Инфо За UK Новини Списание Обяви Продавалник Ипотеки Старт Строители Жълти страници Търси
Резултати от 1 до 5 от общо 5
    Старо куче
    Град
    Chester
    Post Thanks / Like

По подразбиране Уроци по английски за начинаещи около Нюкасъл на Тайн

Здравейте!

Някой случайно да знае добри курсове/даскал в тази част на Англия? Става въпрос за майка ми.Тя знае няколко думи на английски,но и е доста трудно,а аз лично не можах да намеря нещо кой знае какво.Ако някой има инфо за добри курсове или даскал би било много хубаво да драсне редче или на пм.Благодаря предварително.

Нов потребител
    Post Thanks / Like

По подразбиране За: Уроци по английски за начинаещи около Нюкасъл на Тайн

Цитирай Първоначално написано от Carlsberg Виж мнението
    Здравейте!

Някой случайно да знае добри курсове/даскал в тази част на Англия? Става въпрос за майка ми.Тя знае няколко думи на английски,но и е доста трудно,а аз лично не можах да намеря нещо кой знае какво.Ако някой има инфо за добри курсове или даскал би било много хубаво да драсне редче или на пм.Благодаря предварително.
    Здрасти!

Защо не пробвате онлайн курсове по английски? Davitoz предлагат такива. Локализирани с в България, но нищо не ви пречи! Други, които имат добри онлайн курсове са Кабината. Британския съвет също предлат такива. Щом сте в Англия най-добре да я има връзката български-английски. Един добър професионалист, български учител по английски език, ще ви бъде много полезен. Повечето преподаватели, които са в тези езикови центрове имат постоянен допир с британската култура (доста често посещават Англия) и са в крак с актуалните тенденции.

Давайте смело напред!

Потребител Аватара на Мила
    Град
    Шотландия
    Post Thanks / Like

Аз бих препоръчала да се ползват курсовете, които са достъпни в UK, особено ако човек вече живее тук, струва ми се измислица да се търсят курсове, локализирани в България, при положение, че човек живее тук. Според мен е по-добре, дори и в България, човек да се обучава при учители-британци или такива, които са живели поне известно време в ЮК. Не че нещо, но това е задължителен опит, който не може да се замени с нищо. Наложи ми се да разговарям преди време с доста учители по английски в България, помолиха ме да помогна да подберем курсове за приятел, след тези разговори съм абсолютно категорична в това си мнение.

Гугъл търсачка на форума

Сбъднете мечтите си с Dreamland. Моят блог Законът за привличането
    В този форум споделям опита и мнението си, не убеждавам никого в нищо. Извинявам се предварително, ако случайно убедя някого в правотата си - не е било нарочно.
    Моля потребителите, които не разбират смисъла на някое мое мнение или са потресени или възмутени от него или искат да му вменят някакво свое тълкувание и се дразнят, ако не се съгласявам, че съм искала да кажа това, което те са "прочели", да пропускат коментарите ми, да не ги цитират и по всякакъв възможен начин да спазват дистанция. Благодаря за разбирането.

4. ХАРЕСВАМ! krasi_sot liked this post
    Нов потребител
    Post Thanks / Like

Защо не провериш в county-то където живееш? При нас (Surrey) организират доста езикови курсове:

http://www.surreycc.gov.uk/schools-a...tory/languages

Тази година SurreyCC дава 50% отстъпка при регистрирането за езиков курс, ако ти е за първи път и имаш карта от библиотеката, която е безплатна.

Не знам в кое county си, но предполагам, ще има подобни курсове и при вас.

Успех!

6. ХАРЕСВАМ! Мила liked this post
    Старо куче Аватара на dimi_m
    Post Thanks / Like

Отиди в библиотеката или в колежа, те ще те насочат има на доста места в Нюкасъл.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител(и) разглеждащ(и) тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 4
    Последно мнение: 17-01-2015, 01:12
  2. Отговори: 3
    Последно мнение: 27-01-2013, 11:12
  3. Курсове по английски за начинаещи в Кентърбъри
    От i.s.vasilev1 във форум Изучаване на английски
    Отговори: 1
    Последно мнение: 04-03-2012, 16:17
  4. курс по английски език за начинаещи в Северен Лондон?
    От honey във форум Изучаване на английски
    Отговори: 12
    Последно мнение: 22-06-2011, 07:35
  5. Вечерен фул-тайм курс по Английски???
    От deso_ във форум Изучаване на английски
    Отговори: 2
    Последно мнение: 21-09-2010, 21:33

Отметки

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
Top Worktops
eXTReMe Tracker