Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 11 от общо 11
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране Търсене на работа

Здравейте! Накратко: Две момчета сме, на по 18 години, млади, търсещи работа за лятото. Става въпрос за Лондон. Съгласни сме и на 7 дни работна седмица. Миене на чинии, общи работници, автомивки, раздаване на листовки, чистене на къщи - общо взето всичко е приемливо. Бихме били щастливи да помогнем и да ни бъде помогнато. Нямаме документи. И на двамата английският е на много добро ниво - писане, говорене и разбиране.
    С уважение

Старо куче Аватара на zmei4o_pk
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Търсене на работа

http://www.gumtree.com/jobs/uk/london

http://www.indeed.co.uk/jobs-in-London

http://www.reed.co.uk/jobs/london

Това са само част от хилядите обяви за работа. Ако искате, вкарайте ключови думи, но може да пропуснете нещо.
    Например за чистач/ камериер, има няколко думи-cleaner, housekeeper, chambermaid, room attendant и бог знае какво още.

Навремето, като си търсех работа за мияч на чинии, пишех в търсачката dishwasher, a то било kitchen porter.

Съветвам ви да четете всичко наред, все отнякъде ще изскочи нещо.

Документите ще ги вадите в движение, отначало не са ви нужни, но трябва да сте физически тук, за да сте на разположение за интервюта.

Няма да е лошо да пишете на хотелите директно, дори и да нямат обявени позиции в момента.Ако ги впечатлите, ще ви извикат на разговор.
    Ако сте се вторачили да търсите думата jobs, ще пропуснете vacancies, recruitment ,които значат същото нещо.

A може и лично да тръгнете от врата на врата и да питате.
    НЕ ТЪРСЕТЕ КВАРТИРА ПРЕДИ ДА СТЕ НАМЕРИЛИ РАБОТА.Може първоначално да поживеете на хостел. Най- евтини са стаите за много хора- дормитории.
    Като намерите работа, тогава търсете квартира, с оптимално съотношение наем/ транспорт/ време

Успех!!!
    бъди добър до смърт, или ...поне се опитвай!

3. БЛАГОДАРЯ Мила, inadim, Staki, Katsko, Lily V thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! inadim, Staki, dimitriana liked this post
    Recommend inadim, Gogs, никанор recommended this post
    Напреднал
    Post Thanks / Like

Опитайте в агенциите, които се занимават с хотелите , сега е пикът на сезона.

5. Recommend никанор recommended this post
    Нов потребител Аватара на ant005
    Град
    Edinburgh
    Post Thanks / Like

Съгласна съм с горните мнения, че най-добре да сте тук, докато търсите работа. Аз не живея в Лондон, а в Единбург, но в разстояние от 3 пресечки от вкъщи има поне 5 ресторанта, който си търсят kitchen porter-и с незабавно започване. Предполагам ситуацията е подобна в Лондон, вземайки предвид мащабите на града. Не е ли малко късно тепърва за търсене на лятна работа обаче? На мен лично ми отне около месец и половина да намеря нещо permanent part-time със заплата над минималната за през лятото.

batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от ant005 Виж мнението
    Съгласна съм с горните мнения, че най-добре да сте тук, докато търсите работа. Аз не живея в Лондон, а в Единбург, но в разстояние от 3 пресечки от вкъщи има поне 5 ресторанта, който си търсят kitchen porter-и с незабавно започване. Предполагам ситуацията е подобна в Лондон, вземайки предвид мащабите на града. Не е ли малко късно тепърва за търсене на лятна работа обаче? На мен лично ми отне около месец и половина да намеря нещо permanent part-time със заплата над минималната за през лятото.
    Късно е,ама може ли да оставят Черноморието рано-рано??
    Пък и тук е, ден година храни,нали така...
    Ти последно за през лятото ли си,или permanent,щото чини ми се не е едно и също...
    На двете момчета ще кажа,че имам една позната на 39 години е,млада баба се води на 3 малки чавенца,дето ако се прежалят ще им даде ефтини стайчета тука на 35 минутки от Фенчър стрийт....

8. ХАРЕСВАМ! rosbg liked this post
    Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

Ристак три си голем пич бре....
    пусни на лична некакви координати........
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Старо куче Аватара на rosbg
    Град
    Kent
    Post Thanks / Like

При нас постоянно терсят хора.....кой да препоръчам, некакви идей..........
    даже ако предложа някой влизам в „чекмеддежето„ за 2 бона......и пак нема кой........баси скапаната държава
    Don't dream your life, live your dreams.

По-страшен от СПИН -а, по-опасен от рака...сега за сега си остава простака!

Има ли смисъл, като няма значение....

Yes! I am promiscuous. Аватара на korry
    Post Thanks / Like

Цитирай Първоначално написано от zmei4o_pk Виж мнението
    http://www.gumtree.com/jobs/uk/london

http://www.indeed.co.uk/jobs-in-London

http://www.reed.co.uk/jobs/london

Това са само част от хилядите обяви за работа. Ако искате, вкарайте ключови думи, но може да пропуснете нещо.
    Например за чистач/ камериер, има няколко думи-cleaner, housekeeper, chambermaid, room attendant и бог знае какво още.

Навремето, като си търсех работа за мияч на чинии, пишех в търсачката dishwasher, a то било kitchen porter.

Съветвам ви да четете всичко наред, все отнякъде ще изскочи нещо.

Документите ще ги вадите в движение, отначало не са ви нужни, но трябва да сте физически тук, за да сте на разположение за интервюта.

Няма да е лошо да пишете на хотелите директно, дори и да нямат обявени позиции в момента.Ако ги впечатлите, ще ви извикат на разговор.
    Ако сте се вторачили да търсите думата jobs, ще пропуснете vacancies, recruitment ,които значат същото нещо.

A може и лично да тръгнете от врата на врата и да питате.
    НЕ ТЪРСЕТЕ КВАРТИРА ПРЕДИ ДА СТЕ НАМЕРИЛИ РАБОТА.Може първоначално да поживеете на хостел. Най- евтини са стаите за много хора- дормитории.
    Като намерите работа, тогава търсете квартира, с оптимално съотношение наем/ транспорт/ време

Успех!!!
    може би си права за млади момчета че не трябва да си търсят първо квартира

обаче при това положение, защо първо не отидат в Берлин, Амстердам и Париж?!
    за теп откъснах цвете
    Но то омря

12. ХАРЕСВАМ! никанор liked this post
    Нов потребител Аватара на ant005
    Град
    Edinburgh
    Post Thanks / Like

batristio - идеята беше да е лятна, но си намерих permanent позиция, която мога да съвместявам с университета

14. БЛАГОДАРЯ няма thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! няма liked this post
    batristio
    Guest

Цитирай Първоначално написано от ant005 Виж мнението
    batristio - идеята беше да е лятна, но си намерих permanent позиция, която мога да съвместявам с университета
    Гуд лак и с двете!

16. БЛАГОДАРЯ ant005 thanked for this post
    ХАРЕСВАМ! dimitriana liked this post
    Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз се извинявам, ама не е ли 12 август малко късничко да се почва да се търси лятна работа, че и в друга страна, дистанционно? Освен ако темата не е пързалка, разбира се...

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 234
    Последно мнение: 19-07-2017, 10:01
  2. Търсене за работа в Лондон
    От vick_constantinov във форум Професии и работа
    Отговори: 1
    Последно мнение: 14-08-2013, 18:59
  3. търсене на работа
    От ZAPRINSKI във форум Отзиви за работодатели и обяви за работа
    Отговори: 12
    Последно мнение: 30-06-2013, 09:23
  4. Търсене на работа на място