от някъде?

https://www.youtube.com/watch?v=gkgGNO6BmZk
    Последно редактирано от Carlsberg : 18-09-2015 на 13:30

36. ХАРЕСВАМ! mil_lion_aire_79 liked this post
    Старо куче Аватара на jhoro
    Град
    "По света и у нас"
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от rumi_066 Виж мнението
    Да Руми - това са цените ако не търсиш.
    Хляб - в Алди и Теско има и по 45-50 пенса/800 гр.
    Яйца - Алди 1 паунд/15 бр.
    Олио - слънч. и раст. в Алди 89 пенса/литър
    Кафе - е не е много кафе, ама - в Теско 50 пенса, в Асда - 45.
    Захар - Алди 31 пенса/кг.
    За зелечуците - препоръчвам да си намерите наблизо някой пазар. Към края на деня има "ени тю боул уан паунд".
    Който пуши - ами няма да си купува от нормалните цигари (6-7 паунда/20 бр кутия). В полските, турските и други магазини има цигари по 3-4 паунда/20 бр или тютюн 3-4 паунда/50 грама.

В Паундленд наред с изгодните оферти има и скъпи неща - просто на друго място са по 40-50 пенса. Освен Паундленд има паундУорд, 99 пенса сторе и други.
    Най ме кефят дървени философи - когато започнат да се палят.
    “About one-fifth of the people are against everything all of the time.”
    May 6, 1964, U.S. Attorney General Robert F. Kennedy
    На този свят трябва да си честен, само когато парамедиците те питат : -"Какво сте взели?"
    Гугъл търсачка на форума...............-...............Проверка на правопис
    Fuck off... if you please!!!

38. БЛАГОДАРЯ vladigbg, mil_lion_aire_79 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! vladigbg, mil_lion_aire_79 liked this post
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Който си е бил мизерник викаш ще си остане мизерник където и да отиде.....

40. Dislikes mil_lion_aire_79 disliked this post
    Старо куче
    Град
    Essex
    Post Thanks / Like

Който си е бил мизерник викаш ще си остане мизерник където и да отиде.....
    Това колко парички имаш в джоба и как пазаруваш, далеч не може да определи един човек като "мизерник".... Хора с много кинти са далеч по-големи мизерници ............ факт неоспорим.

На пазар го обърнахме, ама то лошо няма. Ако продуктите на Руми, значи, че се храни мизерно..... това може само "да ме радва"..... какво да кажем за хората които използват предимно боб, леща, ориз, макарони, каши, посни супи, сухоежбини и др. Аз нищо лошо не бих казал, стига да може да си ги приготвиш. Едни макарони запечени на фурна с масълце и малко кашкавал отгоре, мога да си ги ям и за закуска, и за обяд и за вечеря. Един боб, пак на фурна с малко шарено месце ( само за аромат).... малииии и т.н. А пък на чорба, с по силни подправки боба си е ....трепач.
    Бря че го обърнах на манджа.
    Последно редактирано от vladigbg : 18-09-2015 на 14:53

42. ХАРЕСВАМ! jhoro, mil_lion_aire_79, zmei4o_pk liked this post
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

Какво означава мизерник? Хората харчат според чергата си.Ако имаш труден момент и не можеш да си позволиш бутилка 12 годишно уиски и сьомга поне веднъж седмично,кво да си хвърляш въжето ли? Бахти мисленето чесно...то в БГ хората и на това което му казвате мизерия са благодарни....бахти милионерите ей.А аз си мислех,че с работа не се става шеф диригент...

Смесвам 2 пакета кайма - свинска и телешка,слагам малко подправки,паля скарата,отварям една студена бира и глей кво стаа.
    Боцкам 1 тарелка пилешки филенца и една тарелка някакви пържоли,отварям една бутилка винце и олеле.
    Пък и той човека ако се хване бързо на работа ще му се вдигне бюджета бързичко и ще може да си позволи и повече от 20 седмично.
    То го изкарахте все едно цял живот по 20 седмично му се полага.
    Последно редактирано от Carlsberg : 18-09-2015 на 14:55

44. ХАРЕСВАМ! vladigbg, jhoro, mil_lion_aire_79 liked this post
Страница 4 от 8 ПървиПърви ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Статия: Великобритания вдигна ограниченията за работа за българи и румънци
    От Мила във форум Работа, документи в UK след 01.01.2014 г.
    Отговори: 8
    Последно мнение: 08-01-2014, 08:18
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 27-04-2012, 21:10
  3. ЕК вдигна забраната по програма САПАРД
    От Suzanne във форум Новини от и за България
    Отговори: 0
    Последно мнение: 07-08-2008, 10:46
  4. Банк оф Енгланд вдигна лихвения процент
    От Lil Wizz във форум Пари, Финанси, Счетоводство, Mortgages, Застраховки
    Отговори: 1
    Последно мнение: 09-11-2006, 20:39