»нфо «а UK Ќовини —писание ќб€ви ѕродавалник »потеки —тарт —троители ∆ълти страници “ърси
–езултати от 1 до 5 от общо 5
    saver
    Guest

ѕо подразбиране »ма ли ѕраво в јнгли€ ?!

«дравейте .

ѕиша ви за да сподел€ наблюдени€, от които н€кои могат да извлекат полза, а други биха помогнали , стига да имат необходимите желание и познани€. ∆елание да помогна имам и аз, затова и се обръщам към вас. «а съжаление, н€мам достатъчното познани€ за јнгли€..
    Ќ€ма да излъжа, ако кажа че винаги съм имал добро мнение за хората и законите на ќстрова. «атова и избрах страната като мо€ дестинаци€ когато поех по ваши€т път , напускайки Ѕългари€. ¬ гол€ма част очаквани€та ми се припопкриха, но какво ме втрещи? !
    »мам при€телка, ко€то се е развела тук. —ега в съд дел€т къщата ко€то е на моргидж и продължават да живе€т под един покрив, въпреки че той не е желан дори от децата си. Ќе плаща нищо , но не може да го изгон€т.∆ената изхранва двете деца и плаща всички разходи. ¬ делата е показала доказателства че е платила почти всичко т€, но понеже са жив€ли заедно дълго време , съдиите не ги приемат.  ј Џ¬ Ѕјўј би изгонил собствените си деца на улицата за да вземе пари от къщата?! ƒа , защото това се очертава. ƒа се продаде и подели. ѕоследната мерзост е, че същи€ е използвал личните данни на бившата си жена и е направил застраховка на колата си, слагайки € не€ като първи човек. Ќе му зна€ мотивите, но застрахователите искат от не€ пари . “€ е подала оплакване в полици€та , дала е нужното инфо за това и на застрахователите , но последните отново си искат пари от не€. «ащо т€ да ги плаща и знае ли н€кой какви възможности и избор има т€?
     ъде е правовата јнгли€?!
    ўе ви бъда благодарен, ако има н€кой с познани€. «а да помогнем на жената и децата и.
    Ѕлагодар€ ви предварително.

Ќапреднал
    –егистриран на
    Jun 2011
    ћнени€
    338
    Post Thanks / Like

ѕо подразбиране «а: »ма ли ѕраво в јнгли€ ?!

јко е права ще спечели в съда.¬ ё  както и в Ѕ√ жените винаги са “олерирани

3. ЅЋј√ќƒј–я н€ма thanked for this post
    —таро куче јватара на RNOH
    –егистриран на
    Feb 2005
    √рад
    London - Cologne
    ћнени€
    9 105
    Post Thanks / Like

ти да не си новото гадже на въпросната жена?

ами не знам за какво по-точно искаш мнение.
    развеждат се по една или друга причина, т€ докато не докаже че наистина мъжа й е направил застраховката без нейно знание - много €сно че тр€бва да плаща, в крайна сметка всичко е на нейно име.
    дали е измама и е направено без нейно съгласие и знание все пак тр€бва да се докаже.

ми има много такива бащи
    аз писах в една друга тема за хора с патологичен нарцисизъм /narcisstic personality disorder/, които с подобни действи€ фактически "наказват" партньорката си и децата си за това, че вече не им дават това което искат или не търп€т повече психотормоза на който биват подлагани.
    особено кофти може да приключи всичко ако жената иска развод

докато съда вземе решение по въпроса, това което а лично бих препоръчала на тази жена е
    относно банковите карти - да ги об€ви за изгубени и да и прат€т нови - така мъжа й н€ма да им знае номерата и н€ма да може да поръчва други неща на нейно име онлайн.

за застраховката - да им се обади и да види как става номера с канселирането и да € спира докато е време
    за останалото си има адвокати

то€ тип не бачка ли?
    Winners Are Driven –одени€т да пълзи н€ма как да полети!

The Pope might be french, but God is english...

“очно това имах предвид, че ако акъла е колкото на крава не може да се пи€т 700 таблетки!!!!

5. ЅЋј√ќƒј–я н€ма thanked for this post
    ’ј–≈—¬јћ! juwele liked this post
    Ќов потребител
    –егистриран на
    Jan 2011
    ћнени€
    37
    Post Thanks / Like

ƒоколкото аз съм се сблъсквала със случаи на разводи в UK жените си вземат децата и излизат на квартира докато се продаде къщата. ¬ тези случаи даже бащите са лекари , учители а не безработни. ћоже ли н€кой да ми каже има ли н€къде бюро за защита на потребител€? ѕреместих се в друг град » наех апартамент. јгенци€та иска да сключа нов контракт след първични€ за 6 месеца. Ќа мен ми тр€бваше за 3 само защото купувам къща но те ми врачиха notice да напусна. ѕроверих в Citizen Advice Ѕуроу били прави. Ќо сега посто€нно показват апартамента в мое отсъствие. »мат ли право?

7. ЅЋј√ќƒј–я н€ма thanked for this post
    saver
    Guest

Ќе знам какво ще спечели ако е права , защото да тр€бва да се изнесът на квартира с две деца за мен не е помощ от държавата.
    “е са разведени. «астраховката е направил ползвайки името и рождената и дата,не е платил от нейна карта. “ъпото е че полици€та нищо не е направила до момента. ј ако искат , могат много бързо да стигнат до него.
    –аботи, от време на време въпросни€ "татко" , но не плаща нищо.
    Ѕлагодар€ за отговорите. ўе се радвам да прочета и други мнени€.
    ѕоздрави.

»нформаци€ за темата

ѕотребители разглеждащи тази тема

¬ момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

ѕодобни теми

1. ѕраво-јнгли€
    ќт hungryfriend във форум ”ниверситети в UK
    ќтговори: 3
    ѕоследно мнение: 19-08-2013, 13:08
  2. ѕраво в јнгли€?
    ќт yoana095 във форум ќбразование в UK
    ќтговори: 2
    ѕоследно мнение: 25-11-2011, 22:42
  3. ѕраво в јнгли€ - реализаци€
    ќт CaptiveAlien във форум ќбразование в UK
    ќтговори: 5